0 Üye ve 1 Ziyaretçi Konuyu İncelemekte. Aşağı İn :)
Sayfa 1 ... 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 ... 33
Konu: Eve Dallas Serisi ( Nora Roberts ) Fan Club  (Okunma Sayısı: 74483 Kere Okundu.)
Yanıtla #160
« : Aralık 14, 2014, 12:11:29 ÖÖ »

sanane_61
*
Üye No : 99109
Konu Sayısı : 9901
Karizma = 40607

Valla ne denirki bu müthiş habere süpperrrr olur canım  HopHopKop. HopHopKop.
WeBCaNaVaRi Botu

Bu Site Mükemmel :)

Çevrimİçi Çevrimİçi

View Profile
Re: Eve Dallas Serisi ( Nora Roberts ) Fan Club
« Posted on: Mayıs 13, 2024, 06:13:16 ÖÖ »

Üye Olunuz.!
Merhaba Ziyaretçi. Öncelikle Sitemize Hoş Geldiniz. Ben WeBCaNaVaRi Botu Olarak, Siteden Daha Fazla Yararlanmanız İçin Üye Olmanızı ŞİDDETLE Öneririm. Unutmayın ki; Üyelik Ücretsizdir. :)

Giriş Yap.  Kayıt Ol.
Anahtar Kelimeler: Eve Dallas Serisi ( Nora Roberts ) Fan Club e-book, Eve Dallas Serisi ( Nora Roberts ) Fan Club programı, Eve Dallas Serisi ( Nora Roberts ) Fan Club oyunları, Eve Dallas Serisi ( Nora Roberts ) Fan Club e-kitap, Eve Dallas Serisi ( Nora Roberts ) Fan Club download, Eve Dallas Serisi ( Nora Roberts ) Fan Club hikayeleri, Eve Dallas Serisi ( Nora Roberts ) Fan Club resimleri, Eve Dallas Serisi ( Nora Roberts ) Fan Club haberleri, Eve Dallas Serisi ( Nora Roberts ) Fan Club yükle, Eve Dallas Serisi ( Nora Roberts ) Fan Club videosu, Eve Dallas Serisi ( Nora Roberts ) Fan Club şarkı sözleri, Eve Dallas Serisi ( Nora Roberts ) Fan Club msn, Eve Dallas Serisi ( Nora Roberts ) Fan Club hileleri, Eve Dallas Serisi ( Nora Roberts ) Fan Club scripti, Eve Dallas Serisi ( Nora Roberts ) Fan Club filmi, Eve Dallas Serisi ( Nora Roberts ) Fan Club ödevleri, Eve Dallas Serisi ( Nora Roberts ) Fan Club yemek tarifleri, Eve Dallas Serisi ( Nora Roberts ) Fan Club driverları, Eve Dallas Serisi ( Nora Roberts ) Fan Club smf, Eve Dallas Serisi ( Nora Roberts ) Fan Club gsm
Yanıtla #161
« : Aralık 14, 2014, 02:10:45 ÖS »

*Nox*
*
Üye No : 184026
Konu Sayısı : 306
Karizma = 1078

Seriye başladım konu sardı.
Kaptırdım kendimi gidiyorum

Yanıtla #162
« : Aralık 14, 2014, 08:25:14 ÖS »

çıtçıt
*
Üye No : 82056
Konu Sayısı : 20
Karizma = 2149

Valla başlamayı düşünüyorum  Zuhahaha
süper karar Elif Tuğçecim Göz Kırp.

Seriye başladım konu sardı.
Kaptırdım kendimi gidiyorum
çok sevindimmm Utandım. iyi okumalar Göz Kırp.

o zaman alıntılar;

McNab: Teğmenin kız kardeşi falan var mı? Ya da yeğeni? Evlenmemiş bir teyzesi?
Roarke: Teğmen Dallas bir tanedir.

Peabody: Burada kaç oda var?
Eve: Bilmiyorum. Bazen bana geceleri çiftleşip minik odalar yavruluyorlar, sonra o minik odalar da büyüyüp onlar da yavruluyor gibi geliyor.
 Hehehe

Baxter: Çok kafa bir sinyoritayla randevum var.
Eve: Oley, Baxter.

Eve: O şeyi benden uzak tut. Bana bir iletişim cihazı bul demedim mi sana? (dirseğini, ona iğne yapmaya çalışan sağlık görevlisinin böğrüne geçirdi.)
Sağlık Görevlisi: Ben işimi yapıyorum teğmen. Biraz yardımcı olsanız?
Eve: Yok ya. Yardımcı olayım da beni gözlerim kaymış bir vaziyette boylu boyunca şu sedyeye bağlayıp hastaneye götür değil mi?
Sağlık Görevlisi: Bir hastaneye ya da sağlık merkezine gitmeniz gerekiyor. Sarsıntı geçirmişsiniz, başınızı çarpmışsınız, ikinci derece yanıklarınız var, çürükleriniz var, açık yaralarınız var. Travma geçiriyorsunuz.
Eve: (görevlinin yakasına yapıştı) Sen bana iletişim cihazı getirme de, bak bakalım hangimiz travma geçiriyoruz?
Roarke: Bakıyorum her zamanki gibi formdasınız teğmen.
Eve: Merhaba. Ben de seni aramak için bu zibidiye bana bir iletişim cihazı bulmasını söylüyordum. Akşam yemeğe geç kalacağımı söyleyeyim demiştim.
Roarke: Ben tahmin etmiştim zaten, patlamayı duyunca.
 Öldüm Gülmekten.

Eve: Ağrı kesici almaktan nefret ediyorum. Beni sersem gibi yapıyor.
Roarke: Benim bayağı hoşuma gidiyor. Kaç tane sadık koca görüyorsun?
Eve: Sadece seni. Başımı çarpmadım. Neden ağrı kesici yerine insana iki duble Kentucky burbonu vermezler ki sanki?
Roarke: Pahalıya gelir. Ayrıca burbon sevmezsin.
Eve: Tamam da bunu da sevmiyorum. İlaçlar insanı bir başka türlü yapıyor.

Eve: Merhaba Peabody, McNab da gelmiş. Birbirlerine çok yakışıyorlar değil mi?
Roarke: Hem de nasıl. Başını geri yasla Eve, cici sağlık görevlisi yaranı sarsın.
Eve: Oldu, tamam. Selam Peabody, McNab’la gezmeye mi çıktınız?
Roarke: İlaç verdiler. Müsekkinler onu böyle yapıyor.
Peabody: Yaraların nasıl Dallas? Çok mu kötü?
Eve: Hah! (elini kontrolsüzce havada sallayarak çileli sağlık görevlisinin suratına yapıştırdı.) birkaç şiş falan işte. Ama bir uçtum ki. Çıkarken iyi de, yere çakılması var ya böyleee… Baam! (çakılma kısmını daha iyi anlatmak için yumruğunu sıkıp dizine vurmaya kalkışmıştı ama ıskalayıp gevşek yumruğunu görevlinin kasıklarına geçirdi, çocuk iki büklüm oldu.) hay Allah. Neyse, iyi geceler. (kollarını Roarke’ın boynuna dolayıp gözlerini kapadı.)
 Hehehe

Eve: Sen beni hastaneye götürdün.
Roarke: Evet âdetimdir. Ne zaman karım havaya uçsa, hemen hastaneye götürürüm. Kaç görüyorsun?
Eve: Bana bunu kaç kere daha soracaksın?
Roarke: Alışkanlık oldu. Bırakmam biraz zaman alacak. Kaç?
Eve: Otuz altı. (Eve hafifçe gülümsedi, adam hiç elini kıpırdatmadan ısrarla gözlerinin içine bakarak cevap bekliyordu.) Pekâlâ üç. Şimdi parmaklarını suratımdan çeker misin? Sana hala kızgınım.
Roarke: Bak şimdi perişan oldum. Otur.
Eve: Neye benziyorum acaba, bekçi köpeğine mi?
Roarke: Gözler biraz benziyor denebilir.
 Öldüm Gülmekten.

Çılgın Hırsız Öptüm.

beriseda
Yanıtla #163
« : Aralık 14, 2014, 10:04:14 ÖS »

Capella
*
Üye No : 145085
Konu Sayısı : 1
Karizma = 33

Valla ben de 5 dk sonra seriye başlıycam çok heyecanlıyım  Hehehe
Eğer beni bir daha buralarda göremezseniz bilin ki kitabı beğenmedim ve sizden korktuğum için yutdışına kaçıyorum  Öldüm Gülmekten.

''Dışarıya kapanmak esasen içeri açılmaktır. Huzur mu istiyorsun? Az eşya az insan.''

FRANZ KAFKA
Yanıtla #164
« : Aralık 14, 2014, 11:05:24 ÖS »

gül-77
*
Üye No : 90163
Karizma = 3

Eva Dallas serisinin her çıkacak kitabını merakla bekliyorum. Keşke daha hızlı çıksa.. 
Yanıtla #165
« : Aralık 14, 2014, 11:38:30 ÖS »

çıtçıt
*
Üye No : 82056
Konu Sayısı : 20
Karizma = 2149

Valla ben de 5 dk sonra seriye başlıycam çok heyecanlıyım  Hehehe
Eğer beni bir daha buralarda göremezseniz bilin ki kitabı beğenmedim ve sizden korktuğum için yutdışına kaçıyorum  Öldüm Gülmekten.

ahaha olur mu öyle şey İlknurcum, beğenmezsen tabi ki de söyleyebilirsin de bence o seçenek olmayacak Utanıyorum.

Eva Dallas serisinin her çıkacak kitabını merakla bekliyorum. Keşke daha hızlı çıksa.. 

of off aynen... her gün saydırıyorum Epsilon Yayınevine yaa  Sinirden Ölüyorum. böyle halleri varsa neden serinin yayın haklarını alırlar anlamıyorum ki  Sinirden Ölüyorum. gel illa bizi döv diyorlar  Dövmek
Yanıtla #166
« : Aralık 15, 2014, 05:52:08 ÖS »

eka.eka
*
Üye No : 184687
Konu Sayısı : 0
Karizma = 2

Eve Dallas serisini neredeyse ezbere biliyorum Şeklimi Koyarım. Nora Roberts bu seri ile her dalda borusunu öttürebildiğini kanıtlıyor bence. Seride herşey var. Aksiyon, aşk, dram, gerilim, dostluk, komedi...

Geleceği kurgularken sadece bilgisayarların ne kadar küçülüceğinde bırakmamış. Tarihi olaylar kurgulamış, politik değişiklikleri, coğrafi keşifleri de ince ince düşünmüş. Bu bana ayrı fantastik bir dünya kurmak kadar etkileyici geliyor. Karakterleri de mesela ayrı ayrı çok seviyorum Utanıyorum. Hepsine ayrı fan kulüp lazım.  

Rüya erkek tarifi çıtayı çok yükseltti bence; Roarke Öptüm. Şimdi Allah için böyle adamların yanına verilen esas kızların %75'i insanı uyuz ediyor Hönk.! Ama Eve Dallas hatun kişisi kimsenin yanına verilmez onun yanına birisini veririz Hehehe Bazen bende tokatlama isteği uyandırsa da bir o kadar da koruma isteği uyandıran çok çetin ve sevgi dolu bir karakter. Roarke ile de 10 numara 5 yıldız bir çiftler.

Son kitabı bi türlü alamadım hergün aklımda Ağlicam.

Kendilerinin fanıyım ve şiddetle tavsiye ederim Gülmek :)

o zaman alıntılar;

Kindar Ölüm en sevdiğim kitaplardan seride. Alıntılar en güzel yerlerden gelmiş, ellerinize sağlık  Tebrikler.
« Son Düzenleme: Aralık 15, 2014, 05:58:24 ÖS Gönderen : eka.eka »
Yanıtla #167
« : Aralık 15, 2014, 08:39:17 ÖS »

Capella
*
Üye No : 145085
Karizma = 33

Valla ben de 5 dk sonra seriye başlıycam çok heyecanlıyım  Hehehe
Eğer beni bir daha buralarda göremezseniz bilin ki kitabı beğenmedim ve sizden korktuğum için yutdışına kaçıyorum  Öldüm Gülmekten.

ahaha olur mu öyle şey İlknurcum, beğenmezsen tabi ki de söyleyebilirsin de bence o seçenek olmayacak Utanıyorum.

of off aynen... her gün saydırıyorum Epsilon Yayınevine yaa  Sinirden Ölüyorum. böyle halleri varsa neden serinin yayın haklarını alırlar anlamıyorum ki  Sinirden Ölüyorum. gel illa bizi döv diyorlar  Dövmek

Bence de olmayacak canım çünkü kitabı çok beğendim. Zaten güçlü kadın karakterlere bayılırım Eve de favorilerimden olma yolunda Gülmek :)

« Son Düzenleme: Aralık 15, 2014, 08:56:37 ÖS Gönderen : elif tuğçe »
Yanıtla #168
« : Aralık 15, 2014, 09:49:41 ÖS »

*Nox*
*
Üye No : 184026
Konu Sayısı : 306
Karizma = 1078

Serinin ikinci kitabı okuyorum
böyle  güzel bir seriyi tanıttığın için teşekkürler
Yanıtla #169
« : Aralık 16, 2014, 02:26:18 ÖÖ »

safinaz
*
Üye No : 193231
Konu Sayısı : 0
Karizma = 0

İlk iki kitap ağır grip olmama rağmen bitti.Çok sardı seri özellikle Roarke (uzun, yapılı, zengin, zeki karizmatik tipleri hiiç haz etmem oysa  Hehehe ).Daha 13 tane okuncak kitap olduğu için seviniyorum yenisinin çıkmasını beklemek cok sinir bir durum oluyor. Sinirden Ölüyorum.
Sayfa 1 ... 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 ... 33
Yukarı Çık :)
Gitmek istediğiniz yer: