0 Üye ve 2 Ziyaretçi Konuyu İncelemekte. Aşağı İn :)
Sayfa 1 ... 159 160 161 162 163 164 165 166 167 168 169 ... 678
Konu: Kitap Yorumları Buraya.  (Okunma Sayısı: 1326199 Kere Okundu.)
Yanıtla #1630
« : Ağustos 18, 2014, 10:04:15 ÖS »

Sanem.
*
Üye No : 170187
Konu Sayısı : 16
Karizma = 72

Seri şöyle canım :
1-Karanlık Ateş
2-Kan Ateşi
3-İntikam Ateşi
4-Rüya Ateşi
5-Gölge Ateşi
Bence çok doğru bir hareket, yorumlarını da bekliyoruz Göz Kırp. Keyifli okumalar Göz Kırp.

"Just Have a Little Faith." Micheal J. Scofield

WeBCaNaVaRi Botu

Bu Site Mükemmel :)

Çevrimİçi Çevrimİçi

View Profile
Re: Kitap Yorumları Buraya.
« Posted on: Mayıs 05, 2024, 09:58:27 ÖS »

Üye Olunuz.!
Merhaba Ziyaretçi. Öncelikle Sitemize Hoş Geldiniz. Ben WeBCaNaVaRi Botu Olarak, Siteden Daha Fazla Yararlanmanız İçin Üye Olmanızı ŞİDDETLE Öneririm. Unutmayın ki; Üyelik Ücretsizdir. :)

Giriş Yap.  Kayıt Ol.
Anahtar Kelimeler: Kitap Yorumları Buraya. e-book, Kitap Yorumları Buraya. programı, Kitap Yorumları Buraya. oyunları, Kitap Yorumları Buraya. e-kitap, Kitap Yorumları Buraya. download, Kitap Yorumları Buraya. hikayeleri, Kitap Yorumları Buraya. resimleri, Kitap Yorumları Buraya. haberleri, Kitap Yorumları Buraya. yükle, Kitap Yorumları Buraya. videosu, Kitap Yorumları Buraya. şarkı sözleri, Kitap Yorumları Buraya. msn, Kitap Yorumları Buraya. hileleri, Kitap Yorumları Buraya. scripti, Kitap Yorumları Buraya. filmi, Kitap Yorumları Buraya. ödevleri, Kitap Yorumları Buraya. yemek tarifleri, Kitap Yorumları Buraya. driverları, Kitap Yorumları Buraya. smf, Kitap Yorumları Buraya. gsm
Yanıtla #1631
« : Ağustos 18, 2014, 10:37:16 ÖS »

sanane_61
*
Üye No : 99109
Konu Sayısı : 9901
Karizma = 40607

Sanemcim sorma gitsin şu aralar Barros modundayım hadi hayırlısı  Hehehe

@ssiibbeell
Ayy  zaten şu anda Ryodan'ı elime verseler bi kaşık suda boğardım  Dövmek

@embish
Durman kabahat başla başla   Öldüm Gülmekten.
Yanıtla #1632
« : Ağustos 18, 2014, 11:21:03 ÖS »

cotton
*
Üye No : 163036
Konu Sayısı : 0
Karizma = 0

sümeyye akarçay REHİNE kitabı okunmuyor ne kadar zorladım ancak 280.sayfaya geldim çok sıktı .Tabiki bu benim fikrim mutlaka beğenenlerde vardır ayrıca emeğe saygım sonsuz ancak olmadı...
Yanıtla #1633
« : Ağustos 18, 2014, 11:48:06 ÖS »

hülya33
*
Üye No : 121845
Karizma = 14

Cassandra Clare - Cehennem Araçları Serisi

Kelimenin tam anlamıyla BA - YIL- DIM :-)  Tessa'nın tek kalpte 2 aşk taşıması biraz kafa karıştırıcı olsa da yazar bunu harika bir şekilde tasvir etmiş. Tessa'nin Will'i kaybedişini aktardığı satırları okurken sanki o Hayatımdan bir anmışta sanki tekrar hatırlarmışım gibi bir his kapladı içimi ve Tess'in yıllar sonra hayatına Jem'i tekrar alması Will'i unutturduğu hissi yaratsa da yazar bu konuya şöyle açıklık getirmiş ' parabatailer tek bir ruhu paylaşırlar' Genel anlamda konuşmak gerekirse bazı filmlerde ve kitaplarda bize vampirler kurt adamlar korkutucu gösterildi. Bu kitaptaysa sanki bir insan ırkına verilen isim gibi hissettim ben ve hiç ürkünç gelmedi bana. Tabi bu benim Görüşüm tartışmaya açık bir yorum bu da herkes farklı hissetmiş olabilir.
Kitap sanki önüme konulan bir pasta gibiydi. Bir cümlesini okumadan geçersek sanki tam anlamıyla pastadan tat alamayacak gibi. Fakat her bir cümle o kadar haz verici ki satırlarda  kaybolabilirsiniz.
Son olarak yukarıdaki yorumları kitabı okuyan arkadaşlar daha iyi anlar. Okumayan arkadaşlar içinse nefilim, vampir, heyecan,gerilim vs. Kelimelerin tam dozunda romantizmle harmanlandığı muhteşem bir seri. Emek veren arkadaşlara teşekkürler. Tebrikler. Tebrikler. Tebrikler. Tebrikler.
Yanıtla #1634
« : Ağustos 19, 2014, 04:47:22 ÖÖ »

cotton
*
Üye No : 163036
Karizma = 0

SEN YOKKEN Güneş Demirel başlangıçta çok üzsede sürükleyiciydi.bir çırpıda okuttu kendini. kıskançlık ve diğer duygular çok gerçekçiydi. çocuğu olan okuyucular eminim benim gibi daha çok etkileneceklerdir.
Yanıtla #1635
« : Ağustos 19, 2014, 09:49:35 ÖÖ »

BÖRÜLCE
*
Üye No : 182234
Konu Sayısı : 1488
Karizma = 2457

Cassandra Clare - Cehennem Araçları Serisi

Kelimenin tam anlamıyla BA - YIL- DIM :-)  Tessa'nın tek kalpte 2 aşk taşıması biraz kafa karıştırıcı olsa da yazar bunu harika bir şekilde tasvir etmiş. Tessa'nin Will'i kaybedişini aktardığı satırları okurken sanki o Hayatımdan bir anmışta sanki tekrar hatırlarmışım gibi bir his kapladı içimi ve Tess'in yıllar sonra hayatına Jem'i tekrar alması Will'i unutturduğu hissi yaratsa da yazar bu konuya şöyle açıklık getirmiş ' parabatailer tek bir ruhu paylaşırlar' Genel anlamda konuşmak gerekirse bazı filmlerde ve kitaplarda bize vampirler kurt adamlar korkutucu gösterildi. Bu kitaptaysa sanki bir insan ırkına verilen isim gibi hissettim ben ve hiç ürkünç gelmedi bana. Tabi bu benim Görüşüm tartışmaya açık bir yorum bu da herkes farklı hissetmiş olabilir.
Kitap sanki önüme konulan bir pasta gibiydi. Bir cümlesini okumadan geçersek sanki tam anlamıyla pastadan tat alamayacak gibi. Fakat her bir cümle o kadar haz verici ki satırlarda  kaybolabilirsiniz.
Son olarak yukarıdaki yorumları kitabı okuyan arkadaşlar daha iyi anlar. Okumayan arkadaşlar içinse nefilim, vampir, heyecan,gerilim vs. Kelimelerin tam dozunda romantizmle harmanlandığı muhteşem bir seri. Emek veren arkadaşlara teşekkürler. Tebrikler. Tebrikler. Tebrikler. Tebrikler.

Benim de çok beğendiğim bir seridir.Bir serinin sonu ancak bu kadar güzel yazılabilir diye düşünmüştüm bitince.Will'in ölümü ve sonrasını tekrar tekrar okumuştum gözlerim dolarak.
Yanıtla #1636
« : Ağustos 19, 2014, 11:14:35 ÖÖ »

Mila.
*
Üye No : 182573
Konu Sayısı : 1
Karizma = 11

Ben de ateş serisine başlayacağım Zuhahaha
Yanıtla #1637
« : Ağustos 19, 2014, 11:50:12 ÖÖ »

crazyde
*
Üye No : 139587
Konu Sayısı : 3
Karizma = 1006

KURŞUN LAURELL K. HAMİLTON Dört gözle beklediğim bir kitaptı ama biraz hayal kırıklığı yaşadım konuya gelince Önceki kitaplarda Marmee Noir'in (karanlık anne ) öldürüldüğünü okumuştuk. Ama Anita öldüğünden emin değildi. Haklıda çıktı. Marmee Noir'in fiziksel varlığı son bulmuş, metafiziksel varlığı ise yaşıyor. Avrupa'daki Vampir Konseyi yüzünden. Daha fazla güç uğruna Karanlık Anne'nin Metafiziksel varlığını aralarında paylaşmışlar. Tabi unuttukları bir şey var. O da Karanlık Anne nin kontrol edilemez ve amacı uğruna yapmayacağı şey olmadığı ve önemli bir iş! Hehehe üzerindeyken karanlık anne saldırıya geçer amacı Anita nın yaratıklarını uyandırıp ele geçirmek ama  Jean-Claude ve Richard ile olan triumvirliği ve arkadaşları buna izin vermezler bu saldırıdan kurtulmanın tek yolunun sahip olmadıkları kaplanadamları da yanlarına almak olduğunu düşünürler tabiki bu alma işi konuşup almak şeklinde değil  Göz Kırp. ehh işte anladınız önceki kitaplardan ne demek istediğimi...RİCHARD bu kitapta beni çok şaşırttı maço adam gitti onun yerine uysal aşk çocuğu geldi , Asher krizinde bile yardım etmiş olması noluyo ya Richard bu sen misin gibi sorular sordum ama kitabın sonlarına doğru olanlarrdı ki, kesinlikle bir şey demesini beklerdim Anita nın . Özellikle de Richard ve Jean-Claude'un o kitabın sonlarındaki olayında sadece baktı o Jean claude ya seni gerçekten seven kişi onu nasıl paylaşırsın kadınla  Ağlıyorum. ... laurell bu kitabında sınırları çok zorlamış açıkcası aksiyon sahneleri okumayı daha çok isterdim bu kitapta herkes bir paylaşımcı olmuş kimin kimle ne yaptığı o kadar önmeli değil bence biraz mide bulandırıcı olmuş ama en çok sevindiğim yanı namı diyar kurabiye canavarı REX Haven ın ölmesi geber pislik helede Nat ime menekşe gözlüme yaptıklarından sonra aa bide isimler vardı gurur kıskançlık onlar ne allah aşkına öyle isim mi olur onlar karakter adı  neden çevirmişler ki saçmalık ne kadar iğreti duruyo öyle ama bu kitap resmen ban göre dönemeçti bakalım sonrasında neler olacak  Öptüm.
« Son Düzenleme: Ağustos 19, 2014, 12:03:11 ÖS Gönderen : crazyde »
Yanıtla #1638
« : Ağustos 19, 2014, 12:35:03 ÖS »

Sanem.
*
Üye No : 170187
Konu Sayısı : 16
Karizma = 72

@Mila.
Başla canım başla durduğunuz kabahat Öldüm Gülmekten. Pişman olmayacaksın eminim Şeklimi Koyarım.
Yanıtla #1639
« : Ağustos 19, 2014, 01:09:39 ÖS »

Mila.
*
Üye No : 182573
Konu Sayısı : 1
Karizma = 11

Hadi bakalım beklenti yüksek  HopHopKop.
Sayfa 1 ... 159 160 161 162 163 164 165 166 167 168 169 ... 678
Yukarı Çık :)
Gitmek istediğiniz yer: