0 Üye ve 2 Ziyaretçi Konuyu İncelemekte. Aşağı İn :)
Sayfa 1 ... 95 96 97 98 99 100 101 102 103 104 105 ... 678
Konu: Kitap Yorumları Buraya.  (Okunma Sayısı: 1325390 Kere Okundu.)
Yanıtla #990
« : Temmuz 16, 2014, 02:18:04 ÖÖ »

Sanem.
*
Üye No : 170187
Konu Sayısı : 16
Karizma = 72

Veronica Roth - Yandaş
Öncelikle ilk kitabı bayağı sevdiğim ikinci kitabın ilk başlarını biraz sıkıcı bulduğum (o hafta sınav haftasıydı pek okuma fırsatı bulamıyodum ama öyle böyle devam etmiştim belki de bu yüzden sıkıcı bulmuşumdur bilemiyorum) seriydi. Ama ikinci kitabın sonları beni benden almıştı.üçüncü kitabı 2 gün önce başladım. Güzel güzel devam ediyodu. Ama sanki kitap Tobias üzerine kuruluydu. Neyse dedim okumaya devam ettim. AMA O SON NE ÖYLE?? Orda bittim ben . Böyle bi son olmamalı Ağlıyorum.( gerçekten çok üzüldüm .bu arada spoiler vermemeye çalışıyorum ama sona kendinizi hazırlayın Ağlıyorum.(
Kitabı sevdim mi ? : Bence olmamış hep o son yüzünden Ağlıyorum.(

"Just Have a Little Faith." Micheal J. Scofield

WeBCaNaVaRi Botu

Bu Site Mükemmel :)

Çevrimİçi Çevrimİçi

View Profile
Re: Kitap Yorumları Buraya.
« Posted on: Mayıs 02, 2024, 09:03:18 ÖS »

Üye Olunuz.!
Merhaba Ziyaretçi. Öncelikle Sitemize Hoş Geldiniz. Ben WeBCaNaVaRi Botu Olarak, Siteden Daha Fazla Yararlanmanız İçin Üye Olmanızı ŞİDDETLE Öneririm. Unutmayın ki; Üyelik Ücretsizdir. :)

Giriş Yap.  Kayıt Ol.
Anahtar Kelimeler: Kitap Yorumları Buraya. e-book, Kitap Yorumları Buraya. programı, Kitap Yorumları Buraya. oyunları, Kitap Yorumları Buraya. e-kitap, Kitap Yorumları Buraya. download, Kitap Yorumları Buraya. hikayeleri, Kitap Yorumları Buraya. resimleri, Kitap Yorumları Buraya. haberleri, Kitap Yorumları Buraya. yükle, Kitap Yorumları Buraya. videosu, Kitap Yorumları Buraya. şarkı sözleri, Kitap Yorumları Buraya. msn, Kitap Yorumları Buraya. hileleri, Kitap Yorumları Buraya. scripti, Kitap Yorumları Buraya. filmi, Kitap Yorumları Buraya. ödevleri, Kitap Yorumları Buraya. yemek tarifleri, Kitap Yorumları Buraya. driverları, Kitap Yorumları Buraya. smf, Kitap Yorumları Buraya. gsm
Yanıtla #991
« : Temmuz 16, 2014, 04:01:28 ÖÖ »

sessiz.kurt
*
Üye No : 182472
Konu Sayısı : 0
Karizma = 0

Arkadaslar en iyi kurgu ve sürükleyici tarzda yazan ve popüler olan john verdonu mutlaka ilk seriden itibaren okumanızı tavsiye ederim. Ayrıca dan brown ve adam fawerin kitap larını da tavsiye ederim.
Yanıtla #992
« : Temmuz 16, 2014, 02:29:38 ÖS »

halebg
*
Üye No : 160450
Karizma = 16

Ateş serisinde peri ateşi  kaçıncı sırada anlayamadım. Yardım lütfen Gülmek :)

Üzgün olmak istiyorsanız Geçmişte yaşayın.
Endişeli olmak istiyorsanız Gelecekte yaşayın.
Huzurlu olmak istiyorsanız Şimdiyi yaşayın...
Yanıtla #993
« : Temmuz 16, 2014, 02:48:02 ÖS »

as1966
*
Üye No : 77918
Konu Sayısı : 1
Karizma = 3

çok teşekkürler
Yanıtla #994
« : Temmuz 16, 2014, 04:45:44 ÖS »

BÖRÜLCE
*
Üye No : 182234
Konu Sayısı : 1488
Karizma = 2457

Veronica Roth - Yandaş
Öncelikle ilk kitabı bayağı sevdiğim ikinci kitabın ilk başlarını biraz sıkıcı bulduğum (o hafta sınav haftasıydı pek okuma fırsatı bulamıyodum ama öyle böyle devam etmiştim belki de bu yüzden sıkıcı bulmuşumdur bilemiyorum) seriydi. Ama ikinci kitabın sonları beni benden almıştı.üçüncü kitabı 2 gün önce başladım. Güzel güzel devam ediyodu. Ama sanki kitap Tobias üzerine kuruluydu. Neyse dedim okumaya devam ettim. AMA O SON NE ÖYLE?? Orda bittim ben . Böyle bi son olmamalı Ağlıyorum.( gerçekten çok üzüldüm .bu arada spoiler vermemeye çalışıyorum ama sona kendinizi hazırlayın Ağlıyorum.(
Kesinlikle katılıyorum.Çok sevdiğim bir seriydi ama sonu beni de hayal kırıklığına uğrattı.Öyle bitmesine ne gerek vardı ki.
Yanıtla #995
« : Temmuz 16, 2014, 05:51:35 ÖS »

Sanem.
*
Üye No : 170187
Konu Sayısı : 16
Karizma = 72

Veronica Roth - Yandaş
Kesinlikle katılıyorum.Çok sevdiğim bir seriydi ama sonu beni de hayal kırıklığına uğrattı.Öyle bitmesine ne gerek vardı ki.
Dimi yani ? Bizi üzmeye ne gerek vardı ki Ağlıyorum. çok üzüldüm sonunda
Yanıtla #996
« : Temmuz 16, 2014, 05:54:42 ÖS »

ssiibbeell
*
Üye No : 153469
Konu Sayısı : 198
Karizma = 93

@halebg ateş serisinde peri ateşini intikam ateşi diye çevirmişler.
Yani intikam ateşi ile peri ateşi aynı kitap Gülmek :) (bildiğim kadarıyla) Gülmek :)

Yanıtla #997
« : Temmuz 16, 2014, 06:01:55 ÖS »

halebg
*
Üye No : 160450
Karizma = 16

@halebg ateş serisinde peri ateşini intikam ateşi diye çevirmişler.
Yani intikam ateşi ile peri ateşi aynı kitap Gülmek :) (bildiğim kadarıyla) Gülmek :)
teşekkürler cnm sğ okuyorum o zmn
Yanıtla #998
« : Temmuz 16, 2014, 11:54:31 ÖS »

BÖRÜLCE
*
Üye No : 182234
Konu Sayısı : 1488
Karizma = 2457

Gölge Ateşi
Kavuşmamız o kadar uzun sürünce,üstüne birde bir sürü yorum okuyunca daha farklı bir şeyler bekledim sanırım.Şu anda çok iyi hissetmiyorum kitabın sonuyla ilgili.Yazar dört kitap boyunca o kadar çok kafa karıştırıp,o kadar çok soru biriktirdi ki,bu kitapta hepsine bir cevap oluşturayım derken kitabı gereğinden fazla uzatmış.Sıkıldım mı hayır ama daraldım,beynim sulandı.Herşeyi birbirinin içine geçirmiş gibi geldi.Bu kadar çok doğaüstü yaratığa gerek var mıydı yahu.O kadar sayfa boyunca okumak istediğim şeye yani Barrons ve Mac'in kavuşmasına o kadar az yer vermiş ki,beni tatmin etmedi.Diyalogları çok tatlıydı ama şöyle adam akıllı bir tartıştıkları bile olmadı.Her ne kadar bazı şeyler yarım kalmış olsa da mutlu sonla bitirdi ya sevindim.Her şeye rağmen seviyorum bu seriyi.
Yanıtla #999
« : Temmuz 17, 2014, 12:16:30 ÖÖ »

zmc
*
Üye No : 139958
Karizma = 2

Gölge Ateşi - Karen Marie Moning
Kitabı genel olarak sevdim ama beni tatmin etmedi ya bilmiyorum haksızlık mi ediyorum kitabı okadar uzun zamandır bekledim ki merak ettiklerimin yarısı cevabıni bulamadı. Bir kere yazar Maci o kadar çok sayfada her başına gelen olayda tekrar tekrar içinde çözümlemeye ayırmış ki sanki aynı şeyleri okuyormuş gibi oldum. Tamam baş kahraman kimi anlatacak kadın diyebilirsiniiz ama en az onun kadar hatta yarattığı Baronns ne kim sorularıyla kitaba ilgiyi çeken yegane kahramani ben bi türlü anlamadım daha doğrusu yetersiz buldum. Şimdi spoiler vermeden kafamdakileri nasıl anlatayım bilmiyorum ama en Önemli sorum  Bunu Macin sormasını beklerdim ' sen nerden geliyorsun dünyan neresi, kitap senin dünyanida etkiliyor mu ? Çünkü iyi faelerde kötü faelerde baronsdan korkuyordu kitap neden onu etkilesiin ki bu bana mantıklı gelmedi neticede  Vlane gibi çok çok güçlü bi fae nden korkuyoret bunca zaman? Ve o kadar meraklı mac bi kere bile sizin kadınlarınız Kim yada Onlarda bu dünyada mi diye sormadı anladık ne kadar çok şey öğrenirse öldürmek zorundayiiz gibi şeyler zırvaladilar ama Aman ne bileyim sanki kitabın yarısını okumuşm gibi geldi ışte ya Maci kitabla bağladığı yerler güzeldi. Yinede beklenti büyüktu yada zaman geçtikçe Ben gözümde büyütüm bilmiyorum neticede barons okuma ve merak sebebim ama yazar resmen 'azıcık ucundan versem olur mu baronsu' der gibi sanki barons da bi seri olacak gibi bi izlenim uyandı bende yazar ilham perileri gelmezse heralde dönüş baronsdan bi seri daha çıkarır gibi  geliyo bana hazır takipçisi olmuş bi karakter şahsen Ben o adamı okurdum ya Gülmek :) Off karen naptin ya merakım halen duruyo Ağlıyorum. veee bu güzel kıtabi okumama sebep olan sevgili Moderatör Elysiona ve Sisterlara teşekkürler iyiki varsınız yoksa bu kitapları okumam mümkün değil bu fiyatlarla maalesef Gülmek :) umarım ayrıntı vermeden anlatmışimdir telden yazıyorum fazla kontrol edemiyorum çok uzun oldu ağırlaştı mesaj yazmak Gülmek :)  sevgiler
Sayfa 1 ... 95 96 97 98 99 100 101 102 103 104 105 ... 678
Yukarı Çık :)
Gitmek istediğiniz yer: