0 Üye ve 1 Ziyaretçi Konuyu İncelemekte. Aşağı İn :)
Sayfa 1 ... 171 172 173 174 175 176 177 178 179 180 181 ... 678
Konu: Kitap Yorumları Buraya.  (Okunma Sayısı: 1325557 Kere Okundu.)
Yanıtla #1750
« : Ağustos 22, 2014, 03:02:23 ÖS »

cotton
*
Üye No : 163036
Konu Sayısı : 0
Karizma = 0

DUYGU Işık Parlakyıldız     çoook güzldi hiç bitmesin istedim kesinlikle okunmalı
WeBCaNaVaRi Botu

Bu Site Mükemmel :)

Çevrimİçi Çevrimİçi

View Profile
Re: Kitap Yorumları Buraya.
« Posted on: Mayıs 03, 2024, 11:53:37 ÖÖ »

Üye Olunuz.!
Merhaba Ziyaretçi. Öncelikle Sitemize Hoş Geldiniz. Ben WeBCaNaVaRi Botu Olarak, Siteden Daha Fazla Yararlanmanız İçin Üye Olmanızı ŞİDDETLE Öneririm. Unutmayın ki; Üyelik Ücretsizdir. :)

Giriş Yap.  Kayıt Ol.
Anahtar Kelimeler: Kitap Yorumları Buraya. e-book, Kitap Yorumları Buraya. programı, Kitap Yorumları Buraya. oyunları, Kitap Yorumları Buraya. e-kitap, Kitap Yorumları Buraya. download, Kitap Yorumları Buraya. hikayeleri, Kitap Yorumları Buraya. resimleri, Kitap Yorumları Buraya. haberleri, Kitap Yorumları Buraya. yükle, Kitap Yorumları Buraya. videosu, Kitap Yorumları Buraya. şarkı sözleri, Kitap Yorumları Buraya. msn, Kitap Yorumları Buraya. hileleri, Kitap Yorumları Buraya. scripti, Kitap Yorumları Buraya. filmi, Kitap Yorumları Buraya. ödevleri, Kitap Yorumları Buraya. yemek tarifleri, Kitap Yorumları Buraya. driverları, Kitap Yorumları Buraya. smf, Kitap Yorumları Buraya. gsm
Yanıtla #1751
« : Ağustos 22, 2014, 03:06:36 ÖS »

ssiibbeell
*
Üye No : 153469
Konu Sayısı : 198
Karizma = 93

Ateş serisi hayranları DİKKAT!

Az önce Iced'ın ön okumasını okudum ve söyleyebilirim ki hiç heyecanlanmadım. Aksine yüzümü buruşturup 'bu ne be' demiş olabilirim.
Az önce okuduğum Dani Ateşteki Dani'ye hiç mi hiç benzemiyor.
Ryodan'ın Barrons'un yerini alamayacağını bir kez daha öğrenmiş oldum.
Aslında heyecanlanmamam iyi oldu. Artık sabırsızllıkla beklemiyorum.
Umarım yorumum sizin görüşlerinizi etkilemez. Gülmek :)
sana tüm kalbimle katılıyorum
bende okudum ve beğenmedim
okurmuyum bilmiyorum
ama dokuzlar çıkacak sonra baronsun dokuzları onu bekliyorum Gülmek :)

Evet ya umarım şu dokuzlar erken çıkar Dani'ninkindan çok onlarınkini bekliyorum. Lor ve unseelie prensesi falan gibi şeyler okudum çok meark ediyorum. Onların hikayesi çok tutar bence Zuhahaha

Yanıtla #1752
« : Ağustos 22, 2014, 03:38:32 ÖS »

mrsrobinson
*
Üye No : 152257
Karizma = 4

Arkadaşlar bir arkadaşım şuan bir kitap yazıyor ve kitabın şuan yazmış olduğunun bir kısmını paylaşmak istiyor çünkü gidişatla ilgili yorumlara ihtiyacı var bunu paylaşmak istiyoruz bu konuda ne düşünüyorsunuz özellikle bölüm sorumlularına soruyorum bitmemiş bir kitabı paylaşabilirmiyiz. Bitince kitap burada paylaşmayı istiyoruz.

Kendime not:
Yıkıldığı zaman altından kalkabileceğin Hayaller kur!
Yanıtla #1753
« : Ağustos 22, 2014, 03:48:02 ÖS »

BÖRÜLCE
*
Üye No : 182234
Konu Sayısı : 1488
Karizma = 2457

Michael Lee West - Aşk Adında Hayat

Sürprizlerle dolu bir kitap.Teeny nişanlısını iki çıplak kadınla birlikte yakalıyor ve olaylar başlıyor.Nişanlınızı bu durumda yakalasınız ağaca tırmanıp ona ve yanındaki sürtüklere şeftali fırlatır mısınız?İşte burası bana saçma geldi ve acaba bitene kadar işkence mi çekeceğim diye düşündüm.Ama öyle olmadı,gayet ilginç bir kitapla karşılaştım.Bu olaydan bir kaç gün sonra nişanlısı öldürüldü ve Teeny de baş şüpheli konumuna düştü.Ama işe bakın ki Teeny'nin ilk aşkı avukat ve Teeny'e tabiii ki yardım etmeli değil mi!  Göz Kırp. Baştan sona olaylar bitmiyor ve katil kim öğrenene kadar da heyecanla okuyorsunuz kitabı.Ölen nişanlının kız kardeşi psikolojik rahatsızlıkları olan bir tip,üvey annesi tam bir çılgın dekoratör ve Teeny'nin ailesi de pek akıllı tiplerden oluşmuyor.Kitap tamamen renkli karakterlerle dolu.Tek eksik tarafı ise kitaptaki aşkın çok basite indirgenerek anlatılması.Özellikle adamın duyguları açısından.Onun dışında gayet güzeldi  Bravo
Yanıtla #1754
« : Ağustos 22, 2014, 06:50:32 ÖS »

halebg
*
Üye No : 160450
Karizma = 16

@ Gülmek :) Gülmek :) Gülmek :) ssiibbeell
haklısın cnm ben ztn daniyi hiç sevmemiştim okurken  birazda 14 oluşu etkiledi belki
o yaşta bi kızın ryodanın ce Cristian ın onu beklemesi falan hikaye beni pek çekmedi
barons olmazsa ki ICED, in tutacağını sanmıyorum ki bu benim düşüncem tabii
Umalım da dokuzlar erken gelsin Göz Kırp.

Üzgün olmak istiyorsanız Geçmişte yaşayın.
Endişeli olmak istiyorsanız Gelecekte yaşayın.
Huzurlu olmak istiyorsanız Şimdiyi yaşayın...
Yanıtla #1755
« : Ağustos 22, 2014, 09:32:48 ÖS »

ssiibbeell
*
Karizma = 93

ICED'ın ön okumasını okumak isteyenler için,
WeBCaNaVaRi'na Üye Olmadan Link'leri ve Kod'ları Göremezsiniz.
Link'leri Görebilmek İçin. Üye Ol. veya Giriş Yap.

Umarım kitabın devamı başı gibi olmaz. Gülmek :)
Yanıtla #1756
« : Ağustos 23, 2014, 02:57:23 ÖÖ »

bookworm_24
*
Üye No : 166346
Konu Sayısı : 288
Karizma = 56

SERİYİ OKUMAYANLAR, YORUMU OKUMASIN.

Gölge Ateşi - Karen Marie Moning

Huuvv, 2-3 günde seriyi bitirmiş bulunmaktayım. İlk olarak serinin tamamına, ardından son kitabına yönelik yorumlarımı sunacağım. Bu seri bir harikaydı!  HopHopKop. Fantastik kitaplar okumam ve sevmem ama yazar hayal dünyamızda yepyeni bir dünya yaratmış gibiydi. Barrons hepimizin aşkı.  Öptüm. Mac'e bazı zamanlar sinir olduğumu itiraf ediyorum.  Utandım. Seri boyunca hop oturup hop kalmıştım. Hele kitapların sonları öyle bir bitiyordu ki diğer kitaba resmen saldırıyordum. Nanik-Nanik :P Dani'nin konuşmaları eminim bazılarını da benim kadar sinir etmiştir. Çok gereksiz ve saçma geldi bana.  Aaaaa. Yazarın Dani'nin kitabını çıkarmasını saçma buluyorum, sonuçta sevilen bir karakter değildi. Belki bazıları sevmiştir ona bir şey diyemeyeceğim.  Utandım.

Son kitaba yönelik yorumlarım ise çılgınca. Nanik-Nanik :P
Mac'in sürekli kendiyle ilgili çelişmesi ve yazarın sürekli bizi ters köşe yapması öyle hoşuma gitti ki hop oturup hop kalktım.  HopHopKop. Barrons bu kitapta daha çok açığa çıkmıştı ve aşık hali bir başkaydı. Hele Mac'i sürekli yatağa sürükleyecek sözler söylemesi çok tatlıydı. Ah vahşi hayvan seni... Nanik-Nanik :P  Öptüm.
V'lane da hain çıktı iyi mi?  Hönk.! Aslını söylemek gerekirse serinin başından beri en sevdiğim karakterlerden biriydi kendisi. Hatta Mac Barrons'un olsa bile V'lane dost kalmasını isterdim. Tabii çoğu konuda kızımızın V'lane taviz vermesi de hoşuma gitmiyordu. Barrons'tan çok vakit geçirir olmuşlardı yahu.  Zuhahaha 'Yahu' kelimesini hatırlayanlarınız mutlaka vardır. Çeviriden midir bilmem Barrons'un sürekli 'yahu' demesi benim çok hoşuma gitti. Hele Mac'in kendisine ihanet ettiğini düşündüğü zaman ettiği küfürler çok hastalıklı bir düşünce ama beni gülümsetti.  Nanik-Nanik :P  Öldüm Gülmekten.

Seriyi bitirmiş bulunmaktayım. Dani'nin kitabını okumayı düşünmüyorum. En başından beri Mac ve Barrons benim ikilimdi ve onlarla kalacağım.  Öptüm.

Tavsiye ederim, ilk kitapta sıkılsanız da sonradan kendinizi kaptırmış olacaksınız. Seriyi okumama güvence veren web canavarı okuyucu dostlarım teşekkür ederim. Sizler bi harikasınız!  Öptüm.

Son kez sloganımızı söyleyip öyle gideceğim;

Barrons adam, gerisi yalan!

Gözlüklerim ray-ban, Barrons hayvan!  Hehehe

Artık gökyüzü olsan, kafamı kaldırıp bakmam.
Yanıtla #1757
« : Ağustos 23, 2014, 10:30:59 ÖÖ »

crazyde
*
Üye No : 139587
Konu Sayısı : 3
Karizma = 1006

@Merve Barrons un aşık halleri ve ikili arasında ben daha çok duygu bekliyordum sanki hani oldu bittiye gelmiş gibi hissetttim sırf yazmış olmak için yazılmış bence vahşi hayvan mı  Göz Kırp. az bile kalır ona çeviri konusunda maalesef Barrons u ne kadar yumuşak okumuşuzda haberimiz yok küfür bile adama yakışıyor ne dim ki  Öptüm.
 ''Gözlüklerim ray-ban, Barrons hayvan''bu sloganı kim bulmuşsa cuk oturmuş Gülmek :)
« Son Düzenleme: Ağustos 23, 2014, 10:34:25 ÖÖ Gönderen : crazyde »
Yanıtla #1758
« : Ağustos 23, 2014, 10:59:19 ÖÖ »

bookworm_24
*
Üye No : 166346
Konu Sayısı : 288
Karizma = 56

@ crazyde

Sloganı ben buldum canım.  Hehehe

Söylediğin şeye gelirsek haklı olabilirsin çünkü Ateş Serisi her yönüyle macera-paranormal bir seriydi. Zaten fark edildiği üzere aşklarını da sadece son kitapta yaşadılar, ondan öncesi hep bir telaş, hep bir heyecandı. Aslında yazarı da anlıyorum, macera kitabı içinde aşkı pek yansıtamamış olabilir. Ama bence yine de Barrons hayvanı ( kimse darılmasın, cidden hayvan Nanik-Nanik :P ) elinden geldiğince Mac'e aşkını gösterdi. Ben asıl V'lane'nın hain olmasını beklemiyordum, pislik  Sinirden Ölüyorum.
Yanıtla #1759
« : Ağustos 23, 2014, 11:52:08 ÖÖ »

ssiibbeell
*
Karizma = 93

Dikkat spoiler!!!

V'lane in hain olmasını ben de beklemiyordum. Aslında onu sevmiştim.
Sonuçta tek bilgi kaynağımız oydu. Ama yazar illa bize şok edecek bi şeyler bulucaktı  yani.. Sinirden Ölüyorum.
Rovena'da hakettiğini buldu. Zaten o yaşlı karıyı hiç sevmemiştim.  Dövmek
Sayfa 1 ... 171 172 173 174 175 176 177 178 179 180 181 ... 678
Yukarı Çık :)
Gitmek istediğiniz yer: