0 Üye ve 4 Ziyaretçi Konuyu İncelemekte. Aşağı İn :)
Sayfa 1 ... 606 607 608 609 610 611 612 613 614 615 616 ... 678
Konu: Kitap Yorumları Buraya.  (Okunma Sayısı: 1326494 Kere Okundu.)
Yanıtla #6100
« : Kasım 04, 2015, 10:46:18 ÖS »

sanane_61
*
Üye No : 99109
Konu Sayısı : 9901
Karizma = 40607

Vitale tüm bekleyenlerini harap etti gerçekten ruhumdan bi canavar çıkacak o kitabı okuyana kadar bu gidişle Öldüm Gülmekten.
WeBCaNaVaRi Botu

Bu Site Mükemmel :)

Çevrimİçi Çevrimİçi

View Profile
Re: Kitap Yorumları Buraya.
« Posted on: Mayıs 07, 2024, 01:41:42 ÖS »

Üye Olunuz.!
Merhaba Ziyaretçi. Öncelikle Sitemize Hoş Geldiniz. Ben WeBCaNaVaRi Botu Olarak, Siteden Daha Fazla Yararlanmanız İçin Üye Olmanızı ŞİDDETLE Öneririm. Unutmayın ki; Üyelik Ücretsizdir. :)

Giriş Yap.  Kayıt Ol.
Anahtar Kelimeler: Kitap Yorumları Buraya. e-book, Kitap Yorumları Buraya. programı, Kitap Yorumları Buraya. oyunları, Kitap Yorumları Buraya. e-kitap, Kitap Yorumları Buraya. download, Kitap Yorumları Buraya. hikayeleri, Kitap Yorumları Buraya. resimleri, Kitap Yorumları Buraya. haberleri, Kitap Yorumları Buraya. yükle, Kitap Yorumları Buraya. videosu, Kitap Yorumları Buraya. şarkı sözleri, Kitap Yorumları Buraya. msn, Kitap Yorumları Buraya. hileleri, Kitap Yorumları Buraya. scripti, Kitap Yorumları Buraya. filmi, Kitap Yorumları Buraya. ödevleri, Kitap Yorumları Buraya. yemek tarifleri, Kitap Yorumları Buraya. driverları, Kitap Yorumları Buraya. smf, Kitap Yorumları Buraya. gsm
Yanıtla #6101
« : Kasım 05, 2015, 09:26:50 ÖÖ »

Bendis
*
Üye No : 140261
Konu Sayısı : 3308
Karizma = 14453

Iyi akşamlar ☺ aranızda Megan Shepherd- Kaçığın Kızı'nı okuyan var mı?? Ben okudum ama açıkçası kitap bende soru işaretleri ile bitti. Genetik değişimlerin mantığını anlamadım acaba bana anlatabilecek birisi var mı diye merak ettim 😆

Ben okumadım. Okuyan kitap canavarlarından birisi yorum yapar Gülmek :)

Ada - Lynne Matson

"Tamam, İşte durum şu. Buraya ergenlik yıllarındayken, on üç on dokuz yaş arası bir yerde geliyorsun. Bir yılın var. Ya bir kapı yakalarsın ya da..." Durdu, safir gözleri alevler içindeydi, kendisi tutuşacak zannettim. "Ya da?" diye bastırdım. "Ölürsün." Gizemli Nil Adası'nda kurallar belliydi. Bir yılınız vardı. Kaçmak ya da hayatta kalmak için tam 365 gün."

Arka kapak kitabın konusunu gayet güzel açıklıyor. Dün başladım ve 24 saat olmadan bitti. Bu kadar kısa sürede bitirmemin sebebi bu tarz (Distopya) kitapları çok merak uyandırıcı ve heyecanlı buluyor olmam olabilir.  Gülmek :) Charley'de Nil Adasındaki diğer gençler gibi kendini çırılçıplak bir ortamda bulur ve hayatta kalmak için barınma-yemek ihtiyaçları için oradan oraya koşuşturup durmasının ardından gece olduğunda gökyüzünde gördüğü yıldızlar ile hala dünya yüzeyinde olduğundan emin olur. Yalnız başına geçirdiği 12 günden sonra Nil'de yalnız olmadığını farkeder..  Şeklimi Koyarım.  Kurgusu ve anlatımını sevdim. Sadece Thad ile Chaley'in bir birlerine vıcık vıcık aşık olmaları biraz ergenvari geldi diyeceğim ama zaten ergenler  Hehehehe  Çok çok harika diyemem ama vaktiniz olursa ve ne okusam diye düşünürseniz size güzel ve keyifli vakit geçirtebileceğini düşünüyorum.  Bravo  Şimdilik hoççakalıınnn  Bye Bye

"İyi çocuklar tehlikelidir, çünkü ne zaman kötü olduklarını anlayamazsın."

« Son Düzenleme: Kasım 05, 2015, 04:09:03 ÖS Gönderen : Bendis »
Yanıtla #6102
« : Kasım 06, 2015, 12:13:19 ÖÖ »

Tourniquet
*
Üye No : 111994
Konu Sayısı : 498
Karizma = 2123

Puanım; 4/5

Kitap tam olarak ilk kitabın bittiği yerden başlıyor. Ve ben bu kitabı da çok sevdim. İlk kitaba göre bir tık aşağıdaydı ama ona rağmen elimden bırakamadım okurken. Dün gece saat 1.30 da kitabı bitirip gözümden uyku akarak üçüncü kitaba başladım. Çünkü kitap öyle bir yerde bitti ki ben "Hadi canım ciddi misin?" diyerek kapattım son sayfayı ve koştum diğer kitabı kaptım. 50 sayfa okudum öyle uyuyabildim Zuhahaha

Bu kitapta Saint Germain Kontu ilk kitaba göre daha baskın. Yine Gwen'e kimse güvenmiyor ve her şeyi saklıyorlar kızdan. Kıyamam canım benim Zuhahaha Gideon ile ilişkileri ise bir iyi gidiyor bir kötü. Gideon dengesiz Gwen ne yapsın Göz Kırp. her zaman suçlu erkeklerdir. Charlotte kadar gıcık bir kuzen de tanımadım şimdiye kadar. Ayy ne kendini beğenmiş ne sinir bozucu bir insan ya. İlk kitapta da ne melet bir şey olduğunu hissettirmişti ama bu kitapta saçını başını yolasım geldi. Gwen'e yardım etmesi için iç çember üyeleri tarafından çağırılıyor ama kızın resmen burnundan getiriyor. Ama açık ara farkla favori karakterim Xemerius. Kendisi bir iblis hayaleti ama çok tatlı yaa.  Öptüm.

Genel olarak seri kitaplarda ikinci kitaplar çok durgun geçtikleri düşünülürse bence bir ikinci kitaba göre gayet iyiydi. Yazarın kalemi her kitapta daha iyi oluyor sanki. Son kitabı bitirmek için sabırsızlanıyorum.

WeBCaNaVaRi'na Üye Olmadan Link'leri ve Kod'ları Göremezsiniz.
Link'leri Görebilmek İçin. Üye Ol. veya Giriş Yap.
"Benim Gizli Dünyama Bakmak İster Misiniz?"

Yanıtla #6103
« : Kasım 06, 2015, 01:13:10 ÖÖ »

FLORİS
*
Üye No : 167895
Konu Sayısı : 3
Karizma = 306

Offfffff yaaa ne çok birikti okumak istediğim kitaplarr   Ağlıyorum. bide bu eklendi şimdi   Utandım.
Teşekkür ler canım yorumun için okunacaklar listemde Artık  Bravo
Yanıtla #6104
« : Kasım 06, 2015, 01:14:59 ÖÖ »

Tourniquet
*
Üye No : 111994
Konu Sayısı : 498
Karizma = 2123

Offfffff yaaa ne çok birikti okumak istediğim kitaplarr   Ağlıyorum. bide bu eklendi şimdi   Utandım.
Teşekkür ler canım yorumun için okunacaklar listemde Artık  Bravo

Bende de oluyor o fıstığım. Daha okunacaklar listemdeki kitaplar bitmeden yenisi ekleniyor liste hiç azalmıyor Hehehe
Yanıtla #6105
« : Kasım 06, 2015, 10:17:41 ÖÖ »

Bendis
*
Karizma = 14453

Karanlıkta - Laura Kaye

Okunacak kalıııınn kitaplarınızın arasında bir mola verip 160 sayfalık kısa bir hikaye okumak istiyorsanız bu hikaye gayet güzel.   Gülmek :)

Asansörde kalan bir kadın ve bir erkek.. Elektrik yok, telefon şarjları yok. Bir kaç saat içinde "samimi" olurlar ve aralarında bir çok ortak yönleri olduğunu keşfederler. Beklenti içinde olmadan okursanız idare eder bir kitap Gülmek :)  Bu arada kitabın ismini kırmızı olarak yazmamın bir anlamı var  Göz Kırp. Şeklimi Koyarım.

Hoççakalıınnn  Bye Bye

Yanıtla #6106
« : Kasım 06, 2015, 11:17:12 ÖÖ »

gokcicisi
*
Üye No : 123898
Konu Sayısı : 1
Karizma = 1031

Karanlıkta - Laura Kaye

Okunacak kalıııınn kitaplarınızın arasında bir mola verip 160 sayfalık kısa bir hikaye okumak istiyorsanız bu hikaye gayet güzel.   Gülmek :)

Asansörde kalan bir kadın ve bir erkek.. Elektrik yok, telefon şarjları yok. Bir kaç saat içinde "samimi" olurlar ve aralarında bir çok ortak yönleri olduğunu keşfederler. Beklenti içinde olmadan okursanız idare eder bir kitap Gülmek :)  Bu arada kitabın ismini kırmızı olarak yazmamın bir anlamı var  Göz Kırp. Şeklimi Koyarım.

Hoççakalıınnn  Bye Bye

Nedir o anlam nedir nedir nediiiiir Zuhahaha

WeBCaNaVaRi'na Üye Olmadan Link'leri ve Kod'ları Göremezsiniz.
Link'leri Görebilmek İçin. Üye Ol. veya Giriş Yap.
Yanıtla #6107
« : Kasım 06, 2015, 01:14:49 ÖS »

Bendis
*
Karizma = 14453

Karanlıkta - Laura Kaye

Hoççakalıınnn  Bye Bye

Kuzum 160 sayfacık oku anlarsın  Hehehe
Yanıtla #6108
« : Kasım 06, 2015, 02:12:05 ÖS »

gokcicisi
*
Üye No : 123898
Konu Sayısı : 1
Karizma = 1031

Karanlıkta - Laura Kaye

Hoççakalıınnn  Bye Bye

Kuzum 160 sayfacık oku anlarsın  Hehehe

Okudum ki. Gerçi çıkar çıkmaz Göz Kırp. okumuştum ama kırmızı bir şey gelmedi aklıma Gülmek :) Hatta sapıtıp "Adamın gözleri mi kırmızıydı, hangi kitaptı bu" demişliğim var az önce Zuhahaha
Yanıtla #6109
« : Kasım 06, 2015, 03:14:53 ÖS »

Bendis
*
Karizma = 14453

160 sayfalık kitabın 120 sayfası +18'lik çıktığı için öyle yazmıştım canım Öldüm Gülmekten.
Sayfa 1 ... 606 607 608 609 610 611 612 613 614 615 616 ... 678
Yukarı Çık :)
Gitmek istediğiniz yer: