0 Üye ve 2 Ziyaretçi Konuyu İncelemekte. Aşağı İn :)
Sayfa 1 ... 90 91 92 93 94 95 96 97 98 99 100 ... 678
Konu: Kitap Yorumları Buraya.  (Okunma Sayısı: 1325768 Kere Okundu.)
Yanıtla #940
« : Temmuz 09, 2014, 11:30:35 ÖS »

halebg
*
Üye No : 160450
Konu Sayısı : 0
Karizma = 16

Karen Marie Moning

Bu kadının anlatımı bir harika!
Ateş serisi baş kahramanımız Mac ise çok hoş bir bayan karakter. JB (erkek karakter) ise tam bir gizem. 5. kitabı bitirdim ama hala adamı merak ediyorum bu nasıl bir iştir. Kitaplarda kahramanın iç ses-düşünce olarak geçen bölümleri beni genelde sıkar ama bu seride, bu yazarda hiç sıkmadı. Mac'in iç dünyası, kendi kendine, sevimli-kızgın iç çatışmaları çok güzeldi.
Katılıyorum sana. Bu yazarın müthiş bi hayal gücü var. Bundan sonraki kitapları Dani'yi anlatacak diye okumak istemiyodum ama Barrons'un ne olduğu açıklanmadığı için mecbur okuyacağım. Tek istediğim Dani'yi anlatırken Mac'e de yer vermesi. Çünkü kitabı okutturan bi bakımada karekterlerin özellikleri. Mac kitapta ne kadar gökkuşağı kız olsa da onun o iç sesi hem içindeki çatışmayı hemde duygularını iyi yansıtıyo bu nedenle okurken sıkılmıyosunuz. Umarım bundan sonraki kitaplar çabuk çıkar da fazla beklemek zorunda kalmayız, bu seri dört gözle beklediklerimden  Zuhahaha

Hangi kitap bunlar ben anlamadım:(
Karen Marie Moning ateş serisi
1 karanlık ateş
2 kan ateşi
3 intikam ateşi
4 rüya ateşi
5 gölge ateşi
serinin ilk 4 kitabı sitede mevcut 5. si eklenecekler listesinde bende sabırsızlıkla bekliyorum çok gzl bi seri kesinlikle okumanızı tavsiye ederm  Göz Kırp.
bu seri hakkında o kadar çok yorum varki barons ve mac i çok merak ettim
Oku oku oku!!  Göz Kırp.
Çok güzel ve ilginç bi seri tavsiye ederim  Bravo
okuycam da sıtaya koydum bu ara fazla (okumadığım) kitap eklenmiyor.meerak ettim zaten yorumlardan Gülmek :)

Üzgün olmak istiyorsanız Geçmişte yaşayın.
Endişeli olmak istiyorsanız Gelecekte yaşayın.
Huzurlu olmak istiyorsanız Şimdiyi yaşayın...
WeBCaNaVaRi Botu

Bu Site Mükemmel :)

Çevrimİçi Çevrimİçi

View Profile
Re: Kitap Yorumları Buraya.
« Posted on: Mayıs 04, 2024, 09:53:37 ÖÖ »

Üye Olunuz.!
Merhaba Ziyaretçi. Öncelikle Sitemize Hoş Geldiniz. Ben WeBCaNaVaRi Botu Olarak, Siteden Daha Fazla Yararlanmanız İçin Üye Olmanızı ŞİDDETLE Öneririm. Unutmayın ki; Üyelik Ücretsizdir. :)

Giriş Yap.  Kayıt Ol.
Anahtar Kelimeler: Kitap Yorumları Buraya. e-book, Kitap Yorumları Buraya. programı, Kitap Yorumları Buraya. oyunları, Kitap Yorumları Buraya. e-kitap, Kitap Yorumları Buraya. download, Kitap Yorumları Buraya. hikayeleri, Kitap Yorumları Buraya. resimleri, Kitap Yorumları Buraya. haberleri, Kitap Yorumları Buraya. yükle, Kitap Yorumları Buraya. videosu, Kitap Yorumları Buraya. şarkı sözleri, Kitap Yorumları Buraya. msn, Kitap Yorumları Buraya. hileleri, Kitap Yorumları Buraya. scripti, Kitap Yorumları Buraya. filmi, Kitap Yorumları Buraya. ödevleri, Kitap Yorumları Buraya. yemek tarifleri, Kitap Yorumları Buraya. driverları, Kitap Yorumları Buraya. smf, Kitap Yorumları Buraya. gsm
Yanıtla #941
« : Temmuz 10, 2014, 12:09:04 ÖÖ »

çıtçıt
*
Üye No : 82056
Konu Sayısı : 20
Karizma = 2149

Başlarını oku tabii. Zevkler tartışılmaz ama ben FMArsal'ı beğenen bir okuyucuyum. En azından yazar bir olay, kurgu koymuş ortaya. Ama Rehine öyle değil. Sürekli Esma'nın çocukça hareketleri, beni deli etti desem yeridir! Zaten kitabın yarısından çoğunu atladım, daha fazla melankoliği kaldıramayacaktım. Kötü bir izlenim bırakmak istemem tabii. Gülmek :) Başlarını oku biraz istersen. Ama sonradan inan olayların kaydığı yönü feleğin şaşıracak. Nanik-Nanik :P Öldüm Gülmekten.

hımm kalsın o zaman çünkü ben başlayınca yarıda bırakamıyorum. bırakamam sonra okur dellenirim olmaz  Hehehe teşekkürler fikir verdiğin için Gülmek :)

Çılgın Hırsız Öptüm.

beriseda
Yanıtla #942
« : Temmuz 10, 2014, 01:24:37 ÖÖ »

dishy
*
Üye No : 154634
Konu Sayısı : 9
Karizma = 14

Kötü çocuklar 2yi okudum. Nash Cash Olivia 3lusunu seviyorum yaa. Kimbilir 3. Kitap ne zaman cikacak Ağlıyorum.
Nash bir seyler pesinde ama bakalim gorcez..
« Son Düzenleme: Temmuz 10, 2014, 01:25:21 ÖÖ Gönderen : dishy »

Yanıtla #943
« : Temmuz 10, 2014, 09:24:14 ÖÖ »

Bendis
*
Üye No : 140261
Konu Sayısı : 3308
Karizma = 14453

Mutlu Ölüm - Nora Roberts

Eve ve Roarke nihayet evlendiler ve artık balayındalar. Balayının bitimine saatler kala Roarke'un gezegeninde bir intihar olayı yaşanır ve Eve tabiki müdahil olur olaylara.. Genç bir mühendis kendisini çırıl çıplak asarken nasıl gülümser? Farklı bölgelerde yaşanan ve hiç bir gerekçesi olmadığına inanılan bu intiharların ardındaki sır nedir? Yazarın kurgusuna bayıldım. Kesinlikle ileri teknolojide yaşanılası durumlar bence. Roarke'un kendini Jess'in yaptıklarından dolayı pişman hissetmesi sahnesinde kesinlikle aynı nefreti bende tattım. Eve o kadar aç ve uykusuz nasıl kalabiliyor merak etmekteyim Gülmek :) Serinin 4. kitabını yine zevkle okudum. Her zaman benim devam ettirip ve içim rahat bitirebileceğim bir seri. Tavsiye ederim. Gülmek :)  Öptüm.

Kendime Not:Kitapların kapaklarına bakarak okunacak kitap seçmeyi bırak artık.
« Son Düzenleme: Temmuz 10, 2014, 12:02:12 ÖS Gönderen : Elysion »
Yanıtla #944
« : Temmuz 10, 2014, 10:52:07 ÖÖ »

BÖRÜLCE
*
Üye No : 182234
Konu Sayısı : 1488
Karizma = 2457

Heather Snow - Tatlı Düşman
Beğendiğim bir tarihi aşk romanı oldu.Liliana annesini ve babasını kaybetmiş bir kimyager,Geoffrey ise bir kont.Liliana babasının cinayetinin sorumlularını bulmak için Geoffrey'nin annesinin onu evlendirmek için düzenlediği iki haftalık davete katılır.Ve yakınlaşmaya başlarlar.Liliana'nın diğer adaylardan farklı oluşu ve aslında evlenmeyi istememesi Geofrey'i etkiler.Birbirlerine aşık olma süreçleri,Liliana'nın cinsellikle tanışması,evdeki müsabakalardaki diyalogları çok keyifli ve okunmaya değerdi.Farklı bir kurgusu olan,heyecanlı bir kitaptı.Kesinlikle tavsiye ederim.
Yanıtla #945
« : Temmuz 10, 2014, 01:51:57 ÖS »

halebg
*
Karizma = 16

Yorumlardan dolayı ateş serisine başladım karanlık ateşin ilk 100 sayfasını okudum şu ana k bişi olmadı olaylar ne zaman  başlıycak merak ettim. Şu ana kadar beni sıktı. Heyecen başlasa artık.yoksa bırakayımmı bilemedim
Yanıtla #946
« : Temmuz 10, 2014, 01:58:15 ÖS »

Bendis
*
Üye No : 140261
Konu Sayısı : 3308
Karizma = 14453

Yorumlardan dolayı ateş serisine başladım karanlık ateşin ilk 100 sayfasını okudum şu ana k bişi olmadı olaylar ne zaman  başlıycak merak ettim. Şu ana kadar beni sıktı. Heyecen başlasa artık.yoksa bırakayımmı bilemedim
Bende ayni hisse kapildim vaz gecme devam et derim
Yanıtla #947
« : Temmuz 10, 2014, 02:06:47 ÖS »

çubukprenses
*
Üye No : 123227
Karizma = 0

teşekkürler
Yanıtla #948
« : Temmuz 10, 2014, 03:40:44 ÖS »

halebg
*
Karizma = 16

okuyorum ama hala bişi yok senin yorumların da iyi madem  devam edelim  herkes beğenmiş.demekki var bişey.  Gülmek :)  Göz Kırp.
Yanıtla #949
« : Temmuz 10, 2014, 04:08:10 ÖS »

BÖRÜLCE
*
Üye No : 182234
Konu Sayısı : 1488
Karizma = 2457

okuyorum ama hala bişi yok senin yorumların da iyi madem  devam edelim  herkes beğenmiş.demekki var bişey.  Gülmek :)  Göz Kırp.
Olayların çok yavaş ilerlediği bir seri.Dört kitabını bitirdim Barronsun ne olduğunu henüz öğrenemedim.Beşinci kitapta da pek birşeyin çözüldüğünü sanmıyorum.Yazar her kitapta azıcık merakını giderip,daha bir sürü soruyla baş başa bırakıyor seni.Ama seri ilerledikçe heyecanın artıyor.Ben de sabredip devam etmeni tavsiye ederim.
Sayfa 1 ... 90 91 92 93 94 95 96 97 98 99 100 ... 678
Yukarı Çık :)
Gitmek istediğiniz yer: