Duyurular
27.10.2007 yılında kurduğumuz webcanavari.net Bugün itibariyle 12. yaşına girmiş bulunmaktadır. Bu uzun süre zarfında desteklerini esirgemeyen eski / yeni ve mevcutta bulunan yönetim kadromuza, saygıdeğer üyelerimize teşekkür ederiz.

0 Üye ve 1 Ziyaretçi Konuyu İncelemekte. Aşağı İn :)
Sayfa 1
Konu: Işsizliğe Karşı Ingilizce Eğitimi  (Okunma Sayısı: 322 Kere Okundu.)
« : Kasım 29, 2014, 04:14:20 ÖS »

imge34
*
Üye No : 117785
Nerden : İstanbul
Cinsiyet : Bayan
Konu Sayısı : 6025
Mesaj Sayısı : 10.493
Karizma = 36676


İngilizce dil eğitiminde, dünyaca ünlü bir marka olan International House Istanbul’un Genel Müdürü Bora Gündüzyeli “Şu anda şirketler üniversitelerden çok sayıda yeni mezun personel istihdam ediyor. Aradıkları özelliklerde ortak olan tek şey İngilizce. Yani yeni mezun İngilizce biliyorsa işe başlıyor” dedi.

Farklı ve yenilikçi eğitim metotları, anadili İngilizce olan seçilmiş öğretmen kadrosu ve 20 yılı aşkın tecrübesiyle Türkiye’nin en köklü İngilizce dil okullarından olan IH İstanbul, HRM Danışmanlık ile birlikte yürüttüğü yepyeni bir projeyle yine fark yaratmaya devam ediyor. İş hayatına atılmak üzere olanlar ya da kariyerine yeni bir yön çizmek isteyenler için geliştirilen ‘Kariyer Odaklı İş İngilizcesi Programı’ kapsamında, İngilizce eğitimiyle eş zamanlı olarak kariyer planlaması konulu atölye çalışmaları gerçekleştiriliyor. Böylece bu eğitimlerle adayların iş bulması garantileniyor.
 
DİL DE ÖĞRENİN, KARİYER DE
 Türkiye’nin ilk 500’de yer alan firmalarına dil eğitimi veren IH İstanbul, iş İngilizcesi konusundaki yetkinliğini bu kez kariyerinin başında olan yeni mezunlar ve kariyerine yeni bir yön çizmek isteyenler için eşsiz bir fırsata dönüştürüyor. Kariyer Odaklı İş İngilizcesi Programı ile adaylar yalnızca İngilizce dersleri almıyor aynı zamanda kariyerine yön verecek çok kapsamlı bir programın parçası oluyor.
 
İKİ LİDER EĞİTİM İÇİN SEFERBER
Genel Müdür Bora Gündüzyeli, Kariyer Odaklı İş İngilizcesi Programı’nı şöyle açıklıyor: özellikle iş İngilizcesi eğitimi konusundaki deneyimlerimizi bu programla birlikte kapsamlı bir kariyer planlama programına dönüştürdük. Bu projede amacımız, iş arayan yeni mezunlara kariyerlerinin başında yol göstermek, İngilizce eğitimini bir insan kaynakları danışmanlık hizmeti ile çok daha efektif bir hale getirmekti. Bu projede kendimize partner olarak HRM Danışmanlık’ı seçmemizin en önemli nedeni ise sektördeki 20 yılı aşkın deneyimlerinin yanı sıra bu proje için bizimle aynı heyecanı duymalarıydı. Şimdi, kariyer basamaklarını tırmanmak üzere olan yeni mezun adayları bu iki lider firmanın ortak projesinden faydalanmaya davet ediyorum.”
 Ayşegül Davutoğlu ise “İnsan Kaynakları Danışmanlığı sektöründe 20 yılı aşkın süredir varlığını büyüyerek sürdüren bir firma olarak, adaylarımıza ve danışanlarımıza sunduğumuz Kariyer Danışmanlığı hizmetimizi, yabancı dil eğitim standartlarını oldukça yükseğe çekmiş bir okulun, bu yenilikçi projesinde sunacak olmak bizi de çok heyecanlandırıyor. International House, bu profesyonel yaklaşımı ile farkını bir kez daha ortaya koyuyor” diye konuştu.

imgenin şiddetiyle çoğalır anlam
parçalana parçalana

geçtiğimiz yollardan

onca yaprak düşer
birkaç şiir kalır yalnızca
o derin ağaçlardan

kendi sesimize uyandığımız rüyalarda "Murathan Mungan"
WeBCaNaVaRi Botu

Bu Site Mükemmel :)

*****

Çevrimİçi Çevrimİçi

Mesajlar: 222.148


View Profile
Re: Işsizliğe Karşı Ingilizce Eğitimi
« Posted on: Aralık 11, 2019, 07:00:30 ÖÖ »

 
      Üye Olunuz.!
Merhaba Ziyaretçi. Öncelikle Sitemize Hoş Geldiniz. Ben WeBCaNaVaRi Botu Olarak, Siteden Daha Fazla Yararlanmanız İçin Üye Olmanızı ŞİDDETLE Öneririm. Unutmayın ki; Üyelik Ücretsizdir. :)

Giriş Yap.  Kayıt Ol.
Anahtar Kelimeler: Işsizliğe Karşı Ingilizce Eğitimi e-book, Işsizliğe Karşı Ingilizce Eğitimi programı, Işsizliğe Karşı Ingilizce Eğitimi oyunları, Işsizliğe Karşı Ingilizce Eğitimi e-kitap, Işsizliğe Karşı Ingilizce Eğitimi download, Işsizliğe Karşı Ingilizce Eğitimi hikayeleri, Işsizliğe Karşı Ingilizce Eğitimi resimleri, Işsizliğe Karşı Ingilizce Eğitimi haberleri, Işsizliğe Karşı Ingilizce Eğitimi yükle, Işsizliğe Karşı Ingilizce Eğitimi videosu, Işsizliğe Karşı Ingilizce Eğitimi şarkı sözleri, Işsizliğe Karşı Ingilizce Eğitimi msn, Işsizliğe Karşı Ingilizce Eğitimi hileleri, Işsizliğe Karşı Ingilizce Eğitimi scripti, Işsizliğe Karşı Ingilizce Eğitimi filmi, Işsizliğe Karşı Ingilizce Eğitimi ödevleri, Işsizliğe Karşı Ingilizce Eğitimi yemek tarifleri, Işsizliğe Karşı Ingilizce Eğitimi driverları, Işsizliğe Karşı Ingilizce Eğitimi smf, Işsizliğe Karşı Ingilizce Eğitimi gsm
Sayfa 1
Yukarı Çık :)
Gitmek istediğiniz yer:  
Theme: WeBCaNaVaRi 2011 Copyright © 2011 Simple Machines SiteMap | Arşiv | Wap | İmode | Konular