0 Üye ve 2 Ziyaretçi Konuyu İncelemekte. Aşağı İn :)
Sayfa 1 ... 597 598 599 600 601 602 603 604 605 606 607 ... 678
Konu: Kitap Yorumları Buraya.  (Okunma Sayısı: 1325416 Kere Okundu.)
Yanıtla #6010
« : Ekim 06, 2015, 08:06:11 ÖS »

as.
*
Üye No : 135344
Konu Sayısı : 0
Karizma = 1054

Ne yaptın be kadın! Ve Aman tanrım 18 (17) yaşındaki bu iki çocuk nasıl bu kadar olgun olabildiler. Ve tekrar bir şaşırma ifadesiyle, o kurgu diyorum. Colleen Hoover favori yazarım olmuştu Çirkin Aşk ile. Bu kitaptan sonra favoriden de ilerisi olunabileceğini kanıtladı. 
Sky, sıradanın tam tersi olan bir yaşama sahip. Teknolojiden annesi yüzünden uzak durmuş. Hatta uzak durmak hafif kalır. Evlerinde televizyon yok, cep telefonu yok, bilgisayarı yok yani hayatlarına teknoloji denen bir kavram hiç girmemiş. Tek eğlencesi yan komşuları Six ve koşmak. Ah bir de evde eğitim görüyor-du-. Tüm bunları okurken karşınıza çekingen ve özgüveni düşük bir kız çıkacakmış gibi geliyor değil mi? En azından bana öyle gelmişti. Ama kesinlikle Sky bu saydıklarımın teki bile değil. Okulda karşılaştığı iğrenç tepkileri gayet iyi idare edebilen, zeki ve güzel birisi. Sıkıcı ama yine de bir bakıma sıra dışı olan hayatına Holder bomba gibi düşüyor. İlklerin hepsini yaşatacak çocuk.
Holder, bir içim su. Ama bu görüntünün altında ne fırtınalar var okuyun da siz görün. Anlamlı bakışları, sözleri sanki bana söylenmiş gibi etkiledi. Sky zavallım ne yapsın, bir bakmışlar birbirlerinde uzak duramaz hale gelmişler. Holder da koşmayı seven biri. Bir de düşünmeyi. Cümleleri, sanki karşınızda her şeyi yaşamış görmüş birine ait. Sky ile birbirlerine çok benziyorlardı. Ve sonra, özenilesi ilişkileri öyle bir sırrı ortaya çıkartıyor ki dumura uğradım.
Kitap boyu hangisinde sorun var anlamadım. Holder sorunlu bir tip gibi gelmişti bana. Dengesiz davranışları ilk başlarda sinirlenmeme neden olsa da merak onun önüne geçti. Bir şeyler saklıyormuş hissi fena ağır bastı. Ama yine de böyle bir şeyle karşıma çıkacağını düşünmemiştim.
Dili, arada sırada geçmişe dönük sahneleri, kurgusu ve olayların size yansıtılma biçimi harikaydı. Siz de yaşıyorsunuz olayları onlarla beraber. Kitap sizi alıp götürüyor ve bitirdiğiniz de bir süre daha oralarda dolaşıyorsunuz. Okumayan kaldı mı bilmiyorum ama varsa kesinlikle listenizde ilk sıraya alın. Çünkü ona Laik bir kitaptı.

“Sky,” diye baştan çıkarıcı bir şekilde kulağıma fısıldadı.
“Hareket etmene ihtiyacım var. Buzdolabından bir şey almalıyım.” Gözlerim benden ayırmadan yavaşça geri çekilip tepkimi izledi. Dudaklarında küçük bir gülümseme belirdi, bunu korumaya çalışsa da, gülmeye başladı.
Göğsüne vurup kolunun altından geçtim. “Pisliğin tekisin!”
Gülerek buzdolabını açtı. “Özür dilerim, ama lanet ol­sun. Benden hoşlandığın o kadar belli ki, sana sataşmamak elimde değil.
”  Hehehe

“Sky?” dedi kısık bir sesle. “Sana işkence etmeyeceğim, ama buraya gelmeden önce kararımı vermiştim.
 Bu gece seni öpmeyeceğim.”
“Neden?”
“Çünkü” diye fısıldadı. “Hissetmemenden korkuyorum.”

“Ya vejetaryensem?” diye sordum salatadaki tavuk göğsüne bakarak.
“Etrafındakileri yersin,” diye karşılık verdi.
  Öldüm Gülmekten. Öldüm Gülmekten.

“Breckin, bu Holder. Holder erkek arkadaşım değil, ama onu başka bir kızla en iyi ilk öpücük rekorunu kırmaya çalışırken yakalarsam, benim nefes almayan erkek arkadaşım olabilir.”  Hehehehe Hehehehe

”Yaklaşık sekiz kilometrelik koşunun ve Holder‘ın üzerimde bıraktığı etkiyi ayırt edemiyordum. İkisi de kendimi oksijensizlikten bayılacakmış gibi hissetmeme neden oluyordu.”

"Nihayet seni bulduğum için minnettar olalım, olur mu?" Kurduğu cümleye güldüm. "Beni arıyormuşsun gibi konuştun."
"Tüm hayatım boyunca seni aradım."

WeBCaNaVaRi Botu

Bu Site Mükemmel :)

Çevrimİçi Çevrimİçi

View Profile
Re: Kitap Yorumları Buraya.
« Posted on: Mayıs 03, 2024, 12:38:16 ÖÖ »

Üye Olunuz.!
Merhaba Ziyaretçi. Öncelikle Sitemize Hoş Geldiniz. Ben WeBCaNaVaRi Botu Olarak, Siteden Daha Fazla Yararlanmanız İçin Üye Olmanızı ŞİDDETLE Öneririm. Unutmayın ki; Üyelik Ücretsizdir. :)

Giriş Yap.  Kayıt Ol.
Anahtar Kelimeler: Kitap Yorumları Buraya. e-book, Kitap Yorumları Buraya. programı, Kitap Yorumları Buraya. oyunları, Kitap Yorumları Buraya. e-kitap, Kitap Yorumları Buraya. download, Kitap Yorumları Buraya. hikayeleri, Kitap Yorumları Buraya. resimleri, Kitap Yorumları Buraya. haberleri, Kitap Yorumları Buraya. yükle, Kitap Yorumları Buraya. videosu, Kitap Yorumları Buraya. şarkı sözleri, Kitap Yorumları Buraya. msn, Kitap Yorumları Buraya. hileleri, Kitap Yorumları Buraya. scripti, Kitap Yorumları Buraya. filmi, Kitap Yorumları Buraya. ödevleri, Kitap Yorumları Buraya. yemek tarifleri, Kitap Yorumları Buraya. driverları, Kitap Yorumları Buraya. smf, Kitap Yorumları Buraya. gsm
Yanıtla #6011
« : Ekim 07, 2015, 01:15:19 ÖS »

BÖRÜLCE
*
Üye No : 182234
Konu Sayısı : 1488
Karizma = 2457

İlk yarısı fena değildi.Ama ortalarında olan tuhaf bir olaydan sonra anlatım ve konu çok sıradan bir hal aldı.Serap bir şirkette stajer olarak,yurt

dışından gelen yabancılara rehberlik yapıyor.Omar,Türkiye'ye gezmek için gelen bir arap prensi.İkili görür görmez etkileniyorlar birbirlerinden.Ama hemen bir

ilişki başlamıyor.Bir yakın,bir uzak şeklinde ara ara görüşüyorlar.Sonra Omar,Serap'ın çaılştığı şirkete ortak oluyor.Ondan sonrası pek güzel değildi benim

için.Çok sıradan kız isteme töreni,söz,nişan... şeklinde ilerleyen olaylar hiç bir şey hisettirmedi.Omar karakteri de kitap ilerledikçe daha karizmatik olması

gerekirken,sıradan bir adama dönüştü.Ben tavsiye etmiyorum ama zevkler farklıdır. 
Yanıtla #6012
« : Ekim 07, 2015, 02:27:30 ÖS »

-Trinity-
*
Üye No : 187663
Konu Sayısı : 2715
Karizma = 12095

ÇIPLAK SIRLAR-LILIANA HART

Kitabı sevdim.Olaylar sessiz bir kasaba olan Bloody Mary'de bir kadının öldürülmesiyle başlıyor.Bu cinayeti çözmek için polis olan Jake'e çocukluk arkadaşı  

tıbbi tetkikçi Jaye yardım ediyor.Jake ve Jaye arasındaki atışmalar çok eğlenceliydi.  Hehehe  Sürükleyici bir kitaptı.Cinayeti kimin işlediğini tahmin etmeye   

çalışıyor insan ister istemez.Hemen ikinci kitaba başlıyorum.Merak ettiğim bazı noktalar var.   Göz Kırp. Kitabı okumak isteyenlere tavsiye ederim.  Bravo
« Son Düzenleme: Ekim 07, 2015, 03:20:07 ÖS Gönderen : -Trinity- »

Kitap bir limandı benim için.
Kitaplarda yaşadım ve kitaplardaki insanları sokaktakilerden daha çok sevdim.
Yanıtla #6013
« : Ekim 07, 2015, 10:41:34 ÖS »

yelizyeliz
*
Üye No : 110379
Konu Sayısı : 1
Karizma = 15

Çöl rüyası ni bende beğenmedim çok sıradandı , bence kapak resmi de farklı olmalıydı kapak çok ağır duruyor , konusu çok sıradandı

Bu arada. Colleen Hoover kitap çevirisi yakında varmı kızlar haberi olan var mı?
« Son Düzenleme: Ekim 07, 2015, 10:45:43 ÖS Gönderen : yelizyeliz »
Yanıtla #6014
« : Ekim 09, 2015, 04:08:44 ÖS »

BÖRÜLCE
*
Karizma = 2457

Delphine de Vigan annesi öldükten sonra onun yaşamında bir yolculuğa çıkıyor. Annesinin sırlarını yazmaya, aklındaki soruları bu kitapla cevaplandırmaya çalışıyor. Ve bizi, hezeyan nöbetleri, intiharlar, aşklar, anılar ve mücadelelerle geçen bir hayata tanık olmaya davet ediyor. Sonuçta, bir annenin hem karanlık hem de yumuşak yaşamı Fransa'da şaha eser kabul edilen bu kitapla ortaya çıkıyor.

Yukarıdaki cümleler kitabın tanıtım yazısından bir bölüm.Ve konuyu tam olarak anlatıyor.Ağır,karamsar,yoğun bir kitap.Ama güzel bir kitap.Annenin

hayatından çok,kızının anlama,kendini suçlama,pişmanlık taşıyan cümleleri can yakıcı.Öyle bir anneyle yaşamanın zorluğu tartışılamaz ama yine de yazar

kendini sorgulamadan,keşke demekten kurtulamıyor.Kitabın kapağında siyah olan bölüm süet ve kabartmalı,bana çok ilginç geldi.Kitabın son sayfasında ise o

kapak tamamen anlamlı ve duygusal bir şeye dönüşüyor.Farklı ve yoğun kitapları seviyorsanız,kesinlikle tavsiye edilir.
Yanıtla #6015
« : Ekim 09, 2015, 05:39:28 ÖS »

-minel-
*
Üye No : 139378
Konu Sayısı : 2459
Karizma = 5046

Güzel bir kitaptı.Annesinin ilgisizliği yüzünden daha çocuk yaşta hem kendisine hem de kız kardeşine bakmak zorunda kalan

Ginger bir gün annesinin çantasında çok miktarda para bulunca kardeşini de yanına alarak Chicago'ya taşınır.

Yanından hiç ayırmadığı bir de heykeli var ki komşularının bile ilgisini çeker.  Zuhahaha Taşındığı apartmandaki karşı komşusunun

polis olması da Ginger'e büyük süpriz olur ve daha ilk günden onunla tartışır.Hikaye bu şekilde başlıyor.Ginger'in geçmişi

insanlarla iletişimi ve güven sorunları nedeniyle başına bir çok olay geliyor ama hikaye mutlu sonla bitiyor.Ve her yeni kitabın

olmassa olmazı +18 konuşma ve sahneler bu kitapta bol miktarda var.  Utanıyorum.  255 sayfalık kısa bir kitaptı yani yazar abartmadan

tekrara gitmeden hikayeyi anlatmış.  Sıkılmadan okuyabileceğiniz bir kitap.Tavsiye ederim .

--------------------

“Ucunu kaldır. Bu koca masayı kendi başıma taşıyamam seni şırfıntı!”

“Hadi oradan. Sadece tek elinle tutuyorsun.”

“Çünkü diğer elimi sana el hareketi çekmek için kullanıyorum.”

“Aynı anda birden fazla şey yapmana karşı çıkamam tabii.”

“Sen papanın annesine bile karşı çıkarsın.”
  Hehehehe

------------

“Yukarıdaki o pislik herif gerçekten bizi polise mi şikâyet etti?”

Orada üniformasıyla duruyordu çünkü bu öğleden sonra bir cenazeye katılacaktı ve kız onun gürültü şikâyeti

yüzünden orada olduğunu sanıyordu.

“O üst kattaki pislik herif benim.”

“Sizi rahatsız ettiğimiz için özür dileriz, memur bey. Gündüz olduğu için kimsenin evde olduğunu düşünmemiştik.”

“Ama ben buradayım. Ayrıca ben bir başkomiserim.”

" Tüh! Attım ama ıskaladım."

Yanıtla #6016
« : Ekim 09, 2015, 10:03:11 ÖS »

Sanem.
*
Üye No : 170187
Konu Sayısı : 16
Karizma = 72

Gümüş Gölgeler - Richelle Mead (Kanbağı Serisi #5)
Puanım:9/10!

Ve ve ve,işte karşınızda bir zamanlar çok sevmiş,okuyup okuyup doyamamış ve devam kitaplarını iple değil halatla çekmiş olduğum bir serinin o meşhur devam kitabını çıkış tarihinden neredeyse bir yıl sonra okuyarak sizlerle yorumumu paylaşıyorum. (Kurmuş olduğum en uzun cümle oldu galiba.)
Kitabın konusuna değinmek istiyorum.
*Ve seriye daha hiç başlamamış olanlar okumasın diyorum. 😉*
Sydney Sage,bildiğiniz üzere sevdiğinden koparılmış ve çok gizli bir yerde kelimenin tam anlamıyla esir olarak tutulmaktadır.Sevdikleri her yolu denemiştir ama bir türlü ulaşamamışlardır.İşte bu kitapta ise iki aşığımızın birbirlerine en sonunda kavuşmalarını okuyoruz.
*devam edebilirsiniz*
Bu seriyi çok özlemişim ama...
Kitabın ilk başlarında ciddi anlamda hayal kırıklığına uğradım.Kendime "cidden bu seri miydi benim anlata anlata bitiremediğim?" diye sormama neden olduğu da doğrudur.Zira Adrian'a birazcık sinir oldum ve.. tabi ki hemen geçiverdi. Adrian'a kızgınlık ne kadar uzun sürebilecekse o kadar uzun sürdü diyeyim en iyisi 😍
Kitabı okumak çok çok kısa sürüyor.O kadar sürükleyici ki ilk günde bir baktım yarıyı geçmişim(cumartesi).İkinci gün son 60 sayfa(pazar).Ve kitabı bitiriş tarihim cuma oldu.Neden mi? Çünkü o kadar yoğunum ki derslerden,ehliyet kurslarından , vakit bulamıyorum.Ne zaman elime alsam bırakmak zorunda kalıyorum.İşte sorf bu yüzden ayda 4 kitap okuma sezonuna geçeceğim galiba.Tabi onlarda sürükleyici olursa.😑
Kitapta pek bir olay yok.Sonuna doğru gelişen ama yine de aksiyon bakımından pek fazla tatmin etmeyen olaylar vardı.Tabi en sondaki cümleyi katmıyorum.Zira o cümle öldürür heyecandan.İşte sırf bu yüzden bekleyip son kitapla beraber okumama seviniyorum.
İşte bu kitap bende böyle duygular uyandırdı diyebilirim.Hasret giderdim karakterlerle.Unuttuğum yerler vardı ama yazar önemli olayları tekrardan hatırlatarak okumamızı kolaylaştırıyor.
Durmayın gidip koşun ve bu seriyi topluca alın derim.He,ileriki bir tarihte kapak değişimi olacaksa bekleyin derim.Zira kapaklar ortada.Tabi bu "değişim" oek olacak gibi görünmüyor ya..😣😒 Kapaktakileri görmemek,zihnimi karıştırmamak için kapağın bir tek renklerine odaklanıyorum.Her neyse, dediğim gibi seriyi okuyun okutturun.

"Adrian.
Eğer bu hapishanede hâlâ hayattaysam sebebi oydu.
Ve burada olmamın sebebi de oydu."

"Sydney bambaşkaydı. Onunla aşkı, saygıyı ve beni anlayan bir dostu kaybetmiştim."
"Ellerimi kalbime götürdüm.Sonraki sözlerim bir dua değil,Adrian'a bir mesajdı.Beni bekle.Güçlü ol.Sen güçlü olursan,ben de olurum.Bana ne yaparlarsa yapsınlar savaşırım.Seni asla unutmam.Sana sırt çevirmem.Onlara yalan söylemek zorunda kalabilirim ama sana daima sadık kalacağım.Biz merkeziz ve sağlam kalacağız."
"Benim adım Adrian Ivashkov,"dedim."Ben partileri değil,partiler beni bulur."
"Anlamıyorsun,"diye mırıldandı parmaklarını saçlarımın arasına daldırarak."Buna ne kadar ihitiyacım olduğunu bilmiyorsun.Yaşadığımı ve âşık olduğumu tekrar hissetmeye ihtiyacım var.Orada bunu benden almaya çalıştılar ama ben seni hiç unutmadım,Adrian.Hiç..."
"Düz kontakla araba mı çalacağız?"diye sordu umutla.
"Böyle bir hareketi ahlaki açıdan onaylamıyorum tabii ama Rose'la Dimitri çok yapardı ve bayağı havalı görünürdü."

"Eğer Adrian'a bir şey olursa savaştığım hiçbir şeyin,hiçbir zaferimin anlamı kalmazdı.Onsuz,eskiden olduğum insana dönüşme cesaretini bulamazdım.Adrian olmasaydı,gerçek bir hayat yaşamanın değerini anlayamazdım.O benim aşkımdı.Tek dayanağımdı.Centrum Permanebit,diye söylendşm içimden.Onun için feda etmeyeceğim hiçbir şey yoktu."
"...Senin kızlarla derdin ne,evladım?Neden ya hep ya hiç mantığındasın?Neden hep aşırı uçlarda geziyorsun?"
"Çünkü hiçbir duyguyu yarım yamalak yaşamıyorum,anne.Özellikle de, aşkta."

"Çünkü harika biri.Duygusal,eğlenceli.Çünkü birbirimizin en iyi yönlerini açığa çıkarıyoruz ve aşkımız bizi daha iyi insanlara dönüştürüyor.Çünkü onunla birlikteyken,dünyadaki yerimi anladığımı hissediyorum."

"Just Have a Little Faith." Micheal J. Scofield

Yanıtla #6017
« : Ekim 10, 2015, 04:02:40 ÖS »

as.
*
Karizma = 1054

Eve Dallas’tan sonra çoğu polisiye gözüme güzel gözükmemeye başlamıştı. Burada da duyguları pek alamadım bu yüzden kitaba fazla kendimi veremedim. Okurken yer yer sıkıldım. Ama katil kim sorusu beni son sayfalara kadar götürdü. Jaye karakteri pek hoşuma gitmedi. Davranışlarındaki tutarsızlıklar acayip sinir bozucuydu. Jack’in tek dayanak noktası olduğunu söyleyip sonra da hayatına yeni giren birinin sözleriyle onu itham etmesi (tam olarak öyle olmasa da bunu Jack'e yansıttı.) soğuttu beni. Jack hakkında ise pek bir şey okumadım çünkü her şey Jaye gözünden anlatıldığı için çok yakışıklı olması dışında pek fikir edinemedim.
İkinciye başlayacağım çünkü serinin ilk kitabı olmasından kaynaklı bu sorunların diğer kitapta giderilmiş olabileceğini düşünüyorum. Ve Jack ile Jaye yakınlaşmasını merak ediyorum 
« Son Düzenleme: Ekim 10, 2015, 04:33:29 ÖS Gönderen : as. »
Yanıtla #6018
« : Ekim 10, 2015, 09:25:02 ÖS »

BÖRÜLCE
*
Karizma = 2457

Kitabı okurken hiç sıkılmadım,bir şekilde kendini okutuyor ama mükemmel bir kitaptı da diyemem.İlk 100 sayfa çok güzeldi çünkü Mavi karakteri

başlarda farklı ve ilginç gelmişti bana.Ama sonra Çınar'a o kadar sinir olmaya başladım ki kitabın güzelliği de yavaş yavaş soldu.Mavi; 5 yaşından 18 yaşına

kadar bir odada yaşamış.Babası yıllarca onu herkesten gizlemiş.18 yaşına gelince oradan uzaklaşması için İstanbul'a okula gönderiliyor.Abisi Bora,Mavi'yi

yakın arkadaşı hödük Çınar'a emanet ediyor.Çınar 34 yaşında,kadınlarla gününü gün eden bir tip.Mavi ise hem güzel,hem sesiz,hem de zeki bir kız.Doğal

olarak dikkat çekiyor.İlk tanışma ve çarpılma halinden sonra Çınar'ın gelgit halleri tam sopalık.Bir de kitabın aksiyon tarafı var.Olaylar hiç bitmiyor.Çok fazla

mantık aranmadığı sürece okunabilir bir kitap.
Yanıtla #6019
« : Ekim 11, 2015, 01:55:48 ÖS »

as.
*
Karizma = 1054

Beatrix o kadar tatlı bir karakterdi ki kitaptan çok onu ve tepkilerini anlatasım var. Hatta ailenin geri kalanını anlatsam doyamam. Diyaloglar çok eğlenceliydi. Kahkahama engel olmadığım o kadar çok sahne vardı ki. Genel olarak eğlenceli bir kitaptı diyebilirim. Christopher her ne kadar savaş sonrası sıkıntılar yaşasa da Bea onun ruhunu iyileştirdi. Öyle iç karartıcı ögelere rastlamayacağınız, ekstra bir heyecan aramak yerine ana karakterlerin yakınlaşmasına odaklanacağınız, Hathaway fertlerinin konuşmalarını merakla bekleyeceğiniz çok hoş, son kitap olmaya laik bir hikâyeydi.
Her şey Beatrix’in Pru adlı arkadaşı adına Christopher Phelan ile mektuplaşmasıyla başlıyor. Savaş meydanındaki Christopher eskisi gibi ukala birisi değildi. Savaşın yıkıcılığı onu da etkisi altına almış ve mektuplarda bunu hissettirmiştir. Tatlı Beatrix ise onu iyileştirme isteğine karşı koyamıyor ve mektuplaşmaya devam ediyor. ( tabi bunu Pru adına yapıyor.) Ta ki çok ileri gittiğini anlayana kadar. Ülkeye Pru (Bea) için dönen Chris gerçeklerle karşılaşınca olanlar oluyor. Aralarındaki tutku, çekim, aşk bütün duyguları bende alabildim. İkisi her ne kadar birbirinden farklı gibi görünse de birçok ortak noktaları vardı. Yazar her zamanki gibi anlatımı ve diliyle harikaydı. Lisa Kleypas'ı mutlaka okuyun.

Merripen, Christopher’a yaklaşıp güçlü bir tutuşla elini sıktı ve değer biçen bir bakış attı. “Rohan bir gadjo için fena olmadığını söyledi.” Dedi. “Ve Beatrix de seni sevdiğini söylüyor, bu yüzden onunla evlenmene izin verme niyetindeyim. Ama hala düşünüyorum.”
“Fark yaratacaksa,” dedi Christopher, “Onun tüm hayvanlarını almaya niyetim var.”
Merripen bunu düşündü. “Kızı alabilirsin.”
  Öldüm Gülmekten. Öldüm Gülmekten.

“Phelan,” dedi Leo, “Niyetim hakaret etmek değil, ama-“
“Bu onda doğal gelişen bir şey.” Diye sözünü kesti Catherine.
  Hehehehe

“Ve cesur.” Diye ekledi Cam.
“Evet,” diye cevapladı Amelia ağırbaşlı bir şekilde, “savaşta yaptıklarını kimse unutamaz.”
“Ah, ben onu kastetmedim,” dedi Cam ona. “Ben Hathaway kardeşlerden biriyle evlenmeye gönüllü olmasından bahsediyorum.”
  Hehehehe Hehehehe

“Arılar vızıldıyor – kuşlar uçuyor.”
Beatrix ona soru soran bir bakış attı. “Neden bundan bahsediyorsun? Sonbahardayız ilkbahar değil.”
“Evet, ama bu özel şiir kuşların çiftleşmesinden bahsediyor. Bu konuda bana soracak birkaç sorun olabileceğini düşünmüştüm.”
“Kuşlar hakkında mı?” Teşekkür ederim, ama kuşları senden daha iyi biliyorum.”
Amelia iç geçirdi, hassas görünmeye çalışmaktan vazgeçmişti. “Lanet kuşları unut. Bu gece senin düğün gecen bana sormak istediğin bir şey var mı?”
“Ah. Teşekkür ederim. Christopher çoktan, şey bilgilendirdi.”
“Öyle mi?”
“Evet. Üstelik o kuşlar ve arılardan daha farklı bir anlatım yolunu kullandı.”
Hehehe

“Sen benim yaşama nedenimsin. Eğer senin için olmasaydı asla geri dönmezdim.”–C.
Sayfa 1 ... 597 598 599 600 601 602 603 604 605 606 607 ... 678
Yukarı Çık :)
Gitmek istediğiniz yer: