0 Üye ve 2 Ziyaretçi Konuyu İncelemekte. Aşağı İn :)
Sayfa 1 ... 210 211 212 213 214 215 216 217 218 219 220 ... 678
Konu: Kitap Yorumları Buraya.  (Okunma Sayısı: 1325710 Kere Okundu.)
Yanıtla #2140
« : Eylül 08, 2014, 01:12:37 ÖS »

Bendis
*
Üye No : 140261
Konu Sayısı : 3308
Karizma = 14453

Öptüm.  Öptüm. Christian Greyyyy  HopHopKop.  HopHopKop.  HopHopKop.  HopHopKop.
Diğer İki kitabı okumadım ama şuana kadar okuduğum bütün kitaplardaki diğer karekterlerle karşılaştırdım yok arkadaş Christian Grey! bir taneeeee
Tatlım kesinlikle diğer ikisinide okumalısın. Zira 1.de Grey öküzün önde gideniyken 2 ve 3'te kalbimi kaptırdım ben onaa Öldüm Gülmekten.
WeBCaNaVaRi Botu

Bu Site Mükemmel :)

Çevrimİçi Çevrimİçi

View Profile
Re: Kitap Yorumları Buraya.
« Posted on: Mayıs 04, 2024, 04:12:26 ÖÖ »

Üye Olunuz.!
Merhaba Ziyaretçi. Öncelikle Sitemize Hoş Geldiniz. Ben WeBCaNaVaRi Botu Olarak, Siteden Daha Fazla Yararlanmanız İçin Üye Olmanızı ŞİDDETLE Öneririm. Unutmayın ki; Üyelik Ücretsizdir. :)

Giriş Yap.  Kayıt Ol.
Anahtar Kelimeler: Kitap Yorumları Buraya. e-book, Kitap Yorumları Buraya. programı, Kitap Yorumları Buraya. oyunları, Kitap Yorumları Buraya. e-kitap, Kitap Yorumları Buraya. download, Kitap Yorumları Buraya. hikayeleri, Kitap Yorumları Buraya. resimleri, Kitap Yorumları Buraya. haberleri, Kitap Yorumları Buraya. yükle, Kitap Yorumları Buraya. videosu, Kitap Yorumları Buraya. şarkı sözleri, Kitap Yorumları Buraya. msn, Kitap Yorumları Buraya. hileleri, Kitap Yorumları Buraya. scripti, Kitap Yorumları Buraya. filmi, Kitap Yorumları Buraya. ödevleri, Kitap Yorumları Buraya. yemek tarifleri, Kitap Yorumları Buraya. driverları, Kitap Yorumları Buraya. smf, Kitap Yorumları Buraya. gsm
Yanıtla #2141
« : Eylül 08, 2014, 01:32:16 ÖS »

dishy
*
Üye No : 154634
Konu Sayısı : 9
Karizma = 14

Tatile gidio geldikten sonra yazmaya nedense bi üşenir oldum. Zaten kitap da çok fazla okuyamamıştı.  Şimdi başladım temrardan okumaya.de warenne serisine bi başladım önceden okumuştum zaten bir kaçını 4 tane kitap kalmıştı 3ünü 3 günde okudum. En son kusursuz gelini okudum. Normal bi kitaptı çok beğendim siyemeyeceğim. Şimdi tehlikeli aşığa başladım roman karakter filan var işte ingilizlerden nefret ediyorlar ama ingiliz hatun ariellayı arzuluyo falan fişman bakalım bunda ne olacak. Pek fazla olay olmayınca sıkılıyorum ben ya. Kusursuz gelin bi deniz kenarında sosyeteden zak bi yerde kısa bi zaman diliminde gerçekleşen aşkı gösteriyordu pehh. Tabi bunların 8yık boyunca balo vs yerlerde karşılaşmalarını saymazsak...

Yanıtla #2142
« : Eylül 08, 2014, 02:18:33 ÖS »

vexed
*
Üye No : 99944
Konu Sayısı : 839
Karizma = 2102

Şeytani Plan- Mark Bertrand

Büyükannesi dışında bütün ailesini yitiren genç bir kadının tüm müşterileri soyulmaktadır. Rylee eskiden oturduğu mahalledeki ailelerin köpek bakıcılığını yapmaktadır. ve ailelerin ona olan güveni doğrultusunda tüm evlerin anahtarları da kendisindedir. Şahsen okurken Rylee ile üzülmedim değil. olayın kurgusu güzel ama karakterlerin anlatımı zayıf maalesef. Görünüşleri genel olarak almış, iç dünyaları da biraz saklı kalmış gibi. İlginç bir konu sonu nereye bağlanılacak diye okuduğum bir kitap, macera severler okuyup vakit geçirebilirler ama çok da büyük bir beklenti içinde olmasınlar. Vasatın üzerine yer yer çıktığı ama piyasa kitabı olduğu gerçeğini maalesef söylemek zorundayım Gülmek :)

10 üzerinde 7 yi bulur yine de Göz Kırp.

Gün geldiğinde;
ve döndüğünde geriye...
Yanıtla #2143
« : Eylül 08, 2014, 02:32:13 ÖS »

halebg
*
Üye No : 160450
Konu Sayısı : 0
Karizma = 16

Öptüm.  Öptüm. Christian Greyyyy  HopHopKop.  HopHopKop.  HopHopKop.  HopHopKop.
Diğer İki kitabı okumadım ama şuana kadar okuduğum bütün kitaplardaki diğer karekterlerle karşılaştırdım yok arkadaş Christian Grey! bir taneeeee
Tatlım kesinlikle diğer ikisinide okumalısın. Zira 1.de Grey öküzün önde gideniyken 2 ve 3'te kalbimi kaptırdım ben onaa Öldüm Gülmekten.
bende tam bir @@@@GREY @@@@ hayranıyım
hiç biri ne barons ne simon ne rourke şimdide holder Ağlıyorum. Ağlıyorum.
greyimin yerini tutmuyor Göz Kırp. Göz Kırp. Göz Kırp.
bence tahtta birrrrrrr numaraaaaaaaa Gülmek :) Gülmek :)

Üzgün olmak istiyorsanız Geçmişte yaşayın.
Endişeli olmak istiyorsanız Gelecekte yaşayın.
Huzurlu olmak istiyorsanız Şimdiyi yaşayın...
Yanıtla #2144
« : Eylül 08, 2014, 07:10:22 ÖS »

CarolineF
*
Üye No : 164272
Konu Sayısı : 0
Karizma = 5

Finding Cinderella - Colleen Hoover

Ayy o kadar tatlış bir novellaydı ki keşke daha uzun yazsaydı, keşke bu hikayeyi roman olarak okuyabilseydik dedim kitabı bitirince. Finding Cinderella, Umutsuz ve Yeni Bir Umut kitaplarına ek olarak yazılmış bir novella öncelikle onu belirtiyim yani karakterleri önceden tanıyorduk ama aralarında bu derece bir aşk doğabileceğini okumadan önce hiç düşünmemiştim açıkçası...Colleen Hoover yine bütün duygusal boşluklarımdan sızıp kalbimde yer edinebilecek bir hikaye daha yazmış, kendisine burdan kokulu öpücükler yolluyorum  Utandım.

Six ve Daniel birbirlerinin kimliklerini dahi bilmeden okulun karanlık bir odasında yakınlaşırlar. Daniel,kızımızın dış görünüşünü,en önemlisi adını bile bilmeden kahkahasına tutulur. Six ise Daniel'ın diğer erkeklerden farklı olması sebebiyle ona yakınlık duyar ama o karanlık odada geçirdikleri dakikalar sonunda birbirlerinden koparlar Six öğrenci değişim programıyla İtalya'ya gider...geride kalan Daniel ise okulun her yerinde Six'i bulmaya çalışır,ama tabi bir insanın sadece sesini ve kahkahasını bildiği için işi zordur. Daniel Cinderella'sını bulmayı düşünürken, başka bir kızla çıkmaya başlar ki bu kızı Umutsuz ve Yeni Bir Umut'dan hatırlıyoruz, Val'e o kitaplarda nötr kalmıştım ama bu kitapta çok az görünmesine rağmen sinir oldum kıza..neyse tesadüfe bakın ki Six İtalya'dan döndüğünde ikisi ayrılıyorlar ve Daniel, Six'i gördüğü ilk anda onun Cinderalla olduğunu bilmeden ona karşı bir çekim hissediyor. Sonrası ise bir ilişkiye başlamaları ile devam ediyor anca tabi ki ortada çözülmesi gereken kalp kırıcı bir sır var. Colleen Hoover yine yüreğimizi sızlatıyor ama sonunda mutlu bir son ve 'seni seviyorum'larla bitiriyor bu tatlı hikayeyi  Utanıyorum. Ben çok sevdim o sebeple okumanızı tavsiye ederim  Bravo

It feels sort of  euphoric, like we're in some sort of fairytale. Like she's Tinker Bell and I'm Peter Pan.
No, wait. I don't want to be Peter Pan.
Maybe she can be like Cinderella and I'll be her Prince Charming.

She really looks like a f*cking angel with her blonde hair and big eyes. I'm not even sure what color her eyes are because it's dark and I didn't really pay attention when we were in Sky's bedroom, but whatever color they are, it's my new favorite color.

''I dont' even know your phone number,'' I say.
''I don't even know your birthday,'' she says.
''You're the worst girlfriend I've ever had.''

''Things are so serious now, I think it's time I introduced you to all my brothers.''
''I may be exaggerating. I don't love you that much.''
''No, you love me. You love me so much, Daniel. You've loved me since the second I let you accidentally touch my boob.''

Yanıtla #2145
« : Eylül 08, 2014, 08:27:04 ÖS »

ssiibbeell
*
Üye No : 153469
Konu Sayısı : 198
Karizma = 93

Ahh ahh şu ingilizceyi bir çözüyüm de başka bir şey istemem.
Ne çeviriyi bekleme derdi ne de çevirideki yanlışlar kalırdı. Zuhahaha
Buketcim bana bi öğretsen ya.. Öldüm Gülmekten.

Yanıtla #2146
« : Eylül 08, 2014, 09:08:53 ÖS »

Sanem.
*
Üye No : 170187
Konu Sayısı : 16
Karizma = 72

Sibel'den sonra da bana öğret,please Öldüm Gülmekten. Kıskandığımı söylemiş miydim Buket Öldüm Gülmekten.

"Just Have a Little Faith." Micheal J. Scofield

Yanıtla #2147
« : Eylül 08, 2014, 09:09:11 ÖS »

BÖRÜLCE
*
Üye No : 182234
Konu Sayısı : 1488
Karizma = 2457

Tayfun Şahin - Araf

Bu adamın kitaplarını okumak iyi bir stand up gösterisini izlemek gibi.Nasıl mı?Hani çok gülersiniz de sonra birisine anlatmak istediğinizde ne anlatacağınızı hatırlayamazsınız ya.İşte öyle.Kitabı anlatayım desem kelimeleri toparlayamıyorum.Kitap bitti ama diğer kitaplarında olduğu gibi yine bir sürü soru oluşturdu kafamda.Farklı,ilginç bir kitap okumak istiyorum derseniz güzel bir kitaptı.Özellikle psikolog ve şeytanla yaptığı görüşmeler favori bölümlerim oldu.

Ahhh bu arada Grey'in aşka düşmesini okumak çooook güzel ya.Teşekkürler Elysion.  Öptüm.  Öptüm.
« Son Düzenleme: Eylül 08, 2014, 09:10:13 ÖS Gönderen : BÖRÜLCE »
Yanıtla #2148
« : Eylül 08, 2014, 09:19:29 ÖS »

ssiibbeell
*
Üye No : 153469
Konu Sayısı : 198
Karizma = 93

Keşke  iki yıl sonrasını, Ana ve Ted olduğu zamanı Christian'ın gözünden okuyabilsek. Ah süper olurduu Göz Kırp.
Yanıtla #2149
« : Eylül 08, 2014, 09:44:28 ÖS »

-minel-
*
Üye No : 139378
Konu Sayısı : 2459
Karizma = 5046

Aşk Mutfağında Bir Tutam Dostluk Bir Ölçek Mutluluk-jill Amy Rosenblatt

Çok güzel bir kitaptı yada ben bu türdeki  her kitabı beğeniyorum.  Hehehe Birbiriyle  arkadaş  üç kadının ve kendilerine çizdikleri yolun hikayesi .

Hayatın her zaman  çok güzel olmadığını her köşeden cepleri para ile dolu beyaz atlı prenslerin çıkmadığını önemli olanın sadece kendine inanç ,aşk

ve arkadaşlık olduğunu anlatıyor. Ben çok beğendim tavsiye ederim. Göz Kırp.
Sayfa 1 ... 210 211 212 213 214 215 216 217 218 219 220 ... 678
Yukarı Çık :)
Gitmek istediğiniz yer: