0 Üye ve 2 Ziyaretçi Konuyu İncelemekte. Aşağı İn :)
Sayfa 1 ... 528 529 530 531 532 533 534 535 536 537 538 ... 678
Konu: Kitap Yorumları Buraya.  (Okunma Sayısı: 1326061 Kere Okundu.)
Yanıtla #5320
« : Nisan 10, 2015, 06:25:06 ÖS »

as.
*
Üye No : 135344
Konu Sayısı : 0
Karizma = 1054

Bu neydi yahu!  Şaşkınım.  Çok baştan savma ve sıkıcıydı. Serinin son kitabıydı ve ben buna laik bir şeyler bekledim ama tabi ki hüsran. Heyecan yoktu özellikle sonlara doğru yaratılmaya çalışılan o aksiyon sahneleri çok amatörce geldi bana. Kaç gündür bitirmeye çalışıyorum süründüm resmen bitsin diye. Kendimi tutamayıp sonunu okuyup bitti var sayacaktım ama yapmadım. Gerçi öyle yapsaydım daha iyi olurmuş..

WeBCaNaVaRi Botu

Bu Site Mükemmel :)

Çevrimİçi Çevrimİçi

View Profile
Re: Kitap Yorumları Buraya.
« Posted on: Mayıs 05, 2024, 08:13:29 ÖÖ »

Üye Olunuz.!
Merhaba Ziyaretçi. Öncelikle Sitemize Hoş Geldiniz. Ben WeBCaNaVaRi Botu Olarak, Siteden Daha Fazla Yararlanmanız İçin Üye Olmanızı ŞİDDETLE Öneririm. Unutmayın ki; Üyelik Ücretsizdir. :)

Giriş Yap.  Kayıt Ol.
Anahtar Kelimeler: Kitap Yorumları Buraya. e-book, Kitap Yorumları Buraya. programı, Kitap Yorumları Buraya. oyunları, Kitap Yorumları Buraya. e-kitap, Kitap Yorumları Buraya. download, Kitap Yorumları Buraya. hikayeleri, Kitap Yorumları Buraya. resimleri, Kitap Yorumları Buraya. haberleri, Kitap Yorumları Buraya. yükle, Kitap Yorumları Buraya. videosu, Kitap Yorumları Buraya. şarkı sözleri, Kitap Yorumları Buraya. msn, Kitap Yorumları Buraya. hileleri, Kitap Yorumları Buraya. scripti, Kitap Yorumları Buraya. filmi, Kitap Yorumları Buraya. ödevleri, Kitap Yorumları Buraya. yemek tarifleri, Kitap Yorumları Buraya. driverları, Kitap Yorumları Buraya. smf, Kitap Yorumları Buraya. gsm
Yanıtla #5321
« : Nisan 11, 2015, 12:17:26 ÖÖ »

BÖRÜLCE
*
Üye No : 182234
Konu Sayısı : 1488
Karizma = 2457

Bu nasıl komik bir kitaptır böyle.Gülmekten gözümden yaş geldi.  Hehehehe  Efsun konuşsun akşama kadar biz de okuyalım.1. kitabın kaldığı yerden

devam ediyor.İkiliden ziyade Efsun,Efsun'un ailesi ve Sinan'ın ailesi,evlilik teklifi ,kız isteme,düğün hazırlıkları diye ilerliyor konu.Sonunda yazar bir sürpriz

yapacak diye arada telaşlanmadım değil ama o kadar kahkahanın üstüne neyse tatlı bir sona bağlandı.Hiç vakit kaybetmeden mutlaka okuyun,keyiflenin

diyorum.   Göz Kırp.

ilk kitaba bende bayılmıştım Gülmek :) ikincisi hakkında iyi şeyler duyunca resmen meraktan çatlıyorum şimdi. kitabın filmini izlediniz mi? onun hakkında da görüşünüz var mı?

Maalesef filmi henüz izlemedim   Ağlıyorum.
Yanıtla #5322
« : Nisan 11, 2015, 09:30:53 ÖÖ »

gokcicisi
*
Üye No : 123898
Konu Sayısı : 1
Karizma = 1031

Bu nasıl komik bir kitaptır böyle.Gülmekten gözümden yaş geldi.  Hehehehe  Efsun konuşsun akşama kadar biz de okuyalım.1. kitabın kaldığı yerden

devam ediyor.İkiliden ziyade Efsun,Efsun'un ailesi ve Sinan'ın ailesi,evlilik teklifi ,kız isteme,düğün hazırlıkları diye ilerliyor konu.Sonunda yazar bir sürpriz

yapacak diye arada telaşlanmadım değil ama o kadar kahkahanın üstüne neyse tatlı bir sona bağlandı.Hiç vakit kaybetmeden mutlaka okuyun,keyiflenin

diyorum.   Göz Kırp.

ilk kitaba bende bayılmıştım Gülmek :) ikincisi hakkında iyi şeyler duyunca resmen meraktan çatlıyorum şimdi. kitabın filmini izlediniz mi? onun hakkında da görüşünüz var mı?

Ben izledim, hatta kitabın tanıtım sayfasında yorum da yaptım. Film çok güzel çok komikti. Kitaba çok uygundu. Yani film de Efsun'un iç sesleri odaklıydı. Ben hatta bir kere de annemle gitmeyi düşünüyorum filme. Izleyen en ön yargılı arkadaşlarım bile bayılmışlardı filme ☺️

Maalesef filmi henüz izlemedim   Ağlıyorum.

WeBCaNaVaRi'na Üye Olmadan Link'leri ve Kod'ları Göremezsiniz.
Link'leri Görebilmek İçin. Üye Ol. veya Giriş Yap.
Yanıtla #5323
« : Nisan 11, 2015, 11:10:54 ÖS »

BÖRÜLCE
*
Karizma = 2457

Bu nasıl büyüüüük bir aşkki yazar tekrar tekrar anlata anlata bitirememiş.   Zuhahaha  Kötü bir kitap değil ama aynı cümlelerle duyguların o kadar yoğun

tasviri vardı ki sonlara doğru biraz sıktı.Her zamanki kurguların biraz dışında bir konusu var kitabın.Mira ve Yağız görür görmez tutuluyorlar birbirlerine.Hızlı

bir tanışma,kaynaşma olaylarının ardından hemen evleniyorlar.Balayının hemen sonrasında Yağız karısını terk etmek zorunda kalıyor.Yağız kan davası ile ilgili

sorunlarını halledip karısına geri dönüyor.Fakat Mira ona çok kırgın ve öfkeli.Kitap bir geçmişe,bir geleceğe giderek anlatılmış.Sonuna kadar Mira'nın Yağız'ı

affedip tekrar kavuşmalarını beklemiyorsunuz,bu noktada diğer kitaplardan ayrılıyor.Ortalarından sonra tekrar kavuşma,affetme,yeni sürprizlerle güçlenen

bir evlilik anlatılıyor.Araya başka aşk hikayelerinden de ufak bölümler katılmış.Özellikle Sidar'ın hikayesi merak uyandırıyor.Mutlaka okuyun diyemem ama

ben okuduğuma pişman olmadım.  Göz Kırp.
Yanıtla #5324
« : Nisan 12, 2015, 04:13:37 ÖS »

halebg
*
Üye No : 160450
Karizma = 16

Victoria  Alexander  kitaplarini okuycam ama siralama var gibi o nedenle  basliyamadim
okuyan ve sirasini bilenler den  yardim lütfen

Üzgün olmak istiyorsanız Geçmişte yaşayın.
Endişeli olmak istiyorsanız Gelecekte yaşayın.
Huzurlu olmak istiyorsanız Şimdiyi yaşayın...
Yanıtla #5325
« : Nisan 12, 2015, 07:51:41 ÖS »

Peri__
*
Üye No : 186281
Karizma = 3

Kordugum - Calia Read
170. sayfadayim ve kitap kotu ilerliyor diyemem ama kizin surekli Lachlan ardindan Max sayiklamalari beni oldurucek sanirim ikisinden birini secemem diye dusunup ikisini de nefes kadar seviyorum halleri cok itici geliyor bir arkadasim sonunda oyle olmadigini soyluyor ama bakalim : )

Yüce Tanrım! Ya ona azıcık merhamet ver , ya bana çokça dayanma gücü. Ya bendeki sevginin birazını ona ver; ya ondaki vurdumduymazlığın  birazını bana. Tanrım! Ya onu bana ver ya da beni ona..

Efsane - İskender Pala
Yanıtla #5326
« : Nisan 12, 2015, 07:56:56 ÖS »

Bendis
*
Üye No : 140261
Konu Sayısı : 3308
Karizma = 14453

Film yorumları konumuz vatana millete hayırlı olsunnn Gülmek :)

WeBCaNaVaRi'na Üye Olmadan Link'leri ve Kod'ları Göremezsiniz.
Link'leri Görebilmek İçin. Üye Ol. veya Giriş Yap.
Yanıtla #5327
« : Nisan 12, 2015, 09:50:50 ÖS »

sanane_61
*
Üye No : 99109
Konu Sayısı : 9901
Karizma = 40607

paypal için:bilgilerimiz zaten kayıt altında korkunun ecele faydası yok

Olsun yine de bilerek kaydedince insan huzursuz oluyor Öldüm Gülmekten. Öldüm Gülmekten.
Yanıtla #5328
« : Nisan 12, 2015, 10:22:24 ÖS »

Sanem.
*
Üye No : 170187
Konu Sayısı : 16
Karizma = 72

Kordugum - Calia Read
170. sayfadayim ve kitap kotu ilerliyor diyemem ama kizin surekli Lachlan ardindan Max sayiklamalari beni oldurucek sanirim ikisinden birini secemem diye dusunup ikisini de nefes kadar seviyorum halleri cok itici geliyor bir arkadasim sonunda oyle olmadigini soyluyor ama bakalim : )
canim bende cok takildim ama kitabin sonunda "neden" boyle davrandigini anliyorsun zaten Gülmek :)

"Just Have a Little Faith." Micheal J. Scofield

Yanıtla #5329
« : Nisan 12, 2015, 11:45:59 ÖS »

BÖRÜLCE
*
Karizma = 2457

Ben de birçok kişinin bu seriyle ilgili yorumlarına katılıyorum.Yazarın diğer serisi İskoç Muhafız Alayı çok daha güzel.Rorry McLeod klanınnın

lideri,acımasız ve otoriter bir savaşçı.Kız kardeşine yapılanlardan dolayı nefret ettiği adamın yiğeniyle nişanlanmayı kabul ediyor.Kral böyle emrettiği

için.Isabel nihayet ailesine kendini ispat edebileceği bir yol bulduğu için çok mutlu.Rory'yi baştan çıkaracak,adamın dikkatini dağıtıp,dayısının istediği gizemli

bayrağı alacak.İkili görür görmez birbirlerinden etkilense de birbirlerine güvenleri yok.Rory'nin inadı delirtti beni,yakınlaşmaları çok zaman aldı.Yazarın diğer

kitapları kadar etkilenmesem de okunabilir bir İskoç aşk romanı.
Sayfa 1 ... 528 529 530 531 532 533 534 535 536 537 538 ... 678
Yukarı Çık :)
Gitmek istediğiniz yer: