0 Üye ve 1 Ziyaretçi Konuyu İncelemekte. Aşağı İn :)
Sayfa 1 2 3 4 5 6 ... 34
Konu: 3 Yaşındayız !  (Okunma Sayısı: 77148 Kere Okundu.)
« : Ekim 24, 2010, 03:35:10 ÖS »

[B]a[R]a[N]
*
Üye No : 4
Nerden : İstanbul
Cinsiyet : Bay
Konu Sayısı : 5682
Mesaj Sayısı : 27.705
Karizma = 62853


Merhaba, Saygı Değer Yönetici ve Üye'lerimiz.

WeBCaNaVaRi'na Üye Olmadan Link'leri ve Kod'ları Göremezsiniz.
Link'leri Görebilmek İçin. Üye Ol. veya Giriş Yap.
Buraya Tıklayarak 2. Yaş Konumuzu Okuyabilirsiniz.
Hep Birlikte, Koca Bir Sene'yi Daha Bitirmiş ve 3. Yaşımıza Girmiş Bulunuyoruz. İlk Senemizde Olduğu Gibi, 3. Sene'mizdede Bu Konu'yu Açarken Aynı Heycanı Yaşıyor ve Sizlerle Paylaşıyorum. Bulunduğumuz Ayın 27'sinde Açılış Tarihimiz İtibariyle 3 Senedir Aktifliğimizi Sürdürmekte ve İlelebet'te Sürdürmeyi Hedeflemekteyiz. Eski Senelerimize Nazaran, Bu Sene Daha Fazla Geliştik ve Kendimizide Geliştirdik. Webcanavari Yönetim Ekibindeki Şeref Yoksunu, Beyin Noksanı ve Zeka Özürlü Kişi'leri Aramızdan Eleyerek ( ilelebet girişlerini yasaklayarak ) Daha Güzel Bir Ortam Hazırladık ve Devamını Esas Alarak İlerlemekteyiz. Bir Çok ( eski & yeni ) Üye'miz, Eskiye Oranla Daha Az İlgi Olması ve Daha Az Kişinin Aktif Olmasından Yakınıyordu. Hazır Üye'lere Açık Alan da Site'den Bahsederken, Bu Konuyada Değinmekte Yarar Görüyorum.. Site'yi Daha Fazla Genelleyerek, Birazcık Sohbetlerden ve Post Kasmalardan Arındırmak İstediğimiz İçin, Bir Çok Eğlence Kategorimizde ( üyelerin konu açmasını yasakladık ) Oyun Bölümlerimizde Atılan Mesajların ( mesaj sayısını arttırmasını engelledik ) Vb Değişiklikler ile Post Kasılmasının ve Gereksiz Konu'larla Sitemizin Çöplüğe Dönmesini Bir Nebze'de Olsa Engellemek İstedik ve Bunu da BAŞARDIK! Neden'mi ?

a) Bir Çoğunuz Farkında Olmasanız da, WeBCaNaVaRi Gün Geçtikçe Daha Fazla Ziyaretçi ve Üye Kitlesine Ulaşmaktadır. Yoğun Aldığımız Girişler Nedeniyle, Her Sistemin Kasacağı Gibi Bizim Sistemimizde Kasarak Çeşitli Mysql & Apache Hata'ları Vermekte idi. Bunların Önüne Geçmek İçin Kullandığımız HOSTİNG Paket'inin Dışına Çıkarak Kendi VPS ( virtual private server'ımızı ) Kiralamış ve Server İçerisinde Sadece Webcanavari'ni Barındırmaktayız.
b) Bir Çok Üye'miz, Site'de POST Kasmanın Kendilerine Bir Yararı Olacağını ve Bunu Yaparken de Site'yede Yararları Olduklarını Düşünüyordu. Tek Tek Anlatamayacağımız İçin, Post Kastıkları Yerleri Engelleyerek Bu Düşüncelerden Arınmalarına Neden Olduk. :]
c) Diğer Site'lerden Farklı Olduğumuzu, Amacımızın Sadece Üye Sayısı, Konu Sayısı, Mesaj Sayısı Yükselmesi ve Kendimizi Böyle Tatmin Etmeye Çalışmadığımızı Kanıtlamak İstedik! Nasıl'mı...?
i.) Üye'liklerimiz Aktivasyonlu ve Günlük Ortalama 100 ile 140 Arası Üye Kaydı Gerçekleşirken, Biz Bunların Ortalama 25 ile 40'ını Silmekteyiz.
ii.) Bir Çok Kategori'de Konu Açılmasına Engel Olarak, Arama Yapmadan Konu Açanları Uyararak, Forumun Çöplüğe Dönmesine Engel Olduk.
iii.) Bir Çok Bölüm'de Mesaj Atılmasına İzin Verdik AMA Atılan Mesajların, Kullanıcı Mesaj Sayısını Etkilemesini PASİF Duruma Getirerek, POST Kasılmasına Engel Olduk.

Bu ve Benzeri Uygulamalarımız ile HİT Kaybetmedik, Yoğunluk Kaybetmedik! Sadece; Gereksiz Mesaj Dağılımlarından ve Üye Listesinin Kabarmasından Arındık. Geçen Sene Yaklaşık Olarak 7.000 ile 8.000 Arası Günlük Tekil Hitimiz Varken An İtibariyle 12.000 ile 15.000 Arası Hit'e Çıkmış Bulunmaktayız. Webcanavari'nda Bir İLK'e İmza Atarak, Tüm Site'lerimizdeki Yönetici'leri Tek Çatı Altında Toplayarak Bilgi ve Birikim Kattık. Daha Fazla Verim Açısından, Çalışmalarımıza Son Sürat Devam Etmekteyiz. Yine, Bir İLK'e İmza Atarak, Bu Ay İçerisinde ( webmaster yardımcısı ) Seçtik ve 6 Ay Süreyle Değişik Yönetici'mizi Göreve Getirerek Verim'i Arttıracağız. Bir Çok Yönetici'mizin Okul ve İş Hayatları Nedeniyle Daha Fazla Sistematik Çalışmaya Karar Verdik ve Özel Mesajlar İle Gelen Öneri & İstek & Talep'leri Görmemezlikten Gelerek, İstek & Öneri & Şikayet Bölümümüze Açılan Tüm Konu'ları Titizlikle İncelemekte ve Aramızda Tartışmaktayız. Tartışma Sonucu ise, Olumlu & Olumsuz Sonucu Konu'ya Yazarak Bilgi Vermekteyiz. Ekstra Olarak, Site'mizin Butonları Arasında Bulunan ( İletişim ) Kısmından Gelen Mail'lere KESİNLİKLE Geri Dönüş Sağlamakta ve Sorunları Minimum'a İndirmek İçin Çalışmaktayız. Siz Birbirinden Değerli Üye'lerimizden Rica'mız, İstek ve Talepleriniz de Biraz Daha Sabırlı ve Anlayışlı Olmanız. Her Gün Elimize 10'larca İstek ve Öneri Mail'i Ulaşmakta, Ne Kadar Hepsine Dönüş Sağlasak'ta Doğal Olarak Her İsteği Karşılayamıyor ve Olumlu Dönemiyoruz. Gerek Görülen ve Bizler, Sizler İçin Yararlı Olacak Herşeyi Yapmaya ÖZEN Gösteriyoruz. Anlayışlı Olan Üye'lerimize Teşekkür Ederiz.

Peki Sizler İçin Bu Sene İçerisinde Ne Yaptık? :]

1* Daha Hızlı ve Kaliteli Bir Forum'da Yer Almanız, Hız Problemi Yaşamamanız İçin Paylaşımlı Sunucu'lardaki HOSTİNG Paket'lerinden Vazgeçerek, Paylaşımsız VPS Kiralamış Bulunmaktayız. Tüm Optimize'lerimiz ise SMF ( simple machines forum ) Uyumlu Olarak Tarafımca Ayarlanmış ve Maximum Performans Elde Etmekteyiz.

2* Site'nin Gelir Kaynağı Olan Reklam'ların Büyük Oranını Sadece Ziyaretçi'lerimize Görünür Yaparak, Üye'lerimizin Rahatsız Olmasını ve Sayfa Hızı Sorunu Yaşamalarını Engelledik.

3* Site'deki Güncel Haber ve Değişiklikleri Sürekli Mail Olarak Bildirirken, Rahatsız Olan Üye'lerimizin Sıkıntılarını Gidermek İçin Duyuru Bölümümüzde Süreli Geçiş Olarak Aktif Ettik ve Her Sayfa'nın En Üstünde Göreceğiniz Gibi Sürekli Yeni Haberler Geçmektedir.

4* Bir Çok Kategorimizde Konu Açılmasını Engellemiştik ve Yönetici Ekibimizi Genişletmekle Birlikte, Bu Kısıtlamalarıda Minimum Düzeye Getirdik. ( ARAMA YAPARAK ) Dilediğiniz Yerlere Konu Açabilirsiniz.

5* Gelelim Birbirinden Güzel ve Değerli Bayanlarımıza :] Sizler için, WeBCaNaVaRi'na Üye Olmadan Link'leri ve Kod'ları Göremezsiniz.
Link'leri Görebilmek İçin. Üye Ol. veya Giriş Yap.
www.kadincaforum.net
'i Açarak Daha Nezih ve Sadece Bayanların Bulunduğu, Üye'leri Titizlikle Seçtiğimiz, Kayıtlı Olan Üye'lerin %90 Gibi Büyük Bir Kısmının Webcanavari'ndan Girerek Katılımcı Olduğu Güzel Bir Site'yi Armağan Ediyoruz. ( WeBCaNaVaRi'na Üye Olmadan Link'leri ve Kod'ları Göremezsiniz.
Link'leri Görebilmek İçin. Üye Ol. veya Giriş Yap.
Tıklayarak Konu'muza Gözatabilirsiniz.
)

6* Rapcilerimiz için Uzun Süredir Aktif Olan WeBCaNaVaRi'na Üye Olmadan Link'leri ve Kod'ları Göremezsiniz.
Link'leri Görebilmek İçin. Üye Ol. veya Giriş Yap.
www.rapcanavari.net
Te ise Yönetici Kadrosunu Genişleterek Güvenilir, Sağ Duyulu, Ortak Çalışmaya Uygun ve Çalışkan Kişileri Seçtik.

7* Rockcılarımız için Kısa Bir Süre Kadar Pasif Hale Getirdiğimiz ve Yine Aktifleştirdiğimiz WeBCaNaVaRi'na Üye Olmadan Link'leri ve Kod'ları Göremezsiniz.
Link'leri Görebilmek İçin. Üye Ol. veya Giriş Yap.
www.rockcanavari.net
'in Yayın Hayatını Sürdürmekteyiz.

8* Küçüklerimizi Unutmayarak, Onlar için ise WeBCaNaVaRi'na Üye Olmadan Link'leri ve Kod'ları Göremezsiniz.
Link'leri Görebilmek İçin. Üye Ol. veya Giriş Yap.
www.oyunevim.net
'i Açtık ve Daha da Geliştirmeye Yönelik Planlarımız Bulunmaktadır.

9* FaceBook Başta Olmak Üzere, Bir Çok Sosyal Paylaşım Sitesinde Sayfa & Grup Kurarak, Siz Değerli Üye'lerimize Webcanavari Harici Site'ler Yeni Gelişmelerden Haberdar Olmanız İçin Paylaşımlarımızı Sürdürmekteyiz. ( WeBCaNaVaRi'na Üye Olmadan Link'leri ve Kod'ları Göremezsiniz.
Link'leri Görebilmek İçin. Üye Ol. veya Giriş Yap.
Tıklayarak Bakabilirsiniz.
)

10* Uzun Süredir Dağıttığımız Hotmail Destekli Site Uzantılı Mail'lerimizi Genişleterek, 4 Farklı Uzantıda Hizmet Vermeye Başladık! @webcanavari.net, @kadincaforum.net, @rapcanavari.net ve @rockcanavari.net ( WeBCaNaVaRi'na Üye Olmadan Link'leri ve Kod'ları Göremezsiniz.
Link'leri Görebilmek İçin. Üye Ol. veya Giriş Yap.
Tıklayarak Bakabilir ve Msn & E-Mail Hesabı Açabilirsiniz.
)


Bu Kadar Madde Yeterli Sanırım. :] Gurur Kaynağımız Olan 1. Seçildiğimiz Yarışmadanda Sizlere Bahsetmek İstiyorum. Smf.Gen.Tr ( Türkiye'nin En Büyük SM Forum Script'i Destek Sitesi ) 'nin Düzenlemiş Olduğu " Ayın Sitesi Yarışmasında " 1. Seçildik! WeBCaNaVaRi'na Üye Olmadan Link'leri ve Kod'ları Göremezsiniz.
Link'leri Görebilmek İçin. Üye Ol. veya Giriş Yap.
Tıklayarak Bakabilirsiniz.
Ee, Sanırım Bu Kadar Yeter. :] Daha Fazla Kafanızı Şişirmeyelim. =]

NOT: Bu v.b Konu'larımızın (1. yaş, 2. yaş, 3. yaş) Siz Webcanavari Üye'lerine, Teşekkür Etmek ve Hepinizin Bizler İçin Çok Değerli Olduğunuzu, Bu Neden'le Yaptıklarımızı Bilmeniz Gerektiğini Düşünerek Açmaktayız, Bilginize.


* İstek & Öneri ve Şikayetleriniz İçin WeBCaNaVaRi'na Üye Olmadan Link'leri ve Kod'ları Göremezsiniz.
Link'leri Görebilmek İçin. Üye Ol. veya Giriş Yap.
Tıklayınız..

* Webcanavari İçin Yapılan & Yazılan ( şiir,resim,slayt ) WeBCaNaVaRi'na Üye Olmadan Link'leri ve Kod'ları Göremezsiniz.
Link'leri Görebilmek İçin. Üye Ol. veya Giriş Yap.
Buraya Tıklayarak Görebilirsiniz..


Mavi_Kiyamet Nick'li Yönetici'miz ( webmaster yardımcısı ) Benden Habersiz 3. Yaşımız İçin Slayt Çalışmasında Bulunmuş, Kendisine Teşekkür Ederek, Yaptığı Çalışmayı Sizlerle Paylaşıyorum. İyi Seyirler.
| WeBCaNaVaRi'na Üye Olmadan Link'leri ve Kod'ları Göremezsiniz.
Link'leri Görebilmek İçin. Üye Ol. veya Giriş Yap.
www.webcanavari.com
- WeBCaNaVaRi'na Üye Olmadan Link'leri ve Kod'ları Göremezsiniz.
Link'leri Görebilmek İçin. Üye Ol. veya Giriş Yap.
www.webcanavari.net
- WeBCaNaVaRi'na Üye Olmadan Link'leri ve Kod'ları Göremezsiniz.
Link'leri Görebilmek İçin. Üye Ol. veya Giriş Yap.
www.webcanavari.org
|

Tüm Türkiye Burada, Sen Neredesin...? Gülmek :)
Saygılarımla..
Can BARAN.
« Son Düzenleme: Ekim 30, 2010, 03:10:51 ÖS Gönderen : [в][я][η]™ »

İstek & Öneri ve Şikayetlerinizi: WeBCaNaVaRi'na Üye Olmadan Link'leri ve Kod'ları Göremezsiniz.
Link'leri Görebilmek İçin. Üye Ol. veya Giriş Yap.
Adresine İletebiliriniz.


Bayanlara: WeBCaNaVaRi'na Üye Olmadan Link'leri ve Kod'ları Göremezsiniz.
Link'leri Görebilmek İçin. Üye Ol. veya Giriş Yap.
www.kadincaforum.net

Yemek Tarifi: WeBCaNaVaRi'na Üye Olmadan Link'leri ve Kod'ları Göremezsiniz.
Link'leri Görebilmek İçin. Üye Ol. veya Giriş Yap.
www.gulsahinmutfagi.com

Webcanavari FaceBook: WeBCaNaVaRi'na Üye Olmadan Link'leri ve Kod'ları Göremezsiniz.
Link'leri Görebilmek İçin. Üye Ol. veya Giriş Yap.
www.facebook.com/pages/WeBCaNaVaRiNeT/113802538652033
WeBCaNaVaRi Botu

Bu Site Mükemmel :)

*****

Çevrimİçi Çevrimİçi

Mesajlar: 222.163


View Profile
Re: 3 Yaşındayız !
« Posted on: Eylül 29, 2020, 04:43:05 ÖS »

 
      Üye Olunuz.!
Merhaba Ziyaretçi. Öncelikle Sitemize Hoş Geldiniz. Ben WeBCaNaVaRi Botu Olarak, Siteden Daha Fazla Yararlanmanız İçin Üye Olmanızı ŞİDDETLE Öneririm. Unutmayın ki; Üyelik Ücretsizdir. :)

Giriş Yap.  Kayıt Ol.
Anahtar Kelimeler: 3 Yaşındayız ! e-book, 3 Yaşındayız ! programı, 3 Yaşındayız ! oyunları, 3 Yaşındayız ! e-kitap, 3 Yaşındayız ! download, 3 Yaşındayız ! hikayeleri, 3 Yaşındayız ! resimleri, 3 Yaşındayız ! haberleri, 3 Yaşındayız ! yükle, 3 Yaşındayız ! videosu, 3 Yaşındayız ! şarkı sözleri, 3 Yaşındayız ! msn, 3 Yaşındayız ! hileleri, 3 Yaşındayız ! scripti, 3 Yaşındayız ! filmi, 3 Yaşındayız ! ödevleri, 3 Yaşındayız ! yemek tarifleri, 3 Yaşındayız ! driverları, 3 Yaşındayız ! smf, 3 Yaşındayız ! gsm
Yanıtla #1
« : Ekim 24, 2010, 03:42:54 ÖS »
Avatar Yok

ARuZStyLe
*
Üye No : 31957
Nerden : Ankara
Cinsiyet : Bayan
Konu Sayısı : 13
Mesaj Sayısı : 115
Karizma = 11


Gülmek :) hayırlı olsun daha hepberaber nice nice beraber yıllara inşallah Gülmek :)


Ordamısın?? Mecalin Varsa Dön.. Hala Yokum Diyorsan Ne Halin Varsa Gör!!..
Erkekler Aşka âşık olarak başla, Kadınlarda Erkeklere âşık Olarak Başlar, Aşka âşık Olarak Bitirirler ...  (Remy De Gourmont )   
Yanıtla #2
« : Ekim 24, 2010, 03:44:08 ÖS »

cadı_kız
*
Üye No : 28085
Yaş : 27
Nerden : İstanbul
Cinsiyet : Bayan
Konu Sayısı : 378
Mesaj Sayısı : 3.856
Karizma = 13164


3. yıLımız hayırLı ugurLu oLsun nice yıLLara eriseLim beraber insallah dostLuk ve kardesLik icinde..!

*Her yaranın bedeLini gözLer çeker..!
GözLer ağLar, gözLer sevdiğni görmk ister..!
Her gece uykuLarn böLünür , hayaLi hep gözLerinin önündedir , kör oLmak istersn bazen , birdaha görmemek , güLüşLerini görmemek ..! KaLP AğLarken onun güLüşLerini görmemek..!

iMza : 'cadı_kız  *
Yanıtla #3
« : Ekim 24, 2010, 03:46:47 ÖS »
Avatar Yok

No.FeaR
*
Üye No : 3210
Yaş : 30
Nerden : İstanbul
Cinsiyet : Bay
Konu Sayısı : 22
Mesaj Sayısı : 295
Karizma = 1013


Webcanavari yöneticileri ve üyelerine;yani hepimize hayırlı olsun.. Gülmek :)

Daha bunun gibi nice güzel günlerde beraber olmak dileğiyle.. Gülmek :)

YOU TAKE AWAY, YOU TAKE AWAY..
Yanıtla #4
« : Ekim 24, 2010, 03:49:09 ÖS »

BetüŞ
*
Üye No : 58130
Nerden : İstanbul
Cinsiyet : Bayan
Konu Sayısı : 1
Mesaj Sayısı : 62
Karizma = 4


hepimize hayırlı olsn. konuda slaytta cok guzel olmus helal
Yanıtla #5
« : Ekim 24, 2010, 03:56:49 ÖS »

[B]a[R]a[N]
*
Üye No : 4
Nerden : İstanbul
Cinsiyet : Bay
Konu Sayısı : 5682
Mesaj Sayısı : 27.705
Karizma = 62853


Hep Birlikte İnşAllah Arkadaşlar, İyi Dilekleriniz İçin Teşekkürler.
Yanıtla #6
« : Ekim 24, 2010, 03:58:32 ÖS »

Yıldızım
*
Üye No : 31517
Nerden : Tekirdağ
Cinsiyet : Bayan
Konu Sayısı : 2956
Mesaj Sayısı : 11.566
Karizma = 20130


Daha nice 3 senelerimiz daha olur inşallah Gülmek :) 3. yaşımız kutlu olsun Gülmek :) hepimize hayırlı uğurlu olsun Nanik-Nanik :P
slaytta süper olmuş ablacım kurabiyelerimde ordaaa Nanik-Nanik :P Nanik-Nanik :P Gülmek :)
Yanıtla #7
« : Ekim 24, 2010, 04:02:01 ÖS »

Anqel*
*
Üye No : 21465
Nerden : Yurt Dışı
Cinsiyet : Bayan
Konu Sayısı : 5209
Mesaj Sayısı : 17.797
Karizma = 50130


3. yaşımız hayırlı olsun Webcanavari ailesi Gülmek :) Hep birlikte Nice senelere İnşallah =)

Slayt güzel olmuş zeynep emeğine sağlık Zuhahaha
« Son Düzenleme: Ekim 25, 2010, 10:39:38 ÖÖ Gönderen : melek_03 »

WebCanavari
Yanıtla #8
« : Ekim 24, 2010, 04:02:59 ÖS »
Avatar Yok

.By.pisLick.*
*
Üye No : 28021
Nerden : Tekirdağ
Cinsiyet : Bay
Konu Sayısı : 1669
Mesaj Sayısı : 4.572
Karizma = 23663


3. Yaşımız Hayırlı Olsun Nice Yaşlara İnşallah Hep Birlikte Gülmek :)

YALAN !  
Yanıtla #9
« : Ekim 24, 2010, 04:07:14 ÖS »

Muharebe
*
Üye No : 55928
Nerden : İstanbul
Cinsiyet : Bay
Konu Sayısı : 0
Mesaj Sayısı : 2
Karizma = 11


Webcanavari yöneticileri ve üyelerine;yani hepimize hayırlı olsun.. Gülmek :)

Daha bunun gibi nice güzel günlerde beraber olmak dileğiyle.. Gülmek :)
Sayfa 1 2 3 4 5 6 ... 34
Yukarı Çık :)
Gitmek istediğiniz yer:  


Benzer Konular
Konu Başlığı Başlatan Yanıtlar Görüntü Son Mesaj
1 Yaşındayız ! « 1 2 ... 25 26 »
- WeBCaNaVaRi 1 Yaşında.
[B]a[R]a[N] 255 177465 Son Mesaj Temmuz 12, 2009, 04:41:46 ÖÖ
Gönderen : [B]a[R]a[N]
2 Yaşındayız ! « 1 2 ... 30 31 »
- WeBCaNaVaRi 2 Yaşında.
[B]a[R]a[N] 306 80500 Son Mesaj Ekim 24, 2010, 03:36:05 ÖS
Gönderen : [B]a[R]a[N]
4 Yaşındayız ! « 1 2 ... 100 101 »
- WeBCaNaVaRi 4 Yaşında.
[B]a[R]a[N] 1000 108826 Son Mesaj Ekim 24, 2012, 08:03:44 ÖS
Gönderen : [B]a[R]a[N]
5 Yaşındayız ! « 1 2 ... 171 172 »
- WeBCaNaVaRi 5 Yaşında.
[B]a[R]a[N] 1717 168500 Son Mesaj Ekim 27, 2013, 09:39:22 ÖS
Gönderen : burlesque
7 Yaşındayız ! « 1 2 ... 147 148 »
- WeBCaNaVaRi 7 Yaşında.
[B]a[R]a[N] 1476 203017 Son Mesaj Ekim 26, 2015, 03:49:19 ÖÖ
Gönderen : spinline


Theme: WeBCaNaVaRi 2011 Copyright © 2011 Simple Machines SiteMap | Arşiv | Wap | İmode | Konular