0 Üye ve 1 Ziyaretçi Konuyu İncelemekte. Aşağı İn :)
Sayfa 1 ... 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 ... 33
Konu: Eve Dallas Serisi ( Nora Roberts ) Fan Club  (Okunma Sayısı: 74523 Kere Okundu.)
Yanıtla #240
« : Ocak 10, 2015, 04:22:29 ÖS »

çıtçıt
*
Üye No : 82056
Konu Sayısı : 20
Karizma = 2149

çok emin olmamakla beraber Ölümüne Sadakat olduğunu düşünmekteyim canım Gülmek :)
-nasıl emin değilsin diye sorma, bu alıntıları yazalı yıl oluyor ve o zaman kitap belirtmemiştim-

ahaha ben de istiyorum ama şu sıralar okumadığım kitapları okuyacak vaktim olmuyor ki bırak eskilere dönmeyi. ben de baştan başlayıp alıntıları okuyorum işte napim Gülmek :)

Çılgın Hırsız Öptüm.

beriseda
WeBCaNaVaRi Botu

Bu Site Mükemmel :)

Çevrimİçi Çevrimİçi

View Profile
Re: Eve Dallas Serisi ( Nora Roberts ) Fan Club
« Posted on: Mayıs 14, 2024, 11:12:31 ÖS »

Üye Olunuz.!
Merhaba Ziyaretçi. Öncelikle Sitemize Hoş Geldiniz. Ben WeBCaNaVaRi Botu Olarak, Siteden Daha Fazla Yararlanmanız İçin Üye Olmanızı ŞİDDETLE Öneririm. Unutmayın ki; Üyelik Ücretsizdir. :)

Giriş Yap.  Kayıt Ol.
Anahtar Kelimeler: Eve Dallas Serisi ( Nora Roberts ) Fan Club e-book, Eve Dallas Serisi ( Nora Roberts ) Fan Club programı, Eve Dallas Serisi ( Nora Roberts ) Fan Club oyunları, Eve Dallas Serisi ( Nora Roberts ) Fan Club e-kitap, Eve Dallas Serisi ( Nora Roberts ) Fan Club download, Eve Dallas Serisi ( Nora Roberts ) Fan Club hikayeleri, Eve Dallas Serisi ( Nora Roberts ) Fan Club resimleri, Eve Dallas Serisi ( Nora Roberts ) Fan Club haberleri, Eve Dallas Serisi ( Nora Roberts ) Fan Club yükle, Eve Dallas Serisi ( Nora Roberts ) Fan Club videosu, Eve Dallas Serisi ( Nora Roberts ) Fan Club şarkı sözleri, Eve Dallas Serisi ( Nora Roberts ) Fan Club msn, Eve Dallas Serisi ( Nora Roberts ) Fan Club hileleri, Eve Dallas Serisi ( Nora Roberts ) Fan Club scripti, Eve Dallas Serisi ( Nora Roberts ) Fan Club filmi, Eve Dallas Serisi ( Nora Roberts ) Fan Club ödevleri, Eve Dallas Serisi ( Nora Roberts ) Fan Club yemek tarifleri, Eve Dallas Serisi ( Nora Roberts ) Fan Club driverları, Eve Dallas Serisi ( Nora Roberts ) Fan Club smf, Eve Dallas Serisi ( Nora Roberts ) Fan Club gsm
Yanıtla #241
« : Ocak 10, 2015, 06:46:24 ÖS »

-minel-
*
Üye No : 139378
Konu Sayısı : 2459
Karizma = 5046

çok emin olmamakla beraber Ölümüne Sadakat olduğunu düşünmekteyim canım Gülmek :)
-nasıl emin değilsin diye sorma, bu alıntıları yazalı yıl oluyor ve o zaman kitap belirtmemiştim-

ahaha ben de istiyorum ama şu sıralar okumadığım kitapları okuyacak vaktim olmuyor ki bırak eskilere dönmeyi. ben de baştan başlayıp alıntıları okuyorum işte napim Gülmek :)

Sağol canım bir daha okursam bu seriyi 3. okuyuşum olacak ama karar verdim önce yeni kitapları okuyacağım.  Zuhahaha
Yanıtla #242
« : Ocak 12, 2015, 06:11:34 ÖS »

çıtçıt
*
Karizma = 2149

mantıklı Salihacımmm Gülmek :)

sabah sabah olmasa da vaktini bulabildiğim için akşam akşam yolluyorum size bu güzel alıntılarııı;

Eve: Beni rahatsız ettiğin zamanlar bile seni severim Nadine.
Nadine: Ben de seni severim Dallas. Üstelik sen her zaman rahatsız edicisindir.
 Öldüm Gülmekten.

Eve: Senin kıyafetlerine ben mi karar veriyorum?
Roarke: Eve, lütfen.
Eve: (gülmek zorunda kaldı.) Tamam, kötü bir örnek verdim ama başka bir örnek düşünecek vaktim yok.
 Hehehe

Roarke: Kusursuzsun ve çok dakiksin. Hadi aşağı inelim de karımı herkese göstereyim.
Eve: Ben senin süs köpeğin değilim. (bu itirazı Roarke’ı güldürdü.)
 Öldüm Gülmekten.

McNab: Hey tatlım burada yalnız mısın? (Eve olduğunu anlayınca suratı önce kırmızı sonra beyaz sonra gene kırmızı olmuştu.) Aman Tanrım! Teğmen, efendim…
Eve: Elin hala popomda McNab. Eminim onun orada durmasını istemiyorsundur.
McNab: (Elini sanki ateşe dokunmuş gibi geri çekti.) Tanrım. Amanın. Bittim ben. Özür dilerim. Sizi tanıyamadım. Yani demek istiyorum ki… (ellerini ne yapacağını, nereye koyacağını bilemedi.) Sandım ki… çok farklı görünüyorsunuz… şey…
Roarke: Sanırım dedektif McNab sana kompliman yapmaya çalışıyor, Eve. (Roarke birden yanlarında belirerek McNab’ın paniklemiş gözlerine baktı, gülmemeye çalıştı.) Değil mi Ian?
McNab: Evet, doğru.
Roarke: Eğer senin popon olduğunu bilerek ellediğine inansaydım onu hemen burada öldürürdüm hayatım.
Eve: Bak ben de bundan emin olsaydım kendi işimi kendim görürdüm hiç şüphen olmasın.
 Hehehehe

Eve: Bir ömür boyu böyle yaşayabilirim.
Roarke: Hımmm!
Eve: Evet bunların hepsi ile yaşayabilirim, yani bütün Roarke sürprizleriyle.
Roarke: Bunu bilmek iyi oldu.
Eve: Senin bir dolu özelliğin var Roarke.
Roarke: Doğru, bir sürü değişik özelliğim var. (derken sarhoşluğa adım atmakta olan bir de karım var diye düşünerek gülümsedi.)
 Hehehe

Eve: Ihhh! Bir dakika daha…
Roarke: Sen çok yorgunsun. (gözlerini açmadan mırıldandı.)
Eve: Tanrı biliyor ya öyleyim. Sen hiç yorulmaz mısın?
Roarke: Şimdi yorgunum. Biraz susar mısın?
Eve: Sen biraz daha yat. (uykulu bir tonda kıkırdadı.)
Roarke: Doğru.
Eve: Ben kalkmalıyım. Sen uyumaya devam et.
Roarke: Eğer susarsan devam edeceğim.
Eve: Roarke? (Eve güldü ve gene çenesini tutamadı.)
Roarke: (başını yastıklara gömdü) Gene ne var?
Eve: Seni seviyorum.
 Öptüm. Öptüm.

Eve: McNab? (koltukta uyuyan McNab’a seslendi. Karşılık alamayınca omzunu dürtükledi ama McNab sadece pozisyon değiştirerek horlamaya devam etti.)
McNab: Tırnaklarına dikkat et tatlım. (Galahad tırnaklarını batırdı.)
Eve: Bana bak! Benim koltuğumda hastalıklı cinsel rüyalar görmene müsaade edemem. (genç adamı daha hızlı sarstı.)
McNab: Oh, Dallas, ne var? Nerede? Kim? (gözlerini açtı ve Eve’in yüzüne odaklandı.)
Eve: Niye’yi unuttun ama bana soru sorma da hadi toparlan.
McNab: Tamam, tamam rüyamda başka bir planette tüylü bir yaratıkla sevişiyordum. (Galahad’a bakarak sırıttı.) Vay canına!
Eve: Senin berbat fantezilerini dinlemek istemiyorum.
 Hehehehe Hehehehe
Yanıtla #243
« : Ocak 12, 2015, 06:15:40 ÖS »

BÖRÜLCE
*
Üye No : 182234
Konu Sayısı : 1488
Karizma = 2457

A ha ha  Öldüm Gülmekten.

Bunlar hangi kitaptan canım?   Zuhahaha
Yanıtla #244
« : Ocak 12, 2015, 06:17:11 ÖS »

çıtçıt
*
Karizma = 2149

genel sorular sorsan daha kolay yanıtlarım Hehehe ama Saliha'ya da dediğim gibi bunları çok önceden yazmıştım. sanırım bu da Ölümüne Sadakat'tan olsa gerek Gülmek :)
Yanıtla #245
« : Ocak 12, 2015, 06:21:03 ÖS »

BÖRÜLCE
*
Üye No : 182234
Konu Sayısı : 1488
Karizma = 2457

Daha önce yazdıklarının çoğunu hatırlıyorum ama bunları hatırlayamadım acaba son kitaptan mı diye sordum   Zuhahaha

Yanıtla #246
« : Ocak 12, 2015, 06:22:59 ÖS »

Bendis
*
Üye No : 140261
Konu Sayısı : 3308
Karizma = 14453

Ahhahahaaa süper oldu akşam akşam Zuhahaha
Yanıtla #247
« : Ocak 12, 2015, 09:34:14 ÖS »

çıtçıt
*
Karizma = 2149

Daha önce yazdıklarının çoğunu hatırlıyorum ama bunları hatırlayamadım acaba son kitaptan mı diye sordum   Zuhahaha

yok değil annem Gülmek :)

Ahhahahaaa süper oldu akşam akşam Zuhahaha

Göz Kırp.
Yanıtla #248
« : Ocak 13, 2015, 04:03:19 ÖS »

Net_seyyahi
*
Üye No : 103731
Konu Sayısı : 0
Karizma = 1

sabah sabah olmasa da vaktini bulabildiğim için akşam akşam yolluyorum size bu güzel alıntılarııı;

Ellerine sağlık, bizim için her vakit uygun Utanıyorum.
Ben de potredeki ölümden hoşuma giden bir kısmı paylaşmak istiyorum;
Roarke Dublin'e gider ve çocukluk arkadaşıyla sarhoş olur. Eve'i telefonla arar.
Roarke: Ah! Brian düştü. Görünüşe göre sehpayı ve abajuru da beraberinde götürdü. Tanrım çok tatlı görünüyor. Yüz üstü devrilmiş, bebek gibi. (tatlılık anlayışı da beni öldürdü  Hehehehe) Ben gidip yatağa taşısam iyi olur. Yarın ararım seni. Polisime iyi bak. Onsuz yaşayamam.
Eve: Sen de benim ayyaş İrlandalı'ma iyi bak. Bende onsuz yaşayamam.
Roarke: (Mavi gözlerini şaşkın şaşkın kırptı. Kafası karışmış gibiydi.) Ne? Brian mı?
Eve: Hayır, geri zekalı. Sen.
Roarke: Ah! (Roarke ona öyle saçma ve tatlı gülümsedi ki Eve boğazının yandığını hissetti. Öptüm.) Tamam. Sende bensiz yaşayamazsın yani. Anladım. İyi geceler.
Eve: iyi geceler.
Yanıtla #249
« : Ocak 13, 2015, 11:18:06 ÖS »

Peri__
*
Üye No : 186281
Konu Sayısı : 0
Karizma = 3

Roarke: Kusursuzsun ve çok dakiksin. Hadi aşağı inelim de karımı herkese göstereyim.
Eve: Ben senin süs köpeğin değilim. (bu itirazı Roarke’ı güldürdü.)  Hehehe Hehehe
Ellerinize sağlık  Gülmek :)

Şu an yalnızca net üzerinden temin edebiliyorum kitapları ve epsilon neden ilk kitapları tekrar basma ihtiyacı hissetmiyor anlayamıyorum  Sinirden Ölüyorum.  her kitap sitesinde satış yok tükenmiş ibaresi ile karşılaşıyoruz. Seriye başlayan hemen herkes aynı sorunla uğraşıyor sanırım  Ağlıyorum.

Yüce Tanrım! Ya ona azıcık merhamet ver , ya bana çokça dayanma gücü. Ya bendeki sevginin birazını ona ver; ya ondaki vurdumduymazlığın  birazını bana. Tanrım! Ya onu bana ver ya da beni ona..

Efsane - İskender Pala
Sayfa 1 ... 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 ... 33
Yukarı Çık :)
Gitmek istediğiniz yer: