0 Üye ve 2 Ziyaretçi Konuyu İncelemekte. Aşağı İn :)
Sayfa 1 ... 642 643 644 645 646 647 648 649 650 651 652 ... 678
Konu: Kitap Yorumları Buraya.  (Okunma Sayısı: 1326212 Kere Okundu.)
Yanıtla #6460
« : Mart 02, 2016, 01:45:36 ÖS »

beriseda
*
Üye No : 99167
Konu Sayısı : 1
Karizma = 40

Evet bence de okumalısın😉

"Sen yoksan tek porsiyon sen varsan tam porsiyon 👍👍❤❤" - çıtçıt
WeBCaNaVaRi Botu

Bu Site Mükemmel :)

Çevrimİçi Çevrimİçi

View Profile
Re: Kitap Yorumları Buraya.
« Posted on: Mayıs 05, 2024, 11:28:07 ÖS »

Üye Olunuz.!
Merhaba Ziyaretçi. Öncelikle Sitemize Hoş Geldiniz. Ben WeBCaNaVaRi Botu Olarak, Siteden Daha Fazla Yararlanmanız İçin Üye Olmanızı ŞİDDETLE Öneririm. Unutmayın ki; Üyelik Ücretsizdir. :)

Giriş Yap.  Kayıt Ol.
Anahtar Kelimeler: Kitap Yorumları Buraya. e-book, Kitap Yorumları Buraya. programı, Kitap Yorumları Buraya. oyunları, Kitap Yorumları Buraya. e-kitap, Kitap Yorumları Buraya. download, Kitap Yorumları Buraya. hikayeleri, Kitap Yorumları Buraya. resimleri, Kitap Yorumları Buraya. haberleri, Kitap Yorumları Buraya. yükle, Kitap Yorumları Buraya. videosu, Kitap Yorumları Buraya. şarkı sözleri, Kitap Yorumları Buraya. msn, Kitap Yorumları Buraya. hileleri, Kitap Yorumları Buraya. scripti, Kitap Yorumları Buraya. filmi, Kitap Yorumları Buraya. ödevleri, Kitap Yorumları Buraya. yemek tarifleri, Kitap Yorumları Buraya. driverları, Kitap Yorumları Buraya. smf, Kitap Yorumları Buraya. gsm
Yanıtla #6461
« : Mart 04, 2016, 12:39:34 ÖÖ »

daimon_
*
Üye No : 211593
Konu Sayısı : 3
Karizma = 18

Böylece bir seri bitmiş bulunmakta… Kitabı elime aldığımda Emily’nin YİNE sinirlerimi bozacağından o kadar emindim ki. Ancak ve Lakin öyle olmadı. Bu kitap ilkinin telafisi gibiydi. Yazarında son sözde dediği gibi “Çarpışmanın sonunda sizi yarı yolda bırakmış olsam da bu kitabı yazarken bana tezahürat yaptığınız için teşekkür ederim.” Aynen öyle. Tezahürat yapmasam da Çarpışmadan bir tık daha sevdim diye bilirim. Bunun sebebi tekrar Gavin olabilir J ekstra olarak bu sefer Emily de saçma hareketler yapmayıp azda olsa sempatimi kazandı. Ama okurken, Emily’nin Gavin gibi bir karakteri hak etmediği hakkında söylenip durdum. Olan onca şeyden sonra ona bu kadar tapması yanlış geldi. Belki biraz burnunu sürtmesi gerekirdi. Yazar, aslında Emily kendi kendine çok acı yaşattı o yüzden bir de buradan vurmayayım diye düşünmüş olmalı ki direk böyle bir el üstünde tutulma durumuna atlamış. Ama ben böyle düşünmüyorum.
İlk kitabın sonunda Emily, İğrenç herifi terk etmiş ve Gavin’e dönmek üzere yola çıkmıştı. Ama onu terk ederken bile bir ödül vermişti ki bu bana kalırsa iğrençti. Aklında ve kalbinde başkası varken ve ona dönmek için uğraşırken, bedenini ona verip bir terk ediş içine girilmezdi. Neyse. Nabız bu olaylardan sonraki günden devam ederek başlıyor. Emily, Gavin’in peşinden bir 10 gün koşuyor. Ona ulaşmaya çalışıyor ve en sonuna başarıyor. Onu buluyor ama ne şekilde? Tam artık Gavin mutlu olmalı dediğimde bir dalga çarpıp ‘dur bakalım! Daha değil’ hatırlatması yapıp durdu. İlk kitap yorumunda da dediğim gibi Gavin bu olayları hak edecek son kişi bile değildi. Adam resmen tapılası… Her şeye rağmen seven dedikleri böyle bir şey olsa gerek. Bu tanımı bu adam için daha da süsleyip yapabilirsiniz.
Emily ise aklını başına toplayıp karşımıza çıktı. Değerini anlayıp ona göre hareket edip, birazda yaptıklarının ezikliğini yaşadı. –bana göre yine de azdı ama olsun.-  Yan karakterler maalesef burada da pek ilgimi çekmiş sayılamaz. Olay kurgusu ise iyiydi. İlk başlar da biraz sıkıldım çünkü arayı kapatmak için bolca vıcıklık yaptılar. Aşk böceği durumları hep devam etse de ilerleyen sayfalarda gelişen durumlar biraz merak uyandırıcıydı. Her ne kadar ne olacağını tahmin etmiş olsam da bu beni sıkmadı. Gavin sağ olsun her durumda yanınızda bulunması gereken acil durum çantası gibiydi. Tam gözlerimi devireceğim adam bir şey söylüyor ben iptal. Anlayacağınız bu seri GAVİN için okunur. Tanıyın tanıtın bu adamı.  Öptüm. Keyifli okumalar… 4.5/5

Gavin, “Seni seviyorum,” diyerek yavaşça öpmeyi kesti. Hala yanaklarını tutarken başını eğip alnını alnına yasladı. “Seninle kuralları yıkmak istiyorum. Seni her gün tutkuyla öpmek istiyorum. Ağlamak üzereyken seni gülümsetmek istiyorum. Aramızda hiçbir pişmanlık olmasın istiyorum. Nefes almayıp canımız yanana dek birlikte kahkaha atmamızı istiyorum. Hiçbir adam seni seveceği gibi sevmeyecek Emily. Sen doğru kişisin. Sonuncum, Sonsuza dek sürecek olanım.”

WeBCaNaVaRi'na Üye Olmadan Link'leri ve Kod'ları Göremezsiniz.
Link'leri Görebilmek İçin. Üye Ol. veya Giriş Yap.

çok güzel bir yorumdu kitabı okumayı düşünmüydm ama bu okudklrımdan snra çok istyrm

Tesekkur ederiiim umarim begenirsin sende canim Gülmek :)

okumak istediklerim arasında olan bir kitap  Utanıyorum.
« Son Düzenleme: Mart 04, 2016, 01:02:33 ÖÖ Gönderen : daimon_ »

"İnsanlar plan yapar, Tanrı gülermiş."
Yanıtla #6462
« : Mart 04, 2016, 01:33:30 ÖÖ »

buse_1396
*
Üye No : 139498
Konu Sayısı : 385
Karizma = 119

Puanım: 4/5 (Sırf kitap bana bir katkı sağladığı için..)
Evetttt bir Nobelli yazarımızın kitabını bitirdim... Uzun zamandır bir kitap yorumu yapmadım.. Sanırım fazlasıyla üşeniyorum.. oysaki baya bir kitap okumuştum en son yorumumdan sonra.. Gülmek :) Ama dayanamadım ve sonunda bu kitap için yorum yazasım geldi -sanırım içimde bir şey kaldı buraya yazmazsam rahat etmem Hehehe-. Şunu belirtmek isterim ki ilk başta sırf herkes aldığı için -sanırım sürü psikolojisi oluyor bu  Hehehe - bende alayım dedim, neymiş bu kitap, herkes öve öve bitiremiyor.. Bir de bir ara haberlerde Orhan Pamuk'un birkaç yorumunu okumuş ve duymuştum haliyle beni bir merak saldı.. Ardından fakültemdeki bir hoca bu kitap hakkında bir muhabbet açtı, derste konuştu -bu sırada ben kitaba daha yeni başlamıştım- bende dayanamayıp hocayla kitap hakkında muhabbet ettim, öğrendiğime göre kitapta Şehname ile ilgili bir takım hatalar varmış -ki eminim benim gibi tam olarak Şehname hakkında bilgisi  olmayanlar fark edemezlerdi bile- ama tabi bu öğrendiğim bilgi ile daha bir merak ettim ve çabucak okumak istedim.. Gülmek :)
Şunu söylemeliyim ki kitap hoş ama sanki zaman ilerledikçe Orhan Pamuk'un kaleminde bir değişim oluyor gibi, evet belki hala bazı cümlelerden bu Orhan Pamuk'un eseri diyebiliyoruz ama bence biraz değişmiş gibi.. Bir Masumiyet Müzesi değildi bu kitap ama zaten mukayese bile yapılamaz çünkü her biri birbirinden farklı olay örgüsüne sahip -ama tabi bence bu roman çok sıkmadı beni onu söyleyebilirim Masumiyet Müzesi gibi değildi..-  kitaplar..
Olaylarda bazı saçmalıklar buldum bilmiyorum yani bana saçma geldi.. Çok olaylardan bahsetmek isterdim ama okumayan arkadaşlarımız için kötü olur.. Ama ben ters köşe oldum.. Mahmut Ustaya olanlar, Küçük Beyimiz Cem'in kitap sonuna kadar yaşadığı olaylar ve Kırmızı Saçlı Kadınımız hep ön plandaydı.. Sondaki sürpriz karakterimiz Enver de bir olay oldu tabi.. Ama tabi dediğim gibi sonu fazlasıyla saçmaydı, sanki böyle olmayabilirdi.. Ne bileyim belki daha farklı olabilir gibiydi..
Ama kitabın bana kattığı şeyler oldu Kral Oidipus (Babayı Öldürmek) ve Şehname'deki Rüstem ve Sührab (Oğlu Öldürmek) efsaneleri hakkında bir bilgimiz oldu.. Bu arada Kral Oidipus'un hikayesi bana fazlasıyla Stoacıların yazgıcı fikrini hatırlattı - arada siyasi düşüncelere de bir değindim  Hehehe ..   

Kill Me, Hill Me

Yanıtla #6463
« : Mart 04, 2016, 01:28:08 ÖS »

daimon_
*
Üye No : 211593
Karizma = 18

Kiersten White- Paranormal serisi

Seri kitap okumayı çok seviyorum tek sorunum yayınevlerinin serileri uzun zaman aralıkları ile basması ve bizi çok bekletmesi işte buna tamamen gıcık oluyorum ama bu seriyi beklemek zorunda kalmadığım, tamamlanmış halini okuduğum için çok mutluyum yaşasın beklememek 😉 Azıcık seriden bahsetmek istiyorum size belki okumayan vardır diye Gülmek :)

Dünyada insanların dışında paranormallerin var olduğu ( kurt adam, vampir, peri, cadı, denizkızı silft, su ruhları, ağaç ruhları, tek boynuz, ejderha vs. aklınızın alabileceği tüm insan dışı varlıkların ) bir yer düşünün insanlar herşeyden habersiz hayatlarına devam ederken, bazılarının farkına vardığı bu paranormaller kontrol altında olmak zorunda. Uluslararası Paranormal Tecrit Ajansı paranormal avcısı kitabımızın ise baş karakteri Evei işte tam burada olaya dahil oluyor ve iyiki de dahil oluyor çünkü aşırı komik, sevgiye düşkün, vicdanlı, becerikli, üstün yetenekli, bazen salak ama çoğu zaman zeki ve hazır cevap bir ergen o 😊 Evei bunca paranormalin yanında normal olmayan kendini, normal olarak görüyor oysa tüm dünya onun ellerine kalmış durumda o ise farklı şeyler peşinde 😃 Neler peşinde olduğunu kitabı okuyanlar çok iyi biliyor biiiiiip 😉

Okuduğum en komik, en tatlı serilerden biri olmayı kesinlikle başardı. Okumadıysanız kesinlikle tavsiye ederim Gülmek :) Buarada söylemeden geçemeyeceğim bazı kitaplar lüzumsuz uzun oluyor iki sevgiliyi bir araya getirme çabaları kitabın başında başlıyor 650-700 sayfa boyunca ancak birleştiriyor yuva kurdurabiliyorlar, kitap sayfaları tekrardan ibaret oluyor bazı kitaplar ise kısacık oluyor dünyayı kurtarmaya yetiyor. 😉 Bu yüzden yazarların lüzumsuz uzunlukta kendini tekrar eden sayfalar dolusu kitap yazmamalarını diliyorum 😊

Bu seri bir harika dostum 😍
Hay ben bu serinin biiiip  Hehehe Utanıyorum.

Merak ettim seriyi    Zuhahaha

Kesinlikle okumalısınız çok komik, hoş bir seri biiiiiip ❤😍😁
Yanıtla #6464
« : Mart 05, 2016, 05:02:28 ÖS »

Sanem.
*
Üye No : 170187
Konu Sayısı : 16
Karizma = 72

Milyonluk Kirli Sır - C. L. Parker (Million Dollar Duet Serisi #1)
Puanım:2/5!

Aradan uzun zaman geçmesine rağmen kitabın bende bıraktığı kötü duygular hala tüylerimi ürpertmekte.Sonu ikinci kitap için "yanlış anlamalarla" donatılmış,ana karakterin çekilmez hareketleriyle süslenmiş bir kitap bulunuyor bugünkü inceleme masamızda.
Kitabın konusuna gelirsek eğer;Annesi için acil paraya ihtiyaç duyan Delaine Talbot (kızın ismi bile aklımda kalamamış gidip kitaptan bakmak zorunda kaldım),kendini arkadaşı vasıtasıyla gizli bir kulüpte bulur.Sadece bir amacı vardır:satın alınmak.Tam da o gece zengin ve yakışıklı bir iş adamı olan Noah Crawford geçmişinde yaşadığı bir olay yüzünden kendini bu kulüpte bulmuştur.İkilinin yolları kesişir.Ne kadar nefretle başlamış olsa da aralarında büyük bir aşk doğar ve biz de bu yaşananlara ortak oluruz.
Keşke ortak olmasaydım.Biraz net konuşuyorum çünkü sonu beni dellendirdi.Zira karakterlerin hareketleri mi desem konunun işlenişi mi desem, bilemedim hiçbir tutar tarafı yoktu.Ama..
Ama kitabın başından sonuna sinir olsam da yine de azıcık bir zevk aldım.Hiç sevmedim de değil.Sanıyorum,bayadır bu tarz kitap okumadığım için kitabın ilk başlarından, şimdi oturup düşününce aslında ne kadar da fazla zevk almış olduğumu görüyorum.Halbuki şimdi okumaya tekrar başlasam aynı zevki yine alamayacağımı biliyorum.
Böyle sonlara çok fazla alışığız aslında.Çünkü serilerde genelde böyle çocukça şeyler çok yapılıyor uzaması için,daha çok kitap yazılıp konu çıkması için.Ama bu kitapta ben çekemedim çocuksu hareketleri.Kitabı bitirip ikinci kitabı da okumamak için kitaplığın en uzak köşesine kaldırıverdim.Eminim ki okuyacağım maalesef.
Her neyse,kısaca yorumumu özetlemek gerekirse,daha çok sevebileceğim yerde yazar kitaptan o son ile nefret ettirmeyi başardı.Ki başlarından istemsizce hoşlandıydım.Ben tavsiye etmiyorum.

"Onu yeniden tatmak isteyerek alt dudağımı yaladım.Hastanın tekiydim,biliyordum ama Noah Crawford'un tadına bir kez bakmış olsaydınızneden daha fazlasını istediğimi anlardınız."
"...Artık özgürdü ama onun küçük bir parçası daima benimle olacaktı çünkü Delaine Talbot'yu içinizden çıkarıp atmak kolay değildi.En azından benim için.
Bunu yapamadım.Onu özgür bırakamadım."

"Lanet olsun,benden istediği her şeyi ona verirdim.Kolumu istiyorsa alabilirdi.Bacağımı?Alabilirdi.Kalbimi?Ruhumu? Onlar zaten onundu."
"...Ama gerçek hayatta olsun,hikayelerde olsun,iki beden daha önce hiç bu kadar mükemmel bir uyuma sahip olmamıştı."

« Son Düzenleme: Haziran 16, 2016, 02:37:57 ÖS Gönderen : Sanem. »

"Just Have a Little Faith." Micheal J. Scofield

Yanıtla #6465
« : Mart 05, 2016, 08:55:53 ÖS »

as.
*
Üye No : 135344
Konu Sayısı : 0
Karizma = 1054

Uzun zamandır fantastik türde kitap okumuyordum. Özüme dönmüşüm gibi hissediyorum.
The Witch Hunter serisinin ilk kitabı olan Cadı Avcısı kesinlikle beklentilerimin somutlaşmış hali gibiydi. Fantastik denince böyle şeylerin ortaya çıkmasına bayılıyorum. Cadılar, avcılar, hortlaklar, periler ve daha sayamadıklarım… Hepsi içinde, 1500’lü yıllara doğru yola çıktım kitapla beraber. Evet, kitap ortaçağ döneminde geçiyor. Elizabeth, bir cadı avcısı. Ama -olayların gölgesinde kalmış olsa da- pek düzgün bir durumda olduğu söylenemez. Duygusal açıdan bana kalırsa vahim mi vahim bir durumdaydı. Buldukları cadıları, Blackwell adında tüm cadı avcılarından sorumlu adama teslim ediyorlar.  Ve sonrada bilindiği üzere yakılıyorlar. Bu durum ve bu durumun olmasını normal gören Elizabeth ilk olarak sinirlerimi fena halde zıplattı. Ama yalnız kalmaktan korkan, Caleb adındaki en yakın arkadaşına âşık, 16 yaşındaki bir kızı göz önünde bulundurunca maalesef çok fazla kızamıyorsunuz. Yine bir cadı avı sonrası beklenmedik bir olay gerçekleşiyor. Yatakhaneye giderken kral için gönderilen bir muhafız onu almaya geliyor. Ve orada hiçte hoş olmayan bir sır ortaya çıkıyor. Ama önemli olan bu sır değil üzerinde bulunan otlar. Cadıların kullandığı bu otların üstünde bulunmasıyla hain ilan ediliyor. Ve sonra ünlü Nicholas Perevil bir şekilde kızımızı kurtarıyor. Kestiiiiik. Bundan sonrası değişik ve epey hareketli, anlatılmaması gereken kısımları içeriyor.
Benim kitapta eksik bulduğum nokta Elizabeth’in ne hissettiğini anlayamamam oldu. Kitap onun ağzından yazılmış olsa da duyguları alamadım. Mesela bahsettiğim kralla ilgili durumda, ne hissettiği ile ilgili bir konuşmayı duymak, okumak isterdim. Ama olayları anlayabilmemiz açısından mı yoksa bu yazarın bir eksiğimi bilmiyorum, bu durumun üstünde çok durulmamıştı. Diğer bir meselede Caleb’i seven Elizabeth, daha sonra -yine her hangi bir içsel çatışmaya girmeden ve neden olduğunu bize yansıtmadan- başkasından hoşlandığını okuyoruz. Eğer olay kurgusu ve yazarın yarattığı büyülü ortaçağ beni etkilemeseydi bu eksikler kitabı aşağı çekerdi. Ama bunlara rağmen çok beğendiğim bir kitap oldu. Umarım serinin devamı çabucak gelir. 4/5
Ve eklemeden edemeyeceğim, ciltli kitap konusunda çığır açıyor yabancı.  Tebrikler.

“Kuş.” Sesim, kendi sesim gibi çıkmadı. Zayıf, hırıltılı ve kabaydı.  “Ağaçtaki. Neden?” Cevabı verirken sanki ne söyleyeceğini çoktan biliyormuşçasına tereddütsüzdü.
“Çünkü seni seviyorum. Ve çünkü seninle olmak özgür hissettiriyor.”

Diğerlerine seni kaybettiğimi söyleyeceğim.” Sesi sertti ve tonunda nefret ettiği, saklamaya çok uğraştığı tüm duyguları duyabiliyordum. “Yalan söylemiş de olmayacağım.”

Yanıtla #6466
« : Mart 06, 2016, 07:13:15 ÖS »

Tourniquet
*
Üye No : 111994
Konu Sayısı : 498
Karizma = 2123

Puanım; 4/5

Kitap gerçekten çok güzel. Böyle bir kitap nasıl tanımlanır tam emin değilim. Önce kitap ne anlatıyor nasıl başlıyor ve ilerliyor oradan başlarsam sanırım devamı gelebilir.

Kitap Yoltaşı Hanında başlıyor. Şehre tuhaf bir hayvan saldırıyor ve bu saldırının akabinde şehre bir Tarihçi geliyor.Ve Tarihçi de bu saldırılardan birine maruz kalıyor. Kote isimli hancı tarihçiyi bu saldırıdan kurtarıyor ve aralarında geçen sohbetten sonra Tarihçi karşısındaki adamın basit bir Hancı değil de hakkında çeşitli efsaneler duyduğu Kvothe olduğunu anlıyor. Ve onu hakkında çıkan hikayeler ile ilgili kışkırtıyor sonuç olarak Kvothe'yi onun hikayesini kendi ağzından anlatmaya ve bunu kayda geçirmeye ikna ediyor. Kvothe, Tarihçiye eğer gerçek öykünün tamamını öğrenmek istiyorsa kendisine üç gün ayırması gerektiğini söylüyor.  İlk kitap Kvothe'nin Tarihçiye birinci gün anlattıklarından oluşuyor. Yani bir günü anlatmıyor.

Bu bir günde Kvothe'nin hayatının ebeveynleri ve ilk öğretmeniyle geçirdiği kısım, Tarbean sokaklarında yaşadığı kısım ve Üniversite kısmı anlatılıyor. Ama üniversite kısmı daha bitmedi. Kvothe anlatırken gün bitti yarın devam edeceğim deyip olayı ikinci kitaba bıraktı.

Genel olarak kitapta anlatılanlar böyle özetlenebilir sanırım. Umarım spoiler vermeden konuyu anlatayım derken kitabı mundar etmemişimdir. Ki büyük ihtimalle öyle oldu.

Kitapta içime sinmeyen kısımlar; Tarbean sokaklarında yaşadığı kısım bana Oliver Twist tarzı geldi ve üniversitede de Harry Potter izleri vardı. Bir de  kitabın sonlarına doğru bir ejderha olayı var ve o kısımda Kvothe'yi kahraman yapacağım derken yazar biraz klişeye kaçmış.  Bir puan kırmamın nedeni bunlar. Ama bunlar kitabın bütünlüğünün güzelliğini etkilemiş mi? Kesinlikle hayır.

Ben kitabı inanılmaz beğendim. Kesinlikle okuyun, okutun. Pişman olmayacaksınız.

Bu kitabın ya animasyonu ya filmi ya da çizgi romanı olmalı bence. Sadece yazılı olarak kalmamalı.

Buyurun size bir adet Kvothe.

"Benim Gizli Dünyama Bakmak İster Misiniz?"

Yanıtla #6467
« : Mart 07, 2016, 01:20:03 ÖÖ »

BÖRÜLCE
*
Üye No : 182234
Konu Sayısı : 1488
Karizma = 2457

Özlemişim iskoç savaşçıları.Uzun saçlar,cesur,kaslı adamlar  Hehehe Çok beğenilen ve hep merak ettiğim seriye başladım nihayet.Övüldüğü kadar

varmış.Elime aldım ve neredeyse hiç bırakamadan bitirdim.Kitap çok hareketliydi,tempo hiç düşmedi.Iain,bir İskoç ve nefret ettiği ingiliz kraliyeti için

savaşmaya mecbur bırakılıyor.İki kardeşi ve emrindeki cesur komandolarıyla birlikte 3 yıl boyunca en zorlu görevlerde çarpışıyorlar.Yine görev

başındayken,zor durumdaki bir kadını kurtarmak için birliğini ve kardeşlerini tehlikeye atıyor.Kızımız da cesur ama başına gelmeyen kalmamış tatlı Annie Zuhahaha 

Kitap,Iain'ın,Annie'yi kurtarıp,onunla birlikte kaçmasıyla devam ediyor.Kaçarlarken ikili arasında bir elektriklenme de başlıyor tabi.Sırlar,yalanlar ve hiç

bitmeyen olaylarla heyecanla okunan bir kitap.   Bravo
Yanıtla #6468
« : Mart 07, 2016, 02:15:11 ÖÖ »

FLORİS
*
Üye No : 167895
Karizma = 306

Göz Kırp.

Özlemişim iskoç savaşçıları.Uzun saçlar,cesur,kaslı adamlar  Hehehe Çok beğenilen ve hep merak ettiğim seriye başladım nihayet.Övüldüğü kadar

varmış.Elime aldım ve neredeyse hiç bırakamadan bitirdim.Kitap çok hareketliydi,tempo hiç düşmedi.Iain,bir İskoç ve nefret ettiği ingiliz kraliyeti için

savaşmaya mecbur bırakılıyor.İki kardeşi ve emrindeki cesur komandolarıyla birlikte 3 yıl boyunca en zorlu görevlerde çarpışıyorlar.Yine görev

başındayken,zor durumdaki bir kadını kurtarmak için birliğini ve kardeşlerini tehlikeye atıyor.Kızımız da cesur ama başına gelmeyen kalmamış tatlı Annie Zuhahaha 

Kitap,Iain'ın,Annie'yi kurtarıp,onunla birlikte kaçmasıyla devam ediyor.Kaçarlarken ikili arasında bir elektriklenme de başlıyor tabi.Sırlar,yalanlar ve hiç

bitmeyen olaylarla heyecanla okunan bir kitap. 

Canım aynen sana katılıyorum çok güzel , akıcı bir seri diger iki kitabıda severek okuycaksın eminm.  Bravo ayrıca çeviri içinde tebrik etmek lazım hakikaten kitapların akıcılığı hiç bozulmadan. Güzel bir çeviri olmus ve ben hiç birini ayırt edemedim üç kitabıda nasıl okuyup ne ara bitirdim anlamadım   Utanıyorum.
Yanıtla #6469
« : Mart 07, 2016, 12:05:08 ÖS »

BÖRÜLCE
*
Üye No : 182234
Konu Sayısı : 1488
Karizma = 2457

Göz Kırp.

bitmeyen olaylarla heyecanla okunan bir kitap. 

Canım aynen sana katılıyorum çok güzel , akıcı bir seri diger iki kitabıda severek okuycaksın eminm.  Bravo ayrıca çeviri içinde tebrik etmek lazım hakikaten kitapların akıcılığı hiç bozulmadan. Güzel bir çeviri olmus ve ben hiç birini ayırt edemedim üç kitabıda nasıl okuyup ne ara bitirdim anlamadım   Utanıyorum.

Evet canım,çeviri de kurgu da çok güzel.Bir tek kapakta Iain'ın resmi yok,ona çok üzüldüm    Hehehe
Sayfa 1 ... 642 643 644 645 646 647 648 649 650 651 652 ... 678
Yukarı Çık :)
Gitmek istediğiniz yer: