0 Üye ve 1 Ziyaretçi Konuyu İncelemekte. Aşağı İn :)
Sayfa 1 ... 456 457 458 459 460 461 462 463 464 465 466 ... 678
Konu: Kitap Yorumları Buraya.  (Okunma Sayısı: 1326411 Kere Okundu.)
Yanıtla #4600
« : Şubat 19, 2015, 05:08:02 ÖS »

as.
*
Üye No : 135344
Konu Sayısı : 0
Karizma = 1054

Baştan Çıkarıcı Atıştırmalıklar Tara Sivec

Bayıldııım! diğer arkadaşlar ayrıntılı yorum yaptığı için fazla bir şey diyemeyeceğim . Ama gerçekten her bir sayfasında okurken gülmekten gözümden yaş geldi. Hehehe Hehehe okumayan varsa okusuun!   Bravo

WeBCaNaVaRi Botu

Bu Site Mükemmel :)

Çevrimİçi Çevrimİçi

View Profile
Re: Kitap Yorumları Buraya.
« Posted on: Mayıs 07, 2024, 01:26:43 ÖÖ »

Üye Olunuz.!
Merhaba Ziyaretçi. Öncelikle Sitemize Hoş Geldiniz. Ben WeBCaNaVaRi Botu Olarak, Siteden Daha Fazla Yararlanmanız İçin Üye Olmanızı ŞİDDETLE Öneririm. Unutmayın ki; Üyelik Ücretsizdir. :)

Giriş Yap.  Kayıt Ol.
Anahtar Kelimeler: Kitap Yorumları Buraya. e-book, Kitap Yorumları Buraya. programı, Kitap Yorumları Buraya. oyunları, Kitap Yorumları Buraya. e-kitap, Kitap Yorumları Buraya. download, Kitap Yorumları Buraya. hikayeleri, Kitap Yorumları Buraya. resimleri, Kitap Yorumları Buraya. haberleri, Kitap Yorumları Buraya. yükle, Kitap Yorumları Buraya. videosu, Kitap Yorumları Buraya. şarkı sözleri, Kitap Yorumları Buraya. msn, Kitap Yorumları Buraya. hileleri, Kitap Yorumları Buraya. scripti, Kitap Yorumları Buraya. filmi, Kitap Yorumları Buraya. ödevleri, Kitap Yorumları Buraya. yemek tarifleri, Kitap Yorumları Buraya. driverları, Kitap Yorumları Buraya. smf, Kitap Yorumları Buraya. gsm
Yanıtla #4601
« : Şubat 19, 2015, 05:15:43 ÖS »

BÖRÜLCE
*
Üye No : 182234
Konu Sayısı : 1488
Karizma = 2457

Nora Roberts - Portredeki Ölüm

Nora Roberts kitaplarını seviyorum.Eve Dallas serisini seviyorum.Eve ve Roarke'a ise bayılıyorum.   Öptüm.  Yine harika bir

kitaptı.Heyecan,hareket,merak,eğlenceli diyaloglar herşey var kitapta.Roarke'un geçmişiyle ilgili yeni şeyler öğreniyoruz ve evliliklerinin bu yeni bilgilerle nasıl

başa çıktığını görüyoruz.Tabi ki bu kitapta da Eve'in yakalaması gereken bir katil var.Eve ile birlikte olaylara katılıp,ipuçlarını birleştirip,katili bulmanın

heyecanını yaşıyoruz.Eve ve Summerset'in aslında çoook iyi anlaşacağını düşünmüşümdür her zaman.Bu kitapta aynı dili konuşurlarsa gayet iyi idare

edebildiklerini de görüyoruz.Yan karakterlerin de renklendirdiği çok güzel bir kitap olmuş.Zevkle okudum,kesinlikle tavsiye ediyorum.   Bravo
Yanıtla #4602
« : Şubat 19, 2015, 06:12:03 ÖS »

Daphneh
*
Üye No : 159713
Karizma = 0

Zaten Nora'nın yazdığı hiç bir kitap kötü olamaz. Mükemmel yazıyor kraliçem. Yabancı yazarlar arasında kalemine kesintisiz güvendigim tek yazar. Öptüm.

Bu aralar Nights tales serisini okuyorum ve karakterleri kisa sürede aileden biri oldu.

Malcolm, “Motosiklete bayılacaksın. Hadi bakalım.”

Parker, “Çekici beni – yani çekici beni bırakamaz mı eve?”

“Bisiklete binmekten korkmuyorsun değil mi? Hem de ne… iki üç kilometreliğine?”

“Elbette korkmuyorum.”

“Zaman işliyor.”

“Ah Tanrı aşkına…” Parker söylemek istediklerini yutarak ince topuklarının üzerinde motora yaklaştı. Dişlerini sonuna kadar sıkarak bir bacağını motorun üzerinden atmayı başardı. Etekleri baldırlarına kadar sıyrılmıştı.

“Çok hoş.”

“Ah kapa çeneni.”

Nora Roberts tutkunu♡

-
Yanıtla #4603
« : Şubat 19, 2015, 10:43:00 ÖS »

edu
*
Üye No : 140681
Karizma = 12

Bu nasıl komik bir kitaptır böyle  Öldüm Gülmekten. Uzun zamandır bir kitabı okurken bu kadar gülmemiştim.Kitaba tamamen komedi demek doğru olmaz bence.

Romantik komedi demek daha doğru sanırsam.Çünkü şirin bir çiftimizin aile olma çabaları anlatılıyor kitapta.Claire ilk cinsel deneyimini üniversitedeki bir

partide sarhoş olup,orada tanıştığı yakışıklı bir çocukla yaşar.Çocuğun adını bile öğrenmeden sabah uyanır uyanmaz oradan kaçar.Ama Claire'in talihsizliği

daha ilk birlikteliğinde korunmalarına rağmen hamile kalmasıdır.Durumu öğrenir öğrenmez arkadaşlarıyla birlikte çocuğu aramaya başlar ama bulamaz.Carter

ise o gece birlikte olduğu çikolata kokulu kızdan çok etkilenmiştir.Ve yıllarca o kızı arar.İkili 5 yıl sonra Carter'ın Claire'in çalıştığı bara gelmesiyle tekrar

karşılaşırlar.Ama artık bir de Claire'in büyüttüğü,Carter'ın varlığından bile haberdar olmadığı 4 yaşında bir oğulları vardır.Bütün bu olanlar,Carter'ın ve

Claire'in çılgın arkadaşları,4 yaşındaki Gavin ve Claire'in babası o kadar komik bir şekilde resmedilmiş ki,okurken resmen gülme krizlerine giriyorsunuz. 

Hehehehe Nedendir bilmem Claire'in babası anlatılırken sürekli gözümün önüne köfte yağmuru (Animasyon filmi) filmindeki baba figürü canlandı.  Zuhahaha  Kısacası

kesinlikle tavsiye ederim.Keyifli okumalar.   Hehehe
Fazla küfürlü ama insanı gerçekten çok güldüruyor. Hatta çevredekiler neye gülüyorsun diye tepki verdiler
Yanıtla #4604
« : Şubat 19, 2015, 11:00:58 ÖS »

Bendis
*
Üye No : 140261
Konu Sayısı : 3308
Karizma = 14453

Selamlarrrr

WeBCaNaVaRi'na Üye Olmadan Link'leri ve Kod'ları Göremezsiniz.
Link'leri Görebilmek İçin. Üye Ol. veya Giriş Yap.

Bi bakmak istersiniz belki kitap kurtları  Hehehe
Yanıtla #4605
« : Şubat 20, 2015, 12:17:34 ÖÖ »

sanane_61
*
Üye No : 99109
Konu Sayısı : 9901
Karizma = 40607

Ünlü Aşk - Burcu Bahtiyar

2 günde okuyup bitirdim. Kitaba başlamam da konusu çok etkili oldu açıkçası. Sonuçta her kitap da bir bayan koruma olmuyor Öldüm Gülmekten. Kitap genel itibariyle güzeldi bence ama sanki bazı yerlerde olaylar çok hızlı gelişti. Ama yine de kitabın çok uzatılmasındansa gereksiz yere böyle bi anda olması olayların daha iyiydi bana göre. Yazarın kalemi güzel ve akıcıydı bana göre okunabilir kimi yerlerde gerçekten kahkaha atabileceğiniz bir roman. Mesela Can ve Karen'in tanışma sahnesine bayıldım Öldüm Gülmekten. Ayrıca Sergio'yla Karen'in diyaloglarını da  sevdim. Öldüm Gülmekten. Can'ın bi tek bi huyunu sevmedim bi olay yüzünden tüm milleti sorumlu tutuyor Dövmek Tamam zor şeyler yaşamış ve babası da iskele babası ama yine de bana yanlış geldi. Karen ve Toprağa gelirsek de çocukluk arkadaşının dostluğunu aşk sanıyor erkeğimiz kızımız da dostluğunu kaybetmemek için bi kere denemeye karar veriyor taki Can'a olan duygularını anlayana kadar Öptüm. Öptüm. Neyse anlattım da anlattım bence okunabilecek ve anlatımı akıcı olan bir yazar diyorum ve yorumumu bitiyorum Öldüm Gülmekten. Öldüm Gülmekten.

"Neden benden uzak duruyorsun?” dedi fısıldayarak. Ben kaçtıkça yaklaşmış, bir cevap almadan bırakmayacağını kanıtlamıştı.
“Bunu ilk siz başlattınız!” dedim.
Gülümsedi ve bakışları dudaklarıma kaydı. “Bu kadar ateşli olabileceğini kim tahmin edebilirdi?”
 Pis zampara!
“Ama bu ateş sizin için yanmıyor ne yazık ki!”
Yanıtla #4606
« : Şubat 20, 2015, 04:20:01 ÖÖ »

yelizyeliz
*
Üye No : 110379
Konu Sayısı : 1
Karizma = 15

Kızlar bu ünlü aşk kitabın yazarinin bağlantısı varmı bilmiyorum
 nette belki hatırlayan vardır the bodyguard isminde amatör roman yayınlanmıştı onda da bayan koruma vardı bazı forumlarda hatta 2. sine başlanmıştı sonra kayboldu gitti ben şahsen bulamadım nette , neyse bu yazar ve romanın bunlarla ilgisi var mi biliyor musunuz ?
Yanıtla #4607
« : Şubat 20, 2015, 10:10:07 ÖÖ »

BÖRÜLCE
*
Üye No : 182234
Konu Sayısı : 1488
Karizma = 2457

Hızlı okunabilen,çok sıkmayan ama taklit kitaplardan biri daha.Kitabın başı tam bir saçmalık.Rylee bir odada kilitli kalıyor.2 yıl önce yaşadığı bir trafik

kazasından dolayı da kapalı yerlerde kalma korkusu var.Kız tam klostrofobi krizi geçirirken, Colton kapıyı açıp kızımızı kurtarıyor.Sonra bir anda bunlar

sevişmeye başlıyorlar.Düşünün şimdi; paniklemişsiniz, zor nefes alıyorsunuz,hiç tanımadığınız bir adam içeri dalıyor ve öpüşmeye başlıyorsunuz.Tam bu

noktada bir oha demiş olabilirim.   Zuhahaha  Acaba Colton ilk yardım yapıyordu da ben mi yanlış anladım.   Öldüm Gülmekten. Bundan sonrasında kitap biraz daha normale

dönüyor.Kız yaptığı hatayı fark ediyor, adamı durduruyor falan.Devamında ise biraz elli ton,biraz Gideon Cross,biraz o kitaptan,biraz bu kitaptan taklitlerle

ilerleyip gidiyor.Kitap aynı zamanda bir serinin ilk kitabı ve yarım kalmış bir şekilde bitiyor.Bütün bu kötü unsurlara rağmen bence okunabilir bir

kitaptı.Kızımız kimsesiz çocuklara yardım eden bir evde çalışıyor.Yakışıklı da araba yarışçısı.Karakterler biraz farklı en azından.Bu arada ben artık bu seri

kitaplardan bıktım.Hangi kitabı okusam yarım kalıyor ve devamını merak ediyorum,çooook sinir bozucu.   Dövmek
Yanıtla #4608
« : Şubat 20, 2015, 12:04:02 ÖS »

-minel-
*
Üye No : 139378
Konu Sayısı : 2459
Karizma = 5046

Bu kitabı daha önce de okumuştum burada yorum yaptımmı hatırlamıyorum ama o zaman da çok beğenmiştim.Çok çok güzel bir kitaptı .

Her yazarın farklı bir dili  ve hikayeyi anlatış tarzı var .Bence bu yazar her yeni kitabında daha güzel yazıyor ve hikayeyi daha güzel anlatıyor.

Bu kitap serinin ikinci kitabı.İlk kitap Twilight kasabasında yaşayan Flynn ve  lise aşkı Jesse hakkındaydı .

Bu kitap da yine aynı kasabada geçiyor ve Annesi tarafından küçük yaşta terk edilen Trixie ve veteriner Sam in hikayesini anlatıyor .

Annesi terkettikten sonra  babası da  ona onun kendi çocuğu olmadığını söylüyor ama yine de Trixie babasıyla birlikte yaşamaya devam ediyor .

Yıllar içinde babasıyla şehirden şehire sürükleniyor .Annesinin hayali olan oyunculuk ve sinema yıldızı olma hayalinin peşinden

koşuyor ama işler pekte umduğu gibi gitmiyor.Önceden yaşadığı Twilight kasabasındaki tiyatrodan iş teklifi alınca yenden

kasabaya dönüyor ve hikaye başlıyor.Bence bu kitap ilk kitaptan daha güzeldi.Yazar seri ilerledikçe daha iyi yazmaya başlıyor.

Çünkü ilk kitapta bazı bölümlerde fazla yavaş ilerlerken bazı bölümlerde de üstün körü geçiştirilmiş gibi geldi bana .

Hayatta insanın başına her türlü olayın gelebileceğini ve insanın yılmaması  ve  hayallerinden asla vazgeçmemesi gerektiğini,

ama bu hayalleri gerçekleştirirken de  kendinden , ailesinden ve sevgiden umudunu kesmemesi gerektiğini çok güzel anlatıyor.

Ben böyle güzel mesajı olan okuyucuya  umut aşılayan kitapları seviyorum.İnsanın hiç olmayacak hayallere kapılacağına her zaman umutla ileriye bakması gerektiğini

anlatıyorlar.Kitabın şurası ya da burası güzeldi demiyeceğim çünkü kitaptaki her bölüm ve her hikaye çok güzeldi.Çünkü yazar sadece

Trixie ve  Sam in hikayesini anlatmıyor kırk yama klübü üyelerinin , tiyatro sahibi eski yıldız Nina ve Malcolm un ,

Hondo  ile Patsy nin hikayesini de anlatıyor.Veee her kitabın olmassa olmazı +18 sahneler var  Dövmek  .

Her kitap bir el sanatını yapan insanların bunun için toplanıp klüp kurmaları ve bu klüp  sayesinde

birbirlerinin dertleriyle ve neşeleriyle ilgilenmelerini anlatıyor.

Mesela ilk kitapta kazak örüp satarak yardım parası topluyorlardı bu kitapta ise kırk yama ile yorgan yapıyorlar.Diğer kitaplar da aynı.

Bizim yazarlar böyle konuları anlatan kitap yazsalar bence onları yerden yere vururuz haksızmıyım  Nanik-Nanik :P

Umarım serini diğer kitapları da en kısa zamanda çevrilir ve  bizler de okuyabiliriz.

"Sen yıldızlara uzanan bir yoldasın , ben ise sonsuza kadar Tiwilight ta kalacak olan Sakin Sam.

Sana ayak uyduramam Trixie Lynn .Sen benim dünyama ait değilsin. "

" Değilim ama ana hemen şu anda sahip olabilirim Sam Cheek.Ancak daha fazla acı çekmeni istemiyorum , yeterince çektin. "

"Sen de yeterince acı çektin hayatım."

"Eğer seninle bir ilişkinin acılarımızı daha karmaşık bir hale getirmeyip onları onaracağını bilsem...

"Anlıyorum ben de istiyorum ama çok riskli. "

Sam korkuyla büzüldü.Sözlerini ifade ediş biçiminden hoşlanmadı, sanki Emma riske girmeğe değmezmiş gibi .

"Üzgünüm , yanlış ifade ettim.Demek istediğim...."

"Hayır , hayır. " Avuçlarını havaya kaldırdı .

" Çok iyi anladım. Gerçekten.İçgüdülerime hakim olamayan biriyim ama , ben böyleyim işte , hayatından karmaşayı çıkarıyorum. "

-------------

"Seninle" diye fısıldadı Emma " gelecek bu gün.Yarın ise çok geç ..."

Yanıtla #4609
« : Şubat 20, 2015, 03:11:48 ÖS »

Moreland
*
Üye No : 183141
Konu Sayısı : 6
Karizma = 11

Kızlar bu ünlü aşk kitabın yazarinin bağlantısı varmı bilmiyorum
 nette belki hatırlayan vardır the bodyguard isminde amatör roman yayınlanmıştı onda da bayan koruma vardı bazı forumlarda hatta 2. sine başlanmıştı sonra kayboldu gitti ben şahsen bulamadım nette , neyse bu yazar ve romanın bunlarla ilgisi var mi biliyor musunuz ?

Evet o bayan Gülmek :) Yazar aynı yazar seri de aynı seri. Kaybolmadı aslında seriye devam etmedi çünkü kitap haline döneceğini söylemişti Gülmek :) Yani bu kitap o serinin ilk kitabı

Kim Bilir belki başka bir zaman. Sonsuzluğun başka bir diyarında gelirim sana...
Sayfa 1 ... 456 457 458 459 460 461 462 463 464 465 466 ... 678
Yukarı Çık :)
Gitmek istediğiniz yer: