0 Üye ve 1 Ziyaretçi Konuyu İncelemekte. Aşağı İn :)
Sayfa 1 ... 309 310 311 312 313 314 315 316 317 318 319 ... 678
Konu: Kitap Yorumları Buraya.  (Okunma Sayısı: 1325375 Kere Okundu.)
Yanıtla #3130
« : Kasım 13, 2014, 10:33:36 ÖÖ »

çıtçıt
*
Üye No : 82056
Konu Sayısı : 20
Karizma = 2149

Börülüş, yazar Wattpad de Zamansız diye bir hikaye yazıyor. orada da Sahra geçiyormuş ama devam kitabı mı tam emin değilim. istersen o hikayeye de bi bak annem Göz Kırp.

Çılgın Hırsız Öptüm.

beriseda
WeBCaNaVaRi Botu

Bu Site Mükemmel :)

Çevrimİçi Çevrimİçi

View Profile
Re: Kitap Yorumları Buraya.
« Posted on: Mayıs 02, 2024, 07:41:45 ÖS »

Üye Olunuz.!
Merhaba Ziyaretçi. Öncelikle Sitemize Hoş Geldiniz. Ben WeBCaNaVaRi Botu Olarak, Siteden Daha Fazla Yararlanmanız İçin Üye Olmanızı ŞİDDETLE Öneririm. Unutmayın ki; Üyelik Ücretsizdir. :)

Giriş Yap.  Kayıt Ol.
Anahtar Kelimeler: Kitap Yorumları Buraya. e-book, Kitap Yorumları Buraya. programı, Kitap Yorumları Buraya. oyunları, Kitap Yorumları Buraya. e-kitap, Kitap Yorumları Buraya. download, Kitap Yorumları Buraya. hikayeleri, Kitap Yorumları Buraya. resimleri, Kitap Yorumları Buraya. haberleri, Kitap Yorumları Buraya. yükle, Kitap Yorumları Buraya. videosu, Kitap Yorumları Buraya. şarkı sözleri, Kitap Yorumları Buraya. msn, Kitap Yorumları Buraya. hileleri, Kitap Yorumları Buraya. scripti, Kitap Yorumları Buraya. filmi, Kitap Yorumları Buraya. ödevleri, Kitap Yorumları Buraya. yemek tarifleri, Kitap Yorumları Buraya. driverları, Kitap Yorumları Buraya. smf, Kitap Yorumları Buraya. gsm
Yanıtla #3131
« : Kasım 13, 2014, 01:30:39 ÖS »

orppersephone
*
Üye No : 165184
Konu Sayısı : 585
Karizma = 360

Orjinal Adı : Highlander Untamed
Edisyon Adı : Asi
Yazar : Monica McCarty
Sayfa Sayısı: 352
Goodreads Puanı :5/4,14
Puanım :5/5

'Aşkta İntikam Olmaz' kitabının yarattığı hayal kırıklığından sonra bu tarzı neden çok sevdiğimi bana hatırlatacak bir kitaba ihtiyacım vardı. Monica McCarty'nin yazdığı kitaplardan daha iyi bir hatırlatıcı olamayacağını düşündüğüm için Asi'ye başladım ve saatler sonra bitti..
Kadının kalemi o kadar akıcı ve güzel ki.. İsteseniz de kitabı elinizden bitirmeden bırakamıyorsunuz.
Bir yere kabul görme, güven hissi, sadakat, yeniden doğuş, aşk.. Her şeyi vardı ve her sahneyi büyük keyif alarak okudum.
Isabel'in, Margaret'ta oluşturduğu kendine güven duygusu, aralarındaki ilişkilerinin gelişimini okumak çok güzeldi.
Isabel ve Rory.. Isabel'in Rory'i kendine aşık etmek için sadece 1 yılı vardı. O bir yıl nasıl geçti okurken inanın anlamadım. Her anı büyüleyici idi.
Bir sahne var peri bayrağı ile ilgili. Orası ah dedim Isabel durumları keşke daha önce açıklamaya çalışsaydın. O durumda Rory'nin dinlememesi çok normaldi çünkü.
İkinci kitap Alex ile ilgili.. Bir an önce okumak için sabırsızlandığım doğru ama yazarın elimdeki kitaplarını da hemen tüketmek istemediğim için de bir süre rafta bekleyecekler.
Son olarak Koridor yayınevine tavsiyem bu kadının kitaplarını basmayı kesmesinler. Mesela bu kitabın satışını maalesef hiçbir yerde bulamıyorum.
Kütüphanem böyle bir kitaptan eksik kaldığı için hiç iyi olmadı..
Kesinlikle tavsiye ederim Göz Kırp.
Yanıtla #3132
« : Kasım 13, 2014, 01:41:20 ÖS »

crazyde
*
Üye No : 139587
Konu Sayısı : 3
Karizma = 1006

Hepsi bitane ama kendi kategorisinde Öldüm Gülmekten.
Kýro diyerek artýk bence onlara hakaret etmiþ oluyoruz  Hehehehe Zuhahaha
Þimdilik filmine gidene kadar Grey'in Sedaaattt diye baðrýrým ben ondan sonra Grey  Öldüm Gülmekten.
Barrons da kitap çýkarsýn yaa Dövmek Hehehehe

Merveeee cýkacak ya dort gözle bekliyorum bende onu Barrrons um benim  tabii magi nin serisinde cok olmayacak zaten burned tuyap a yetisememis bir ay sonra hazir olacak sanýrým ondan sonra bebeðimizi okuyacaz sabret caným biz ateþ serisininsonunu okumak için yýllarýný vermiþ kiþileriz bunu mu beklemiyecez
 HopHopKop.
Ahhhh Sedat kitabý bitirdikten sonra sevinsem mi üzülsem mmi bilemedim her þeyiyle sevdim ben onu Göz Kırp.

Haticeeee kýz bu ne güzel haber canýsý fuara yetiþeydi iyi olurdu Öldüm Gülmekten.
Neyse yenisi çýkýsýnda bir ay sonra çýksýn yeter ki Öldüm Gülmekten.
Ahhhhahh kaç ay beklicez onu bilemem işte biliyon bu serinin başına gelmeyen kalmadı sabırla beklemeye devam canısı Göz Kırp.
Yanıtla #3133
« : Kasım 13, 2014, 05:26:18 ÖS »

Sanem.
*
Üye No : 170187
Konu Sayısı : 16
Karizma = 72

Barrons için direnin kızlar Öldüm Gülmekten. Geçekten bomba gibi bir haberdi HopHopKop.
« Son Düzenleme: Kasım 13, 2014, 05:26:37 ÖS Gönderen : Ckmksm »

"Just Have a Little Faith." Micheal J. Scofield

Yanıtla #3134
« : Kasım 13, 2014, 05:32:26 ÖS »

BÖRÜLCE
*
Üye No : 182234
Konu Sayısı : 1488
Karizma = 2457

Börülüş, yazar Wattpad de Zamansız diye bir hikaye yazıyor. orada da Sahra geçiyormuş ama devam kitabı mı tam emin değilim. istersen o hikayeye de bi bak annem Göz Kırp.

Hemen şimdi bakıyorum Sedam,teşekkür ederim.
Yanıtla #3135
« : Kasım 14, 2014, 02:42:29 ÖÖ »

sanane_61
*
Üye No : 99109
Konu Sayısı : 9901
Karizma = 40607

@crazyde

Napalım Haticem el mahkum bekleyecez artık Öldüm Gülmekten. Serinin devamı çıksın da biz bekleyelim canım  Zuhahaha
Yanıtla #3136
« : Kasım 14, 2014, 10:26:47 ÖÖ »

çıtçıt
*
Karizma = 2149

bir şey değil Börülüş Öptüm. seriden miymiş peki?

Jennifer L. Armentrout - Hep Seni Bekledim'i okudum. açık bölümleri atarsak kitabın konusu güzeldi. açık bölümleri atarsak diyorum çünkü çok gereksiz cinsellik vardı. ya ben Jenn'i anlamıyorum. bre kadın, sen zaten kendini kanıtlamış Lux ve Melez Sözleşmeleri gibi seri yazmışsın neden bu kadar açık kitaplar yazarsın ki. sen ki hava durumunu yazsan sırf sen yazdın diye okuyacak insanlar var zaten. neyse onun dışında güzeldi. yaşı 22yi geçmeyenlere önermiyorum ama Hehehe

Tarryn Fisher 'in de Fırsatçı serisini bitirdim. yani: Fırsatçı, Tehlikeli Kızıl ve Hırsız. o kitaba söyleyecek bir kelimem yok zaten. üç fettan bir araya gelmiş, Yaprak Dökümünün Ferhunde'sini mumla aratalım demişler bu kitaplar çıkmış ortaya. al birini vur diğerlerine. ya bu kadar entrikalı bu kadar alengirli bu kadar  Hönk.! diye kaldığım bir kitap daha olmamıştı. serinin hepsine 4/5 veririm ve öneririm. neden öneririm çünkü bu kitap farklı. neden farklı derseniz kızla oğlan karşılaşıyor, aşık oluyorlar ve hooop mutlu son olmuyor. bu kitap aslında şunu demek istemiş: "kızla oğlan ayrılsa ne olurdu" ve bunun altından da başarıyla kalkmış. o yüzden öneririm okuyun ama dikkat edin de sinirden birilerinin kafasına fırlatmayın ya da yırtmayın caaanım kitabı Gülmek :)

şimdi bunlardan sonra bir wattpad yapar sonra okuayacağım kitaplara kaldığım yerden devam ederim hehalde Gülmek :) herkese iyi okumalar olsun, tabi sınavlarınız bittikten sonra arkidişlerim  Utanıyorum.
Yanıtla #3137
« : Kasım 14, 2014, 11:05:07 ÖÖ »

BÖRÜLCE
*
Üye No : 182234
Konu Sayısı : 1488
Karizma = 2457

bir şey değil Börülüş Öptüm. seriden miymiş peki?

Jennifer L. Armentrout - Hep Seni Bekledim'i okudum. açık bölümleri atarsak kitabın konusu güzeldi. açık bölümleri atarsak diyorum çünkü çok gereksiz cinsellik vardı. ya ben Jenn'i anlamıyorum. bre kadın, sen zaten kendini kanıtlamış Lux ve Melez Sözleşmeleri gibi seri yazmışsın neden bu kadar açık kitaplar yazarsın ki. sen ki hava durumunu yazsan sırf sen yazdın diye okuyacak insanlar var zaten. neyse onun dışında güzeldi. yaşı 22yi geçmeyenlere önermiyorum ama Hehehe

Tarryn Fisher 'in de Fırsatçı serisini bitirdim. yani: Fırsatçı, Tehlikeli Kızıl ve Hırsız. o kitaba söyleyecek bir kelimem yok zaten. üç fettan bir araya gelmiş, Yaprak Dökümünün Ferhunde'sini mumla aratalım demişler bu kitaplar çıkmış ortaya. al birini vur diğerlerine. ya bu kadar entrikalı bu kadar alengirli bu kadar  Hönk.! diye kaldığım bir kitap daha olmamıştı. serinin hepsine 4/5 veririm ve öneririm. neden öneririm çünkü bu kitap farklı. neden farklı derseniz kızla oğlan karşılaşıyor, aşık oluyorlar ve hooop mutlu son olmuyor. bu kitap aslında şunu demek istemiş: "kızla oğlan ayrılsa ne olurdu" ve bunun altından da başarıyla kalkmış. o yüzden öneririm okuyun ama dikkat edin de sinirden birilerinin kafasına fırlatmayın ya da yırtmayın caaanım kitabı Gülmek :)

şimdi bunlardan sonra bir wattpad yapar sonra okuayacağım kitaplara kaldığım yerden devam ederim hehalde Gülmek :) herkese iyi okumalar olsun, tabi sınavlarınız bittikten sonra arkidişlerim  Utanıyorum.

Seri değil canım,ama birbiriyle bağlantılı.Aklıma takılan bir sürü şeyin cevabı var kitapta.Dün gece elimden zor bıraktım,şimdi de okumaya devam.İyi ki haber verdin,sevdim ben bu yazarın tarzını   Öptüm. 
Yanıtla #3138
« : Kasım 14, 2014, 11:47:39 ÖÖ »

çıtçıt
*
Karizma = 2149

oo bu iyi oldu ben de okuyayım o zaman canım bu kadını Göz Kırp.
Yanıtla #3139
« : Kasım 14, 2014, 12:07:23 ÖS »

eslaa
*
Üye No : 133126
Konu Sayısı : 2
Karizma = 9

ya bana kitap önerin ne olur Ağlıyorum. eskiden ben her kitabı inceler öyle okumaya karar verirdim ama şimdi kafam mı durdu ne oldu algılayamaz oldum konuları. ban şöyle fantastik ,aşk,historical seçenekleri sunarsanız çok müteşekkir olurumokuduklarım çok fazla bu seçeneklerden ama okumadıklarım da vardır. o yüzden önerilerinizi merakla beklemekteyim  Öptüm. Öptüm. Utanıyorum. Utanıyorum.
Sayfa 1 ... 309 310 311 312 313 314 315 316 317 318 319 ... 678
Yukarı Çık :)
Gitmek istediğiniz yer: