0 Üye ve 3 Ziyaretçi Konuyu İncelemekte. Aşağı İn :)
Sayfa 1 ... 252 253 254 255 256 257 258 259 260 261 262 ... 678
Konu: Kitap Yorumları Buraya.  (Okunma Sayısı: 1326856 Kere Okundu.)
Yanıtla #2560
« : Ekim 10, 2014, 09:58:02 ÖS »

hülya33
*
Üye No : 121845
Konu Sayısı : 0
Karizma = 14

milyonluk kirli sır kitabının konusunu sevdim yazarın kalemi tabi bana göre akıcıydı sıkılmadan okudum işallah yarım kalan serileri okuma şansımız olur malum bazılarım ingilizge bilmiyor mesala ben neyse kitapları paylaşan herkese çok teşekkürler
WeBCaNaVaRi Botu

Bu Site Mükemmel :)

Çevrimİçi Çevrimİçi

View Profile
Re: Kitap Yorumları Buraya.
« Posted on: Mayıs 09, 2024, 04:48:15 ÖÖ »

Üye Olunuz.!
Merhaba Ziyaretçi. Öncelikle Sitemize Hoş Geldiniz. Ben WeBCaNaVaRi Botu Olarak, Siteden Daha Fazla Yararlanmanız İçin Üye Olmanızı ŞİDDETLE Öneririm. Unutmayın ki; Üyelik Ücretsizdir. :)

Giriş Yap.  Kayıt Ol.
Anahtar Kelimeler: Kitap Yorumları Buraya. e-book, Kitap Yorumları Buraya. programı, Kitap Yorumları Buraya. oyunları, Kitap Yorumları Buraya. e-kitap, Kitap Yorumları Buraya. download, Kitap Yorumları Buraya. hikayeleri, Kitap Yorumları Buraya. resimleri, Kitap Yorumları Buraya. haberleri, Kitap Yorumları Buraya. yükle, Kitap Yorumları Buraya. videosu, Kitap Yorumları Buraya. şarkı sözleri, Kitap Yorumları Buraya. msn, Kitap Yorumları Buraya. hileleri, Kitap Yorumları Buraya. scripti, Kitap Yorumları Buraya. filmi, Kitap Yorumları Buraya. ödevleri, Kitap Yorumları Buraya. yemek tarifleri, Kitap Yorumları Buraya. driverları, Kitap Yorumları Buraya. smf, Kitap Yorumları Buraya. gsm
Yanıtla #2561
« : Ekim 11, 2014, 12:30:37 ÖÖ »

Ya el yelil
*
Üye No : 185580
Karizma = 2

Çok üzücü gerçekten... Resmen Gideon Cross, Christian Grey ve Gabriel Emerson ile kafayı bozmuş durumdayım  Aaaaa.  Hehehe
Önerebileceğiniz yeni bookboyfriend varsa çok mutlu olacağım Utanıyorum. Utanıyorum.

Üç seriyi de seven birisine ilk defa rastladım.Bende bu adamlara hastayım.Cross'un devamını çok merak ediyorum,ama bir yandan bitmesini hiç istemiyorum. Gülmek :)

Ben de istemiyorum bitmesini zaten diğerleri bitti Ağlıyorum. Elli tonun ara okumaları da çok keyifliydi o da bitti baya üzüldüm sırada film var ama kafamda canlandırdığım karakterlere pek benzemiyorlar büyüsü bozulmasın diye izlemesem mi diyorum ama kesin izlerim Aaaaa.
Yanıtla #2562
« : Ekim 11, 2014, 10:05:25 ÖÖ »

ssiibbeell
*
Üye No : 153469
Konu Sayısı : 198
Karizma = 93

@Ya el yelil

Ben fragmanını bile izleyecekken terettüt ettim. Ama tabi dayananmadım izledim Hehehe
Hala hayal ettiğim karakterler duruyor. O yüzden izlerken sorun çıkacağını sanmam. Göz Kırp.

Ayrıca ortalık bookboyfriend kaynıyor. Ama hiç birinde gerçekçilik ve gerçek aşk yok. Çok sinir bozucu.
Eğer inanılmaz gizemli, sır küpü ve saçnı başını yoldurtacak kadar muhteşem birini arıyorsan Ateş serisini okuman yeterli.  Bravo Hehehe Şeklimi Koyarım.

Yanıtla #2563
« : Ekim 11, 2014, 12:29:37 ÖS »

-minel-
*
Üye No : 139378
Konu Sayısı : 2459
Karizma = 5046

Peşini Bırakmam - Elizabeth Bevarly

Kitabın kapağına bakınca hah yine grey tekrarı bir kitap diye düşünmüştüm ama okumaya başlayıpta konu ilerledikçe

kitabı çok beğendim.Konusu ilginç hem polisiye hem komedi .Kitabı uzun uzun anlatmaya gerek yok ama  sonunu hiç böyle

beklemiyordum.Gerçekten çok güzel bir kitap tavsiye ederim. Göz Kırp.

Yanıtla #2564
« : Ekim 11, 2014, 01:55:09 ÖS »

*Hiera*
*
Üye No : 140119
Konu Sayısı : 346
Karizma = 197

@Ya el yelil
Okumadıysan Gizemli Adam'ı şiddetle tavsiye ederim canım. Bookboyfriend'ler o kitapta toplanmış gibi. Hehehe Aksiyon, macera, heyecan kitabın son sayfasına kadar bitmedi, müthiş bi kitaptı. Bence herkes okumalı. Gülmek :)

Bu arada ben burda hiç Gideon Cross hayranı yok sanıyoduuum. Yalnız olmadığımı bilmek güzel, çok mutlu oldum. HopHopKop. Zuhahaha Crossfire üçlemesini iki kez okudum valla, dört gözle diğer kitaplarının çıkmasını bekliyorum. Zuhahaha
« Son Düzenleme: Ekim 11, 2014, 01:57:08 ÖS Gönderen : ÇIĞLIK »

Geçmişimin karanlığı, geleceğimi aydınlatır..
Yanıtla #2565
« : Ekim 11, 2014, 03:42:17 ÖS »

BÖRÜLCE
*
Üye No : 182234
Konu Sayısı : 1488
Karizma = 2457

Stephanie Perkins - Paris'te Aşk

Buradaki yorumları görünce,bu kitabıda okunacaklar listeme eklemiştim.İyi ki de eklemişim.Çok güzel bir kitaptı ama keşke sonunu biraz daha uzatsaydı yazar,ya da kitabın devamını,üniversite hayatlarını da yazsaydı mesela.Kitabı okurken arkadaşlığı,dilini bilmediğiniz bir şehre alışma çabalarını ve aşkı yaşıyorsunuz  Öptüm. Paris'te olmak aralarına karışmak istiyorsunuz.Hem Anna, hem de Etienne o kadar acı çekti ki mutlu olduklarını biraz da gözümüze soksaydı sonunda daha memnun olacaktım.  Gülmek :)
Yanıtla #2566
« : Ekim 11, 2014, 05:25:00 ÖS »

Ya el yelil
*
Karizma = 2

@Ya el yelil

Ben fragmanını bile izleyecekken terettüt ettim. Ama tabi dayananmadım izledim Hehehe
Hala hayal ettiğim karakterler duruyor. O yüzden izlerken sorun çıkacağını sanmam. Göz Kırp.

Ayrıca ortalık bookboyfriend kaynıyor. Ama hiç birinde gerçekçilik ve gerçek aşk yok. Çok sinir bozucu.
Eğer inanılmaz gizemli, sır küpü ve saçnı başını yoldurtacak kadar muhteşem birini arıyorsan Ateş serisini okuman yeterli.  Bravo Hehehe Şeklimi Koyarım.

Christian daha seksi biri olabilirdi Aaaaa. bence David Gandy gri bi lensle tam olurdu Öptüm. Öptüm.
WeBCaNaVaRi'na Üye Olmadan Link'leri ve Kod'ları Göremezsiniz.
Link'leri Görebilmek İçin. Üye Ol. veya Giriş Yap.

Bunu da yeni gördüm yıkıldım şu an  Şaşkınım. Ağlıyorum. Ağlicam.

Evet arıyorum kesinlikle okuyacağım çok teşekkürler  Utanıyorum. Gülmek :)

@Ya el yelil
Okumadıysan Gizemli Adam'ı şiddetle tavsiye ederim canım. Bookboyfriend'ler o kitapta toplanmış gibi. Hehehe Aksiyon, macera, heyecan kitabın son sayfasına kadar bitmedi, müthiş bi kitaptı. Bence herkes okumalı. Gülmek :)

Bu arada ben burda hiç Gideon Cross hayranı yok sanıyoduuum. Yalnız olmadığımı bilmek güzel, çok mutlu oldum. HopHopKop. Zuhahaha Crossfire üçlemesini iki kez okudum valla, dört gözle diğer kitaplarının çıkmasını bekliyorum. Zuhahaha

Hayır okumadım en kısa zamanda okuyacağım çok teşekkürler Utanıyorum. Gülmek :)
Valla Gideon benim ilk göz ağrım yani ilk bookboyfriend Hehehe ondan dolayı yeri ayrı ama Gabriel Emerson'a çok daha hayranım mesela Öptüm.

« Son Düzenleme: Ekim 11, 2014, 05:42:51 ÖS Gönderen : Ya el yelil »
Yanıtla #2567
« : Ekim 11, 2014, 05:43:22 ÖS »

*Hiera*
*
Üye No : 140119
Konu Sayısı : 346
Karizma = 197

Rica ederim canım. Gülmek :)
Gideon Cross bende ikinci sırada, yayınevinin çevirisi güzel olsaydı bir bile olabilirdi. Gülmek :)
Gabriel'e ilk kitaptan dolayı alışamadım, eminim güzeldir ama çeviri berbattı. Ağlıyorum. O yüzden diğer kitapları okumadım. Ama yorumları okudukça ikinci kitaba başlayasım geliyor. Hehehe
Yanıtla #2568
« : Ekim 11, 2014, 05:59:44 ÖS »

Ya el yelil
*
Karizma = 2

Rica ederim canım. Gülmek :)
Gideon Cross bende ikinci sırada, yayınevinin çevirisi güzel olsaydı bir bile olabilirdi. Gülmek :)
Gabriel'e ilk kitaptan dolayı alışamadım, eminim güzeldir ama çeviri berbattı. Ağlıyorum. O yüzden diğer kitapları okumadım. Ama yorumları okudukça ikinci kitaba başlayasım geliyor. Hehehe

Ay çeviriden ben de çok memnun kalmadım  Ağlıyorum. Karşılıklı konuşmaların hangisi kime ait anlayamıyordum bazen, hele tırnak işareti kapanmadan başka tırnak isareti ile cümleye başlamaları beni benden alıyordu Hehehe Ama hikaye çok hoşuma gitti keşke okumamış olsam şimdi okusam Gülmek :)
Gideon bende de 2. sıradaydı ama Christian Grey bonus bölümlerden sonra 2 numaraya yükseldi HopHopKop. Tebrikler.
Yanıtla #2569
« : Ekim 11, 2014, 06:47:48 ÖS »

orppersephone
*
Üye No : 165184
Konu Sayısı : 585
Karizma = 360

Orjinal Adı :  Silent Revenge
Edisyon Adı : Sessiz İntikam
Yazar :  Laura Landon
Sayfa Sayısı: 384
Goodreads Puanı :5/3,72
Puanım :5/4,5

Historical tarzda harika bir kalem ile tanışmanın mutluluğunu yaşıyorum.
Son dönemlerde okuduğum en değişik konuya sahipti. Okurken büyük bir keyif aldım.
Jessica, yakın zamanda 25 yaşına basacak ve babasından kalan büyük bir mirasın sahibi olacaktır. Ve burada kötü çocuk üvey kardeş Colin devreye giriyor. Jessica son 10 yıldır Colin'in öldüğünü biliyor ama aslında ölmemiş Hindistan'da işler karıştıran ve mirasın ortaya çıkacağı günü pusuda bekleyen biri. İşte avukatının önerisi ile Colin'e karşı kendisini koruyabilecek bir koca arayışına çıkar çünkü eğer evli olursa miras tamamen kocasının üzerine geçmiş olacak. Ve burada karşımıza Simon çıkıyor.
O da babasının kumar sevdası ve gereksiz harcamaları nedeniyle iflas bayrağını çekmiş, elinde neredeyse hiçbir şey kalmamış bir Kont. Bunları kurtarmak için paraya ihtiyacı var. Jessica'da ona teklifle gidiyor. Tabi çocuğumuz hemen sen beni ne sandın ayaklarına yatıp gurur bayrağını çekiyor. Sanıyor ki Jessica yalan söylüyor.
Kitapta sürekli bir sırdan bahsediliyor. Jessica üzerinden. Bu tarz kitapları okuyanlar bilir böyle bir şey geçiyorsa ya bakire değildir bir skandalı vardır ya da sadece kötü bir skandalda adı geçmiştir. İnsanın aklına direk bunlar geliyor doğal olarak.. Ama hiçte öyle değildi. Yazar bizi ters köşe yaptı. Bu konuda saygılarımı sunarım Göz Kırp.
İki karakterde mükemmel değil, mükemmelliği ve tamamlanılmışlığı birbirlerinde keşfediyorlar.
Benim tek sıkıntım sanırım sonlarının biraz aceleye getirildiğini hissetmem. Ve Colin'in olaya kitabın ortalarını geçtikten sonra dahil olması.
Bir de artık her kitabın olmazsa olmazı çeviri hataları, yazım kurallarının ihlalleri.. Bunları alıştık maalesef biliyorum ama alışmak istemiyorum!!
Neyse yazarın kalemini çok beğendim doğrusu. Kitapçıya girdiğim zaman kitabına rastladığımda arkasını bile okumadan hiç tereddütsüz satın alırım kesinlikle Gülmek :)

"Bana sana karşılığını asla ödeyemeyeceğim bir şey verdin - kahkahanın sesi. O sesi sana açıklayabilmek için dünyaları verirdim. Senin için istediğim şeylerin içinde en çok istediğim şey, bunun verdiği saf hazzı senin de duyabilmen."
Sayfa 1 ... 252 253 254 255 256 257 258 259 260 261 262 ... 678
Yukarı Çık :)
Gitmek istediğiniz yer: