Duyurular
Yönetici kadromuz da olmak isteyenler Wm ve ya wm yardımcılarına mesaj atabilir Hadi bize katılın Gülmek :)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi Konuyu İncelemekte. Aşağı İn :)
Sayfa 1
Konu: Turkcell Akademi Genel Müdürü Banu Işçi Sezen Dünyanın 50 Ik Lideri Arasında  (Okunma Sayısı: 156 Kere Okundu.)
« : Mart 25, 2017, 04:55:08 ÖS »
Avatar Yok

demirdoven
*
Üye No : 210783
Nerden : İstanbul
Cinsiyet : Bay
Konu Sayısı : 572
Mesaj Sayısı : 572
Karizma = 10


Türkiye’nin ilk kurumsal üniversitesi Turkcell Akademi’nin Genel Müdürü Banu İşçi Sezen, 25.’si düzenlenen “World HR Congress - Dünya İK Zirvesi”nde “İK’da Teknolojinin Stratejik Kullanımında “Dünyanın ilk 50 Lideri’’ ödülüne layık görüldü.
Türkiye’nin ilk kurumsal üniversitesi olarak 2006 yılında kurulan Turkcell Akademi’nin 11 yıldır yöneticiliğini yapan ve gelişiminde büyük katkısı bulunan Turkcell Akademi Genel Müdürü Banu İşçi Sezen, “İK’da Teknolojinin Stratejik Kullanımında Dünyanın ilk 50 Lideri’’ ödülüne layık görüldü. 25.’si düzenlenen “World HR Congress - Dünya İK Zirvesi” kapsamında verilen ödülü Sezen, geçtiğimiz 7 yıl boyunca Turkcell Grup’a ve topluma kattığı stratejik bakış açısı, yeni teknoloji kullanımı, HR’a getirdiği yenilikçi bakış açısı, ekosisteme kattığı değer, bütünlük ve iş ahlakı gibi birçok farklı kritere göre değerlendirilerek kazandı.
Hindistan’da düzenlenen törende, layık görüldüğü bu önemli ödül dolayısıyla mutluluk duyduğunu belirten Banu İşçi Sezen, “Turkcell’i ve 2006’da hayata geçirdiğimiz Turkcell Akademi’yi temsilen, teknolojinin stratejik kullanımında dünyanın ilk 50 lideri arasında gösterilmek gerçekten çok gurur verici. Bu başarının temelinde gerçek sermayemizin insan olduğu bilinciyle insana, sektöre ve topluma değer katma vizyonumuz yer alıyor. Türkiye’de eğitimde teknolojiyi kullanarak öncü olduğumuz birçok uygulamayı hayata geçirdik, bu ödüle layık görülmemizde de bunca yıldır bu alana yaptığımız stratejik yatırımın bir sonucu aslında… Turkcell Akademi ile bireylerin gelişimini sürekli kılmak için eğitim teknolojilerine yaptığımız yatırım sayesinde, zaman ve mekan sınırlaması olmaksızın verdiğimiz eğitimlerle milyonlara ulaştık. İlk başta kurumsal üniversite olarak yola çıktığımız Turkcell Akademi’nin içeriğini hem bireysel hem de kurumsal kullanıcılara yönelik olarak geliştirdik. Bu kapsamda dünyanın en iyi üniversiteleriyle işbirlikleri gerçekleştirdik. Türkiye’de ve dünyada birçok insanın yaşamına değer katmak için teknolojiyi fırsata çevirmeye, platformumuzu büyütmeye, yeni öğrenme çözümleri ve içeriklerle “insan”a faydalı olmaya devam edeceğiz”  dedi.

Dünya İK Zirvesi hakkında
Global bir eğitim ve gelişim platformu olan Dünya İK Zirvesi, eğitim ve gelişim alanındaki en büyük organizasyonlardan biri. Global platformun yönetim kurulu her yıl artan bir ivme ile İK’da teknolojiye yatırım yapan, dünyada ilkleri gerçekleştiren İK liderlerini belirliyor.  25. yılında bu ödülü Türkiye’den Turkcell’e layık gördü. Dünya İK Kongresi, Stratejik İK bakış acısıyla şirketlerin inisiyatiflerine katkı sağlayacak hizmetlerin tartışıldığı dünyandaki en kapsamlı etkinlik. Bu yıl eğitim ve gelişimde teknoloji kullanımı, geleceğin çalışma ortamları, yeni öğrenme yöntemleri, mentorluk, liderlik, hikaye anlatımı, çeşitlilik ve insan kaynakları teknolojisi gibi birçok konu 133 ülkeden üst düzey katılımcıyla tartışıldı.
WeBCaNaVaRi Botu

Bu Site Mükemmel :)

*****

Çevrimİçi Çevrimİçi

Mesajlar: 221.854


View Profile
Re: Turkcell Akademi Genel Müdürü Banu Işçi Sezen Dünyanın 50 Ik Lideri Arasında
« Posted on: Haziran 19, 2018, 10:14:19 ÖS »

 
      Üye Olunuz.!
Merhaba Ziyaretçi. Öncelikle Sitemize Hoş Geldiniz. Ben WeBCaNaVaRi Botu Olarak, Siteden Daha Fazla Yararlanmanız İçin Üye Olmanızı ŞİDDETLE Öneririm. Unutmayın ki; Üyelik Ücretsizdir. :)

Giriş Yap.  Kayıt Ol.
Anahtar Kelimeler: Turkcell Akademi Genel Müdürü Banu Işçi Sezen Dünyanın 50 Ik Lideri Arasında e-book, Turkcell Akademi Genel Müdürü Banu Işçi Sezen Dünyanın 50 Ik Lideri Arasında programı, Turkcell Akademi Genel Müdürü Banu Işçi Sezen Dünyanın 50 Ik Lideri Arasında oyunları, Turkcell Akademi Genel Müdürü Banu Işçi Sezen Dünyanın 50 Ik Lideri Arasında e-kitap, Turkcell Akademi Genel Müdürü Banu Işçi Sezen Dünyanın 50 Ik Lideri Arasında download, Turkcell Akademi Genel Müdürü Banu Işçi Sezen Dünyanın 50 Ik Lideri Arasında hikayeleri, Turkcell Akademi Genel Müdürü Banu Işçi Sezen Dünyanın 50 Ik Lideri Arasında resimleri, Turkcell Akademi Genel Müdürü Banu Işçi Sezen Dünyanın 50 Ik Lideri Arasında haberleri, Turkcell Akademi Genel Müdürü Banu Işçi Sezen Dünyanın 50 Ik Lideri Arasında yükle, Turkcell Akademi Genel Müdürü Banu Işçi Sezen Dünyanın 50 Ik Lideri Arasında videosu, Turkcell Akademi Genel Müdürü Banu Işçi Sezen Dünyanın 50 Ik Lideri Arasında şarkı sözleri, Turkcell Akademi Genel Müdürü Banu Işçi Sezen Dünyanın 50 Ik Lideri Arasında msn, Turkcell Akademi Genel Müdürü Banu Işçi Sezen Dünyanın 50 Ik Lideri Arasında hileleri, Turkcell Akademi Genel Müdürü Banu Işçi Sezen Dünyanın 50 Ik Lideri Arasında scripti, Turkcell Akademi Genel Müdürü Banu Işçi Sezen Dünyanın 50 Ik Lideri Arasında filmi, Turkcell Akademi Genel Müdürü Banu Işçi Sezen Dünyanın 50 Ik Lideri Arasında ödevleri, Turkcell Akademi Genel Müdürü Banu Işçi Sezen Dünyanın 50 Ik Lideri Arasında yemek tarifleri, Turkcell Akademi Genel Müdürü Banu Işçi Sezen Dünyanın 50 Ik Lideri Arasında driverları, Turkcell Akademi Genel Müdürü Banu Işçi Sezen Dünyanın 50 Ik Lideri Arasında smf, Turkcell Akademi Genel Müdürü Banu Işçi Sezen Dünyanın 50 Ik Lideri Arasında gsm
Sayfa 1
Yukarı Çık :)
Gitmek istediğiniz yer:  
Theme: WeBCaNaVaRi 2011 Copyright © 2011 Simple Machines SiteMap | Arşiv | Wap | İmode | Konular