0 Üye ve 2 Ziyaretçi Konuyu İncelemekte. Aşağı İn :)
Sayfa 1 ... 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 ... 678
Konu: Kitap Yorumları Buraya.  (Okunma Sayısı: 1324946 Kere Okundu.)
Yanıtla #220
« : Mart 19, 2014, 07:35:14 ÖS »

3b1l
*
Üye No : 168713
Konu Sayısı : 0
Karizma = 1

türk yazarlardan fatih murat arsal ve rita hunter favorim
WeBCaNaVaRi Botu

Bu Site Mükemmel :)

Çevrimİçi Çevrimİçi

View Profile
Re: Kitap Yorumları Buraya.
« Posted on: Nisan 30, 2024, 06:57:32 ÖS »

Üye Olunuz.!
Merhaba Ziyaretçi. Öncelikle Sitemize Hoş Geldiniz. Ben WeBCaNaVaRi Botu Olarak, Siteden Daha Fazla Yararlanmanız İçin Üye Olmanızı ŞİDDETLE Öneririm. Unutmayın ki; Üyelik Ücretsizdir. :)

Giriş Yap.  Kayıt Ol.
Anahtar Kelimeler: Kitap Yorumları Buraya. e-book, Kitap Yorumları Buraya. programı, Kitap Yorumları Buraya. oyunları, Kitap Yorumları Buraya. e-kitap, Kitap Yorumları Buraya. download, Kitap Yorumları Buraya. hikayeleri, Kitap Yorumları Buraya. resimleri, Kitap Yorumları Buraya. haberleri, Kitap Yorumları Buraya. yükle, Kitap Yorumları Buraya. videosu, Kitap Yorumları Buraya. şarkı sözleri, Kitap Yorumları Buraya. msn, Kitap Yorumları Buraya. hileleri, Kitap Yorumları Buraya. scripti, Kitap Yorumları Buraya. filmi, Kitap Yorumları Buraya. ödevleri, Kitap Yorumları Buraya. yemek tarifleri, Kitap Yorumları Buraya. driverları, Kitap Yorumları Buraya. smf, Kitap Yorumları Buraya. gsm
Yanıtla #221
« : Mart 19, 2014, 08:10:10 ÖS »

bookworm_24
*
Üye No : 166346
Konu Sayısı : 288
Karizma = 56

Nora Roberts  - Çıplak Ölüm'ü okumuş bulunmaktayım. Gülmek :)
İlk olarak serinin tüm neredeyse tüm kitaplarını web canavarı'nda bulabildiğim için çok şanslı, aynı zamanda sayın forum üyelerine oldukça minnettarım. Göz Kırp.
Kitap yorumuma gelirsek; Genelde polisiye romanlarına zaten ölür biterim ama Nora Roberts farkını cidden ortaya koymuş. Olayların içinde harmanlanan aşk da cuk oturmuş Gülmek :) O ikiliyi yer bitiririm. Nanik-Nanik :P
Yine de cinayetleri işleyen kişi beklediğim gibi heyecanla ortaya çıkmasa da en iyi polisiye kitabı olarak, Çıplak Ölüm'ü öne sürebilirim. Gülmek :) Diğer kitaplar için biraz bekleyip ilk kitabı sindirmem gerekiyor. Nanik-Nanik :P
Kesinlikle tavsiye ediyorum ! Göz Kırp.

8/10 !

Artık gökyüzü olsan, kafamı kaldırıp bakmam.
Yanıtla #222
« : Mart 19, 2014, 09:38:26 ÖS »

Eflatun-1
*
Üye No : 171883
Karizma = 0

Merhaba arkadaşlar, ben de polisiye-macera sevenler için Tess Gerritsen'ın bütün kitaplarını tavsiye ediyorum. Heyecanla bir solukta okuyup, bitirmek istiyor ve sonunu merak ediyorsunuz.
Yanıtla #223
« : Mart 20, 2014, 02:12:23 ÖÖ »

candydevil
*
Üye No : 115417
Karizma = 1

Şuan saat gece yarısını bir saat kadar geçti ben kitabımı bitirdim bu kitap için hiç beklemeden yorum yazmak istedim. FIRSATCI TARRYN FISHER kitap öyle inanılmaz öyle imkansız bir aşkı betimliyor ki her cümlede kendinizi kitabın içinde buluyorsunuz . mutlu sonlarla biten kitaplar okuyoruz inanın bu kitabın da mutlu sonla bitmesi için dua etmeye başlayacaksınız. Ağlamadan bu kitabı bitiremeyeceksiniz. ( ama olmaz ki böyle son yaa göğsüme öküz oturdu resmen içim şişti Gülmek :) )
Yanıtla #224
« : Mart 20, 2014, 03:07:52 ÖÖ »

gök yüzü
*
Üye No : 139202
Konu Sayısı : 112
Karizma = 2171

Julie Garwood - Sımsıcak
Güzel bir polisiye aşk romanıydı.Yazarın tarihi aşk romanlarını daha çok sevsem de bu türde de çok güzel yazıyor. Tabi romanı
daha da güzelleştiren İskoç kahramanımız da vardı Gülmek :) Sam FBI ajanı ve Lyra'nın başı belaya girince onu koruma görevini
üstleniyor. Kitap güzeldi ama ikilinin karşılaşmaları 100 sayfayı bulmuştu. Ben kitaplarda çiftlerin ilk 50 sayfa içinde
karşılaşmalarını isterim diğer türlü sıkılırım ama onun dışında kitapta başka sorun yoktu. Puanım 8/10
Yanıtla #225
« : Mart 20, 2014, 11:24:46 ÖÖ »

HULYASS
*
Üye No : 143067
Karizma = 0

S.S.Atıcı'nın Hayalden Gerçeğe kitabına bayıldım. Ama sadece 154.sayfaya kadar okuyabildim. Diğer sayfalar açılmıyor. Acaba bende mi bir problem var yoksa kitapta mı?

S.S. Atıcı' nın bütün yazdıkları harika !!!

NE OLURSAN OL GELME, BEN MEVLANA DEĞİLİM BENİ GERME Gülmek :)
Yanıtla #226
« : Mart 20, 2014, 12:12:22 ÖS »

-minel-
*
Üye No : 139378
Konu Sayısı : 2459
Karizma = 5046

Böğürtlen kışını okudum gerçekten çok beyendim eyer not vermek gerekse notum 10 olurdu çünkü yazar anneliyi duyguları çok güzel anlatmış sanki o anı yaşar gibi belki yazarın anne olmasınında etkisi vardır kitap başından sonuna insanı sıkmadan merak ettirerek ilerliyordu .Sonu baştan belli olan kitaplardan deyildi  sonuda güzeldi  .Danielin annesinin mektubunu bulup okuması   kitabın en sevdiyim kısmı.Ağlamadan bu kitabı bitiremeyeceksiniz.Yazarın diyer kitaplarınıda okudum anlatım dili çok güzel sıkmıyor. Sarah Jio  nun 4. kitabıda çıktı. Orppersephone den  bizimle  paylaşmasını bekliyoruz .çünkü ne zaman kitap sitelerinde yeni çıkan bir kitap görsek  sayenizde bizde okuyabiliyoruz.Teşekkürler.
"Canım Danielım,
Kaybolduğun gün dünyam sona erdi, canım oğlum. Seni her kim alıp götürdüyse, seninle birlikte kalbimi, hayatımı da çaldı. Ben senin gülümsediğini görmek, kahkahalarını duymak, mutluluğunu paylaşmak için yaşıyordum."

Yanıtla #227
« : Mart 20, 2014, 03:03:49 ÖS »

crazyde
*
Üye No : 139587
Konu Sayısı : 3
Karizma = 1006

Şuan saat gece yarısını bir saat kadar geçti ben kitabımı bitirdim bu kitap için hiç beklemeden yorum yazmak istedim. FIRSATCI TARRYN FISHER kitap öyle inanılmaz öyle imkansız bir aşkı betimliyor ki her cümlede kendinizi kitabın içinde buluyorsunuz . mutlu sonlarla biten kitaplar okuyoruz inanın bu kitabın da mutlu sonla bitmesi için dua etmeye başlayacaksınız. Ağlamadan bu kitabı bitiremeyeceksiniz. ( ama olmaz ki böyle son yaa göğsüme öküz oturdu resmen içim şişti Gülmek :) )
o kitabı okuduğumda hayır bu böyle olamaz sonu böyle değil onlar ayrılmamalı dedim hele en sonda Caleb la Olivia nın otelin önündeki buluşma sahneleri orda yazara çok gıcık oldum ama bende ders aldım bu kitaptan ve sabah kalktığımda ağlamaktan gözlerim şişmişti bir kaç gün etkisinden çıkamadım zaten Gülmek :)
Yanıtla #228
« : Mart 20, 2014, 04:17:27 ÖS »

embish
*
Üye No : 155875
Konu Sayısı : 20
Karizma = 32

Asude - Pabucumun ajanı...Çok merak ederek almıştım..ama beklentileri çok yüksek tutmamak lazımmış..Judith Mcnaught un Kalbim sende kaldı kitabına çok benziyor,sanırım ondan esinlenerek yazılmış bir kitap, çünkü çok benzer konusu, okuyunca anlarsınız Gülmek :) Asude güzel yazmış , hoş yazmış , eğlenceli bir kitap yazmış ama aşk, duygusallık açısından beni pek sarmadı açıkçası..sonlara dogru artık kitap bitsin diye hızlı hızlı geçtim diyebilirim..judith in kitabından çok etkilenmiştim aşk çok güzeldi, sonunda ağladığımı hatırlıyorum Nanik-Nanik :P
 Kitabın devamı var, ikinci kitabı alır mıyım bilmiyorum..neyse o zaman gelsin bakarız Zuhahaha

Bu arada kitabı tarayan var mı yok mu bilmiyorum ama ben resimlerini çekmeye başlıycam şimdi...Keyifli okumalar şimdiden   Bye Bye
« Son Düzenleme: Mart 20, 2014, 04:20:24 ÖS Gönderen : embish »

Bir çok kez öldüğümü biliyorum,
Bilenlerin bilmemezlikten geldiği zamanlarda.
Elimi sıkıca tutanların bıraktığı anlarda,
Doğrularımı yalanlamaya çalıştıklarında, çatıştıklarında.
Böyle gaddarca davrandıklarında bedbahtça kıvranırım iftiranın kollarında.
Düşüncelerim turlar yalnızlık koridorlarında.
Bir yalnızı ancak bir yalnızlık öldürebilir etrafında...
                                                                                                -SagoPa-
Yanıtla #229
« : Mart 20, 2014, 04:40:49 ÖS »

Bendis
*
Üye No : 140261
Konu Sayısı : 3308
Karizma = 14453

Huhuwwww süpersinnnnn embish Zuhahaha Gülmek :) Gülmek :) Gülmek :) henüz tarayan olmadı bekliyoruz o zaman  Öptüm.

-----------------------

Cehennem - Jamie McGuire

Bitmek bilmedi kitap.. İnanılmaz sıkıldım. Araf'ı okuduğum için sırf merakımdan okudum, Jared'ın kaşı gözü hürmetine yani. Ama cıx daha okumam. Üçüncüsünün sonunu öğrenir bu defterikapatırım. Bir türlü o arka kapakta yazan "Providence üçlemesinin ikinci romanı Cehennem'de hem içinizi ısıtacak hem de tüylerinizi diken diken edecek!" şeyi yakalayamadım.. 10 üzerinden 3..

Sevgili Jamie McGuire, Tatlı Bela'yı çok severek okudum ama lütfen fantastikten uzak dur. Kendi İyiliğin için Göz Kırp.
« Son Düzenleme: Mart 20, 2014, 06:37:11 ÖS Gönderen : Elysion »
Sayfa 1 ... 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 ... 678
Yukarı Çık :)
Gitmek istediğiniz yer: