Duyurular
Yönetici kadromuz da olmak isteyenler Wm ve ya wm yardımcılarına mesaj atabilir Hadi bize katılın Gülmek :)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi Konuyu İncelemekte. Aşağı İn :)
Sayfa 1 2 3 4 5 6 ... 31
Konu: 2 Yaşındayız !  (Okunma Sayısı: 74777 Kere Okundu.)
« : Temmuz 14, 2009, 03:09:20 ÖÖ »

[B]a[R]a[N]
*
Üye No : 4
Nerden : İstanbul
Cinsiyet : Bay
Konu Sayısı : 5673
Mesaj Sayısı : 27.674
Karizma = 62842


Merhaba, Sayın WeBCaNaVaRi Yönetici ve Üye'leri.

          WeBCaNaVaRi'na Üye Olmadan Link'leri ve Kod'ları Göremezsiniz.
Link'leri Görebilmek İçin. Üye Ol. veya Giriş Yap.
Buradan 1. Yaş Konu'muzu Okuyabilirsiniz.
Biraz Erken Oldu, Fakat Birşeyi Değiştirmez. =) Nasıl'sa 2. Yaş'ıda 20. Yaş'ıda Herkes Görücek (: Herkes Merak'la Bekliyordu, 2. Yaş Konu'sunu. =) Uzun Olacağından Bahsetmiştim, Sanırım Olacak'ta. Site Büyüdükçe Sorunlar, Dertler, Bir Hayli Büyüyor. 2. Yaşımız Yani 2oo9 Sezonu Bayağı Dolu Geçti. =) Aramıza Çok Fazla Sayıda Kişi Katıldı ve Bir O Kadar'da Aramızdan Ayrılan & Atılan Oldu. =) Yetiştirdiğimiz, Forum'la İlgili Herşeyi Öğrettiğimiz Kişi'ler Satmak Tabirini Kullanmayı Sevmiyorum ama Biz TÜRK'ler Buna Başka Bir İsim Bulana Kadar, Satmak Diyeceğim. Bize Özenti 10'larca Site Açıldı, 2. Şans Verip Güvendiğimiz Kişi'ler Güvenimizi Boşa Çıkardı ve Daha Bir Sürü Şey.. =) Bilgisayar Açıp Kapatmaktan Başka Birşey Bilmeyen Kişi'lere İnternet Kullanmayı, Forum'da Yönetici'lik Yapmayı Öğrettik. Karşılığında Aldığımız Cevap İse: " Sen Benim Ustamdın, Bana Bildiklerimi Öğreten Sendin. Artık Kendi Dükkanımı Açma Zamanı Geldi. " Oldu. Ne Yazık ki Böyle Kişiliksiz İnsanlara Tanık Olduk. Sanki Biz Burada Paralı Eğitim Veriyoruz, Eğitim Bittikten Sonra ise " Bu Adam Forum Açabilir, Sertifikası Falan Veriyoruz. " Aklıma Geldikçe Valla Gülmekten Yerlere Yatıyorum. =) Forum Kurmayı Marifet Bilen, Site'yi Açtıktan Sonra Bu İş Bitti Sanan, Arkadaşlar Girerse Büyür Sanan Çoluk Çocuk Sizlere Sesleniyorum: Forum Kurmak Zor Değil'dir AMA Çoluk Çocuk İşide Değildir. Boşa Zaman Harcamayın, Derslerinizi Çalışın. Bu Şahsın Kim Olduğunu Merak Edenler Olabilir, Çoğu Kişi'de Bilir ama Ben Nick ve İsim Vermeyeceğim. Her Ne Olursa Olsun, Çocuk'ları Rezil Etmek Bize Yakışmaz. Çocukluğuna Veriyoruz. Bize Özenen Onlarca Site Açıldı, Hatta ve Hatta WeBCaNaVaRi'na Üye Olmadan Link'leri ve Kod'ları Göremezsiniz.
Link'leri Görebilmek İçin. Üye Ol. veya Giriş Yap.
www.webcanavari.org
Alındı ve Forum Kurulup Bizim Yaptıklarımızı Taklit Etti. Sonucumu N'oldu? Buyrun, WeBCaNaVaRi'na Üye Olmadan Link'leri ve Kod'ları Göremezsiniz.
Link'leri Görebilmek İçin. Üye Ol. veya Giriş Yap.
Tıklayında Görün. Nereye Yönleniyor?
Eskiden Bu ve Bunun Gibi Özenti'lere Çok Fazla Takardık ve Rahat Vermezdik. Artık Büyüdüğümüzün ve Çok Fazla Taklit Edildiğimizin Farkındayız, Konu Çalmak Yasak Değil. =) Çalın Bakalım Ne Yararını Görücekseniz.? Çalmak İsteyen ve Yasaklanan Varsa WeBCaNaVaRi'na Üye Olmadan Link'leri ve Kod'ları Göremezsiniz.
Link'leri Görebilmek İçin. Üye Ol. veya Giriş Yap.
İletişimden Bana Üyelik Adını Yazsın ve Bann'ım Açılsın Sadece Konu Çalıcam.
Yazsın, Açmazsam Adam Değilim. =) Neyse, Bu Tatsız Konulardan Biraz Uzaklaşarak İstatistiklerimize Gelelim. Geçen Sene'ye Oranla Sahip Olduğumuz İstatistik'in 4 Kat'ına Sahip Olduk 1 Sene'de, Bundan Oldukça Memnunuz. Forum'da Gereksiz Tüm Konu ve Mesaj'ları Silince Tabii Bu Rakam'lar Bir Hayli Düştü. Yinede Geçen Sene'ye Oranla 2 Kat'ı İstatistik Sahibi Olmak, Yükselmek & Büyümek'te Marifet'tir. =) Merak Edenler İçin Ufak Bir Bilgi Vermekte Yarar Var. Yaklaşık 10.000 ile 15.000 Arası Konu, 60.000 ile 80.000 Arası Mesaj Silinmiştir. =) +25.000 Üye'mizin HEPSİ Gerçek Üye'dir.


          Tüm Türkiye Burada, Sen Neredesin.?<- Slogan'ı, Tamamen Bana Ait'tir. Peki Nereden Esmiştir.? Web Kursuna [ Bilge Adam ] Gittiğim Zaman'larda En Çok İlgimi Çeken Slogan'ı " Gelecek Burada. " İdi. Biraz Düşününce Bunu Buldum ve Öyle Kaldı. Sadece WeBCaNaVaRi İle Bağlı Kalmayıpta, Açılmayıda Düşündük. RapCanavari'ni Açtık, Fakat: İlgilenemedik. Son Zamanlar da ise Webcanavari Emektarı ve Benim Kadim Dostum By.Ceza ( Emre ) Elinden Geldiğince Aktif Olmakta. İlerleyen Zamanlar da Daha Fazla Aktif Sayısına ve Dolu Bir Siteyle Sizlere Hizmet Vericeğimizden Şüpheniz Olmasın.

Yaklaşık, 1 Ay Önce [ Yanlış Hatırlamıyorsam. ] Site'deki Yavaşlık Yüzünden, 2 Gün 48 Saat Hiç Uyumamış ve Tema'yı Sıfırlayarak Tüm Mod ve Eklentileri Tekrardan Kurmuştum. Şükür Bu Yavaşlık ve Arada Kapanma Sorunlarımızı Giderdi ve Rahata Erdik. Bu Süreç'te ForumSunucu.Com Sahibi HarzeM ve KaraKule'ye Yardım'lardan Dolayı Teşekkür Ederim.

Paragrafları Bırakalımda, Bu Sene İçerisinde Yaptıklarımızı Maddeler Halinde Sıralayalım. =


1* Site'yi Kasan Tüm Eklentiler Kaldırıldı ve Hızlı Cevap Sadeleşti. =)

2* Tüm Forumlardaki Yazı Rengi Bildiğiniz Üzre Siyah'tır. Bizde İse Bildiğiniz Gibi " Kalın ve Gökmavisi " Renginde Olarak Değiştirilmiştir. [ Daha Anlaşılır Olması İçin. =) ]

3* Üye'lerimize Özel Hotmail Destek'li @webcanavari.net ve @rapcanavari.net Uzantılı Msn Adres'i Dağıtmaya Başladık. Bkz: WeBCaNaVaRi'na Üye Olmadan Link'leri ve Kod'ları Göremezsiniz.
Link'leri Görebilmek İçin. Üye Ol. veya Giriş Yap.
Buraya Tıklayınız.


4* Yine Üye'lerimiz Kolaylıkla Net'te Gezinsin ve Google'a Girmeden Arama Yapabilsin & Webcanavari.net Yazmadan Tek Tık'la Webcanavari'na Girebilsin Diye " WeBCaNaVaRi Toolbar'ı Yaptık. " Bkz: WeBCaNaVaRi'na Üye Olmadan Link'leri ve Kod'ları Göremezsiniz.
Link'leri Görebilmek İçin. Üye Ol. veya Giriş Yap.
Tıkla.


5* Site'de Büyük Ölçüde Görsel Değişiklik Yaptık ve Kullanımı En Kolay & En Anlaşılır & En Sade Hale Getirdik. =)

6* Board Oyunlarında Mesaj Kasan Arkadaşlarıda Unutmadık ve O Bölüm'e Atılan Mesaj'ları, Mesaj Sayılarına Yansıtmama Kararı Aldık. =) [ Artık Kimse Post Kasamicak =)

7* Her Sm Forumda Bulunan Yabancı Ünlü Resim'lerini & Aktör'leri Değiştirerek 100 Tane Bayan & 100 Tane Erkek WeBCaNaVaRi'na Özel Gif'ler Yaptık. =) Kimlik Bilgisinden Bakabilirsiniz. Teşekkürler Melek ×[BLack RoSe]×

8* Forum Kullanımı Hakkında Bilgisi Olmayanlar İçin Eğitim Amaçlı Açtığımız Bölüm'ü Geliştirdik. Bkz: WeBCaNaVaRi'na Üye Olmadan Link'leri ve Kod'ları Göremezsiniz.
Link'leri Görebilmek İçin. Üye Ol. veya Giriş Yap.
Tıklayınız.


9* İstek & Öneri ve Şikayet'lerinizi Bize Bildirebilmeniz ve En Kısa Sürede Cevap Alabilmeniz İçin İletişim Sayfa'sını Yaptık. Bkz: WeBCaNaVaRi'na Üye Olmadan Link'leri ve Kod'ları Göremezsiniz.
Link'leri Görebilmek İçin. Üye Ol. veya Giriş Yap.
Tıklayınız.


10* WeBCaNaVaRi'na Üye Olmadan Link'leri ve Kod'ları Göremezsiniz.
Link'leri Görebilmek İçin. Üye Ol. veya Giriş Yap.
Bence Sözün Bittiği Yer Burasıdır. x)! Bkz.


Ve Daha Sayısız Şey.

          Burada Makale'lerden, Program'lardan, Şarkı'lardan, Video'lardan, Resim'lerden, Fıkra'lardan ÇOK Dostluğu Paylaştık. WeBCaNaVaRi Benim İçin Bir Forum Site'sinden Çok, Bir Evlat Gibi Oldu. Bu Duyguyu, Yaşamayan ANLAYAMAZ. Hiç Aklımdan Çıkmayan Tek Şey Demek Daha Anlamlı Kılar Herşeyi.. (: Yaşadığımız Sorunları Büyük Ölçüde Anlatmasamda, Çok Fazla Bocalama Dönemine Girdik ve Psikolojim Bozulucak Dereceye Geldim. Bir Site'yi Yönetmek & Büyük Bir Site'yle İlgilenmek Gerçekten Zor. Oradan Bakınca, Ona, Buna, Şunu Öğret, Şunu Şunu Yap De Daha Neyi Var? Diye Düşünen Arkadaşlar, Sadece Uğraşan Bilir. Site'yi 3 Kişi Kurduk Diye 1. Yaşındayız Konu'sunda Bahsetmiştim. Aramızdaki Tek Kız Olan, YabanGulum64 Nick'li Meryem Arkadaşımız Yaşadığımız Sorunlar Nedeniyle Aramızdan Ayrılmıştı. Sorunlar Halledildi, Net'e Giremediği İçin Aramızda Değil. xxRuzqaRxx Nick'li Cem İse Yaklaşık 5 - 6 Ay Sadece Günde 1 Msj Atarak Ya da Hiç Atmayarak Aylık Hosting Ücret'ine Ortak Olduğundan, Site ile İlgilendiğini Sandı. [ Artık Ne Kadar İlgilensede Zaman Herşeyi Göstericek =) ] Birşeylerle Boğuşurken, Tek Kalmak Kadar Kötü Bir Duygu Yoktur. =) Kendine Güvenmekten Başka Çıkar Yolunun Olmamasıda İnsanı Çaresiz Kılar. Şuan da Burası Açıksa, Herşey Günlük Gülistanlık Diye Değil. Sizler Varsınız Diye'dir.. Buraya Emek Harcayan Kişi'lere Olan Saygımdan Dolayı 1 Ömür Açık Kalıcak'tır Burası.. Hiç Kişisel'imi Site'ye Yansıtmadım ve Bundan Gurur Duyuyorum. Bazılarının Kafasından Şu Düşünceyi Ne Yazık'ki Silemedim: " Baran'la Kavga Ettim, Ben Artık Bu Site'ye Girmicem. " Şunu Kafanıza Sokun: " Bu Site Sadece Benim Değil ve BEN KİMSEYE MERAKLI DEĞİLİM. " Benim İçin Giren Arkadaşlar Zaten Girmesinler. Site'yi Açtığım Gün Yanımdamıydınızda, Sürekli Yanımda Olmanızı Gerektiricek Bir Nedenim Olsun.? Burada Gelmiş Geçmiş 40 Yönetici Varsa Bunların Sadece 5'i Benim Önceden, Reel'den Tanıdığım Arkadaşlarımdır. Herkes Zaman'la Hakettiğini Alır, Yetki İstenmez, Hakedilir! Aramızda Olan ve Olmayan Şuana Kadar Emeği Geçen, Küfür ve Saygısızlık Yüzünden Aramızdan Atılmayan, Herkese Şahsım Adına Teşekkür Ederim... İyiki Varsınız..

Unutmadan; Site'ye Maddi ve Manevi Destek'lerinden Dolayı WeBCaNaVaRi'na Üye Olmadan Link'leri ve Kod'ları Göremezsiniz.
Link'leri Görebilmek İçin. Üye Ol. veya Giriş Yap.
Vip Üye'lerimize
Teşekkür Ederiz.

* İstek & Öneri ve Şikayetleriniz İçin WeBCaNaVaRi'na Üye Olmadan Link'leri ve Kod'ları Göremezsiniz.
Link'leri Görebilmek İçin. Üye Ol. veya Giriş Yap.
Tıklayınız.

| WeBCaNaVaRi'na Üye Olmadan Link'leri ve Kod'ları Göremezsiniz.
Link'leri Görebilmek İçin. Üye Ol. veya Giriş Yap.
www.webcanavari.com
- WeBCaNaVaRi'na Üye Olmadan Link'leri ve Kod'ları Göremezsiniz.
Link'leri Görebilmek İçin. Üye Ol. veya Giriş Yap.
www.webcanavari.net
- WeBCaNaVaRi'na Üye Olmadan Link'leri ve Kod'ları Göremezsiniz.
Link'leri Görebilmek İçin. Üye Ol. veya Giriş Yap.
www.webcanavari.org
|

Tüm Türkiye Burada, Sen Neredesin...? Gülmek :)
Saygılarımla..
Can BARAN.
« Son Düzenleme: Mart 29, 2011, 06:55:12 ÖS Gönderen : [B][R][N] »

İstek & Öneri ve Şikayetlerinizi: WeBCaNaVaRi'na Üye Olmadan Link'leri ve Kod'ları Göremezsiniz.
Link'leri Görebilmek İçin. Üye Ol. veya Giriş Yap.
Adresine İletebiliriniz.


Bayanlara: WeBCaNaVaRi'na Üye Olmadan Link'leri ve Kod'ları Göremezsiniz.
Link'leri Görebilmek İçin. Üye Ol. veya Giriş Yap.
www.kadincaforum.net

Yemek Tarifi: WeBCaNaVaRi'na Üye Olmadan Link'leri ve Kod'ları Göremezsiniz.
Link'leri Görebilmek İçin. Üye Ol. veya Giriş Yap.
www.gulsahinmutfagi.com

Webcanavari FaceBook: WeBCaNaVaRi'na Üye Olmadan Link'leri ve Kod'ları Göremezsiniz.
Link'leri Görebilmek İçin. Üye Ol. veya Giriş Yap.
www.facebook.com/pages/WeBCaNaVaRiNeT/113802538652033
WeBCaNaVaRi Botu

Bu Site Mükemmel :)

*****

Çevrimİçi Çevrimİçi

Mesajlar: 222.088


View Profile
Re: 2 Yaşındayız !
« Posted on: Ocak 24, 2019, 10:43:55 ÖÖ »

 
      Üye Olunuz.!
Merhaba Ziyaretçi. Öncelikle Sitemize Hoş Geldiniz. Ben WeBCaNaVaRi Botu Olarak, Siteden Daha Fazla Yararlanmanız İçin Üye Olmanızı ŞİDDETLE Öneririm. Unutmayın ki; Üyelik Ücretsizdir. :)

Giriş Yap.  Kayıt Ol.
Anahtar Kelimeler: 2 Yaşındayız ! e-book, 2 Yaşındayız ! programı, 2 Yaşındayız ! oyunları, 2 Yaşındayız ! e-kitap, 2 Yaşındayız ! download, 2 Yaşındayız ! hikayeleri, 2 Yaşındayız ! resimleri, 2 Yaşındayız ! haberleri, 2 Yaşındayız ! yükle, 2 Yaşındayız ! videosu, 2 Yaşındayız ! şarkı sözleri, 2 Yaşındayız ! msn, 2 Yaşındayız ! hileleri, 2 Yaşındayız ! scripti, 2 Yaşındayız ! filmi, 2 Yaşındayız ! ödevleri, 2 Yaşındayız ! yemek tarifleri, 2 Yaşındayız ! driverları, 2 Yaşındayız ! smf, 2 Yaşındayız ! gsm
Yanıtla #1
« : Temmuz 14, 2009, 03:18:20 ÖÖ »

DeLy
*
Üye No : 15758
Nerden : İstanbul
Cinsiyet : Bayan
Konu Sayısı : 488
Mesaj Sayısı : 12.585
Karizma = 9


Çok GüzeL Bir Konu OLmuş. Herşey AçıkLanmış Zaten Ben Burda NoLursa Olsun Olduğum İçin Çok MutLuyum İnş. Bu Hep Devam Ederim Burayı Çok Seviyorum Hayatımda Çok FarkLı Bir Yeri Var Umarım Herşey BöyLe Devam Eder Hepiniz İyiki Varsınız (:
« Son Düzenleme: Temmuz 14, 2009, 03:20:53 ÖÖ Gönderen : DeLy* »

Forum, Mp3, Program, Film, Webcanavari, Makale, Eğitim, Video, Resim, Upload, SMF, Vb, MyBb, Html, Visual Basic, Karikatür, Komik Resimler, Haberler, Güncel, Destek, İsimden Adres Bul, Seo, WebMaster, İstanbul, İzmir, Ankara, Oyun, Download, Counter Strike, Knight Online, İndir, Ceza, Sago, Ayben, Kolera, Pit10, ŞanıŞer, Memleket, Google, Yahoo, Bing, FaceBook, Sohbet, Radyo, Arkadaşlık, HitOfDevil, English Boards, Döviz Kuru, NoteBook Driver, RapCanavari, RockCanavari, Mp3Canavari, Face, Netlog, Sugar.
Yanıtla #2
« : Temmuz 14, 2009, 03:18:45 ÖÖ »

x[BLack RoSe]x
*
Üye No : 2816
Yaş : 29
Nerden : Rize
Cinsiyet : Bayan
Konu Sayısı : 901
Mesaj Sayısı : 12.414
Karizma = 13


öncelikle 2. yaşımızda da burda olmaktan çok mutluyum 2. yaşımız kutlu olsn.Belki pek emeğim geçmemiştir site için ama ben bundan öncede uye olduğum ve baranı tanıdığım forum sitesi gibi burayıda sahiplendim ve hiç bir şekilde başka bir site açayım üye çalayım ya da 2 siteyi bir arada götüreyim gibi bir düşüncem olmadı..Düşünenleride bu aileye ihanet etmiş gibi görüyorum..Belki 3. yaşımızda burda olmayabilirim evleneceğim çünkü Fakat arkamdan ;
7* Her Sm Forumda Bulunan Yabancı Ünlü Resim'lerini & Aktör'leri Değiştirerek 100 Tane Bayan & 100 Tane Erkek WeBCaNaVaRi'na Özel Gif'ler Yaptık. =) Kimlik Bilgisinden Bakabilirsiniz. Teşekkürler Melek ×[BLack RoSe]×bu teşekkürün edilmesi bile beni çok mutlu eder..En azından 1 şey katmısım bu siteye..Yanımızda olan herkese bende teşekkür ederim..
« Son Düzenleme: Ağustos 02, 2009, 02:35:15 ÖÖ Gönderen : ×[BLack RoSe]× »

Forum, Mp3, Program, Film, Webcanavari, Makale, Eğitim, Video, Resim, Upload, SMF, Vb, MyBb, Html, Visual Basic, Karikatür, Komik Resimler, Haberler, Güncel, Destek, İsimden Adres Bul, Seo, WebMaster, İstanbul, İzmir, Ankara, Oyun, Download, Counter Strike, Knight Online, İndir, Ceza, Sago, Ayben, Kolera, Pit10, ŞanıŞer, Memleket, Google, Yahoo, Bing, FaceBook, Sohbet, Radyo, Arkadaşlık, HitOfDevil, English Boards, Döviz Kuru, NoteBook Driver, RapCanavari, RockCanavari, Mp3Canavari, Face, Netlog, Sugar.
Yanıtla #3
« : Temmuz 14, 2009, 03:33:22 ÖÖ »

xxRuzqaRxx
*
Üye No : 2
Nerden : İstanbul
Cinsiyet : Bay
Konu Sayısı : 1920
Mesaj Sayısı : 13.557
Karizma = 56


baran kankacım döktürmüşsün gene Gülmek :) benden fazla bahsetmemişsin ama olsun Zuhahaha Zuhahaha şaka 1 yanada herşeyi cok güzel özetlemiş ve anlatmışsın bi ara kopmuştum ama ondan sonra olanlar mantıklı düşünmemi sağladı ve tekrar aranızdayım fln filan işte oraları cok karıştırmıyım Zuhahaha şahsen ben burdaki herkesi cok seviyorum tu"g"ba az kahrımı cekmiyo yazık garibim Zuhahaha meleği uyuz etmeyide cok seviyorm kozmozun delisi zaten tartışılmaz Gülmek :) biz burda tam bi aile olduk yeri geldi sırlarımız paylaştık yeri geldi dertlerimizi anlattık beraber güldük beraber ağladık =) burdaki her kardeşime cok cok teşekkür ederim iyiki varsınız sizi cok seviyorum Gülmek :)

Siz ne derseniz deyin Ne yaparsanız yapın ben dimdik duruyorum ~ Arkamdan vurun, aldatın, hakaret edin, isterseniz zamanla yerle bir edin Ama ben hepinzle baş edicek kadar `GÜÇLÜYÜM ! Sanal alem oyun aleminiz ,
İlahi sizler ;
Aileniz kreşe göndereceği yere ,Sizi sanal aleme salmış !
Şimdi hepiniz yerle birsiniz ama ayakta olan benim - Kaçınız gerçekten oturup dinlediniz ki içimdeki beni ?
Size göre kişilk değil, dişilik önemli değilmi ~
UMRUMDA BİLE DEĞİLSİNİZ ~
SİZ KİMSİNİZ Kİ TAKICAM SİZİ ?
Verdiğiniz değer kadar huzur veririm size .
Yanıtla #4
« : Temmuz 14, 2009, 03:36:07 ÖÖ »

x[BLack RoSe]x
*
Üye No : 2816
Yaş : 29
Nerden : Rize
Cinsiyet : Bayan
Konu Sayısı : 901
Mesaj Sayısı : 12.414
Karizma = 13


baran kankacım döktürmüşsün gene Gülmek :) benden fazla bahsetmemişsin ama olsun Zuhahaha Zuhahaha şaka 1 yanada herşeyi cok güzel özetlemiş ve anlatmışsın bi ara kopmuştum ama ondan sonra olanlar mantıklı düşünmemi sağladı ve tekrar aranızdayım fln filan işte oraları cok karıştırmıyım Zuhahaha şahsen ben burdaki herkesi cok seviyorum tu"g"ba az kahrımı cekmiyo yazık garibim Zuhahaha meleği uyuz etmeyide cok seviyorm kozmozun delisi zaten tartışılmaz Gülmek :) biz burda tam bi aile olduk yeri geldi sırlarımız paylaştık yeri geldi dertlerimizi anlattık beraber güldük beraber ağladık =) burdaki her kardeşime cok cok teşekkür ederim iyiki varsınız sizi cok seviyorum Gülmek :)

beni deli etsende bende seviyom seni cim cnm kardeşim Zuhahaha Öldüm Gülmekten.  Valla sitedeki coğu kişi benden ufak hepsine abla oldum onlar bana abla dedikçe içim bi hoş oluyo çok seviyorum hepsinni Canlarımsınız nan Zuhahaha iyi ki bu site var iyi ki sizi tanımışım (:
Yanıtla #5
« : Temmuz 14, 2009, 03:37:40 ÖÖ »

hy3na
*
Üye No : 14460
Nerden : Adana
Cinsiyet : Bay
Konu Sayısı : 19
Mesaj Sayısı : 329
Karizma = 10078


aslında ilk yorumu yapan bendim ama gonderme asamasında laptop fazla sındıgından ınflak ettı Zuhahaha uzun uzuna yazmıstım ne guzel yazmıstım Zuhahaha neyse her zaman burdayız her zaman senınleyız brn umarım 30 uncu seneyıde bırlıkte kutlarız sıte var oldukca bızde burda oluruz bunu az cok bılıyorsundur Zuhahaha neyse uzun uzun yazmayacagım unuttum cunku Zuhahaha konusmaya gerek yok herkes kımın ne olduunu ıyı bılıyor ama son sozumu solıyım ıcımde kalmasın Zuhahaha BİZ BÜYÜK BİR AİLEYİZ!!!

:::::::::::: Hy3na ::::::::::::
Yanıtla #6
« : Temmuz 14, 2009, 03:42:55 ÖÖ »

DeLy
*
Üye No : 15758
Nerden : İstanbul
Cinsiyet : Bayan
Konu Sayısı : 488
Mesaj Sayısı : 12.585
Karizma = 9


baran kankacım döktürmüşsün gene Gülmek :) benden fazla bahsetmemişsin ama olsun Zuhahaha Zuhahaha şaka 1 yanada herşeyi cok güzel özetlemiş ve anlatmışsın bi ara kopmuştum ama ondan sonra olanlar mantıklı düşünmemi sağladı ve tekrar aranızdayım fln filan işte oraları cok karıştırmıyım Zuhahaha şahsen ben burdaki herkesi cok seviyorum tu"g"ba az kahrımı cekmiyo yazık garibim Zuhahaha meleği uyuz etmeyide cok seviyorm kozmozun delisi zaten tartışılmaz Gülmek :) biz burda tam bi aile olduk yeri geldi sırlarımız paylaştık yeri geldi dertlerimizi anlattık beraber güldük beraber ağladık =) burdaki her kardeşime cok cok teşekkür ederim iyiki varsınız sizi cok seviyorum Gülmek :)

Aynen Cimmm MeLek*ime KatıLıyorum  Zuhahaha Bende Sizi Bende Sizi Seviyorum Zuhahaha Öldüm Gülmekten.
Yanıtla #7
« : Temmuz 14, 2009, 03:43:33 ÖÖ »
Avatar Yok

Mavi_Kiyamet
*
Üye No : 26505
Nerden : Yurt Dışı
Cinsiyet : Bayan
Konu Sayısı : 12253
Mesaj Sayısı : 47.791
Karizma = 55159


sitenin 2. yasi hayirli olsun çizimler çok güzeldi bu site gercekten cok güzel...emegi olan herkese cok ama cok teşekkürler site konusunda da allah yardimciniz olsun site insallah daha çok büyür Masallah Gülmek :)

İstek & Öneri ve Şikayetlerinizi: WeBCaNaVaRi'na Üye Olmadan Link'leri ve Kod'ları Göremezsiniz.
Link'leri Görebilmek İçin. Üye Ol. veya Giriş Yap.
Adresine İletebiliriniz.
Yanıtla #8
« : Temmuz 14, 2009, 03:44:57 ÖÖ »

[B]a[R]a[N]
*
Üye No : 4
Nerden : İstanbul
Cinsiyet : Bay
Konu Sayısı : 5673
Mesaj Sayısı : 27.674
Karizma = 62842


baran kankacım döktürmüşsün gene Gülmek :) benden fazla bahsetmemişsin ama olsun Zuhahaha Zuhahaha şaka 1 yanada herşeyi cok güzel özetlemiş ve anlatmışsın bi ara kopmuştum ama ondan sonra olanlar mantıklı düşünmemi sağladı ve tekrar aranızdayım fln filan işte oraları cok karıştırmıyım Zuhahaha şahsen ben burdaki herkesi cok seviyorum tu"g"ba az kahrımı cekmiyo yazık garibim Zuhahaha meleği uyuz etmeyide cok seviyorm kozmozun delisi zaten tartışılmaz Gülmek :) biz burda tam bi aile olduk yeri geldi sırlarımız paylaştık yeri geldi dertlerimizi anlattık beraber güldük beraber ağladık =) burdaki her kardeşime cok cok teşekkür ederim iyiki varsınız sizi cok seviyorum Gülmek :)

Laptop Aldı Millet'e Cam Açıp Gösteriyor Görgüsüz Yazsaydım Dimi Nanik-Nanik :P
Yanıtla #9
« : Temmuz 14, 2009, 03:46:22 ÖÖ »

xxRuzqaRxx
*
Üye No : 2
Nerden : İstanbul
Cinsiyet : Bay
Konu Sayısı : 1920
Mesaj Sayısı : 13.557
Karizma = 56


baran kankacım döktürmüşsün gene Gülmek :) benden fazla bahsetmemişsin ama olsun Zuhahaha Zuhahaha şaka 1 yanada herşeyi cok güzel özetlemiş ve anlatmışsın bi ara kopmuştum ama ondan sonra olanlar mantıklı düşünmemi sağladı ve tekrar aranızdayım fln filan işte oraları cok karıştırmıyım Zuhahaha şahsen ben burdaki herkesi cok seviyorum tu"g"ba az kahrımı cekmiyo yazık garibim Zuhahaha meleği uyuz etmeyide cok seviyorm kozmozun delisi zaten tartışılmaz Gülmek :) biz burda tam bi aile olduk yeri geldi sırlarımız paylaştık yeri geldi dertlerimizi anlattık beraber güldük beraber ağladık =) burdaki her kardeşime cok cok teşekkür ederim iyiki varsınız sizi cok seviyorum Gülmek :)

Laptop Aldı Millet'e Cam Açıp Gösteriyor Görgüsüz Yazsaydım Dimi Nanik-Nanik :P

kanka senin aldığın ilk günüde hatırlıyorum girme o konulara Zuhahaha

Sayfa 1 2 3 4 5 6 ... 31
Yukarı Çık :)
Gitmek istediğiniz yer:  


Benzer Konular
Konu Başlığı Başlatan Yanıtlar Görüntü Son Mesaj
1 Yaşındayız ! « 1 2 ... 25 26 »
- WeBCaNaVaRi 1 Yaşında.
[B]a[R]a[N] 255 172389 Son Mesaj Temmuz 12, 2009, 04:41:46 ÖÖ
Gönderen : [B]a[R]a[N]
3 Yaşındayız ! « 1 2 ... 33 34 »
- WeBCaNaVaRi 3 Yaşında.
[B]a[R]a[N] 331 71436 Son Mesaj Ekim 26, 2011, 11:29:58 ÖS
Gönderen : [B]a[R]a[N]
4 Yaşındayız ! « 1 2 ... 100 101 »
- WeBCaNaVaRi 4 Yaşında.
[B]a[R]a[N] 1000 93780 Son Mesaj Ekim 24, 2012, 08:03:44 ÖS
Gönderen : [B]a[R]a[N]
5 Yaşındayız ! « 1 2 ... 171 172 »
- WeBCaNaVaRi 5 Yaşında.
[B]a[R]a[N] 1717 143296 Son Mesaj Ekim 27, 2013, 09:39:22 ÖS
Gönderen : burlesque
7 Yaşındayız ! « 1 2 ... 147 148 »
- WeBCaNaVaRi 7 Yaşında.
[B]a[R]a[N] 1476 182182 Son Mesaj Ekim 26, 2015, 03:49:19 ÖÖ
Gönderen : spinline


Theme: WeBCaNaVaRi 2011 Copyright © 2011 Simple Machines SiteMap | Arşiv | Wap | İmode | Konular