0 Üye ve 1 Ziyaretçi Konuyu İncelemekte. Aşağı İn :)
Sayfa 1 ... 206 207 208 209 210 211 212 213 214 215 216 ... 678
Konu: Kitap Yorumları Buraya.  (Okunma Sayısı: 1326138 Kere Okundu.)
Yanıtla #2100
« : Eylül 05, 2014, 10:27:48 ÖS »

çıtçıt
*
Üye No : 82056
Konu Sayısı : 20
Karizma = 2149

aynen aynen :/

ya düşünsene Ugly Love'ı Umutsuz'dan daha çok beğenmişler. o nasıl bir şeydir acaba yaa Ne.??

Ugly love kitabinin konusuyla ilgili bile bisey bilmiyorum ama Umutsuz serisi icin 2.5 olarak Finding cinderella adinda novella yazmis Daniel ve Six icin kesinlikle muthis kotu tek tarafi novella olmasi dolu dolu yazsaydi keske cok tatlilardi bakmanizi tavsiye ederim ve bu kadar ovuldugune gore Ugly love da fazlasiyla merak uyandirdi. Keyifli okumalar...

Evet Finding Cindirella var. ama okuma listem o kadar kabardı ki onu sıkıştıracak zamanı bulamadım. biraz ara vereyim özleyim istedim Holder'ı

@halebg ve sibel kesinlikle tavsiye ediyorum. bir olumsuz yorum yapana henüz rastlamadım ben Gülmek :)

Börülce; haklısın yaa insanın resmen içi parçalanıyor.

Çılgın Hırsız Öptüm.

beriseda
WeBCaNaVaRi Botu

Bu Site Mükemmel :)

Çevrimİçi Çevrimİçi

View Profile
Re: Kitap Yorumları Buraya.
« Posted on: Mayıs 05, 2024, 04:29:01 ÖS »

Üye Olunuz.!
Merhaba Ziyaretçi. Öncelikle Sitemize Hoş Geldiniz. Ben WeBCaNaVaRi Botu Olarak, Siteden Daha Fazla Yararlanmanız İçin Üye Olmanızı ŞİDDETLE Öneririm. Unutmayın ki; Üyelik Ücretsizdir. :)

Giriş Yap.  Kayıt Ol.
Anahtar Kelimeler: Kitap Yorumları Buraya. e-book, Kitap Yorumları Buraya. programı, Kitap Yorumları Buraya. oyunları, Kitap Yorumları Buraya. e-kitap, Kitap Yorumları Buraya. download, Kitap Yorumları Buraya. hikayeleri, Kitap Yorumları Buraya. resimleri, Kitap Yorumları Buraya. haberleri, Kitap Yorumları Buraya. yükle, Kitap Yorumları Buraya. videosu, Kitap Yorumları Buraya. şarkı sözleri, Kitap Yorumları Buraya. msn, Kitap Yorumları Buraya. hileleri, Kitap Yorumları Buraya. scripti, Kitap Yorumları Buraya. filmi, Kitap Yorumları Buraya. ödevleri, Kitap Yorumları Buraya. yemek tarifleri, Kitap Yorumları Buraya. driverları, Kitap Yorumları Buraya. smf, Kitap Yorumları Buraya. gsm
Yanıtla #2101
« : Eylül 05, 2014, 10:38:05 ÖS »

Sanem.
*
Üye No : 170187
Konu Sayısı : 16
Karizma = 72

Ben rastladım,Handem sıkılmış  Hehehe

"Just Have a Little Faith." Micheal J. Scofield

Yanıtla #2102
« : Eylül 05, 2014, 10:52:46 ÖS »

çıtçıt
*
Karizma = 2149

gız hande sıkılmamışsındır bi tekrar oku bakiiiim Zuhahaha
Yanıtla #2103
« : Eylül 05, 2014, 10:55:34 ÖS »

*Hiera*
*
Üye No : 140119
Konu Sayısı : 346
Karizma = 197

Öyle pat diye söylenir mi Sanem'im ya, kafama terlik atacaklar şimdi. Öldüm Gülmekten. Öldüm Gülmekten.

Aslında onu okurken aynı zamanda başka bi kitabı daha okuyodum, kendimi tam verememiş olabilirim, üstüme gelmeyin, tamam tekrar okucam.  Öldüm Gülmekten. Hehehe

Geçmişimin karanlığı, geleceğimi aydınlatır..
Yanıtla #2104
« : Eylül 05, 2014, 11:21:00 ÖS »

çıtçıt
*
Karizma = 2149

tamam bakalımm  Hehehe
Yanıtla #2105
« : Eylül 06, 2014, 12:34:15 ÖÖ »

Sanem.
*
Üye No : 170187
Konu Sayısı : 16
Karizma = 72

Aahah Handem sorry o zaman,beni affedebilecek misin? Ağlıyorum.
Yanıtla #2106
« : Eylül 06, 2014, 12:47:47 ÖÖ »

*Hiera*
*
Üye No : 140119
Konu Sayısı : 346
Karizma = 197

Affederdim tabiki canım da gerek kalmadı sanırsam. Zuhahaha Tekrar okuyacağımı söyleyip aramızda ateşkes yaptık. Öldüm Gülmekten.
Yanıtla #2107
« : Eylül 06, 2014, 01:25:27 ÖÖ »

CarolineF
*
Üye No : 164272
Konu Sayısı : 0
Karizma = 5

Duvarların Dili Olsa - Alice Clayton

Eveet kitabı bitirdim fakat yorumunu yazmamıştım, Sayın Simon Duvardelen'i yorumsuz bırakmak olmaz diyip hemen yoruma giriştim boş kaldığım bir anda...Merakla beklediğim bir kitap olduğu için ayrıntılı yorumları da okumaktan kaçınmıştım o sebeple kitabın gidişatı beni çok şaşırttı açıkçası ben bunu da diğer 'yetişkin-erotik romans' kategorisindeki kitaplardan sanmıştım ama bu daha çok romantizm ve komediyi aynı anda içinde barındıran hikayelerden olmuş. Diğerleri gibi sürekli bi ayrıl-barış, birileri çiftin arkasından iş çevirsin, sürekli geçmişleri önlerine çıksın, daha önce yaşadıkları trajediler mutluluklarına engel olsun durumları yoktu bu kitapta bol bol komedi okuduk aksine Gülmek :) Örnek verdiğim şekilde gel-gitli aşk hikayelerini de çok seviyorum ama o tür hikayeleri üst üste okuyunca arada bi soluklanmak gerekiyor bence 'Duvarların Dili Olsa' bize o soluklanma şansını vermiş  Bravo

Neyse gelelim karakterlere... beni şaşırtan karakter de Simon oldu aslında, artık beynime mükemmel erkeği nasıl aşıladıysam Christian Grey'le, Rush Finlay'le, Travis Maddox'la, Gabriel Emerson'la.. (bu liste böyle uzar gider çaktırmayın  Hehehehe) Simon'ı pat pat göbeğine vurmalarını, hafif geğirmelerini, ev yapımı ekmek için delirmesini kafamda canlandırınca gerçek bi insanmış gibi hissetim, yani böyle o 'inanılmaz kusursuz' adam imajı yok onda aksine bildiğin kendi komşunmuşcasına hayal edebiliceğin eğlenceli yakışıklı bi karakter  Nanik-Nanik :P  Caroline' da tatlıydı özellikle ben kızlarla arkadaşlık ilişkilerine bayıldım. Ve kitapta çok sevdiğim 2 kısım var ki;birincisi göl evinden şehre dönerken hepsinin iç sesine tanık olduğumuz bölüm, diğeri de kitabın sonunda yer alan kendini insan sanan kedi bey Clive'in iç sesini okuduğumuz sahne...eminim oraları sizde gülerek okursunuz Gülmek :) Caroline'ın OR'siz günlerine veda etmesine şerefine de kadeh kaldırıyorum  Öldüm Gülmekten. Kendisini tebrik ediyor ve yorumumu alıntılarla bitiriyorum  Bye Bye

Yaşın kaç, geldiğin yer neresi olursa olsun iki evrensel gerçek vardı. Yanlış bir zamanda gaz çıkarılmasına her zaman gülünürdü ve insanların yatak odalarında olanlar hep merak edilirdi.

Tek bakışımla onu hizaya sokup benden merhamet dilenecek noktaya getirmek istiyordum. Ama olmadı... Simon, Uluslararası Orgazm Ofisinin Müdür bunu yapmadı. O. Hala. Sırıtıyordu.

''Beni öpmeye devam et lütfen.''
  ''Oyulup fener yapılmış balkabağını öpmek gibi bir şey. Bu sırıtış da ne böyle ?''

''Manastıra mı ? Ne ? Gel buraya. Şu olaylaı abartma huyunu da alıp gelir misin lütfen ?'' Kolumdan tutup beni mutfağa doğru çekti, sonra da kollarına aldı.
Yanıtla #2108
« : Eylül 06, 2014, 10:42:39 ÖÖ »

Mila.
*
Üye No : 182573
Konu Sayısı : 1
Karizma = 11

Merhaba  Bye Bye
Ateş Serisi hakkında birkaç cümle yazacağım.
Ben bu seriye ba-yıl-dım! Bu yaz okuduğum en güzel seriydi  Öptüm.  Önce şu konuya değineyim ; ben Epsilon Yayınlarına karşı önyargılıydım birazcık.  Utandım. Genelde yetişkin türü yazdığını sanıyordum.Yanılmışım.Ben daha çok DEX okurum ama Epsilon'un da kendine özgü bir kalitesi olduğunu keşfetmiş bulunmaktayım.
İlk kitap , Karanlık Ateş , diğerlerine göre hafifti ama ben onda bile heyecanlandım.Son kitaba gelene kadar hop oturup hop kalktım  Hehehehe
Mac beni kendine hayran bıraktı.  Öptüm. Başlarda Barrons'ı sevmemiştim hatta burada da yazmıştım  Hehehe Sonra sevmeye başladım  Bravo
Farklı bir çekiciliği var.Ve gıcıklığı...Bayan Lane demesine sinir oluyordum  Hehehe Faefever'ı da okuyunca seri bitti ve ben boşlukta kaldım  Hönk.! Ağlıyorum. Ağlicam.
Britney Spear'ın Criminal şarkısını seriye ithaf ettim  Öptüm.
Bu arada aşağıdaki yapım çok güzel olmuş bence  Öptüm.
WeBCaNaVaRi'na Üye Olmadan Link'leri ve Kod'ları Göremezsiniz.
Link'leri Görebilmek İçin. Üye Ol. veya Giriş Yap.

Gelelim ikinci seriye!
Ben Dani'yi Fever serisinde sevmemiştim.Büyük ihtimalle okumam o seriyi. Sinirden Ölüyorum.  Aaaaa.
Criminal : WeBCaNaVaRi'na Üye Olmadan Link'leri ve Kod'ları Göremezsiniz.
Link'leri Görebilmek İçin. Üye Ol. veya Giriş Yap.

Ben Mac'i hep bu sesle düşünmüştüm.
Sözleri de Barrons'ı anlatıyor bence  Hehehehe
"Ben bir suçluya aşık oldum." Öptüm.
Son olarak ;
Sizi seviyorum kitap dostları , Webcanavarı Sakinleri!

Yanıtla #2109
« : Eylül 06, 2014, 11:53:13 ÖÖ »

orppersephone
*
Üye No : 165184
Konu Sayısı : 585
Karizma = 360

Orjinal Adı : Ismarlama Bebek
Yazar :  Fatih Murat Arsal
Goodreads Puanı :5/3,70
Puanım :5/4

Şuana kadar okuduğum kitaplarının arasında en eğlenceli giriş kısmına sahipti. Vildan'ın, Ataman'ı kandırma girişimleri ve oyun oynayayım derken kendisinin oyuna gelmesini okumak çok keyifliydi. Yazarın kendisine her kitapta yaptığım klasik eleştirilerimi bir kenara koyacak olursam eğer bu kitap beni o kadar da bunaltmadı. Keyifliydi. Bazen ikisi de salaklık etti. Ama yine de öyle çok aşırı gelmedi. Hele Seni Sevmem İstemedim kitabından sonra bu kitap için mükemmel ötesi bile derim hani o derece Zuhahaha Zoraki Gelin serisine iyi bir başlangıç kitabı olduğunu düşünüyorum, ve diğer kitabını şimdiden merak ediyorum. Tavsiye ederim Gülmek :)
Sayfa 1 ... 206 207 208 209 210 211 212 213 214 215 216 ... 678
Yukarı Çık :)
Gitmek istediğiniz yer: