0 Üye ve 2 Ziyaretçi Konuyu İncelemekte. Aşağı İn :)
Sayfa 1 ... 246 247 248 249 250 251 252 253 254 255 256 ... 678
Konu: Kitap Yorumları Buraya.  (Okunma Sayısı: 1324484 Kere Okundu.)
Yanıtla #2500
« : Ekim 07, 2014, 11:53:07 ÖS »

bijoux
*
Üye No : 184796
Konu Sayısı : 1
Karizma = 4

Orjinal Adı :  Beautiful Bastard
Edisyon Adı : Harika Piç
Yazar :   Christina Lauren
Goodreads Puanı :5/4,08
Puanım :5/2

Bu kitabı nasıl puanlayacağımı gerçekten de bilmiyorum.. Yani sinirden saçma sapan gülebilirsiniz benim gibi hadi amaaa cidden mi. Kitabın içinde iyi keyifli gülümseme bırakacak diyalog bile yoktu -_- Kadın karakter baksanız çok zeki, ne istediğini bilen, kendinden emin biri.. Hadi canım!! Hayır Bay Ryan demesine kalmadan adamın pat diye üzerine atlıyor.. Yani ilişkileri 200lü sayfalarda anca yatağı gördü. O zamana kadar önlerine neresi çıkarsa.. Hangisi daha kötüydü bilemiyorum. Yazım mı, yoksa hikaye mi? Tabi ortada aslında bir hikaye falan da olmadığı düşünülürse, yazımın çok çok kötü olduğunu da söyleyebilirim. Diyorum acaba bunların ilk asistan-patron karşılaşmalarından itibaren başlasaydı kitaba yine böyle hissedebilir miydim.. Kitabın yarısında deli gibi "kavga" ediyorlar, diğer yarısında ise tavşanlar gibi misali durum... Hele adamın kadının donlarını biriktirmesi?? Buna bir cevap bulamadım. Bu hobisinin kaynağı nedir acaba? Fransa'dan mı getirdi bu ayrıcalığı kendisiyle beraber.. Demem odur ki ben bu ikili arasındaki hiçbir şeyi hissedemedim. Hiçbir inandırıcılığı yoktu.

Serinin diğer kitapları:

1. Beautiful Bastard - Harika Piç
2. Beautiful Stranger - Sara&Max
3. Beautiful Player - Hanna&Will
4. Beautiful Secret

yorum konusunda sonuna kadar hem fikirim kötü ötesi bir kitaptı yazarın yazım şekli de bir garipti hiçbir şey hissettirmedi kitap bu tarz kitaplar bir yere kadar seks üzerine kurulu bir yerden sonra duygular da işin içine giriyor ama bu kitap da seks bile bir garip anlatılmış hiçbir şey anlamadım ben bu kitaptan serinin devamını da ilk defa hiç merak dahi etmedim doğrusu

ya ben o kitabı almıştım  Ağlicam. daha okuyamamıştım ama şimdi kitap yorumlarını okuyunca niye aldım diye düşünüyorum  Hönk.!, o kadar mı kötü ? Ağlıyorum. peki hangi kitabı tavsiye edersiniz. kızmayın ama gizemli adam bana biraz saçma gelmişti.
« Son Düzenleme: Ekim 07, 2014, 11:55:58 ÖS Gönderen : bijoux »
WeBCaNaVaRi Botu

Bu Site Mükemmel :)

Çevrimİçi Çevrimİçi

View Profile
Re: Kitap Yorumları Buraya.
« Posted on: Nisan 29, 2024, 03:07:58 ÖÖ »

Üye Olunuz.!
Merhaba Ziyaretçi. Öncelikle Sitemize Hoş Geldiniz. Ben WeBCaNaVaRi Botu Olarak, Siteden Daha Fazla Yararlanmanız İçin Üye Olmanızı ŞİDDETLE Öneririm. Unutmayın ki; Üyelik Ücretsizdir. :)

Giriş Yap.  Kayıt Ol.
Anahtar Kelimeler: Kitap Yorumları Buraya. e-book, Kitap Yorumları Buraya. programı, Kitap Yorumları Buraya. oyunları, Kitap Yorumları Buraya. e-kitap, Kitap Yorumları Buraya. download, Kitap Yorumları Buraya. hikayeleri, Kitap Yorumları Buraya. resimleri, Kitap Yorumları Buraya. haberleri, Kitap Yorumları Buraya. yükle, Kitap Yorumları Buraya. videosu, Kitap Yorumları Buraya. şarkı sözleri, Kitap Yorumları Buraya. msn, Kitap Yorumları Buraya. hileleri, Kitap Yorumları Buraya. scripti, Kitap Yorumları Buraya. filmi, Kitap Yorumları Buraya. ödevleri, Kitap Yorumları Buraya. yemek tarifleri, Kitap Yorumları Buraya. driverları, Kitap Yorumları Buraya. smf, Kitap Yorumları Buraya. gsm
Yanıtla #2501
« : Ekim 08, 2014, 09:32:28 ÖÖ »

BÖRÜLCE
*
Üye No : 182234
Konu Sayısı : 1488
Karizma = 2457

Katja Millay - Her Şey Bitti Derken

Ne yazacağımı düşünüyorum ilk defa.Çünkü kitabı sevdim mi sevmedim mi bilemedim.  Şaşkınım. Tek bir cümleyi bile atlamadan hem merakla,hem de kapılarak okudum kitabı.Ama bana göre kitapta eksiklik hissettiren şeyler çoktu.Nastya 15 yaşındayken çok kötü bir olay yaşıyor.İpucu vermemek için olayı yazamıyorum ama ancak kitabın sonlarına doğru öğreniyorsunuz neler olduğunu.İlk 1 yıl yaşadığı hiçbirşeyi hatırlamıyor.1 yıl sonra herşeyi birden hatırlıyor ve o günden sonra kimseyle konuşmuyor.Sürekli terapiler görüyor ama hiçbir faydası olmuyor ve ailesiyle de ilişkileri kopmak üzere.Ve olaydan 3 yıl sonra teyzesinin evine taşınıp kendisini kimsenin tanımadığı bir okula başlıyor.Okulun gizemli kahramanı Josh  Öptüm. .Karşılaşmaları ve ondan sonra Josh'la yaşadıkları her şey çok güzel.Josh kesinlikle aşık olunası bir karakter.Josh'ın geçmişi de kızımız kadar yaralarla dolu aslında.Ama Josh kendini bırakmamış,güçlü ve bu yönleri de beni ona bağladı aslında.  Öptüm. Çünkü kitaplar da okumak istediğim karakterler bana umut vermeli. İşte bu sebeplerden de Nastya karakteri sarmadı beni.Kitabın başlarında Nastya'nın iç sesinden kendini dinlerken,çok güçlü,hayatla bir şekilde dalga geçen bir kız canlanıyor gözünüzde,ama bir yandan da yazar sürekli Nastya'nın içler acısı bir durumda olduğunu yansıtmaya çalışıyor.Ve bu dengesizlik de çok rahatsız etti beni.  Hönk.! Kitaptaki rahatsız edici saçma bir diğer olay da Nastya ilk birlikteliklerden sonra bir anda Josh'ı terkedince,Josh'ın yaptığı hata.Kesinlikle anlamsızdı bence.Bir de kitabın sonunda maalesef tatmin etmeyen bir son bekliyor sizi.  Ağlıyorum. Çok uzun yazdım ama kitapta beğendiğim bir kaç şeyden de bahsetmek istiyorum.Nastya'nın garaja ilk gidişindeki ben burayı tanıyorum hissi,Josh'ın büyük babasının verdiği öğütler ve ikinci şans olayı ve Nastya'nın Josh'la birden bire konuşmaya başladığı anlar da kitabın okunulası taraflarıydı.Okumanızı ve sizin de yorumlarınızı görmeyi çok isterim kızlar.  Göz Kırp.  Gülmek :)
Yanıtla #2502
« : Ekim 08, 2014, 11:00:22 ÖÖ »

orppersephone
*
Üye No : 165184
Konu Sayısı : 585
Karizma = 360

Orjinal Adı :  Beautiful Bastard
Edisyon Adı : Harika Piç
Yazar :   Christina Lauren
Goodreads Puanı :5/4,08
Puanım :5/2

Bu kitabı nasıl puanlayacağımı gerçekten de bilmiyorum.. Yani sinirden saçma sapan gülebilirsiniz benim gibi hadi amaaa cidden mi. Kitabın içinde iyi keyifli gülümseme bırakacak diyalog bile yoktu -_- Kadın karakter baksanız çok zeki, ne istediğini bilen, kendinden emin biri.. Hadi canım!! Hayır Bay Ryan demesine kalmadan adamın pat diye üzerine atlıyor.. Yani ilişkileri 200lü sayfalarda anca yatağı gördü. O zamana kadar önlerine neresi çıkarsa.. Hangisi daha kötüydü bilemiyorum. Yazım mı, yoksa hikaye mi? Tabi ortada aslında bir hikaye falan da olmadığı düşünülürse, yazımın çok çok kötü olduğunu da söyleyebilirim. Diyorum acaba bunların ilk asistan-patron karşılaşmalarından itibaren başlasaydı kitaba yine böyle hissedebilir miydim.. Kitabın yarısında deli gibi "kavga" ediyorlar, diğer yarısında ise tavşanlar gibi misali durum... Hele adamın kadının donlarını biriktirmesi?? Buna bir cevap bulamadım. Bu hobisinin kaynağı nedir acaba? Fransa'dan mı getirdi bu ayrıcalığı kendisiyle beraber.. Demem odur ki ben bu ikili arasındaki hiçbir şeyi hissedemedim. Hiçbir inandırıcılığı yoktu.

Serinin diğer kitapları:

1. Beautiful Bastard - Harika Piç
2. Beautiful Stranger - Sara&Max
3. Beautiful Player - Hanna&Will
4. Beautiful Secret

yorum konusunda sonuna kadar hem fikirim kötü ötesi bir kitaptı yazarın yazım şekli de bir garipti hiçbir şey hissettirmedi kitap bu tarz kitaplar bir yere kadar seks üzerine kurulu bir yerden sonra duygular da işin içine giriyor ama bu kitap da seks bile bir garip anlatılmış hiçbir şey anlamadım ben bu kitaptan serinin devamını da ilk defa hiç merak dahi etmedim doğrusu

ya ben o kitabı almıştım  Ağlicam. daha okuyamamıştım ama şimdi kitap yorumlarını okuyunca niye aldım diye düşünüyorum  Hönk.!, o kadar mı kötü ? Ağlıyorum. peki hangi kitabı tavsiye edersiniz. kızmayın ama gizemli adam bana biraz saçma gelmişti.

Kötü maalesef. Yani en azından ben hiç beğenmedim.
Gizemli Adam'ı daha okumadığım için bir şey diyemem o kitap hakkında.
Tavsiye kısmına gelince, burada birçok yorum var onlara bakarak az çok bir liste oluşturabilirsin Gülmek :)
Yanıtla #2503
« : Ekim 08, 2014, 01:19:04 ÖS »

çıtçıt
*
Üye No : 82056
Konu Sayısı : 20
Karizma = 2149

@ çıtçıt

Evet Seda'cım.  Öptüm. Bende ilk kitapta o eksiklik duygusundan kurtulamadım. Ağlıyorum. Zaten o yüzden yorumda ilk kitap kurgulanmamış gibiydi demiştim. Bence yazar ne planladığından tam emin değildi, sonradan gidişatı falan sona uyarlamaya çalıştı.  Şeklimi Koyarım. Okudum kuzum ve bir nevi de senin yorumunla başlamak istemiştim zaten. Göz Kırp. Fakat sorun şu ki ben son çeviri de sıkıntı yaşamadım. Ne.?? Bana göre fena değildi yani.  Nanik-Nanik :P

demek ki sen düzgün çevirili olanı okumuşsun Gülmek :) evet yaa neyse dediğim gibi bir seriyi daha bitirmek güzeldi Gülmek :)

Jennifer Armentrout - Direniş

Puanım:4/5

ohh bee sonunda bir seriyi daha bitirdim. özlemişim Jennifer'ın stilini. bayılıyorum bu kadının komik yazışına. Kat'in Archer düşüncelerine sızmasın diye düşündüklerine çok güldüm. etek giyip dans eden tilkiler mi  Hehehe gene heyecanlı ve tempolu bir kitaptı. heyecan hiç bitmedi. ondan kurtuldular o çıktı, biri bitti öbürü başladı, mutlu kısımlardan ziyade duygulandığım bölümler daha fazlaydı. okumayanlar için spoiler vermek istemiyorum ama en sonunda her şey bir sonuca bağlandı. Saplantı'daki Hunter, Serena ve Lore'u da görmek çok güzeldi Gülmek :) güzel yanlarından biri de savaş bittikten sonraki zamanı da göstermiş olması ki bence bu bir kitapta benim takıldığım önemli noktalardan. ha seri biterken sorsanız hangi kitap favorim diye benim cevabım hala Köken olur. onun kadar atraksiyonlu başka bir kitap daha yoktu seride.

benim en sevdiğim serisi Melez Sözleşmeleri olsa da Lux'u okumayanlar için kesinlikle öneririm. Jennifer okumadıysanız çok şey kaçırmaktasınız demektir gençler Gülmek :) herkese iyi okumalar dilerim  Öptüm.

Çılgın Hırsız Öptüm.

beriseda
Yanıtla #2504
« : Ekim 08, 2014, 01:36:48 ÖS »

istesanemon
*
Üye No : 195804
Konu Sayısı : 0
Karizma = 0

Ben bütün kitaplar ini okudum fatih arsalin sonra vefa enver e devam ettim Gülmek :)) çok güzel kitaplar ama benim aklimdaki ise yalniz gözlerin için olan tavsiye ederim
Yanıtla #2505
« : Ekim 08, 2014, 01:38:17 ÖS »

Bendis
*
Üye No : 140261
Konu Sayısı : 3308
Karizma = 14453

Ben bütün kitaplar ini okudum fatih arsalin sonra vefa enver e devam ettim Gülmek :)) çok güzel kitaplar ama benim aklimdaki ise yalniz gözlerin için olan tavsiye ederim
Seni Sevmek İstemedim - Dodo...  Öptüm. Öptüm. Öptüm. Öptüm. Öptüm. en sevdiğimmm..
Yanıtla #2506
« : Ekim 08, 2014, 01:44:50 ÖS »

*Hiera*
*
Üye No : 140119
Konu Sayısı : 346
Karizma = 197

Seni Sevmek İstemedim - Dodo...  Öptüm. Öptüm. Öptüm. Öptüm. Öptüm. en sevdiğimmm..
Aynen, benimde. Zuhahaha

Geçmişimin karanlığı, geleceğimi aydınlatır..
Yanıtla #2507
« : Ekim 08, 2014, 01:47:23 ÖS »

orppersephone
*
Üye No : 165184
Konu Sayısı : 585
Karizma = 360

Seda'm naptın ya! En en en çıldırdığım kitap oldu okurken Zuhahaha Bende Anlaşma ve Yemin'i beğeniyorum. Aslında Zor Kadın'da keyifliydi. Ha bir de eğer o seriden favorim ise Yalnız Gözlerin İçin. Her ne kadar 700 kusur sayfası fazlasıyla gereksiz bulsam da.. Yine de fena değildi işte Zuhahaha Klasik FMArsal kitabı naparsın Zuhahaha
Yanıtla #2508
« : Ekim 08, 2014, 02:46:14 ÖS »

cotton
*
Üye No : 163036
Konu Sayısı : 0
Karizma = 0

HER ŞEY SENİN UĞRUNA Uzun zaman sonra tekrar kuzey iskoçyalı hikayesi okudum ve kesinlikle iyiydi .Tavsiye ederim
Yanıtla #2509
« : Ekim 08, 2014, 02:51:48 ÖS »

Bendis
*
Üye No : 140261
Konu Sayısı : 3308
Karizma = 14453

Seda'm naptın ya! En en en çıldırdığım kitap oldu okurken Zuhahaha Bende Anlaşma ve Yemin'i beğeniyorum. Aslında Zor Kadın'da keyifliydi. Ha bir de eğer o seriden favorim ise Yalnız Gözlerin İçin. Her ne kadar 700 kusur sayfası fazlasıyla gereksiz bulsam da.. Yine de fena değildi işte Zuhahaha Klasik FMArsal kitabı naparsın Zuhahaha

Gamze'm Sürekli okuduğum tüm kitaplarıda Doğan'ı merak etmemin etkisi var bence onu sevmemde.  Öptüm.
Dodo'ya kızdığım yerler tabiki vardı.  Dövmek Özellikle.. Neyse biliyorsunuz siz orayı Zuhahaha
Ama onu çok seviyorum Yeşil Gözlü Devim beniimmmm  Öptüm.
Sayfa 1 ... 246 247 248 249 250 251 252 253 254 255 256 ... 678
Yukarı Çık :)
Gitmek istediğiniz yer: