0 Üye ve 4 Ziyaretçi Konuyu İncelemekte. Aşağı İn :)
Sayfa 1 ... 120 121 122 123 124 125 126 127 128 129 130 ... 678
Konu: Kitap Yorumları Buraya.  (Okunma Sayısı: 1324599 Kere Okundu.)
Yanıtla #1240
« : Ağustos 05, 2014, 11:48:41 ÖS »

çıtçıt
*
Üye No : 82056
Konu Sayısı : 20
Karizma = 2149

tamam sanane_61 sen ateş serisini oku sen de önerirsen ben de ona başlayacaammm Zuhahaha haklısın handenur püüü bize  Hehehe

Çılgın Hırsız Öptüm.

beriseda
WeBCaNaVaRi Botu

Bu Site Mükemmel :)

Çevrimİçi Çevrimİçi

View Profile
Re: Kitap Yorumları Buraya.
« Posted on: Nisan 29, 2024, 10:33:09 ÖÖ »

Üye Olunuz.!
Merhaba Ziyaretçi. Öncelikle Sitemize Hoş Geldiniz. Ben WeBCaNaVaRi Botu Olarak, Siteden Daha Fazla Yararlanmanız İçin Üye Olmanızı ŞİDDETLE Öneririm. Unutmayın ki; Üyelik Ücretsizdir. :)

Giriş Yap.  Kayıt Ol.
Anahtar Kelimeler: Kitap Yorumları Buraya. e-book, Kitap Yorumları Buraya. programı, Kitap Yorumları Buraya. oyunları, Kitap Yorumları Buraya. e-kitap, Kitap Yorumları Buraya. download, Kitap Yorumları Buraya. hikayeleri, Kitap Yorumları Buraya. resimleri, Kitap Yorumları Buraya. haberleri, Kitap Yorumları Buraya. yükle, Kitap Yorumları Buraya. videosu, Kitap Yorumları Buraya. şarkı sözleri, Kitap Yorumları Buraya. msn, Kitap Yorumları Buraya. hileleri, Kitap Yorumları Buraya. scripti, Kitap Yorumları Buraya. filmi, Kitap Yorumları Buraya. ödevleri, Kitap Yorumları Buraya. yemek tarifleri, Kitap Yorumları Buraya. driverları, Kitap Yorumları Buraya. smf, Kitap Yorumları Buraya. gsm
Yanıtla #1241
« : Ağustos 05, 2014, 11:51:47 ÖS »

sanane_61
*
Üye No : 99109
Konu Sayısı : 9901
Karizma = 40607

Tamam başlayım haber vericem en kısa zamanda Seda  Zuhahaha
Yanıtla #1242
« : Ağustos 05, 2014, 11:55:10 ÖS »

*Hiera*
*
Üye No : 140119
Konu Sayısı : 346
Karizma = 197

Sende okuyacam demeden içim rahat etmeyecek Sedacım. Zuhahaha Zuhahaha

Geçmişimin karanlığı, geleceğimi aydınlatır..
Yanıtla #1243
« : Ağustos 05, 2014, 11:57:50 ÖS »

çıtçıt
*
Üye No : 82056
Konu Sayısı : 20
Karizma = 2149

Tamam başlayım haber vericem en kısa zamanda Seda  Zuhahaha
bekliyorum mervecimmmm Gülmek :)

Sende okuyacam demeden içim rahat etmeyecek Sedacım. Zuhahaha Zuhahaha

ımm şeyy hımm  Şaşkınım.

okurum da en önemli soru: seri tamamlandı mı? Gülmek :) yarım kalan serilere delleniyorummm  Sinirden Ölüyorum.
Yanıtla #1244
« : Ağustos 06, 2014, 12:01:22 ÖÖ »

sanane_61
*
Karizma = 40607

Ona bakarsan artık kitap okumayacağız çünkü artık herkes bir seri yazıyor  Hehehe
Ama benim bildiğim kadarıyla seri bu arada ilk kitabını söyler misin Handenur Zuhahaha
Yanıtla #1245
« : Ağustos 06, 2014, 12:15:27 ÖÖ »

BÖRÜLCE
*
Üye No : 182234
Konu Sayısı : 1488
Karizma = 2457

Evangeline Collins - Yedi Gün Yedi Gece
Kitabın konusundan dolayı bir önyargıyla yaklaştım kitaba.Ama gayet güzel bir aşk hikayesiydi.Rose babasından kalan borçları kapatmak ve erkek kardeşine bakabilmek için her ayın bir haftasını genelevde çalışarak geçiriyor.James de evli ama karısı tarafından sürekli aşağılanan ve aldatılan bir erkek.Sadece bir gece için Rose'un çalıştığı yere gidiyor ve o geceyi Rose'la sohbet ederek geçiriyor.Sonra da ziyaretleri devam ediyor ve aşık oluyorlar.Konu çok hassas olmasına rağmen,gereksiz yere uzatılmadan akıcı bir dille yazılmış hoş bir kitap.Tavsiye ederim....
Yanıtla #1246
« : Ağustos 06, 2014, 12:19:47 ÖÖ »

CarolineF
*
Üye No : 164272
Konu Sayısı : 0
Karizma = 5

Seninle-Jasinda Wilder

Oof nasıl kitaptı öyle ya, kitabın belli bir bölümü var, oraları ağlaya ağlaya okudum. Nelly kendini her kaybedip Colton'ın yanında acılarını serbest bıraktığında ben de ağladım diyebilirim. Ben kitaplara,dizi ve filmlere çok ağlayan bi insanımdır zaten ama heralde en son Holly Bourne-Sen Benim Diğer Yarımsın'ı okuduğumda finalinde bu kadar ağlamıştım. Ama bu kitap sağolsun beni belli aralıklarla ağlattı.
  Kitabın konusunu okuyunca 'nasıl ölen sevgilisinin abisiyle birlikte olucak ya' demiştim bi kere bunu itiraf ediyim. Ama kitabı okuyunca Nelly ve Colton'ın arasındaki o inanılmaz çekimi fark ediyorsunuz hani böyle ruh eşi deriz ya bence öylelerdi. Nelly ve Kyle'de hoş bi çiftti ama sanki onların ilişkisi basit bir hoşlanmanın ve sahiplenme duygusunun etkisiyle başladı gibi hissettim ben..Bir de bu kitap böyle toz pembe aşk hikayelerinden değildi Nelly de Colton da yaraları olan insanlardı ama diğer kitaplardaki gibi birbirlerinde aşkı bulunca herşeyi unuttuk acılarımız geçti moduna girmediler, aksine birbirlerini bi şekilde dengelemeye çalıştılar daha gerçekçiydi benim hoşuma gitti  Gülmek :)

Colton:  Benim gibi kandan sırılsıklam olmuş bir canavardan gelen öpücüğü midesinin kaldırmayacağını söyleyeceğini sandım. Ben onu hak etmiyordum, ben aşağılıktım, bencil piçin tekiydim. Bu yüzden ondan ne alabilirsem aldım ve ona elimdekinin en iyisini vermeye çalıştım.

Nelly:  Ama Colton...Onunla güvendeydim. O bendeki gerçeği bulup çıkarıyordu. Acıyı çekip çıkarıyordu. Colton acıyı biliyordu. Acıya çok yakından aşinaydı. Acıyla yaşıyordu. Aynı zamanda suçlulukla da.

Colton: ''Ben sadece sana aşık olmuyorum Nell. Ben seninle aşka düşüyorum. Sen bir okyanussun, ben sana düşüyorum, senin derinliklerinde boğuluyorum. Senin de dediğin gibi bir bakıma korkutucu ama aynı zamanda şimdiye kadar yaşadığım en mükemmel şey. Sen şimdiye kadar yaşadığım en mükemmel şeysin.''

Hı bi de kitabı 2 tarafında ağzından okuma şansımız vardı böyle kitapları sevdiğim için bu da benim için bi artıydı.
Yanıtla #1247
« : Ağustos 06, 2014, 12:55:17 ÖÖ »

vexed
*
Üye No : 99944
Konu Sayısı : 839
Karizma = 2102

Ted DEKKER-- Kemik Adamın Kızları

Ted Dekker kurgu işindeki ustalığını, kitaptaki zeki karakterle çok iyi gösteriyor. Bir adamın çaresizliği ile sınırları ne kadar zorlayabilir bu kadar anlatılabilir. Ayrıca karakterlerin ruh halleri bir psikoloji romanındaki kadar gerçekçi anlatılıyor. Gerilim yine başrolde, Okumanıza ara verdiğinizde hala aklınızın bir köşesinde olayların nereye varacağını düşünüyor bulabilirsiniz kendinizi. Oyun adlı kitabıyla tanıştığım yazar neredeyse her kitapta çok daha iyi yazıyor gibi gelmeye başladı.

puan yok, elimden gelen sadece koltuğa gömülüp kahvemi içmeyi unutup kitaba dalmak. Gülmek :)

Gün geldiğinde;
ve döndüğünde geriye...
Yanıtla #1248
« : Ağustos 06, 2014, 12:56:11 ÖÖ »

*Hiera*
*
Üye No : 140119
Konu Sayısı : 346
Karizma = 197

Tamam baþlayým haber vericem en kýsa zamanda Seda  Zuhahaha

Sende okuyacam demeden içim rahat etmeyecek Sedacým. Zuhahaha Zuhahaha

ýmm þeyy hýmm  Şaşkınım.

okurum da en önemli soru: seri tamamlandý mý? Gülmek :) yarým kalan serilere delleniyorummm  Sinirden Ölüyorum.
Sen hiiiç merak etme bu seri tamam. Göz Kırp. Çok çok da güzel kurgusu olan bi seri. Gülmek :)
Ona bakarsan artýk kitap okumayacaðýz çünkü artýk herkes bir seri yazýyor  Hehehe
Ama benim bildiðim kadarýyla seri bu arada ilk kitabýný söyler misin Handenur Zuhahaha
Ben sana baştan hepsini yazayım, ilerde lazım olur canım. Zuhahaha
1. Karanlık Ateş
2. Kan Ateşi
3.İntikam Ateşi
4. Rüya Ateşi
5. Gölge Ateşi
Gölge Ateşinden önce bi ara okuma var. Onu da okumanızı tavsiye ederim.  Müthiş bi şey. Göz Kırp.
Yanıtla #1249
« : Ağustos 06, 2014, 08:09:14 ÖÖ »

sanane_61
*
Karizma = 40607

Tamam baþlayým haber vericem en kýsa zamanda Seda  Zuhahaha

Sende okuyacam demeden içim rahat etmeyecek Sedacým. Zuhahaha Zuhahaha

ýmm þeyy hýmm  Şaşkınım.

okurum da en önemli soru: seri tamamlandý mý? Gülmek :) yarým kalan serilere delleniyorummm  Sinirden Ölüyorum.
Sen hiiiç merak etme bu seri tamam. Göz Kırp. Çok çok da güzel kurgusu olan bi seri. Gülmek :)
Ona bakarsan artýk kitap okumayacaðýz çünkü artýk herkes bir seri yazýyor  Hehehe
Ama benim bildiðim kadarýyla seri bu arada ilk kitabýný söyler misin Handenur Zuhahaha
Ben sana baştan hepsini yazayım, ilerde lazım olur canım. Zuhahaha
1. Karanlık Ateş
2. Kan Ateşi
3.İntikam Ateşi
4. Rüya Ateşi
5. Gölge Ateşi
Gölge Ateşinden önce bi ara okuma var. Onu da okumanızı tavsiye ederim.  Müthiş bi şey. Göz Kırp.

Teşekkür ederim canım. Ara okumaları seriyi okumasamda pdf ye cçevirirken okudum ama şimdi tekrardan okurum Göz Kırp.
Sayfa 1 ... 120 121 122 123 124 125 126 127 128 129 130 ... 678
Yukarı Çık :)
Gitmek istediğiniz yer: