0 Üye ve 3 Ziyaretçi Konuyu İncelemekte. Aşağı İn :)
Sayfa 1 ... 474 475 476 477 478 479 480 481 482 483 484 ... 678
Konu: Kitap Yorumları Buraya.  (Okunma Sayısı: 1326256 Kere Okundu.)
Yanıtla #4780
« : Şubat 25, 2015, 10:26:30 ÖS »

Moreland
*
Üye No : 183141
Konu Sayısı : 6
Karizma = 11

Çifte vuruş çıktı mı yahu. en son 5 şubatta matbaaya gidiyordu diye biliyorum ben

Kim Bilir belki başka bir zaman. Sonsuzluğun başka bir diyarında gelirim sana...
WeBCaNaVaRi Botu

Bu Site Mükemmel :)

Çevrimİçi Çevrimİçi

View Profile
Re: Kitap Yorumları Buraya.
« Posted on: Mayıs 06, 2024, 07:24:20 ÖÖ »

Üye Olunuz.!
Merhaba Ziyaretçi. Öncelikle Sitemize Hoş Geldiniz. Ben WeBCaNaVaRi Botu Olarak, Siteden Daha Fazla Yararlanmanız İçin Üye Olmanızı ŞİDDETLE Öneririm. Unutmayın ki; Üyelik Ücretsizdir. :)

Giriş Yap.  Kayıt Ol.
Anahtar Kelimeler: Kitap Yorumları Buraya. e-book, Kitap Yorumları Buraya. programı, Kitap Yorumları Buraya. oyunları, Kitap Yorumları Buraya. e-kitap, Kitap Yorumları Buraya. download, Kitap Yorumları Buraya. hikayeleri, Kitap Yorumları Buraya. resimleri, Kitap Yorumları Buraya. haberleri, Kitap Yorumları Buraya. yükle, Kitap Yorumları Buraya. videosu, Kitap Yorumları Buraya. şarkı sözleri, Kitap Yorumları Buraya. msn, Kitap Yorumları Buraya. hileleri, Kitap Yorumları Buraya. scripti, Kitap Yorumları Buraya. filmi, Kitap Yorumları Buraya. ödevleri, Kitap Yorumları Buraya. yemek tarifleri, Kitap Yorumları Buraya. driverları, Kitap Yorumları Buraya. smf, Kitap Yorumları Buraya. gsm
Yanıtla #4781
« : Şubat 25, 2015, 10:36:23 ÖS »

ssiibbeell
*
Üye No : 153469
Konu Sayısı : 198
Karizma = 93

Selamlar, ben FMA kitaplarına başlama kararı aldım ama ilk hangi kitaptan başlayacağımı bilemiyorum siz ne önerirsiniz? Göz Kırp.

Yanıtla #4782
« : Şubat 25, 2015, 10:54:56 ÖS »

gokcicisi
*
Üye No : 123898
Konu Sayısı : 1
Karizma = 1031

Selamlar, ben FMA kitaplarına başlama kararı aldım ama ilk hangi kitaptan başlayacağımı bilemiyorum siz ne önerirsiniz? Göz Kırp.

Seri zaten

1- zoraki koca şahane gelin - Osman &Gülay
2- zoraki koca şahane gelin 2: Yemin - Karahan & Tuğçe
3- kusursuz plan - Selim & Ebru
4- anlaşma - Yavuz & Merve
5- çığlık - Boran & Belen
6- ısmarlama bebek - Turgut & vildan
7- nefretten sonra - Tamer & natalia
8- beni bırakma - Akın & Gamze
9- seni sevmek istemedim - Doğan & Pınar
10- yalnız gözlerin için - Tahir - Güney
11- zoraki koca şahane gelin 3: zor kadın - Ateş & Ecrin

Her kitabın karakterini bir başka kitapta bulmak mümkün, bu sıralama her şeyi anlayabilecek türde. Ayrıca tüm kitaplar sitede var, bu yüzden isimleri de belirttim.

WeBCaNaVaRi'na Üye Olmadan Link'leri ve Kod'ları Göremezsiniz.
Link'leri Görebilmek İçin. Üye Ol. veya Giriş Yap.
Yanıtla #4783
« : Şubat 25, 2015, 11:09:24 ÖS »

gök yüzü
*
Üye No : 139202
Konu Sayısı : 112
Karizma = 2171

Sophie Jordan - Aşka Teslim

Astrid yıllar önce kocası tarafından terkedilmiş ve o zamandan beri fakir bir hayat süren bir düşes. Yıllar sonra,

kocasının isim değiştirerek bir kadınla evleneceği haberini alıyor ve bunu engellemek için İskoçya'ya doğru yola çıkıyor.

Yolda eşkiyaların saldırısına uğruyor ve onu kurtaran kişi de Griffin Shaw. Olaylar böyle başlamış oluyor.

Öncelikle ben Astrid'i sevemedim çok soğuk bir kadındı. Tamam o da bunca yıl acı çekip katılaşmış ama ben böyle ruhsuz

kadın karakterleri okumayı sevmiyorum. Kitap boyunca aşkı için de hiç savaşmadı neredeyse Griffin'i altın tepside

başkasına sunacaktı  Sinirden Ölüyorum.

Bir de bu kitap bir seriye ait, ben önceki kitapları okumuştum ama uzun zaman geçince isimleri falan unutmuştum.

Bu kitaba  başlarken de karakterler önceki kitapta yer almışmıydı hatırlamıyordum. Sonra kitapta ilerlerken Astrid

geçmişte yaptığı bir kötülüğü itiraf etti de hatırlayabildim. O kötülüğü yaparken de ona gıcık olmuştum dolayısıyla Astrid'e

antipatim daha da arttı.

Onun dışında olaylı bir kitaptı, durağan değildi ama karakteri sevemeyince kitabı da sevemiyorum maalesef. Ama yine de kötü değildi,

akıcı bir kitaptı. Historical sevenler okuyabilir. Puanım 6/10.

Yanıtla #4784
« : Şubat 26, 2015, 12:10:44 ÖÖ »

ssiibbeell
*
Üye No : 153469
Konu Sayısı : 198
Karizma = 93

Teşekkür ederim. İlk kitabı beğenirsem devamı da gelir. Göz Kırp.
Yanıtla #4785
« : Şubat 26, 2015, 12:38:26 ÖÖ »

buse_1396
*
Üye No : 139498
Konu Sayısı : 385
Karizma = 119

@Bendis birileri gözlerindeki canavarı mı okumuş inanamıyorum yaa ben çok okumak istiyorum o kitabı ama Ağlıyorum.

Kill Me, Hill Me

Yanıtla #4786
« : Şubat 26, 2015, 12:52:02 ÖÖ »

esmerkurabiye
*
Üye No : 155306
Konu Sayısı : 0
Karizma = 1

lsil Parlakyildiz Köle
Nasil baslasamki beyendim güzeldi bir köle ve prensin hikayesi isde kiz köle kiskanc kiralice üvey anne bu arada
tabi kiral prensin kendi sinifindan evlenmesini istiyor kiz ilk önce askina sahip cikmiyor sonra prens intikam aliyor esas kizdan
cok hüzünlüydü intikam almasi
Isin özü tafsiye ederim

Sedam bende  Isiyorum Özlerindeki Canavari ama ben Yurt  disinda yasiyorum simdiden kaybetim Şeklimi Koyarım.
« Son Düzenleme: Şubat 26, 2015, 12:56:06 ÖÖ Gönderen : esmerkurabiye »
Yanıtla #4787
« : Şubat 26, 2015, 01:16:21 ÖÖ »

embish
*
Üye No : 155875
Konu Sayısı : 20
Karizma = 32

Öhöm öhöm wayy be Zuhahaha Şimdi arkadaşlar  hımmm nasıl yorum yapıcam ben şimdi yaauuu Öldüm Gülmekten.  biz buna yorum demeyelim de bilgilendirme diyelim Zuhahaha
Günahkarlarımı özlemişim bu arada,kitapta hepsini okuduk özlemimizi giderdik..Ben çoğunlukla kitabı gülerek okudum,bazı yerlerde ağzım açıktı,ufak ufak şok falan geçirdim Nanik-Nanik :P ilginçti yani..Yazarı gerçekten tebrik ediyorum  Tebrikler.  herşeyi en ince ayrıntısına kadar yazmış  Nanik-Nanik :P
Bakın gerçekten eğer serinin takipçisiyseniz kitabı okuyun..yoksa verdiğiniz paraya çok yanarsınız..

Bir çok kez öldüğümü biliyorum,
Bilenlerin bilmemezlikten geldiği zamanlarda.
Elimi sıkıca tutanların bıraktığı anlarda,
Doğrularımı yalanlamaya çalıştıklarında, çatıştıklarında.
Böyle gaddarca davrandıklarında bedbahtça kıvranırım iftiranın kollarında.
Düşüncelerim turlar yalnızlık koridorlarında.
Bir yalnızı ancak bir yalnızlık öldürebilir etrafında...
                                                                                                -SagoPa-
Yanıtla #4788
« : Şubat 26, 2015, 02:21:07 ÖÖ »

Hayal Perest
*
Üye No : 181590
Konu Sayısı : 0
Karizma = 18

DUVARLARIN DİLİ OLSA - ALICE CLAYTON

Simon Parker... ben bu karakteri hem sevdim hem sevemedim. Caroline ile mutfaktaki halleri güzel ve komikti ama "DuvarGümleten", "DuvarDelen" muhabbetinden hiç hoşlanmadım.

Caroline'ı ise hiç sevmedim! Ne meraklıymış kayıp OR'unu kurtarmaya! Her gördüğü yerde Simon'ın üzerine atlama potansiyeli vardı. "AletDurduran" ve "Kayıp OR" arayışını sevmedim. Bence iğrençti! Bütün kitabın Caroline'ın OR'unu bulma üzerinden işlenmesi gereksizdi.

Tamam okurken güldüğüm yerler oldu ama bu kitabı kurtarmaya yetmedi. Diğer karakterleri sevmedim. Mimi, Ryan vs. En sonunda Caroline ve Simon birbirlerine aşklarını ilan ettiler de kurtuldum! Sonunda "Kayıp OR" geri geldi ve bu muhabbet de bitmiş oldu.

Kitapta sürekli bu olgular üzerinde durulması sıkıcıydı. Bana artık fenalık geldi yani. Simon'ın "duvarları gümleterek", "mercimeği fırına vermesi" olayı beni sinir etti.

Basit bir kurgu üzerine kurulmuş bir kitap. Ben pek sevemedim. Milletin öyle ayılıp bayıldığı kadar pek bir şey yoktu kitapta. Clive! Nasıl bir kedidir yahu! dedim okurken. Kedinin dile gelip konuştuğu, düz duvara tırmandığı sahneler iğrençti bence. En son sayfalarda olayların kedinin tarafından anlatılması ise komikti!

Yazar ikinci kitapta neler anlatacak merak ediyorum. Saf cinsellik üzerine durmasa iyi olur. Tekrar "OR" ve "DuvarGümleten" muhabbeti okumak istemiyorum!

Bir de kitap "fanfiction" çıkarması gibi geldi. Jennifer L. Armentrout "Hep Seni Bekledim" kitabı ile benzerlikler vardı. İki kitapta da kız karakter Kayıp OR'unun peşindeydi. O açıdan da beni çeken bir kitap olmadı maalesef.

Simon'ın tapılacak kadar yakışıklı ve seksi anlatılmasını ise hiç sevmedim.! Yahu, bu adamın hiç mi kusuru yok! Her tarafı mı doğru, hiç mi eğri yanı yok diye düşünüp duruyor insan. Bu kadar abartılmasını da anlamış değilim.

Basit bir kurgu ve ilk aşk.. Eğer çok kitapsız kaldıysanız okuyabilirsiniz, ama öyle çokta beklenti içinde olmayın, sonra benim gibi hayal kırıklığı yaşarsınız...

* * * 2,5 * * *

WeBCaNaVaRi'na Üye Olmadan Link'leri ve Kod'ları Göremezsiniz.
Link'leri Görebilmek İçin. Üye Ol. veya Giriş Yap.
Yanıtla #4789
« : Şubat 26, 2015, 10:02:49 ÖÖ »

BÖRÜLCE
*
Üye No : 182234
Konu Sayısı : 1488
Karizma = 2457

Öhöm öhöm wayy be Zuhahaha Şimdi arkadaşlar  hımmm nasıl yorum yapıcam ben şimdi yaauuu Öldüm Gülmekten.  biz buna yorum demeyelim de bilgilendirme diyelim Zuhahaha
Günahkarlarımı özlemişim bu arada,kitapta hepsini okuduk özlemimizi giderdik..Ben çoğunlukla kitabı gülerek okudum,bazı yerlerde ağzım açıktı,ufak ufak şok falan geçirdim Nanik-Nanik :P ilginçti yani..Yazarı gerçekten tebrik ediyorum  Tebrikler.  herşeyi en ince ayrıntısına kadar yazmış  Nanik-Nanik :P
Bakın gerçekten eğer serinin takipçisiyseniz kitabı okuyun..yoksa verdiğiniz paraya çok yanarsınız..

Sen böyle yazınca iyice merak ettim şimdi   Gülmek :)
Sayfa 1 ... 474 475 476 477 478 479 480 481 482 483 484 ... 678
Yukarı Çık :)
Gitmek istediğiniz yer: