0 Üye ve 1 Ziyaretçi Konuyu İncelemekte. Aşağı İn :)
Sayfa 1 ... 587 588 589 590 591 592 593 594 595 596 597 ... 678
Konu: Kitap Yorumları Buraya.  (Okunma Sayısı: 1326382 Kere Okundu.)
Yanıtla #5910
« : Eylül 11, 2015, 03:18:22 ÖS »

Tourniquet
*
Üye No : 111994
Konu Sayısı : 498
Karizma = 2123

@buse_1396 yaa benim de çok hoşuma gitti. 2.kitap olayların Lucas bakış açısıymış. Elimdeki kitaplar bitince ona başlamayı düşünüyorum. Lucas gibi karakter zor bulunuyor valla  Hehehe yayınevlerinin serileri yarı bırakmasından nefret ediyorum  Sinirden Ölüyorum.

WeBCaNaVaRi'na Üye Olmadan Link'leri ve Kod'ları Göremezsiniz.
Link'leri Görebilmek İçin. Üye Ol. veya Giriş Yap.
"Benim Gizli Dünyama Bakmak İster Misiniz?"

WeBCaNaVaRi Botu

Bu Site Mükemmel :)

Çevrimİçi Çevrimİçi

View Profile
Re: Kitap Yorumları Buraya.
« Posted on: Mayıs 06, 2024, 10:31:16 ÖS »

Üye Olunuz.!
Merhaba Ziyaretçi. Öncelikle Sitemize Hoş Geldiniz. Ben WeBCaNaVaRi Botu Olarak, Siteden Daha Fazla Yararlanmanız İçin Üye Olmanızı ŞİDDETLE Öneririm. Unutmayın ki; Üyelik Ücretsizdir. :)

Giriş Yap.  Kayıt Ol.
Anahtar Kelimeler: Kitap Yorumları Buraya. e-book, Kitap Yorumları Buraya. programı, Kitap Yorumları Buraya. oyunları, Kitap Yorumları Buraya. e-kitap, Kitap Yorumları Buraya. download, Kitap Yorumları Buraya. hikayeleri, Kitap Yorumları Buraya. resimleri, Kitap Yorumları Buraya. haberleri, Kitap Yorumları Buraya. yükle, Kitap Yorumları Buraya. videosu, Kitap Yorumları Buraya. şarkı sözleri, Kitap Yorumları Buraya. msn, Kitap Yorumları Buraya. hileleri, Kitap Yorumları Buraya. scripti, Kitap Yorumları Buraya. filmi, Kitap Yorumları Buraya. ödevleri, Kitap Yorumları Buraya. yemek tarifleri, Kitap Yorumları Buraya. driverları, Kitap Yorumları Buraya. smf, Kitap Yorumları Buraya. gsm
Yanıtla #5911
« : Eylül 11, 2015, 06:03:21 ÖS »

gök yüzü
*
Üye No : 139202
Konu Sayısı : 112
Karizma = 2171

Teresa Medeiros - Unutulmaz Gece

Ben bu yazarı gerçekten özlemişim. İki kitabını arka arkaya okuyunca ve ikisini de çok sevince keyfim yerine geldi  Gülmek :)

Bu kitapta da Lottie'nin hikayesi anlatılmıştı. Önceki kitaptaki küçük Lottie büyümüş ve 20 yaşına gelmiştir.
Takdim balosu yapılacağı akşam yandaki evde kimin oturduğunu öğrenir. Bu kişi Kanlı Marki adıyla anılan
Hayden St. Clair'dir. Herkes, Hayden'ın karısını ve arkadaşını öldürdüğünü düşündüğü için ona bu ismi takmışlardır.
Ancak Lottie'nin merakı ikilinin bir arada yakalanmasına, bu da evliliğe yol açacaktır.

Önceki kitapta da Lottie'nin gotik romanları çok sevdiğinden bahsediyorlardı. Lottie'nin kitabı da aynen
böyle oldu. Issız ve rüzgarlı bir şato, geceleri açığa çıkan çığlık ve piyano sesleri, saklanan sırlar derken
bazı yerlerden insan geriliyor. Ama Lottie'nin merakı yine galip geliyor ve bütün her şeyi açığa çıkarıyor.

Hayden'ın ilk karısının hikayesini de merak ediyordum ve öğrenince ikisine de acıdım, çok kötü şeyler yaşamışlar.

Kitabı herkese tavsiye ediyorum. Puanım 8/10.

"Şey, gözü pek Bayan Fairleigh gelişmiş, körpe göğüslerinin arasına giren tombul, ufak eli hissettiğinde iffetini gerçek
bir leydinin savunacağı gibi savundu."
Hayden parmaklarının arasından Ned'e bir bakış attı. "Lütfen bana onu tokatlamadığını söyle."
"Elbette hayır." Ned'in sırıtışı genişledi. "Onu ısırdı."
Hayden elini yavaşça indirdi. "Kralı mı ısırdı? "
"Bana söylendiğine göre, oldukça vahşice. Kızın inci gibi, ufak dişlerini George'un kolundan ayırmak için üç muhafız gerekmiş."   Hehehe

Hayden kediye bakarak kaşlarını çattı. "Bu garip. Kedinin siyah olduğuna yemin edebilirdim."
Karşıdaki koltuğa kaymak için ayağa kalkan Lottie, omzunu silkti. "Işığın bir oyunu olmalı. Eğer siyah olsaydı,
ona asla Balkabağı adını vermezdim, değil mi? "
"Balkabağı mı?" Hayden'ın gözleri daha da kısıldı. "Adının Bay Kıpırtı olduğunu sanıyordum."
"Öyle zaten," diye cevapladı bir saniye bile atlamadan. "Bay Balkabağı Kıpırtı."   Zuhahaha

"Sanırım sırrımı size daha önceden açmam gerekiyordu ama sizin kedilere önem vermeyen erkeklerden olmanızdan korktum."
"Safsata,"  dedi kesin bir dille. "Kedilere bayılırım. En yumuşacık, en esnek eldivenler onlardan yapılır."   Öldüm Gülmekten.

Yanıtla #5912
« : Eylül 11, 2015, 06:23:28 ÖS »

as.
*
Üye No : 135344
Konu Sayısı : 0
Karizma = 1054

karen marie moning ıced hakkında bilgisi olan var mı? Ne zaman çıkacak şu kitap  Ağlicam. Sinirden Ölüyorum.

Yanıtla #5913
« : Eylül 11, 2015, 07:20:59 ÖS »

Sanem.
*
Üye No : 170187
Konu Sayısı : 16
Karizma = 72

karen marie moning ıced hakkında bilgisi olan var mı? Ne zaman çıkacak şu kitap  Ağlicam. Sinirden Ölüyorum.
Artemis Aralık demişti çıkış tarihini bir aksilik olmazsa :/

"Just Have a Little Faith." Micheal J. Scofield

Yanıtla #5914
« : Eylül 11, 2015, 08:19:09 ÖS »

as.
*
Üye No : 135344
Konu Sayısı : 0
Karizma = 1054

Teşekkür ederim sanem Gülmek :) Beklemekten kafayı yiyeceğim o yüzden diğer ay tekrar sorarsam mazur görün   Hehehe
Yanıtla #5915
« : Eylül 11, 2015, 11:51:20 ÖS »

buse_1396
*
Üye No : 139498
Konu Sayısı : 385
Karizma = 119

@buse_1396 yaa benim de çok hoşuma gitti. 2.kitap olayların Lucas bakış açısıymış. Elimdeki kitaplar bitince ona başlamayı düşünüyorum. Lucas gibi karakter zor bulunuyor valla  Hehehe yayınevlerinin serileri yarı bırakmasından nefret ediyorum  Sinirden Ölüyorum.
hiç sorma özellikle bunu epsilon çok yapıyor.. Sinirden Ölüyorum. ahh benim ingilizce olsa ohoo ben her kitabın serisini tamamlamıştım orta düzey ingilizceyle ben hiçbir şey anlamam ki Ağlıyorum. ne yapalım bekleyeceğiz ama bence gelmez 2.kitabın türkçesi, sen bana okuduktan sonra bir özet geçersen çok makbule olur.. Hehehe
« Son Düzenleme: Eylül 11, 2015, 11:52:09 ÖS Gönderen : buse_1396 »

Kill Me, Hill Me

Yanıtla #5916
« : Eylül 12, 2015, 10:14:24 ÖÖ »

Tourniquet
*
Üye No : 111994
Konu Sayısı : 498
Karizma = 2123

@buse_1396 yaa benim de çok hoşuma gitti. 2.kitap olayların Lucas bakış açısıymış. Elimdeki kitaplar bitince ona başlamayı düşünüyorum. Lucas gibi karakter zor bulunuyor valla  Hehehe yayınevlerinin serileri yarı bırakmasından nefret ediyorum  Sinirden Ölüyorum.
hiç sorma özellikle bunu epsilon çok yapıyor.. Sinirden Ölüyorum. ahh benim ingilizce olsa ohoo ben her kitabın serisini tamamlamıştım orta düzey ingilizceyle ben hiçbir şey anlamam ki Ağlıyorum. ne yapalım bekleyeceğiz ama bence gelmez 2.kitabın türkçesi, sen bana okuduktan sonra bir özet geçersen çok makbule olur.. Hehehe

Tabii ki Gülmek :) okuduktan sonra görüşürüz Gülmek :)
Yanıtla #5917
« : Eylül 12, 2015, 10:50:33 ÖÖ »

BÖRÜLCE
*
Üye No : 182234
Konu Sayısı : 1488
Karizma = 2457

3 kardeşin ayrı ayrı ilişkilerinin anlatıldığı serinin ilk kitabı.Bu kitapta büyük kardeş Mick'in aşkla tanışmasını anlatıyor.Konu güzel,karakterler çok tatlı

ama kitapta çok fazla cinsellik içeren bölüm var.Konunun arasında gereksiz yere kullanılmış.Mick,çok ünlü bir futbolcu.Bir partide,partinin organizatörü olan

Tara ile tanışır.Tara,daha önceki tek gecelik ilişkilerinden çok farklıdır,bu da Mick'in dikkatini çeker.İkisinin de birbirinden sakladıkları sırları var.Kitap olumulu

bir şekilde ilerliyor.Görüşmeye devam ediyorlar,aileler tanışıyor,sırlar açıklanıyor ve sorunların üstesinden geliniyor.İllaki okuyun diyebileceğim bir kitap değil. 
Yanıtla #5918
« : Eylül 12, 2015, 12:09:17 ÖS »

Sanem.
*
Üye No : 170187
Konu Sayısı : 16
Karizma = 72

Teşekkür ederim sanem Gülmek :) Beklemekten kafayı yiyeceğim o yüzden diğer ay tekrar sorarsam mazur görün   Hehehe
Rica ederim Berfincim.Bende sen sordukça aynı cevabı vereceğim galiba zira artemis taa ne zaman aralık gibi demişti.büyük ihtimalle drğilecektir.Sonuçta artemis bu Ağlıyorum.
Yanıtla #5919
« : Eylül 12, 2015, 07:45:57 ÖS »

buse_1396
*
Üye No : 139498
Konu Sayısı : 385
Karizma = 119

Tabii ki Gülmek :) okuduktan sonra görüşürüz Gülmek :)
o zaman şimdiden teşekkürler.. Gülmek :)
Sayfa 1 ... 587 588 589 590 591 592 593 594 595 596 597 ... 678
Yukarı Çık :)
Gitmek istediğiniz yer: