0 Üye ve 3 Ziyaretçi Konuyu İncelemekte. Aşağı İn :)
Sayfa 1 ... 548 549 550 551 552 553 554 555 556 557 558 ... 678
Konu: Kitap Yorumları Buraya.  (Okunma Sayısı: 1325294 Kere Okundu.)
Yanıtla #5520
« : Mayıs 13, 2015, 01:52:35 ÖS »

gokcicisi
*
Üye No : 123898
Konu Sayısı : 1
Karizma = 1031

WeBCaNaVaRi'na Üye Olmadan Link'leri ve Kod'ları Göremezsiniz.
Link'leri Görebilmek İçin. Üye Ol. veya Giriş Yap.

Karmakarışık - Emma Chase

Bu kitabı delicesine seviyorum ya, kader bu kitaba yorum yapmamı istemiyor. Kitabıı ve seriyi orjinal okuyunca yorum yapmak için Türkçe'sini bekleyeyim demiştim. Az önce size kitap yorumumu yazdım, seri hakkında bilgiler verdim, hatta Ephesus bonus sahneleri çevirmezse çevirme sözü bile verdim, alıntılar yazdım, bayağı uğraştım ama sonra bilgisayarda bir tuşa bastım ve tüm o destan gibi yazdığım yorum yok oldu!

Sözün özü siz bu kitabı okuyun. Kaçırmayın, kessin okuyun! Üşenmediğim bir ara belki yine destansı yorumumu yaparım.

WeBCaNaVaRi Botu

Bu Site Mükemmel :)

Çevrimİçi Çevrimİçi

View Profile
Re: Kitap Yorumları Buraya.
« Posted on: Mayıs 02, 2024, 09:31:49 ÖÖ »

Üye Olunuz.!
Merhaba Ziyaretçi. Öncelikle Sitemize Hoş Geldiniz. Ben WeBCaNaVaRi Botu Olarak, Siteden Daha Fazla Yararlanmanız İçin Üye Olmanızı ŞİDDETLE Öneririm. Unutmayın ki; Üyelik Ücretsizdir. :)

Giriş Yap.  Kayıt Ol.
Anahtar Kelimeler: Kitap Yorumları Buraya. e-book, Kitap Yorumları Buraya. programı, Kitap Yorumları Buraya. oyunları, Kitap Yorumları Buraya. e-kitap, Kitap Yorumları Buraya. download, Kitap Yorumları Buraya. hikayeleri, Kitap Yorumları Buraya. resimleri, Kitap Yorumları Buraya. haberleri, Kitap Yorumları Buraya. yükle, Kitap Yorumları Buraya. videosu, Kitap Yorumları Buraya. şarkı sözleri, Kitap Yorumları Buraya. msn, Kitap Yorumları Buraya. hileleri, Kitap Yorumları Buraya. scripti, Kitap Yorumları Buraya. filmi, Kitap Yorumları Buraya. ödevleri, Kitap Yorumları Buraya. yemek tarifleri, Kitap Yorumları Buraya. driverları, Kitap Yorumları Buraya. smf, Kitap Yorumları Buraya. gsm
Yanıtla #5521
« : Mayıs 13, 2015, 02:09:24 ÖS »

Bendis
*
Üye No : 140261
Konu Sayısı : 3308
Karizma = 14453

Gökçe, bana da bazen öyle oluyor, yazmak için sayfada çok beklediğimde genelde Gülmek :) Gönder'e tıklamadan önce kopyalıyorum artık Gülmek :)
Geri gittiğimde silinse de duruyor oluyor. Yani bir iki sayfa gitsen belkide duruyor olacaktı. Her türlü geçmiş olsun canım Gülmek :)
İnşallah serinin ikinci kitabına nasip olur Gülmek :)

Küçük Prens -  Antoine de Saint-Exupéry

Bu kitap gerçekten bir çocuk kitabı değil. Öylesine ordan burdan çıkan çeşitli hayvanlar bitkiler yok. Hepsinin temsil ettiği bir şey var ve söyledikleri bize ders niteliğinde. Okumadıysanız bir göz atın derim Gülmek :) Kitabın sonundaki sorulardan sonra benim verdiğim cevaplara göre kitap çok yıldızlı olanları şöyle tarif etmiş yani beni;

"Siz bir kuzusunuz. Nazik, arabulucu, biraz çekingensiniz. Başkalarıyla aynı fikirde olunca rahat hissediyorsunuz.
Ah! Kendi sıcak kabuğunuza çekilip sürekli orada yaşamanız mümkün olsaydı! Sizler taze renkleri, hoş manzaraları, sorunsuz bir hayatı seviyorsunuz. Siz 'iyi huylu' bir insansınız fakat dikkat edin dünya kurtlarla dolu."

Yanıtla #5522
« : Mayıs 13, 2015, 03:58:17 ÖS »

gök yüzü
*
Üye No : 139202
Konu Sayısı : 112
Karizma = 2171

Kate Perry - Sahile Aşk Vurunca

Kolay okunan, eğlenceli bir kitaptı. Karakterleri sevdim özellikle Greg ve Anna'yı. Freya da biraz gıcıklık yapsa da onu da

sevdim sayılır. Daha önceki yorumlarda okumuştum kapak ve ismin kitapla alakasız olduğunu, gerçekten de öyleydi.

Ne diye böyle bir isim ve kapak seçmişler anlam veremedim. Onun dışında akıcı bir kitaptı, herkese tavsiye ederim.  Puanım 7/10   Göz Kırp.

Yanıtla #5523
« : Mayıs 13, 2015, 05:11:44 ÖS »

BÖRÜLCE
*
Üye No : 182234
Konu Sayısı : 1488
Karizma = 2457

Büyülü bir siyah elbiseniz olsa ve üzerinize giydiğinizde size geleceğinizden kareler gösterse nasıl olurdu?Mesela düğününüzden bir gün önce

giyseniz ve geleceğinizde nişanlınızın olmadığını görseniz o düğünü iptal edip kaçar mıydınız?İşte bu kitap böyle bir büyülü siyah elbisenin etrafında

şekillenen iki kız kardeşin hayatını,geçmişe ve günümüze dönerek anlatıyor.Tarz olarak biraz Deniz Feneri Koyu kitabını anımsattı bana.Antonia bir evlilik

teklifi alacağından emin bir şekilde,iki yıllık erkek arkadaşıyla buluşmak üzere restorana geliyor.Fakat evlilik teklifi almadığı gibi,bir de restoranda telefonla

kötü bir haber alıyor.Annesinin felç geçirdiğini, komada olduğunu öğrenince yıllar önce terk ettiği kasabaya dönüyor.Kitap boyunca bir yandan annesi ve

teyzesinin siyah bir elbise yüzünden değişen hayatlarını,bir yandan da Anatonia'nın kendi hayatı üzerine yaşadıklarını okuyoruz.Sonuna kadar kitap sizi

merak içinde bırakıyor.Eğlenceli değil ama ilginç ve sürükleyici güzel bir kitap.
Yanıtla #5524
« : Mayıs 13, 2015, 07:37:16 ÖS »

sanane_61
*
Üye No : 99109
Konu Sayısı : 9901
Karizma = 40607

Saliha abla bende bazen karakterleri özledikçe sevdiğim kısımlarını açıp okuyorum Judith kitaplarının Öldüm Gülmekten. Ahh keşke keşke ben Eve Dallas serisini bitirmemek için resmen ayda bi tane okuyorum ya da 2 ay da bir ki yenisi gelene kadar seri bitmesin diye resmen Öldüm Gülmekten.

Gökçe bi kaç kere benim de başıma geldi o yüzden bilirim onun insanda bıraktığı hüsranı ve kızgınlığı Öldüm Gülmekten. Bu arada olmayan yerler derken Gökçe acaba bi de İngilizcesini mi okusam bak çok merak ettim şimdi  Dövmek Dövmek
Yanıtla #5525
« : Mayıs 13, 2015, 08:37:43 ÖS »

gokcicisi
*
Karizma = 1031

Saliha abla bende bazen karakterleri özledikçe sevdiğim kısımlarını açıp okuyorum Judith kitaplarının Öldüm Gülmekten. Ahh keşke keşke ben Eve Dallas serisini bitirmemek için resmen ayda bi tane okuyorum ya da 2 ay da bir ki yenisi gelene kadar seri bitmesin diye resmen Öldüm Gülmekten.

Gökçe bi kaç kere benim de başıma geldi o yüzden bilirim onun insanda bıraktığı hüsranı ve kızgınlığı Öldüm Gülmekten. Bu arada olmayan yerler derken Gökçe acaba bi de İngilizcesini mi okusam bak çok merak ettim şimdi  Dövmek Dövmek

Ya Ephesus 5 kitaplık seri dedi. Yani 1.5 numaralı novella'yı da basacaklar demek ki. Ama işte bir de yazarın Facebook sayfasından yayınladığı kısa kısa 2-3 bölüm var. Aleksandra'nın midilli olayına karşılığını falan anlatıyor. Ephesus çevirir belki. Çevirmezse de ben size çeviririm Gülmek :) Hatta haziranda balo bir geçsin çevirebilirim sanırım Gülmek :)
Yanıtla #5526
« : Mayıs 14, 2015, 01:11:42 ÖÖ »

sanane_61
*
Üye No : 99109
Konu Sayısı : 9901
Karizma = 40607

Hmm anladım olmazsa ben yazarı Facebook'dan takibe başlayayım Öldüm Gülmekten. İnşallah ephesus çevirir ama Türkçe'sini okumayı daha çok seviyorum kitapların Gülmek :) Bu arada mezun olucaksın galiba şimdiden tebrik ederim canım Utanıyorum.
Yanıtla #5527
« : Mayıs 14, 2015, 09:03:58 ÖÖ »

-Trinity-
*
Üye No : 187663
Konu Sayısı : 2715
Karizma = 12095

Küçük Bir Aşk Hikayesi-Shannon Stacey

Siyah Damar ve Kördüğüm'ü okuduktan sonra bu kitap ilaç gibi geldi.Yazar olan Joe ile röportaj yapmak için Keri görevlendirilir.
Joe bir şartla kabul eder Keri tatilini onunla geçirecektir.Kaldığı hergün için bir soru sorma hakkı vardır.Joe'nun ailesi de vardır bu tatilde.Joe'nun ikiz kardeşi olan Terry'de bu tatili Keri için zorlaştıracaktır.Kitap çok eğlenceliydi.Kowalski ailesi komediydi.Kitabın birçok yerinde kahkaha attım.Okumak isteyenlere tavsiye ederim.

Kitap bir limandı benim için.
Kitaplarda yaşadım ve kitaplardaki insanları sokaktakilerden daha çok sevdim.
Yanıtla #5528
« : Mayıs 14, 2015, 09:42:41 ÖÖ »

gokcicisi
*
Karizma = 1031

Hmm anladım olmazsa ben yazarı Facebook'dan takibe başlayayım Öldüm Gülmekten. İnşallah ephesus çevirir ama Türkçe'sini okumayı daha çok seviyorum kitapların Gülmek :) Bu arada mezun olucaksın galiba şimdiden tebrik ederim canım Utanıyorum.

Okul peşimi bırakırsa mezun olacağım inşallah Zuhahaha

Dersi ektim iş yerindeyim 1. bölümü çevirip okumuş olanlara mesajla atarım canım Göz Kırp.
Yanıtla #5529
« : Mayıs 14, 2015, 12:14:11 ÖS »

Tourniquet
*
Üye No : 111994
Konu Sayısı : 498
Karizma = 2123

Okul peşimi bırakırsa mezun olacağım inşallah Zuhahaha

Dersi ektim iş yerindeyim 1. bölümü çevirip okumuş olanlara mesajla atarım canım Göz Kırp.

Kitabı okumak için bekleyenler ne olacak yazık bizee   Ağlicam.  Ağlicam.

"Benim Gizli Dünyama Bakmak İster Misiniz?"

Sayfa 1 ... 548 549 550 551 552 553 554 555 556 557 558 ... 678
Yukarı Çık :)
Gitmek istediğiniz yer: