0 Üye ve 3 Ziyaretçi Konuyu İncelemekte. Aşağı İn :)
Sayfa 1 ... 545 546 547 548 549 550 551 552 553 554 555 ... 678
Konu: Kitap Yorumları Buraya.  (Okunma Sayısı: 1326009 Kere Okundu.)
Yanıtla #5490
« : Mayıs 08, 2015, 09:50:49 ÖÖ »

BÖRÜLCE
*
Üye No : 182234
Konu Sayısı : 1488
Karizma = 2457

Kır Çiçeği Tepesini okudum ve bence de oldukça güzel ve okunması gereken bir kitap.

Yazarın Deniz Feneri Koyu kitabını okudun mu?En kısa zamanda onu da okuyacağım...
WeBCaNaVaRi Botu

Bu Site Mükemmel :)

Çevrimİçi Çevrimİçi

View Profile
Re: Kitap Yorumları Buraya.
« Posted on: Mayıs 05, 2024, 03:41:56 ÖÖ »

Üye Olunuz.!
Merhaba Ziyaretçi. Öncelikle Sitemize Hoş Geldiniz. Ben WeBCaNaVaRi Botu Olarak, Siteden Daha Fazla Yararlanmanız İçin Üye Olmanızı ŞİDDETLE Öneririm. Unutmayın ki; Üyelik Ücretsizdir. :)

Giriş Yap.  Kayıt Ol.
Anahtar Kelimeler: Kitap Yorumları Buraya. e-book, Kitap Yorumları Buraya. programı, Kitap Yorumları Buraya. oyunları, Kitap Yorumları Buraya. e-kitap, Kitap Yorumları Buraya. download, Kitap Yorumları Buraya. hikayeleri, Kitap Yorumları Buraya. resimleri, Kitap Yorumları Buraya. haberleri, Kitap Yorumları Buraya. yükle, Kitap Yorumları Buraya. videosu, Kitap Yorumları Buraya. şarkı sözleri, Kitap Yorumları Buraya. msn, Kitap Yorumları Buraya. hileleri, Kitap Yorumları Buraya. scripti, Kitap Yorumları Buraya. filmi, Kitap Yorumları Buraya. ödevleri, Kitap Yorumları Buraya. yemek tarifleri, Kitap Yorumları Buraya. driverları, Kitap Yorumları Buraya. smf, Kitap Yorumları Buraya. gsm
Yanıtla #5491
« : Mayıs 08, 2015, 09:57:51 ÖÖ »

Bendis
*
Üye No : 140261
Konu Sayısı : 3308
Karizma = 14453

Kır Çiçeği Tepesini okudum ve bence de oldukça güzel ve okunması gereken bir kitap.

Yazarın Deniz Feneri Koyu kitabını okudun mu?En kısa zamanda onu da okuyacağım...

Ben çok beğenmiştim Deniz Feneri Koyu'nu Gülmek :)

Yanıtla #5492
« : Mayıs 08, 2015, 10:13:35 ÖÖ »

BÖRÜLCE
*
Karizma = 2457

Ben çok beğenmiştim Deniz Feneri Koyu'nu Gülmek :)

Senin yorumundan sonra aklıma takılmıştı zaten kitap,çok merak etmiştim.Elimdeki bitince de onu okuyacağım.  Gülmek :)
Yanıtla #5493
« : Mayıs 08, 2015, 11:10:22 ÖÖ »

Bendis
*
Karizma = 14453

İnşallah sende beğenirsin canım. Keyifli okumalar şimdiden Gülmek :)
Yanıtla #5494
« : Mayıs 08, 2015, 01:27:00 ÖS »

Bendis
*
Karizma = 14453

Eksik Parça - Michelle Hodkin

Çok fazla olumlu yorum okuduktan sonra fırsatını bulur bulmaz başladım ama pek vakit olmadığından bitirmem biraz zaman aldı. Hemen

okusaydım daha fazla keyif alabilirdim kitaptan. Akıcı, merak uyandırıcı ve gülümseten kitaplara bayılırım ve bu kitapta bu kategoride.

Mara'nın gözlerini hastane odasında açtığı sahnelerle başlıyoruz, ne olduğunu anlamaya çalışıyor ve uyandığında ise aklına ilk gelen, başına bir şey geldiyse neden en yakın

arkadaşı Rachel yanı başında değildir?  Bir kaza sonucu sevgilisini ve iki arkadaşını kaybettiğini öğrenir. Arkadaşlarından birisi anaokulundan beri yanından ayrılmayan yakın

arkadaşı Rachel'dır. Ailesi ile birlikte farklı bir şehre taşınmaya karar verirler. Gittiği yerde ise ne halüsinasyonlar peşini bırakır nede o kabuslar. Kazanın nasıl olduğunu, gecenin

bir yarısı 4 kişi terkedilmiş eski bir akıl hastanesinde ne yaptıklarını bilmemektedir. Tabi binanın nasıl çöktüğünü ve içinden sadece kendisinin sağ olarak nasıl çıktığını da..

Yeni taşındıkları yere uyum sağlaması yine zor olsa da, tatlı serserimiz Noah, Mara'ya baya yardımcı olur ve onun yabancılık çekmesine müsade etmez  Hehehe

Kitabın sonu çok kötü bitti benim için. Keşke hemen çıksa ikinci kitap. Ahh ahhh bi gün kalpten gideceğiz bu seri kitaplar yüzünden  Hehehe

Güzel bir kitaptı, umarım sizde seversiniz.  Mara'nın abisi Daniel ve kardeşi Joseph'i okumak ta çok keyifliydi Gülmek :)

"Fırın camından kendime bir göz atmak istiyordum ama karşımda kimi göreceğimi bilmemek, bu düşüncemden vazgeçmeme neden olmaya yetmişti."  Şeklimi Koyarım.

"Beni sınıfın ortasına dikip daha öğrenmediğimiz şeyler hakkında İspanyolca sorular yağdırıp durdu ve ben yanlış cevap verince de güldü..' durmuştum. Argümanlarım ona söylerken hiç de ikna edici gelmiyordu. Daniel göz ucuyla bana baktı.
'Dalga geçerek güldü!' diye ekledim.
'Hı hı.'
'Ve üzerime tebeşir fırlattı.'
'Bu kadar mı?'
Sinirlenip ters ters bakmaya başlamıştım.
'Dedi hiç bir hocadan azar işitmeyen öğrenci." 
Hehehehe

"Okuldaki ilk günümüzün ardından hocayla bağımsız müzik çalışmamı görüşmeye gittiğimde Noah'da oradaydı. Bu arada Noah'da beste yapıyor ve acayip başarılı. Sophie geçen yıl onunla birkaç defa karaoke gecesi yaptıklarını söylemişti.'
Küçük, tatlı, sarışın Sophie'yi düşününce içimde kaval kemiğine tekme atıp kaçmak için karşı konulmaz bir istek belirdi."
   Hehehe (Mara'nın bu iç sesinin gücünü okuyunca bu cümle o kadar da masum gelmeyecek söyleyeyim  Hehehe )

(Mara ve Noah arasında geçen bir konuşma.)
"Affedersin, köpeğinin bana saldırması ve Mabel'in korkması beni biraz afallattı da. Bir de Tac Mahal'de yaşıyor olman var tabii.'
'Saçmalık. Tac Mahal sadece on yedi metrekare. Burası ise iki bin üç yüz.'
Boş boş yüzüne bakıyordum.
'Dalga geçiyorum.'dedi.
Hala boş boş bakıyorum.
'Tamam geçmiyorum. Gidelim mi?'
  Hehehe

"Gözlerimi kıstım.
'Beni senin hakkında uyarmışlardı. Biliyorsun.'
Ve beni mahveden o çarpık gülümsemesiyle cevapladı.
'Ama yine de burdasın.'
Utanıyorum.
Yanıtla #5495
« : Mayıs 08, 2015, 06:18:13 ÖS »

as.
*
Üye No : 135344
Konu Sayısı : 0
Karizma = 1054

Güzel yorumun için sağ ol sedacım, listemde olan bir kitaptı madem sonu kötü bitiyor ikincisi çıktıktan sonra başlayayım Gülmek :)

Yanıtla #5496
« : Mayıs 08, 2015, 08:28:49 ÖS »

Tourniquet
*
Üye No : 111994
Konu Sayısı : 498
Karizma = 2123

Güzel yorumun için sağ ol sedacım, listemde olan bir kitaptı madem sonu kötü bitiyor ikincisi çıktıktan sonra başlayayım Gülmek :)

İkincisinin sonu da pek normal bitmiyor uyarmadı demeyin Göz Kırp. Ben korkudan üçüncü kitaba başlayamıyorum Öldüm Gülmekten.

Sedam alıntılar süper kitabın en güzel yerlerinden almışsın Gülmek :) harika bir kitap alıntısı yapma potansiyelin var Öldüm Gülmekten.

WeBCaNaVaRi'na Üye Olmadan Link'leri ve Kod'ları Göremezsiniz.
Link'leri Görebilmek İçin. Üye Ol. veya Giriş Yap.
"Benim Gizli Dünyama Bakmak İster Misiniz?"

Yanıtla #5497
« : Mayıs 08, 2015, 08:54:53 ÖS »

as.
*
Üye No : 135344
Konu Sayısı : 0
Karizma = 1054

İkincisinin sonu da pek normal bitmiyor uyarmadı demeyin Göz Kırp. Ben korkudan üçüncü kitaba başlayamıyorum Öldüm Gülmekten.

Sedam alıntılar süper kitabın en güzel yerlerinden almışsın Gülmek :) harika bir kitap alıntısı yapma potansiyelin var Öldüm Gülmekten.

Öldüm Gülmekten. Olamaz ozaman en iyisi seri bitince başlayayım meryem Hehehe bunalıma girmek istemiiyoruum  Gülmek :)

Yanıtla #5498
« : Mayıs 08, 2015, 09:45:36 ÖS »

Tourniquet
*
Üye No : 111994
Konu Sayısı : 498
Karizma = 2123

Öldüm Gülmekten. Olamaz ozaman en iyisi seri bitince başlayayım meryem Hehehe bunalıma girmek istemiiyoruum  Gülmek :)

Sen bilirsin canım ama o kitap öyle sonlara rağmen okunmaya değer. Göz Kırp.
Yanıtla #5499
« : Mayıs 08, 2015, 11:01:20 ÖS »

BÖRÜLCE
*
Karizma = 2457

Çok sevimli bir kitap,keyifle okudum.Ben de Tamsyn gibi olmak istiyorum.Düşündüğünü olduğu gibi söyleyebiliyor.Tamsyn yıllar sonra kardeşinin

düğünü için kasabaya geri dönüyor.O gece büyük bir fırtına çıkıyor ve Tamsyn'in hayatı bir kaç günde tamamen değişiyor.Artık hayatında yakışıklı bir Peder ve

bir bebek var.Tamsyn'in ailesi ve yeğenleriyle iletişimi çok keyifli.Kitabı okuyunca keşke seri olsa da diğer kardeşleri de okusak diye düşünüyorsunuz.Kısa bir

kitap ve bence vakit ayırmaya değer.
« Son Düzenleme: Mayıs 08, 2015, 11:02:04 ÖS Gönderen : BÖRÜLCE »
Sayfa 1 ... 545 546 547 548 549 550 551 552 553 554 555 ... 678
Yukarı Çık :)
Gitmek istediğiniz yer: