0 Üye ve 1 Ziyaretçi Konuyu İncelemekte. Aşağı İn :)
Sayfa 1 ... 258 259 260 261 262 263 264 265 266 267 268 ... 678
Konu: Kitap Yorumları Buraya.  (Okunma Sayısı: 1325728 Kere Okundu.)
Yanıtla #2620
« : Ekim 12, 2014, 09:04:15 ÖS »

dishy
*
Üye No : 154634
Konu Sayısı : 9
Karizma = 14

Heee tamsm da kitapta bi olay geçio muydu adrianla ilgili Zuhahaha gerçi geçiyordur ki yan seri yapmışlarduır Hehehehe

WeBCaNaVaRi Botu

Bu Site Mükemmel :)

Çevrimİçi Çevrimİçi

View Profile
Re: Kitap Yorumları Buraya.
« Posted on: Mayıs 04, 2024, 06:15:36 ÖÖ »

Üye Olunuz.!
Merhaba Ziyaretçi. Öncelikle Sitemize Hoş Geldiniz. Ben WeBCaNaVaRi Botu Olarak, Siteden Daha Fazla Yararlanmanız İçin Üye Olmanızı ŞİDDETLE Öneririm. Unutmayın ki; Üyelik Ücretsizdir. :)

Giriş Yap.  Kayıt Ol.
Anahtar Kelimeler: Kitap Yorumları Buraya. e-book, Kitap Yorumları Buraya. programı, Kitap Yorumları Buraya. oyunları, Kitap Yorumları Buraya. e-kitap, Kitap Yorumları Buraya. download, Kitap Yorumları Buraya. hikayeleri, Kitap Yorumları Buraya. resimleri, Kitap Yorumları Buraya. haberleri, Kitap Yorumları Buraya. yükle, Kitap Yorumları Buraya. videosu, Kitap Yorumları Buraya. şarkı sözleri, Kitap Yorumları Buraya. msn, Kitap Yorumları Buraya. hileleri, Kitap Yorumları Buraya. scripti, Kitap Yorumları Buraya. filmi, Kitap Yorumları Buraya. ödevleri, Kitap Yorumları Buraya. yemek tarifleri, Kitap Yorumları Buraya. driverları, Kitap Yorumları Buraya. smf, Kitap Yorumları Buraya. gsm
Yanıtla #2621
« : Ekim 12, 2014, 09:30:54 ÖS »

Sanem.
*
Üye No : 170187
Konu Sayısı : 16
Karizma = 72

Anlamadım ki.Deme istediğin Sydney'le Adrian'ın bir olayı geçiyomuydu VA serisindeyse,geçmiyordu Gülmek :)

"Just Have a Little Faith." Micheal J. Scofield

Yanıtla #2622
« : Ekim 12, 2014, 09:47:39 ÖS »

dishy
*
Karizma = 14

Ya hani genel diyelim bi kitapta yan karakterler arasında bişi olcağı zaman  önceden ana kitapta sinyal verirler ya Zuhahaha aaa bak bunların arasında bişi olabilir ya da olcak dersin Hehehehe
« Son Düzenleme: Ekim 12, 2014, 09:48:10 ÖS Gönderen : dishy »
Yanıtla #2623
« : Ekim 12, 2014, 09:48:47 ÖS »

embish
*
Üye No : 155875
Konu Sayısı : 20
Karizma = 32

Allah ımmm kitabım bittiiii  Ağlicam.  Ağlicam.  Ağlicam.  fenalardayım isyanlardayım  Ağlicam.
Bu kadın hep yazsın, ben hep okuyayım..yazma şekli çok güzel,resmen bütün duyguları karakterle birebir yaşadım..oooyy oy çok fenayım,bütün seriye en baştan başlayarak tekrar okuycam sanırım  Hehehe  yazarın başka kitabı varmı?? bilen varsa beni bilgilendirsin lütfen Gülmek :)
Davina , harbi iskoç kızı  Hehehe sözde kardeşinin intikamını alıcaktı ama işler umduğu gibi olmadı..Stephan, kara gözlüm sırma boylum neler yaptın sen  Öldüm Gülmekten.  bazı yerlerde kafana kafana vurmak istedim,bazı yerlerde de öhöm neysse  Hehehehe  okuyun beni anlarsınız Nanik-Nanik :P
eveet bir kitabın daha sonuna geldim ama mükemmeldi gerçekten,diğer karakterleri de bol bol okumak keyifliydi..acaba diyorum yazar Kate in de bir kitabını yazarmı?? İsabel in çatlak kızını da okumak isterdim...keyifli okumalar Göz Kırp.

Bir çok kez öldüğümü biliyorum,
Bilenlerin bilmemezlikten geldiği zamanlarda.
Elimi sıkıca tutanların bıraktığı anlarda,
Doğrularımı yalanlamaya çalıştıklarında, çatıştıklarında.
Böyle gaddarca davrandıklarında bedbahtça kıvranırım iftiranın kollarında.
Düşüncelerim turlar yalnızlık koridorlarında.
Bir yalnızı ancak bir yalnızlık öldürebilir etrafında...
                                                                                                -SagoPa-
Yanıtla #2624
« : Ekim 12, 2014, 09:54:24 ÖS »

Sanem.
*
Üye No : 170187
Konu Sayısı : 16
Karizma = 72

Ya hani genel diyelim bi kitapta yan karakterler arasında bişi olcağı zaman  önceden ana kitapta sinyal verirler ya Zuhahaha aaa bak bunların arasında bişi olabilir ya da olcak dersin Hehehehe
Yok canım önceden tahmin etmek imkansız Gülmek :) Hiç diyalog bile geçmedi aralarında diye hatırlıyorum Hehehehe

Yanıtla #2625
« : Ekim 12, 2014, 09:57:08 ÖS »

dishy
*
Karizma = 14

Allah ımmm kitabım bittiiii  Ağlicam.  Ağlicam.  Ağlicam.  fenalardayım isyanlardayım  Ağlicam.
Bu kadın hep yazsın, ben hep okuyayım..yazma şekli çok güzel,resmen bütün duyguları karakterle birebir yaşadım..oooyy oy çok fenayım,bütün seriye en baştan başlayarak tekrar okuycam sanırım  Hehehe  yazarın başka kitabı varmı?? bilen varsa beni bilgilendirsin lütfen Gülmek :)
Davina , harbi iskoç kızı  Hehehe sözde kardeşinin intikamını alıcaktı ama işler umduğu gibi olmadı..Stephan, kara gözlüm sırma boylum neler yaptın sen  Öldüm Gülmekten.  bazı yerlerde kafana kafana vurmak istedim,bazı yerlerde de öhöm neysse  Hehehehe  okuyun beni anlarsınız Nanik-Nanik :P
eveet bir kitabın daha sonuna geldim ama mükemmeldi gerçekten,diğer karakterleri de bol bol okumak keyifliydi..acaba diyorum yazar Kate in de bir kitabını yazarmı?? İsabel in çatlak kızını da okumak isterdim...keyifli okumalar Göz Kırp.
.

Yaaa ama bende istiorum yaaa ağlıcam ama yaaa Ağlicam. Ağlicam.

Ya hani genel diyelim bi kitapta yan karakterler arasında bişi olcağı zaman  önceden ana kitapta sinyal verirler ya Zuhahaha aaa bak bunların arasında bişi olabilir ya da olcak dersin Hehehehe
Yok canım önceden tahmin etmek imkansız Gülmek :) Hiç diyalog bile geçmedi aralarında diye hatırlıyorum Hehehehe

oooo güzel o zmn Zuhahaha ben mi hatırlamıyorum acaba diye düşünüyordum
« Son Düzenleme: Ekim 12, 2014, 09:58:17 ÖS Gönderen : dishy »
Yanıtla #2626
« : Ekim 12, 2014, 10:56:07 ÖS »

bookworm_24
*
Üye No : 166346
Konu Sayısı : 288
Karizma = 56

Ayyy bende kalbin ateşini istiyorum ya Ağlıyorum.

O zaman cesaretimi gösteren ben olup kitabın webcanavarına ne zaman ekleneceğini sorabilir miyim?  Utandım. Kimseyi sıkıntıya sokmak istemediğim için hiç bir kitabın yüklenişi hakkında ısrarcı olmadım ama Stephan bana bu yüzsüzlüğü yaptırdı maalesef.  Ağlıyorum. Eklenecek kitaplar listesinde Kalbin Ateşi'ni görmüştüm, ne zaman yükleneceği hakkında Seda veya Gamze'den bir açıklama alabilir miyim?  Utandım.

Daha kitap çok yeni canım. Şu zaman yüklerim diyemem.
Taraması bana ait olduğu için gerçi 60 gün beklemeyeceğinizi söyleyebilirim sadece Gülmek :)

Heyoo.  HopHopKop. Cevap için teşekkürler Gamze'cim.  Öptüm. Geriye sadece beklemek kalıyor.  Gülmek :)

Allah ımmm kitabım bittiiii  Ağlicam.  Ağlicam.  Ağlicam.  fenalardayım isyanlardayım  Ağlicam.
Bu kadın hep yazsın, ben hep okuyayım..yazma şekli çok güzel,resmen bütün duyguları karakterle birebir yaşadım..oooyy oy çok fenayım,bütün seriye en baştan başlayarak tekrar okuycam sanırım  Hehehe  yazarın başka kitabı varmı?? bilen varsa beni bilgilendirsin lütfen Gülmek :)
Davina , harbi iskoç kızı  Hehehe sözde kardeşinin intikamını alıcaktı ama işler umduğu gibi olmadı..Stephan, kara gözlüm sırma boylum neler yaptın sen  Öldüm Gülmekten.  bazı yerlerde kafana kafana vurmak istedim,bazı yerlerde de öhöm neysse  Hehehehe  okuyun beni anlarsınız Nanik-Nanik :P

Yorumun beni iyice heyecanlandırdı ablacım.  Gülmek :) Bir de ben okurum hayırlısıyla şu Davina'yı.  Hehehe Bu arada Rita Hunter'in 'Tatlı Tuzak' isimli kitabını okumaktayım şu an. Son sayfalarındayım. Bir Isabelle veya Davina kadar olamaz ama emin ol Elisha'yı da çok benimseyeceksiniz. Göz Kırp. Hatta düşes olmasına rağmen bitli saçlarını bile.  Öldüm Gülmekten.

Bye Bye

Artık gökyüzü olsan, kafamı kaldırıp bakmam.
Yanıtla #2627
« : Ekim 12, 2014, 11:46:24 ÖS »

BÖRÜLCE
*
Üye No : 182234
Konu Sayısı : 1488
Karizma = 2457

Natasha Boyd - Aşka Var Mısın?

Ben bu kitabı sevemedim  Ağlıyorum. Kitap çok akıcı,konusu güzel,çeviri gayet iyi ama beni coşturmadı.Erkek karakterimiz Jack Eversea Hollywood'da çok ünlü olan bir aktör.Yaşadığı bazı şeylerden bunaldığı için bir kaç haftalığına bir kasabadaki arkadaşının evine kaçıyor.Bu kasabada Keri Ann'le tanışıyor.Basından gizlendiği için kasabada kimse kendini tanımasın diye Keri Ann'den yardım istiyor ve aralarında yavaş yavaş bir yakınlaşma oluyor.Biz hikayeyi Keri Ann'in bakış açısından okuyoruz ve onun duygularına tanık oluyoruz ama Jack karakteriyle ilgili pek birşey hissedemedim ben.Ne hissediyor,ne yaşıyor bir şey anlamadım kitabın sonuna kadar.Okurken sürekli kendi kendime ''bu adam bu kızı çok üzer'' diye düşündüm.Bir de karakterleri bir türlü gözümde canlandıramadım.Herkesin ayılıp bayıldığı Hollywood starı mı!  Şaşkınım. Hani nerede yahu!  Hehehe Kitabın sonunda ortaya çıkan Devon karakteri var ya,işte ona bayıldım ben.  Öptüm. Bir kaç paragrafta karizma bir adam canlandı gözümde.  Göz Kırp. Serinin devamında umarım Jack'in ağzından anlatır yazar.  Bye Bye
« Son Düzenleme: Ekim 12, 2014, 11:47:07 ÖS Gönderen : BÖRÜLCE »
Yanıtla #2628
« : Ekim 12, 2014, 11:56:05 ÖS »

cagdas501
*
Üye No : 103067
Konu Sayısı : 1
Karizma = 12

Fantasy Lover - Sherrilyn Kenyon ( The Dark Hunterverse 1 )
bu kitap aynı yazarın aşk kölesi kitabının orjinali mi konusu ona benziyor ama kapak falan aynı değil ?
Yanıtla #2629
« : Ekim 13, 2014, 06:35:52 ÖÖ »

ezgezen
*
Üye No : 159802
Konu Sayısı : 1
Karizma = 3

Harlequin okumak pek tarzim olmasa da arada iyi yazarlardan bazilarina ratladigimda es gecemiyorum, cunku sevdigim bazi yazarlar da ilk harlequin ile baslayip tutulmadilarmi ?  Nora roberts, Debbie Macober vb. Demek istedigim bazen kalin ve iyi bestseller diye lanse edilen romanlar da hayalkirikligi yasadigim cok oldu.. garip ama bugun oylesine okudugum bir kitap ( cerezlik ti guya Gülmek :) cokkk hosuma gitti ...Julia James – Başka Şansım Yok ve sanirim artik bu yazarin kitaplarina bir goz atacagim, okumak icin uzun zaman bulamayanlar icin siddetle tavsiye ederim Göz Kırp. kafa dagitiyor ne kazanc, ne de kayip ama iste sonucta  bazen olmayacak seyleri hayal etmenizi sagliyorsa . Misal yolda yururken bir prense ya da yakisikli bir okuze toslamak gibi Gülmek :))

Herseyimden vazgecerim, kitaplarimdan ASLA!!! Gülmek :))
Sayfa 1 ... 258 259 260 261 262 263 264 265 266 267 268 ... 678
Yukarı Çık :)
Gitmek istediğiniz yer: