0 Üye ve 1 Ziyaretçi Konuyu İncelemekte. Aşağı İn :)
Sayfa 1 ... 504 505 506 507 508 509 510 511 512 513 514 ... 678
Konu: Kitap Yorumları Buraya.  (Okunma Sayısı: 1325093 Kere Okundu.)
Yanıtla #5080
« : Mart 17, 2015, 11:25:06 ÖÖ »

dishy
*
Üye No : 154634
Konu Sayısı : 9
Karizma = 14

Bende okuyacağım bir sürü birikti kitaplar bi türlü okumaya fırdatım olmuyo

WeBCaNaVaRi Botu

Bu Site Mükemmel :)

Çevrimİçi Çevrimİçi

View Profile
Re: Kitap Yorumları Buraya.
« Posted on: Mayıs 01, 2024, 11:09:18 ÖÖ »

Üye Olunuz.!
Merhaba Ziyaretçi. Öncelikle Sitemize Hoş Geldiniz. Ben WeBCaNaVaRi Botu Olarak, Siteden Daha Fazla Yararlanmanız İçin Üye Olmanızı ŞİDDETLE Öneririm. Unutmayın ki; Üyelik Ücretsizdir. :)

Giriş Yap.  Kayıt Ol.
Anahtar Kelimeler: Kitap Yorumları Buraya. e-book, Kitap Yorumları Buraya. programı, Kitap Yorumları Buraya. oyunları, Kitap Yorumları Buraya. e-kitap, Kitap Yorumları Buraya. download, Kitap Yorumları Buraya. hikayeleri, Kitap Yorumları Buraya. resimleri, Kitap Yorumları Buraya. haberleri, Kitap Yorumları Buraya. yükle, Kitap Yorumları Buraya. videosu, Kitap Yorumları Buraya. şarkı sözleri, Kitap Yorumları Buraya. msn, Kitap Yorumları Buraya. hileleri, Kitap Yorumları Buraya. scripti, Kitap Yorumları Buraya. filmi, Kitap Yorumları Buraya. ödevleri, Kitap Yorumları Buraya. yemek tarifleri, Kitap Yorumları Buraya. driverları, Kitap Yorumları Buraya. smf, Kitap Yorumları Buraya. gsm
Yanıtla #5081
« : Mart 17, 2015, 01:24:34 ÖS »

Tourniquet
*
Üye No : 111994
Konu Sayısı : 498
Karizma = 2123

Rule ve Shaw birbirlerini çocukluktan beri tanıyorlar. Kızın berbat bir ailesi var. Rule'un ikiz kardeşi Remy, Shaw'ı kanatları altına alıyor. Herkes ikiliyi sevgili sanmalarına rağmen Shaw aslında en başından beri Rule'a aşık ve onun kendisini fark etmesini bekliyor. İkiz kardeşinin ölümüyle dağılan ve toparlayamayan Rule ise kızın ilgisinden habersiz onu ulaşılamaz olarak görüyor.

Bana biraz tatlı bela ve tatlı sır tadı verdi. Rule sanki Travis ve Tradon karışımı gibiydi ve ben okurken sürekli tatlı sırrı okurken hayal ettiğim mekanlarda olayları geçirdim. Bu tarz kitapları sevdiğim için bu durum benim için pek sorun olmadı. Severek okudum.

Genel olarak kitabı beğendim. Çabuk okunan kitaplardan. Rule çok tatlı ve yani kötü çocuk işte daha ne diyebilirim ki  Öptüm.
Kesinlikle tavsiye ediyorum.  Bravo

Kafasını kaldırıp parmağıyla beni işaret etti. "Her hafta sonu birlikte eve gittiğin için yakındığın kız bu mu? Sen türlü aptallıklar yaparken seni bastığı için durmadan mızmızlandığın kız bu mu? Telefonlarını açmadığın ve vebadan kaçar gibi kaçtığın kız bu mu? Yok artık Rule, gay olduğunu bilmiyordum." Hehehe

"Seninle televizyon izlemek ya da sadece seninle olmak içimde bir şeyleri rahatlatıyor ve ben rahatlamaya ihtiyacım olduğunu bile bilmiyordum. Ama aynı yerde başka bir şeylerin de korkuyla titrediğini hissediyorum. Üzgünüm."  Dövmek

"Kaybolduğumda benden vazgeçmeyeceğine söz vermelisin Shaw. Yolumu bulana kadar beni bekleyeceğine söz vermelisin. Her şey karardığında tünelin ucundaki ışığın sen olduğunu bilmeliyim."  Öptüm.  Öptüm.

Yolum uzun ve karanlıktı ve kimi zaman niyetim ne kadar iyi olsa da duvarların üzerime geldiğini hissediyordum.

okuma listemde okuyacağım inşallah.. Hehehe

Oku canım zaten 1 günde bitecek bir kitap o kadar yoğunluğum olmasına rağmen dayanamayıp okudum Zuhahaha

WeBCaNaVaRi'na Üye Olmadan Link'leri ve Kod'ları Göremezsiniz.
Link'leri Görebilmek İçin. Üye Ol. veya Giriş Yap.
"Benim Gizli Dünyama Bakmak İster Misiniz?"

Yanıtla #5082
« : Mart 17, 2015, 05:24:27 ÖS »

Hayal Perest
*
Üye No : 181590
Konu Sayısı : 0
Karizma = 18

ROMANTİK OYUN - ELİF YILMAZ

Her şey Steven(St. , Stev) ile Tina'nın iddiaya girmesiyle başlar. Oynayacakları Romantizm Oyununun onları birbirlerine daha çok yaklaştıracağından ve saklı kalmış gerçekleri ortaya çıkaracağından habersizdirler.

Başta her şey güzel giderken Tina, Stev'e farklı gözlerle bakmaya başlar. En sonunda ona aşık olduğunu fark ettiğindeyse işler karmakarışık bir hale gelir. Çünkü Tina kendini Stev'e layık görmemektedir. Bunun bilinciyle saçma sapan hareketler de bulunur. Stev'i kendinden uzaklaştırmaya çalışır. Halbuki Stev, Tina'ya karşı boş değildir. Her şey ortaya çıktığında Tina ve Stev artık -eskisi gibi- değildir. Eskisinden daha iyi bir haldedirler.

Bizim bu romantik Stev'imiz meğersem Tina'yı ilk gördüğünden beri ona vurgunmuş! Ama bir türlü ona söyleyememiş, sevgisini hep içine atmış. Günün birinde oynadıkları oyunla artık dayanamayacağını anlayan Stev aşkını Tina'ya itiraf eder. Tina'nın da ona karşı boş olmadığını öğrenen Stev artık hayallerine kavuşmuştur.

Kitapta öyle romantik ve eğlenceli sahneler vardı ki okurken hem güldüm hem de sinirlendim. Tina bazen çok konuşabiliyor da. Zuhahaha Hani dedim; "kızım bir sus, bir çocuğu dinle!" O derece delirtti beni Tina. Stev'in ise Tina'yı etkilemek için yaptığı sürprizler çok hoştu. Stev ve Tina'nın birbirlerine "ezik" diye takılmalarını sevmedim. Tamam ilk başlarda sevimli olabiliyordu ama sık sık tekrarlanınca bu durum beni rahatsız etti. Tina'nın susmak bilmeyen çenesi ve kendine güvensizliği beni deli etti.

Yok neymiş Stev'e göre değilmiş. Stev'in kriterlerine uymuyormuş. Kızı parçalayacaktım ya! Biraz sakin olup etrafına bakınsa Stev'in de aynı duygular içerisinde olduğunu görecek! En sonunda maymun gözünü açtı da kavuştular. Yoksa böyle sürekli didişmeleri bir yerden sonra çekilmez bir hale gelebilirdi.

Liz ve Christopher'ın ilişkileri ise fırtınalı bir şekilde başladı. Hem de ne başlangıç! Chris, Liz'i daha ilk görüşte canından bezdirdi. En büyük aşklar nefretler başlar diye boşuna dememişler. Bence ilerde bu ikisi çok büyük bir aşk yaşayacaklar, benden söylemesi.. Zuhahaha

Sienna.. Tina'nın üvey ablası. Ama öyle bildiğimiz üvey ablalardan değil. Bu arada Chris, Tina'nın üvey kuzeni gibi bir şey oluyor. Onu da söylemden geçmeyeyim dedim. Gülmek :) Her neyse.. Sienna ve Tina öz abla-kardeş gibiler. İkisinin arasındaki ilişkiyi sevdim. Gülmek :)

Leila'yı öldürebiliyor muyuz!!! Kitabı okuyup da bu karakterden nefret etmeyen yoktur herhalde. Stev'e ahtapot gibi yapışması yok mu? Deli etti beni. Ama tabi Tina meydanı boş bırakır mı, kaptı Stev'i o cadının elinden. Avucunu yala Leila! Zuhahaha

Dili gayet akıcı okurken sizi içine çeken bir hikayesi var. İlk bakışta basit bir ilk aşk hikayesi gibi görünse de mevzular derin. Kitabın içinde bazı ailevi durumlarda var. Ona değinmiyorum, siz kitabı okuyunca anlarsınız ne demek istediğimi.. Gülmek :) Stev karakterini okurken "yok mu bize de bi Steven" dedim yani! Zuhahaha Okuyanlar neden böyle bir şey dediğimi de anlayacaktır. Kitap seriymiş bu arada buradan da duyurayım dedim:) İkinci kitapta umarım Liz ve Chris'in hikayesini okuruz. Tina'nın kendiyle çatışması ve "ezik" kelimesinin rahatsız edici bir boyuta ulaşması sebebiyle bir puan kırdım. O da benden kaynaklı bir problem. Renkler ve zevkler tartışılmaz tabi, siz sevebilirsiniz belki.. Kitabı elinize alın ve keyifle okuyacağınız bir ilk aşk hikayesine hazır olun! Zuhahaha

* * * 4 PUAN * * *

WeBCaNaVaRi'na Üye Olmadan Link'leri ve Kod'ları Göremezsiniz.
Link'leri Görebilmek İçin. Üye Ol. veya Giriş Yap.
Yanıtla #5083
« : Mart 17, 2015, 08:36:31 ÖS »

as.
*
Üye No : 135344
Karizma = 1054

Hiçliğin Kıyısında  J.a. Redmerski

Sabahtan beridir bitirmeliyimm bitirmeliyim sonu nasıl diye meraktan elimden bırakamadım ve şimdide bittiği için üzgünüm. Harika bir kitap okudum. Andrew beni benden aldı. Cam ise yaşadıkların rağmen güçlü ve tatlı bir kızdı. Birbirlerini tamamlıyorlardı. Uzun zamandır karakterleriyle bu kadar içice geçtiğim bir kitap okumadım. Okuduysam da artık onlar bunun yanında sıfırlar  Hehehe Andrew'un dövmesinin hikayesine bayıldım. Çocuk bir harika arkadaşlar! Yolculukları boyunca yaşanan bütün olaylar kıskançlıkları birbirlerine aşama aşama yaklaşmaları Andrew'un Cam'e karşı olan davranışları hepsi çok hoştu. Yüzümde tebessümle okudum o sayfaları ta kiii ortadaki sırrın ne olduğunu okuduğumda sırıtmanın yerini başka şeyler aldı.. Neden erteledim bu kitabı okumayı bilmiyorum ama iyi ki daha fazla ertelememişim. Gülmek :)

Yanıtla #5084
« : Mart 17, 2015, 08:43:42 ÖS »

Mila.
*
Üye No : 182573
Konu Sayısı : 1
Karizma = 11

@As bir türlü elim gitmiyor o kadar beğenildi ki hayal kırıklığından korkuyorum :/
Yanıtla #5085
« : Mart 17, 2015, 09:47:42 ÖS »

gök yüzü
*
Üye No : 139202
Konu Sayısı : 112
Karizma = 2171

C. L. Parker - Milyonluk Günahkar Düet

Aslında ben ilk kitabı beğenmemiştim ama 2 kitaplık bir seri olduğu için hadi son kitabı da okuyayım da seri bitsin diye
düşünerek hemen bu kitabı okudum. Zaten kısa bir  kitaptı hemen de bitti.

Bu kitap ilk kitaba göre daha iyiydi en azından bir konusu vardı  Hehehe   Aşkı ilk kitapta hissedememiştim ama bu kitapta biraz
hissedebildim. Onun dışında Lanie ve Noah hep aynı aktiviteyle meşguldü bu konuda değişen birşey yok yani  Öldüm Gülmekten.

İlk kitabı okuyanlar seriyi bitirmek adına okuyabilir ama hiç başlamamışsanız öyle kalsın bence daha güzel kitaplar var
sonuçta Gülmek :)  Puanım 5/10.

Yanıtla #5086
« : Mart 17, 2015, 09:56:28 ÖS »

as.
*
Üye No : 135344
Karizma = 1054

@As bir türlü elim gitmiyor o kadar beğenildi ki hayal kırıklığından korkuyorum :/

Bence hayal kırıklığına uğramazsın bir kere bana göre sıradan değildi yaptıkları yolculuk sırasında her gün farklı şeyler vardı ama hepsinden önce o özgürlüğü okumak yazarın okuyana bunu tattırması  hoştu  Utanıyorum.
Yanıtla #5087
« : Mart 17, 2015, 10:22:16 ÖS »

buse_1396
*
Üye No : 139498
Konu Sayısı : 385
Karizma = 119

Rule ve Shaw birbirlerini çocukluktan beri tanıyorlar. Kızın berbat bir ailesi var. Rule'un ikiz kardeşi Remy, Shaw'ı kanatları altına alıyor. Herkes ikiliyi sevgili sanmalarına rağmen Shaw aslında en başından beri Rule'a aşık ve onun kendisini fark etmesini bekliyor. İkiz kardeşinin ölümüyle dağılan ve toparlayamayan Rule ise kızın ilgisinden habersiz onu ulaşılamaz olarak görüyor.

Bana biraz tatlı bela ve tatlı sır tadı verdi. Rule sanki Travis ve Tradon karışımı gibiydi ve ben okurken sürekli tatlı sırrı okurken hayal ettiğim mekanlarda olayları geçirdim. Bu tarz kitapları sevdiğim için bu durum benim için pek sorun olmadı. Severek okudum.

Genel olarak kitabı beğendim. Çabuk okunan kitaplardan. Rule çok tatlı ve yani kötü çocuk işte daha ne diyebilirim ki  Öptüm.

Kafasını kaldırıp parmağıyla beni işaret etti. "Her hafta sonu birlikte eve gittiğin için yakındığın kız bu mu? Sen türlü aptallıklar yaparken seni bastığı için durmadan mızmızlandığın kız bu mu? Telefonlarını açmadığın ve vebadan kaçar gibi kaçtığın kız bu mu? Yok artık Rule, gay olduğunu bilmiyordum." Hehehe

"Seninle televizyon izlemek ya da sadece seninle olmak içimde bir şeyleri rahatlatıyor ve ben rahatlamaya ihtiyacım olduğunu bile bilmiyordum. Ama aynı yerde başka bir şeylerin de korkuyla titrediğini hissediyorum. Üzgünüm."  Dövmek

"Kaybolduğumda benden vazgeçmeyeceğine söz vermelisin Shaw. Yolumu bulana kadar beni bekleyeceğine söz vermelisin. Her şey karardığında tünelin ucundaki ışığın sen olduğunu bilmeliyim."  Öptüm.  Öptüm.

Yolum uzun ve karanlıktı ve kimi zaman niyetim ne kadar iyi olsa da duvarların üzerime geldiğini hissediyordum.

Oku canım zaten 1 günde bitecek bir kitap o kadar yoğunluğum olmasına rağmen dayanamayıp okudum Zuhahaha

daha okunacak o kadar çok şey var ki ne yapacağım hiç bilmiyorum..

Kill Me, Hill Me

Yanıtla #5088
« : Mart 17, 2015, 10:26:19 ÖS »

Tourniquet
*
Üye No : 111994
Konu Sayısı : 498
Karizma = 2123

daha okunacak o kadar çok şey var ki ne yapacağım hiç bilmiyorum..

Ben de aynı durumdayım. Arada kaçamak yapıp okuyorum birkaç kitap ama nisana kadar çok doluyum
Biriktiriyorum kitapları. Bir geri dönsem kafamı kaldırmayacağım Hehehe
Yanıtla #5089
« : Mart 18, 2015, 12:20:40 ÖÖ »

BÖRÜLCE
*
Üye No : 182234
Konu Sayısı : 1488
Karizma = 2457

Kitabın son sayfasında şöyle bir cümle var. ''Kendi hikayenden sıkıldığında romantik bir kitap okumak iyi gelir....'' Kitabı bitirip bu cümleyi de okuyunca

gerçekten haklı diye düşündüm.Bugün başım ağrıyordu ve böyle bir kitap okumak bana iyi geldi.Kitap için romantik,sevimli bir kitap diyebilirim.Nemesis

yayınevinin her zaman ki tarzında.Claire annesine bakmak için iki işte birden çalışan,uzun zamandır bir erkekle vakit geçirmeyen sevimli bir kız.Jason ise 3

yıldır Claire'in patronu olan ama aralarında hiç bir yakınlaşmanın olmadığı yakışıklı,zengin,tabii ki seksi bir adam.Bir hafta sonu iş için birlikte vakit geçirmeleri

gerekiyor.Orada Clair'in 2. işiyle ilgili bir kaç sürprizle karşılaşıyorlar ve ikilinin aralarındaki ilişki farklı bir yöne doğru ilerliyor.Sıkılmadan okudum ve bu tarzı

sevenlere önerebilirim. 
Sayfa 1 ... 504 505 506 507 508 509 510 511 512 513 514 ... 678
Yukarı Çık :)
Gitmek istediğiniz yer: