0 Üye ve 2 Ziyaretçi Konuyu İncelemekte. Aşağı İn :)
Sayfa 1 ... 486 487 488 489 490 491 492 493 494 495 496 ... 678
Konu: Kitap Yorumları Buraya.  (Okunma Sayısı: 1324848 Kere Okundu.)
Yanıtla #4900
« : Mart 05, 2015, 07:17:54 ÖS »

gokcicisi
*
Üye No : 123898
Konu Sayısı : 1
Karizma = 1031

Anam yoksa gözlerindeki canavar kitabında başrol çocuk 18 yaşında mı lütfen öyle demeyin kız da aslında 18 olmasın çok saçma... Ergen kitabı gibi olur öyle Ağlıyorum.
Kız 18, adam 38 yasinda olunca kitaba karsi yapilan elestiriler biraz sert olmus
Bide adamda da christan grey zevkleri varmis
bazi bloglar kizin kucuk adamin cok buyuk olasini yanlis bulmuslar
Ben öyle duydum   Gülmek :)

Grey tipi zevkleri değil. Yani Grey'in olayı karşılıksız itaat ve oyuncaklardı(!). Bu adam karşı konulmasından hoşlanıyor. Yani bir nevi tecavüzün aslında rızaya dayalı olması gibi.

Kız ve adam arasındaki yaş farkı başka kitaplarda da bunu okuduğumuz düşünülürse -mesela FMArsal ve Vefa Enver kitaplarında- sorun değil. Ama kız da adama "babam olacak yaştasın" deyince insan biraz garip hissediyor okurken :/

WeBCaNaVaRi'na Üye Olmadan Link'leri ve Kod'ları Göremezsiniz.
Link'leri Görebilmek İçin. Üye Ol. veya Giriş Yap.
WeBCaNaVaRi Botu

Bu Site Mükemmel :)

Çevrimİçi Çevrimİçi

View Profile
Re: Kitap Yorumları Buraya.
« Posted on: Nisan 30, 2024, 08:56:29 ÖÖ »

Üye Olunuz.!
Merhaba Ziyaretçi. Öncelikle Sitemize Hoş Geldiniz. Ben WeBCaNaVaRi Botu Olarak, Siteden Daha Fazla Yararlanmanız İçin Üye Olmanızı ŞİDDETLE Öneririm. Unutmayın ki; Üyelik Ücretsizdir. :)

Giriş Yap.  Kayıt Ol.
Anahtar Kelimeler: Kitap Yorumları Buraya. e-book, Kitap Yorumları Buraya. programı, Kitap Yorumları Buraya. oyunları, Kitap Yorumları Buraya. e-kitap, Kitap Yorumları Buraya. download, Kitap Yorumları Buraya. hikayeleri, Kitap Yorumları Buraya. resimleri, Kitap Yorumları Buraya. haberleri, Kitap Yorumları Buraya. yükle, Kitap Yorumları Buraya. videosu, Kitap Yorumları Buraya. şarkı sözleri, Kitap Yorumları Buraya. msn, Kitap Yorumları Buraya. hileleri, Kitap Yorumları Buraya. scripti, Kitap Yorumları Buraya. filmi, Kitap Yorumları Buraya. ödevleri, Kitap Yorumları Buraya. yemek tarifleri, Kitap Yorumları Buraya. driverları, Kitap Yorumları Buraya. smf, Kitap Yorumları Buraya. gsm
Yanıtla #4901
« : Mart 05, 2015, 08:06:22 ÖS »

Peri__
*
Üye No : 186281
Konu Sayısı : 0
Karizma = 3

Firsatci - Tarryn Fisher

Gercekten cook begendim okurken kesin 10 puan vermeliyim bu kitaba diyordum aslinda ama olmadi o bir puani da son bolumler de ogrendigimiz ayrilik anlarindaki olaylardan kirdim. Olivia sucluymus gibi hissettirilmesinden hoslanmadim. Sacma sapan haltlar yapan adam zeytinyag gibi uste cikti kesinlikle kizin kendini o adama kizginlikla mahvetmesine uzuldum baska hic bir olaya degil ve ben sevdim gercekten cok sevdim Olivia karakterini yalanlarina oyunlarina ragmen kitabin sonu elbette tercih ettigim gibi degildi ama mutsuzdu da diyemem. Kitap tek bir an bile agir ilerlemedi zamansizlik icinde bile okumak icin cirpindim serinin diger kitaplari ve Tarryn Fisher kesinlikle takibimde neden bu kadar gec basladim ona uzuluyorum...
9/10
« Son Düzenleme: Mart 05, 2015, 08:23:12 ÖS Gönderen : Peri__ »

Yüce Tanrım! Ya ona azıcık merhamet ver , ya bana çokça dayanma gücü. Ya bendeki sevginin birazını ona ver; ya ondaki vurdumduymazlığın  birazını bana. Tanrım! Ya onu bana ver ya da beni ona..

Efsane - İskender Pala
Yanıtla #4902
« : Mart 05, 2015, 09:02:41 ÖS »

senanur201
*
Üye No : 150468
Karizma = 0

Siyah Kan-Grange
Kürk Mantolu madonna -sabahattin ali
Judith MgNaught un tüm kitapları
Julia Quinn in tüm kitapları
Elizabeth Hoyt

O kadar çok var ki valla aklıma gelmiyor hepsi. Gülmek :)
Yanıtla #4903
« : Mart 05, 2015, 09:19:49 ÖS »

Bendis
*
Üye No : 140261
Konu Sayısı : 3308
Karizma = 14453

Chuck_ne

Yaaa bende Aşk Yeniden izlemek istiyorummmm. Benim evde TV var yalniz hic acilmaz. TV izlemiyorun. Sirf bu dizi için yeniden hayata dondurcem televizyonumu Gülmek :) artik konu mankeni olmaktan cikip asil işlevini yerine getirecek Gülmek :)
Yanıtla #4904
« : Mart 05, 2015, 10:08:17 ÖS »

AyanH
*
Üye No : 199137
Karizma = 21

Chuck_ne

Yaaa bende Aşk Yeniden izlemek istiyorummmm. Benim evde TV var yalniz hic acilmaz. TV izlemiyorun. Sirf bu dizi için yeniden hayata dondurcem televizyonumu Gülmek :) artik konu mankeni olmaktan cikip asil işlevini yerine getirecek Gülmek :)
Ya bu dizi hangi kanalda?Sadece NCIS ve Poyraz Karayel izleyen biri olarak bilemiyorum kanallarda ne olduğunu.Güzelmi bu?
« Son Düzenleme: Mart 05, 2015, 11:53:58 ÖS Gönderen : AyanH »

La Tahzen,innallahe meana!
Yanıtla #4905
« : Mart 05, 2015, 10:25:42 ÖS »

embish
*
Üye No : 155875
Konu Sayısı : 20
Karizma = 32

yaa kızlar bende taktım kafayı bi NCIS: Los Angeles aldı başını gidiyo Öldüm Gülmekten. ajan olcam walla hee Nanik-Nanik :P 5. sezondayım bu bitsin diğerlerine de geçicem herhalde Zuhahaha  walla dışarı çıktıgımda bi acayip hissediyorum kendimi, bi takipler bi bakışmalar filan Hehehehe töbe többeee Zuhahaha

Bir çok kez öldüğümü biliyorum,
Bilenlerin bilmemezlikten geldiği zamanlarda.
Elimi sıkıca tutanların bıraktığı anlarda,
Doğrularımı yalanlamaya çalıştıklarında, çatıştıklarında.
Böyle gaddarca davrandıklarında bedbahtça kıvranırım iftiranın kollarında.
Düşüncelerim turlar yalnızlık koridorlarında.
Bir yalnızı ancak bir yalnızlık öldürebilir etrafında...
                                                                                                -SagoPa-
Yanıtla #4906
« : Mart 05, 2015, 10:45:22 ÖS »

as.
*
Üye No : 135344
Karizma = 1054

Chuck_ne

Ya bu dizi hangi kanalda?Sadece NCSİ ve Poyraz Karayel izleyen biri olarak bilemiyorum kanallarda ne olduğunu.Güzelmi bu?

Ben pek izleyemiyorum ama çok övüyolar . fox'ta tatlım Gülmek :)

Yanıtla #4907
« : Mart 05, 2015, 11:12:41 ÖS »

gokcicisi
*
Üye No : 123898
Konu Sayısı : 1
Karizma = 1031

Chuck_ne

Ya bu dizi hangi kanalda?Sadece NCSİ ve Poyraz Karayel izleyen biri olarak bilemiyorum kanallarda ne olduğunu.Güzelmi bu?

Dizi çoooook şeker, salı günleri Fox Kanalı'nda yayınlanıyor benim de TV'm yok yurtta olunca ama internetten izliyorum. Dizideki bebeğe hastayım o bebek gülünce ben böyle delicesine mutlu oluyorum falan Gülmek :)
Bence güzel romantik-komedi kitapları seviyorsanız, Türk dizilerinin son zamanlardaki en sıcak dizisi bile diyebilirsiniz bu diziye, çok eğlenceli Gülmek :) düşünün ben bu diziyi bazı kitaplara tercih ediyorum yani Nanik-Nanik :P
Yanıtla #4908
« : Mart 05, 2015, 11:13:11 ÖS »

AyanH
*
Üye No : 199137
Karizma = 21

yaa kızlar bende taktım kafayı bi NCIS: Los Angeles aldı başını gidiyo Öldüm Gülmekten. ajan olcam walla hee Nanik-Nanik :P 5. sezondayım bu bitsin diğerlerine de geçicem herhalde Zuhahaha  walla dışarı çıktıgımda bi acayip hissediyorum kendimi, bi takipler bi bakışmalar filan Hehehehe töbe többeee Zuhahaha
Aynen,ben de Öyleyim.2 senedir devamlı izliyorum.Bir türlü bırakamıyorum...
@as teşekkürler canım,ben bi bakayım şuna normal kadınlar gibi ,belki izlerim.Tabii NCIS dizilerimle çakışmazsa...
@chuck_me Dediğin kadar eğlenceliyse,hele kitaplara tercih ediyorsan izlerim,ağlamaklı aşk dizisiyse hiç bulaşmayayım...☺️
« Son Düzenleme: Mart 05, 2015, 11:53:28 ÖS Gönderen : AyanH »
Yanıtla #4909
« : Mart 05, 2015, 11:44:49 ÖS »

-Trinity-
*
Üye No : 187663
Konu Sayısı : 2715
Karizma = 12095

Chuck_ne

Dizi çoooook şeker, salı günleri Fox Kanalı'nda yayınlanıyor benim de TV'm yok yurtta olunca ama internetten izliyorum. Dizideki bebeğe hastayım o bebek gülünce ben böyle delicesine mutlu oluyorum falan Gülmek :)
Bence güzel romantik-komedi kitapları seviyorsanız, Türk dizilerinin son zamanlardaki en sıcak dizisi bile diyebilirsiniz bu diziye, çok eğlenceli Gülmek :) düşünün ben bu diziyi bazı kitaplara tercih ediyorum yani Nanik-Nanik :P
O bebekten bir tane daha var.Onlar ikiz : )

Kitap bir limandı benim için.
Kitaplarda yaşadım ve kitaplardaki insanları sokaktakilerden daha çok sevdim.
Sayfa 1 ... 486 487 488 489 490 491 492 493 494 495 496 ... 678
Yukarı Çık :)
Gitmek istediğiniz yer: