0 Üye ve 4 Ziyaretçi Konuyu İncelemekte. Aşağı İn :)
Sayfa 1 ... 501 502 503 504 505 506 507 508 509 510 511 ... 678
Konu: Kitap Yorumları Buraya.  (Okunma Sayısı: 1325675 Kere Okundu.)
Yanıtla #5050
« : Mart 15, 2015, 07:46:00 ÖS »

ssiibbeell
*
Üye No : 153469
Konu Sayısı : 198
Karizma = 93

Şu sıralar ben de VA okuyorum, filmini izledikten sonra bi kez daha okuyum demiştim, onu bitirince de Kan Bağına geçicem. Adrian benim taa Buz Öpücükte başlayan aşkımdı. Yani onu gördükten sonra Dimitri Mimitri filan yok oldu. Yani Kanbağı benim için VA'dan açık ara farkla önde. Herkese duyurulur, tavsiye edilir..  Hehehe

Artık Artemis adını duyunca bile deliriyorum.  Sinirden Ölüyorum. Hala İCED'dan haber alamıyorum ve patlamak üzereyim. Bazı kitaplardaki çeviri yanlışlarını saymıyorum bile. (Anlayan anladı beni.. Nanik-Nanik :P)

WeBCaNaVaRi Botu

Bu Site Mükemmel :)

Çevrimİçi Çevrimİçi

View Profile
Re: Kitap Yorumları Buraya.
« Posted on: Mayıs 04, 2024, 12:20:38 ÖÖ »

Üye Olunuz.!
Merhaba Ziyaretçi. Öncelikle Sitemize Hoş Geldiniz. Ben WeBCaNaVaRi Botu Olarak, Siteden Daha Fazla Yararlanmanız İçin Üye Olmanızı ŞİDDETLE Öneririm. Unutmayın ki; Üyelik Ücretsizdir. :)

Giriş Yap.  Kayıt Ol.
Anahtar Kelimeler: Kitap Yorumları Buraya. e-book, Kitap Yorumları Buraya. programı, Kitap Yorumları Buraya. oyunları, Kitap Yorumları Buraya. e-kitap, Kitap Yorumları Buraya. download, Kitap Yorumları Buraya. hikayeleri, Kitap Yorumları Buraya. resimleri, Kitap Yorumları Buraya. haberleri, Kitap Yorumları Buraya. yükle, Kitap Yorumları Buraya. videosu, Kitap Yorumları Buraya. şarkı sözleri, Kitap Yorumları Buraya. msn, Kitap Yorumları Buraya. hileleri, Kitap Yorumları Buraya. scripti, Kitap Yorumları Buraya. filmi, Kitap Yorumları Buraya. ödevleri, Kitap Yorumları Buraya. yemek tarifleri, Kitap Yorumları Buraya. driverları, Kitap Yorumları Buraya. smf, Kitap Yorumları Buraya. gsm
Yanıtla #5051
« : Mart 15, 2015, 09:54:00 ÖS »

sanane_61
*
Üye No : 99109
Konu Sayısı : 9901
Karizma = 40607

Ben de heyecanla bekliyorummmm!!!!!!!!!  Bravo bence türk masalı serisinden daha çoookkk kitap çıkar. nergisle cihanın aşkını (kitabın adı cihanda aşk olacakmış) çok daha merak ediyorum,  Ne.?? sonuçta bekirle selmayı biliyoruz. ama nergis ve cihan bir bilinmez, bilinmeyeni daha çok merak ediyor insan  HopHopKop.

Çıksın bir sürü kitap o seriden de umarım hepsinde Duygu'daki tadı yakalabilirim Gülmek :) Hiç olmaz kitapların hepsinde Sadommmm olsun  Nanik-Nanik :P Hehehe

@ssiibbeell
Sibelim herkes o kitaptan haber bekliyor ama hak getire ne gelen bi cevap ne de çıkan bi kitap var  Dövmek
Yanıtla #5052
« : Mart 15, 2015, 10:42:10 ÖS »

Hayal Perest
*
Üye No : 181590
Konu Sayısı : 0
Karizma = 18

Aranızda bana seri olmayan, seriyse de 3 - 5 kitabı geçmeyecek sürükleyici "Historical Romance" kitapları önerecek olan var mı? Zuhahaha

WeBCaNaVaRi'na Üye Olmadan Link'leri ve Kod'ları Göremezsiniz.
Link'leri Görebilmek İçin. Üye Ol. veya Giriş Yap.
Yanıtla #5053
« : Mart 15, 2015, 11:13:50 ÖS »

Mila.
*
Üye No : 182573
Konu Sayısı : 1
Karizma = 11

Adriaaaan  Öptüm.
Özlemişim gerçekten.Sibel Hanım'ın da dediği gibi Dimitri filan boş.O Rose'un Adrian benim  Öptüm.
-----
Kanbağı serisi Vampir Akademisi'nden daha güzel olacağa benziyor.Hareketli bir kitaptı.Adrian VA'da benim favori karakterimdi , özlemişim.
Kapağı çok kotü kesinlikle ve benim aldığım baskı kalitesizdi! 22 TL'ye böyle kalitesizlik.
Önceki seriyi okumadan buna geçmeyen çünkü devamı niteliğinde.Yalnızca olaylar farklı yöne kayıyor ve anlatıcı değişiyor.
Sydney , başlarda biraz saf geldi.Çocuk gibiydi.Sonradan düzeldi.
İkinci kitabı hemen alacağım.
« Son Düzenleme: Mart 15, 2015, 11:14:45 ÖS Gönderen : Mila. »
Yanıtla #5054
« : Mart 15, 2015, 11:34:56 ÖS »

gokcicisi
*
Üye No : 123898
Karizma = 1031

Senin İçin - Raine Miller

Kitabın orjinalini taa ilk kitabı bitirdiğimde okumuştum. Seri olarak çok da güzel bir seri değil zaten. Yani güzel derken insanı şaşırtan, etkileyen bir seri değil. Yine karakter olarak baskın bir oğlumuz var; ama işte burada oaly kızın korunmaya ihtiyacı oluşu. Kızın geçmişinin yazıldığı kısımlarda çok üzüldüm. Bir kez daha içinde tecavüz barındırmayan güzel hikayeler okumak istediğimi söylüyorum artık! Kitap hakkında bir yorumum yok açıkçası, yani denk geldiyseniz, boş vaktiniz varsa, yapacak daha iyi bir işiniz yoksa açın okuyun. Kitap adamın gözünden anlatılıyor. Ben olayları erkek gözünden okumayı daha çok seviyorum. O yönden başlanabilir. Bir de adam kızın kendisine "bebeğim" dediği her anı sayıyor, orası çok şeker  Hehehe

Kitabın çevirisi çok kaliteliydi. Ama kitabın ismini niye "Senin İçin" yapmışlar onu anlamadım. Ve en önemlisi kitabın sonundaki bölümü çevirmemişler!!! Ya ben en çok orayı beğendiydim! Orjinalinde kitabın sonunda olaylar balık Simba'nın gözünden anlatılıyor. Sevgili balığımız Simba Brynne'in gidişiyle yıkılıyor. Zaten Ethan suyun  dışında da yüzebiliyor(!) kendisi sadece akvaryumda kalmak zorunda diye çok üzülüyor zavallım. Öldüm Gülmekten. Öldüm Gülmekten.

3. kitap kapağında gelinlikli bir hanım kız var. Olayların gidişatı belli yani. Zaten 2. kitabı ookuyan Türk insanı film ve dizilerimiz sayesinde kusan her kadın hakkında yapılacak tespiti yapacaktır. (Spoiler değil, benim tahminim yani. 3. kitaba başlayacağım şimdi, öğrenirim Zuhahaha 9

Yanıtla #5055
« : Mart 16, 2015, 12:41:33 ÖÖ »

ssiibbeell
*
Üye No : 153469
Konu Sayısı : 198
Karizma = 93

@sanane_61

Sırf o kitabı çıkarmak için orada işe girmeyi planlıyorum. Siz düşünün artık halimi Mervem ya.  Ağlicam.

@Mila
Dimitri'de kimmiş! Adrian'ı okuyunca o ismi hatırlayamıyorum bile.  Hehehe Ve de Rose'un ukala ve gıcık tavırları yerine Sydney'in tavırlarını tercih ediyorum. Kapak konusunda da haklısın. Berbat! Kitap kapaklarına insan resmi konunca karakterleri onlar gibi düşünüyorum ve aslında hiç de onlara uymuyor. Ağlıyorum. Bu yüzden kitap kapaklarına kişi resmi konmaması taraftarıyım. (En azından yüzleri görünmicek şeklinde koysunlar. )
Yanıtla #5056
« : Mart 16, 2015, 01:16:43 ÖÖ »

belisa
*
Üye No : 159595
Konu Sayısı : 0
Karizma = 16

@Mila
Dimitri'de kimmiş! Adrian'ı okuyunca o ismi hatırlayamıyorum bile.  Hehehe Ve de Rose'un ukala ve gıcık tavırları yerine Sydney'in tavırlarını tercih ediyorum. Kapak konusunda da haklısın. Berbat! Kitap kapaklarına insan resmi konunca karakterleri onlar gibi düşünüyorum ve aslında hiç de onlara uymuyor. Ağlıyorum. Bu yüzden kitap kapaklarına kişi resmi konmaması taraftarıyım. (En azından yüzleri görünmicek şeklinde koysunlar. )
[/quote]

burada ben de aynı fikirde olduğumu söylemek istiyorum
nedir o kapaklardaki insan fotoğrafları
ya güzel/yakışıklı de/da değil çoğu,
ayrıca kitap işi kafada canlandırma işi
sizin kafamızdaki tipi canlandırmanıza ihtiyacımız olsa kitap okumayız
sadece film izleriz...

"Serengeti'de olsaydık Bayan Lane, ben çita olurdum. Orada yaşayan her şeyden daha güçlü, akıllı, hızlı ve daha açım. Ve ben avladığım ceylandan özür dilemem."
Yanıtla #5057
« : Mart 16, 2015, 06:10:29 ÖÖ »

Mila.
*
Üye No : 182573
Karizma = 11

Bayanlar ikinize de katılıyorum :/
Ve Sibel Hanım Rose'un tavırlarına takılmamıştım ben VA'da.Ama bu kitabın başında bir ara Sydney anlattı ya o zaman ukalaca geldi Zuhahaha
-----

Tarihi aşk okumaya başlayacağım.
Bunun için 10 yazar ve 10 kitap belirledim  Utandım.
Sırayla okuyup tanıyacağım onları  Bravo
Bakalım :
1- Lisa Kleypas - Benimle Kal
2- Judith Mcnaught   - Düşler Krallığı
3- Julie Garwood - Güllere Sor
4- Elizabeth Hoyt - Çirkinin Aşığı
5- Julia Quinn - Cennet Gibi
6- Monica Mccarty - Asi
7- Maya Banks - Sıcak
8- Paula Quinn - Tutku Çemberi
9- Evangeline Collins - Yasak
10- Sabrina Jeffries - Öyle Bir Geceydi Ki
----
Uzun seçmemeye özen gösterdim  Hehehe
Bakalım listeyi tamamlayabilecek miyim  Nanik-Nanik :P
Hadi hayırlısı !

« Son Düzenleme: Mart 16, 2015, 06:12:23 ÖÖ Gönderen : Mila. »
Yanıtla #5058
« : Mart 16, 2015, 10:20:31 ÖÖ »

BÖRÜLCE
*
Üye No : 182234
Konu Sayısı : 1488
Karizma = 2457

Bayanlar ikinize de katılıyorum :/
Ve Sibel Hanım Rose'un tavırlarına takılmamıştım ben VA'da.Ama bu kitabın başında bir ara Sydney anlattı ya o zaman ukalaca geldi Zuhahaha
-----

Tarihi aşk okumaya başlayacağım.
Bunun için 10 yazar ve 10 kitap belirledim  Utandım.
Sırayla okuyup tanıyacağım onları  Bravo
Bakalım :
1- Lisa Kleypas - Benimle Kal
2- Judith Mcnaught   - Düşler Krallığı
3- Julie Garwood - Güllere Sor
4- Elizabeth Hoyt - Çirkinin Aşığı
5- Julia Quinn - Cennet Gibi
6- Monica Mccarty - Asi
7- Maya Banks - Sıcak
8- Paula Quinn - Tutku Çemberi
9- Evangeline Collins - Yasak
10- Sabrina Jeffries - Öyle Bir Geceydi Ki
----
Uzun seçmemeye özen gösterdim  Hehehe
Bakalım listeyi tamamlayabilecek miyim  Nanik-Nanik :P
Hadi hayırlısı !

Julie Garwood'un Güller serisini okuyamamıştım ben.İkinci kitapta bıraktım,çok sıkılmıştım.Maya Banks'in tarihi romanları çok güzel ama ''Sıcak'' tarihi aşk romanı değildi.İskoçlarla ilgili bir serisi vardı.Judith McNaught ve Paula Quinn'in kitaplarını da çok beğenmiştim.Keyifli okumalar canım   Gülmek :)
Yanıtla #5059
« : Mart 16, 2015, 11:05:49 ÖÖ »

bengü22
*
Üye No : 117825
Karizma = 22

Jamie Mcguire-Kızıltepe kitabının ilk 100 sayfasını geride bıraktım ama şu an için diğer kitapları kadar beğenmedim, bakalım bitirdikten sonra ne düşüneceğim bu konuda.
Sayfa 1 ... 501 502 503 504 505 506 507 508 509 510 511 ... 678
Yukarı Çık :)
Gitmek istediğiniz yer: