0 Üye ve 2 Ziyaretçi Konuyu İncelemekte. Aşağı İn :)
Sayfa 1 ... 519 520 521 522 523 524 525 526 527 528 529 ... 678
Konu: Kitap Yorumları Buraya.  (Okunma Sayısı: 1325741 Kere Okundu.)
Yanıtla #5230
« : Mart 27, 2015, 08:41:14 ÖS »

belisa
*
Üye No : 159595
Konu Sayısı : 0
Karizma = 16

Ben bir şey sormak istiyorum sizlere Utanıyorum.
Hiç kitap yurdundan kitap alıp da paypal sistemini kullanan oldu mu ? Kullanan varsa da güvenilir mi sizce? Gülmek :)

Paypal kredi kartından da güvenlidir, üye olup kartlarınızı kaydediyorsunuz, sonra öderken sadece paypal şifresi giriyorsunuz.
Ama ben kredi kartını daha kolay bulduğum için paypal hesabım aklıma gelmiyor Gülmek :)
10 yıldır sık sık kitapyurdundan kitap sipariş ediyorum, henüz başıma bir iş gelmedi, ikisi de güvenlidir yani
nasıl kolayınıza geliyorsa...

"Serengeti'de olsaydık Bayan Lane, ben çita olurdum. Orada yaşayan her şeyden daha güçlü, akıllı, hızlı ve daha açım. Ve ben avladığım ceylandan özür dilemem."
WeBCaNaVaRi Botu

Bu Site Mükemmel :)

Çevrimİçi Çevrimİçi

View Profile
Re: Kitap Yorumları Buraya.
« Posted on: Mayıs 04, 2024, 07:46:10 ÖÖ »

Üye Olunuz.!
Merhaba Ziyaretçi. Öncelikle Sitemize Hoş Geldiniz. Ben WeBCaNaVaRi Botu Olarak, Siteden Daha Fazla Yararlanmanız İçin Üye Olmanızı ŞİDDETLE Öneririm. Unutmayın ki; Üyelik Ücretsizdir. :)

Giriş Yap.  Kayıt Ol.
Anahtar Kelimeler: Kitap Yorumları Buraya. e-book, Kitap Yorumları Buraya. programı, Kitap Yorumları Buraya. oyunları, Kitap Yorumları Buraya. e-kitap, Kitap Yorumları Buraya. download, Kitap Yorumları Buraya. hikayeleri, Kitap Yorumları Buraya. resimleri, Kitap Yorumları Buraya. haberleri, Kitap Yorumları Buraya. yükle, Kitap Yorumları Buraya. videosu, Kitap Yorumları Buraya. şarkı sözleri, Kitap Yorumları Buraya. msn, Kitap Yorumları Buraya. hileleri, Kitap Yorumları Buraya. scripti, Kitap Yorumları Buraya. filmi, Kitap Yorumları Buraya. ödevleri, Kitap Yorumları Buraya. yemek tarifleri, Kitap Yorumları Buraya. driverları, Kitap Yorumları Buraya. smf, Kitap Yorumları Buraya. gsm
Yanıtla #5231
« : Mart 27, 2015, 10:54:19 ÖS »

sanane_61
*
Üye No : 99109
Konu Sayısı : 9901
Karizma = 40607

Ben paypal degil ancak ininal kullandim hic bir sorun yasamadim onu kullanabilirsiniz. Paypal icinse sitesi kredi karti bilgileri paylasmiyor yani guvenli olur yine sanirim ama siz biraz daha arastirip yapin yinede alisverisinizi : ))

Paypal kredi kartından da güvenlidir, üye olup kartlarınızı kaydediyorsunuz, sonra öderken sadece paypal şifresi giriyorsunuz.
Ama ben kredi kartını daha kolay bulduğum için paypal hesabım aklıma gelmiyor Gülmek :)
10 yıldır sık sık kitapyurdundan kitap sipariş ediyorum, henüz başıma bir iş gelmedi, ikisi de güvenlidir yani
nasıl kolayınıza geliyorsa...

İkinize de çok teşekkür ederim olmazsa yarın zaten sipariş vericem. Paypal'ı daha önce hiç denemediğim için biraz çekindim açıkçası ama kitapyurduna da güveniyorum. Gülmek :) O yüzden bi kerelik deneyip alayım bence Gülmek :) Gülmek :)
Gerçekten çok teşekkür ederim yardımlarınız ve verdiğiniz fikirler için Gülmek :)
Yanıtla #5232
« : Mart 27, 2015, 11:20:02 ÖS »

gök yüzü
*
Üye No : 139202
Konu Sayısı : 112
Karizma = 2171

Bella Andre - Gözlerinde Kaybolduğum Gece

Yazarın daha önce 2 kitabını okumuştum ve pek beğenmemiştim. Bu kitabı niye okuduğumu ben de bilmiyorum belki yazar daha iyi yazmıştır
diye umut ediyordum ama maalesef bu da diğerleri gibiydi. Bir daha yazarın başka kitabını okumayacağımı düşünüyorum ama belli olmaz
yine okuyabilirim de  Hehehe

Bu kitap; kütüphaneci olan Sophie ile Sullivan kardeşlerin çocukluk arkadaşı Jake'in hikayesiydi. Aslında ikisi de birbirini
yıllardır seviyor ama çeşitli nedenlerden biraraya gelemiyorlar. En sonunda Sophie bir adım atıyor ve hikaye başlıyor  Göz Kırp.

Önceki kitaplarda olan sorun bu kitapta da vardı; kitapta zaten çok az duygu var ve yazar da onu okuyucuya geçiremiyor. Aşka
dayalı bir ilişki değilde cinselliğe dayanan bir ilişki var o yüzden kitap sonunda ben hiçbir duyguyu hissedemedim diye düşünüyorsunuz.
Ayrıca kitapta yazım hataları da çok gözüme battı.

Serinin en güzel yanı kitapların sık sık çıkması böylece sevenlerini bekletmiyor. Seriyi hiç okumadıysanız bir şans verebilirsiniz.
Puanım 5/10.

Yanıtla #5233
« : Mart 28, 2015, 07:45:51 ÖÖ »

Mila.
*
Üye No : 182573
Konu Sayısı : 1
Karizma = 11

- Kısa Kısa Yorumlar -
Her Şey Seninle Başlar - Mümin Sekman
Her şey benimle başlar.Ben de inanmakla başlarım.İşte bu düşünce doğrultusunda hazırlanan bir yapıt.İlk kısımlarında Öğrenilmiş Çaresizlik'ten bahsediyor , o bölümlerde sıkıldığımı itiraf etmeliyim.Yine de bana bir şeyler kattı.Güzel bir kişisel gelişim kitabı.
Allah De Ötesini Bırak - Uğur Koşar
İçimi olumlu düşüncelerle dolduran , kendime güvenmemi sağlayan bir kitap oldu.Özellikle Allah'ın beni benden daha çok ve daha önce sevmesi kısmında çok duygulandım.Saygıdeğer yazarımızı tebrik ediyorum.
Kız Kardeşler Arasında - Kristin Hannah
Pek sürükleyici olmayan fakat akıcı olan bir kitaptı.Kristin Hannah benim okumaktan zevk aldığım bir yazar.Hayatta neler olabileceğini çok güzel anlatıyor.Bu kitabında iki kız kardeş arasında kopan bağların tekrar kurulması , sevgi , ön yargı ve cesareti işlemiş.Son sayfalardaki harekelenmeler dışında oldukça durağan bir kitaptı.Yazarın kalemi çok akıcı.Merak etmediğim halde ilerlemek istedim.Aile ilişkilerini ele alan kitapları seviyorsanız okuyabilirsiniz.
« Son Düzenleme: Mart 28, 2015, 07:46:22 ÖÖ Gönderen : Mila. »
Yanıtla #5234
« : Mart 28, 2015, 03:39:20 ÖS »

Lavinia.
*
Üye No : 206595
Karizma = 0

Wattpad'den Psikopat'ı okudum ve çok beğendim tavsiyemdir.
Yanıtla #5235
« : Mart 28, 2015, 05:55:51 ÖS »

c.e.y,d.a
*
Üye No : 197277
Karizma = 0

Müjde AKLANOĞLU

BANA SEVMEYİ  ANLAT
Yanıtla #5236
« : Mart 28, 2015, 07:06:43 ÖS »

Sanem.
*
Üye No : 170187
Konu Sayısı : 16
Karizma = 72

Tersyüz -  Amy Harmon
Puanım:7/10!

Bu kitaba 2 hafta önce başladım,bir günde son 50 sayfaya kadar geldim ama ah şu sınavlar yok mu!? İnsan 2 haftada hiç mi eline kitap alamaz 😞
Kitaplara veya serilere başlamadan önce illa ki gider bi' blog yorumlarına bakarım.İşte bu kitaba da hep bu yorumlar sayesinde başladım,tabi reklamları da fazlaydı.
Kitabın konusu gerçekten değişikti.Okuduğum her kitapta manken gibi kızlar mutlaka oluyordu.Ama bu kitapta öyle değil.Çok çirkin olmayan ama güzel de olmayan bir kızımız başrolde:Fern.Bu kızımızın bir arkadaşı var ki ben bayıldım.Okuyanlar hemen
anladılar:Bailey.Hayata bakış açısı o kadar güzel ki.Onun yerinde olmak gerçekten istenecek bir şey değil.Bir hastalığı var,sanırsam kas distibilmemne.Tam hatırlamıyorum hastalığın ismini.Her neyse,Bailey bu hastalıkla doğduğundan beri mücadele veriyor.Tabi gün geçtikçe eriyor,her an ölecek diye bakıyorlar çocuğa.Ki tahmin edersiniz,sevdiklerinin durumu da içler acısı.
Kitapta o kadar çok alıntılık cümleler vardı ki,çoğunun altını çizemedim sonra hep çizik çizik oluyor kitap.
Buraya kadar,evet,sevdim kitabı ama... Bana Ambrose ve Fern ikilisi çok soğuk geldi.Yani bilemiyorum mesela favori çiftim değil.Hele Ambrose'un Irak'a gitmeleri için arkadaşlarıyla konuşması ve arkadaşlarının belki de hayatlarına mal olacak ki oldu da teklifi bir anda hooop kabul etmeleri sonracığıma -SPOİLER-  Rita'nın Bailey'e olan duygularını ancak evlendikten sonra fark etmesi falan da filan... -SPOİLER SONU-
Kitap tabi ki kötü değil ama süper de değil.Bana bir şeyler kazandırdı mı,evet bence kesinlikle.Ama takılmadığım noktalar yok da değil.
Vel hasıl kelam,benim favori kitabım değil ama merak edenler okusun.Benim beklentilerim çook yüksek olunca belki de yaşadığım hayalkırıklığı da olduğundan fazla hissettiriyor.

"Hepimizin yüzünü Tanrı yarattıysa benimkini yaratırken kahkahalarla gülmüş müdür?”
“Herkes birileri için ana karakterdir.”
“Sensiz yalnız kalmaktansa, seninle kaybolmuş olmayı tercih ederim.”
"Bence bazen güzel bir yüz de yanıltıcı reklamdır ve çoğumuz kapağın altına bakmaya zahmet etmeyiz."
"Asla sevilmek istediğin biçimde sevilmeyeceğin gerçeğini kabullenmek zor."

« Son Düzenleme: Temmuz 14, 2015, 03:46:27 ÖS Gönderen : Ckmksm »

"Just Have a Little Faith." Micheal J. Scofield

Yanıtla #5237
« : Mart 29, 2015, 12:33:57 ÖÖ »

Mila.
*
Karizma = 11

Gereksiz bir kitaptı.Karakterler dünyevi zevklerle o kadar meşgullerdi ki dünyanın sonu geldi umurlarında olmayacaktı! Noah çok dandik bir karakter olmuş.Farklı karakterleri birleştirmiş yazar ve - üzgünüm ama - becerememiş.İlk kitap idare ederdi ama bu o seviyede bile değildi.Lanie ilk kitaba göre öyle bir değişim göstermişti ki inanamadım.O çekingen kız gitmiş yerine cin gibi biri gelmiş.Noah'ın kişiliği zaten zayıf.Adamın tek düşündüğü şey zevkleri ve bunun sonuçları.David Stone , kötü karakter , sıkıcıydı.Bildiğimiz kötü karakter hiçbir ayırt edici yönü yoktu.
Puanım 4/10.Yazara ve emeğe saygı duyuyorum fakat ilk kitabın çok çok aşağısındaydı.Beklentiye girmeyin.
--
Bu arada emeği geçen herkesin eline sağlık.Birkaç sayfa problemi dışında özenle hazırlanmıştı yayına  Göz Kırp. Tebrikler.
« Son Düzenleme: Mart 29, 2015, 12:34:26 ÖÖ Gönderen : Mila. »
Yanıtla #5238
« : Mart 29, 2015, 02:57:31 ÖÖ »

gök yüzü
*
Üye No : 139202
Konu Sayısı : 112
Karizma = 2171

Lara Adrian - Gece Yarısı Külleri

Aslında bu kitabı hemen okumayacaktım malum seri yavaş çıkıyor ben de ilerisi için saklayacaktım ama dayanamadım yine ve başladım  Gülmek :)

Önceki kitapta da dediğim gibi seri gittikçe güzelleiyor, bu kitabı da severek okudum Gülmek :) 
Andreas Reichen soylu bir vampir ve barınak lideri. Önceki kitapta Andreas'ın evine baskın yapılmış ve orada yaşayan vampirler
öldürülmüştü. Andreas da intikam yemini ediyor ve bunu yapan düşmanını aramaya başlıyor.
Claire, Andreas'ın düşmanının soy eşi. Aslında ikisi yıllar önce sevgiliymiş ancak ayrılıyorlar ve herkes kendi yoluna gidiyor.
Ancak Andreas'ın intikam arayışında yeniden biraraya geliyorlar.

Ben kitabı da karakterleri de çok sevdim. Sadece sonu biraz daha uzatılsaydı iyi olurdu. Bu kitap serinin ülkemizde çıkan son kitabıydı.
Umarım seri daha hızlı çevrilir de bir an önce geri kalan kitapları da okuruz Gülmek :)  Puanım 8/10.

Yanıtla #5239
« : Mart 29, 2015, 10:15:46 ÖÖ »

Mila.
*
Karizma = 11

Bildirge , bir kara distopya serisinin ilk kitabı.İlk sayfalarda Anna'nın günlük yazmasıyla kendimizi Büyük Depo denilen bir yerde buluyoruz ve macera başlıyor.2140 yılında çocuk yapmak yasak.Eğer çocuğunuz olursa onlara artık deniliyor ve toplumdan dışlanıyorlar.Köle olmak üzere eğitiliyorlar.Yurt gibi , dışarı izni olmayan bir yerde.Anna Büyük Depo'da saygın bir "Artık".Fakat yeni gelen Artık Peter pek de öyle olmadığını , onun dışarıya ait olduğunu savunuyor.Ve kaçış başlıyor.
Kitap fena değildi.Yazar o zamanı ve mekanı fazla anlatmıştı , bu yüzden hayal etmek sınırlıydı.
Karakterler sanırım on dört on beş yaşındaydılar ve bu rol için küçüktüler.Bazı davranışları fazla basitti.
Okunabilir bir kitap.
Beklentisiz okursanız seversiniz Gülmek :)

Puanım : 7/10

*Bizim birbirimize ait olduğumuzu söyledi; çünkü o bir çiçekle doğmuş ben de bir kelebekle… Hayatta kalabilmek için çiçeklerle kelebeklerin birbirine ihtiyacı varmış.

*Daha önce hiç kimseye bu şekilde bakmamıştı, hiç kimsenin ruhunu görmemişti.
« Son Düzenleme: Mart 29, 2015, 12:20:38 ÖS Gönderen : Mila. »
Sayfa 1 ... 519 520 521 522 523 524 525 526 527 528 529 ... 678
Yukarı Çık :)
Gitmek istediğiniz yer: