0 Üye ve 2 Ziyaretçi Konuyu İncelemekte. Aşağı İn :)
Sayfa 1 ... 87 88 89 90 91 92 93 94 95 96 97 ... 678
Konu: Kitap Yorumları Buraya.  (Okunma Sayısı: 1324843 Kere Okundu.)
Yanıtla #910
« : Temmuz 05, 2014, 01:21:10 ÖÖ »

dishy
*
Üye No : 154634
Konu Sayısı : 9
Karizma = 14

Ölümsüz ölümü bitirdim bugün ardından hemen ustam ve bene başladım. 3/4ü bitti ama benimde pilim bitti gibi bir şey. Ölümsüz ölümde eve roarke hallerine bayılıyorum. Ustam ve ben e de tam başladım sürükleyip götürdü beni kitap bitmedi ama bana göre şu an çok güzel gidiyor okuyun derim Gülmek :)

WeBCaNaVaRi Botu

Bu Site Mükemmel :)

Çevrimİçi Çevrimİçi

View Profile
Re: Kitap Yorumları Buraya.
« Posted on: Nisan 30, 2024, 08:36:31 ÖÖ »

Üye Olunuz.!
Merhaba Ziyaretçi. Öncelikle Sitemize Hoş Geldiniz. Ben WeBCaNaVaRi Botu Olarak, Siteden Daha Fazla Yararlanmanız İçin Üye Olmanızı ŞİDDETLE Öneririm. Unutmayın ki; Üyelik Ücretsizdir. :)

Giriş Yap.  Kayıt Ol.
Anahtar Kelimeler: Kitap Yorumları Buraya. e-book, Kitap Yorumları Buraya. programı, Kitap Yorumları Buraya. oyunları, Kitap Yorumları Buraya. e-kitap, Kitap Yorumları Buraya. download, Kitap Yorumları Buraya. hikayeleri, Kitap Yorumları Buraya. resimleri, Kitap Yorumları Buraya. haberleri, Kitap Yorumları Buraya. yükle, Kitap Yorumları Buraya. videosu, Kitap Yorumları Buraya. şarkı sözleri, Kitap Yorumları Buraya. msn, Kitap Yorumları Buraya. hileleri, Kitap Yorumları Buraya. scripti, Kitap Yorumları Buraya. filmi, Kitap Yorumları Buraya. ödevleri, Kitap Yorumları Buraya. yemek tarifleri, Kitap Yorumları Buraya. driverları, Kitap Yorumları Buraya. smf, Kitap Yorumları Buraya. gsm
Yanıtla #911
« : Temmuz 05, 2014, 11:07:14 ÖÖ »

BÖRÜLCE
*
Üye No : 182234
Konu Sayısı : 1488
Karizma = 2457

Anna Campbell-Yedi Gece
Çok güzel bir kitaptı.Daha ilk sayfalardan kapılıp gidiyorsunuz.Kitabın neredeyse tamamı iki kişi arasında geçiyor,ama hiç sıkılmadan elinizden bırakamadan bitiriyorsunuz.
Yanıtla #912
« : Temmuz 05, 2014, 12:19:02 ÖS »

mrsrobinson
*
Üye No : 152257
Konu Sayısı : 0
Karizma = 4

Anna Campbell-Yedi Gece
Çok güzel bir kitaptı.Daha ilk sayfalardan kapılıp gidiyorsunuz.Kitabın neredeyse tamamı iki kişi arasında geçiyor,ama hiç sıkılmadan elinizden bırakamadan bitiriyorsunuz.
Ben o kitabı çok merak ediyorum ama bende şöyle birşey var aşırı dramlı kitapları bitiremiyorum ve ana campbell'in bundan önce okuduğum kitapta öyle sahneler çoktu bu nasıl acaba biraz yorum yaparmısınız

Kendime not:
Yıkıldığı zaman altından kalkabileceğin Hayaller kur!
Yanıtla #913
« : Temmuz 05, 2014, 01:52:37 ÖS »

CarolineF
*
Üye No : 164272
Karizma = 5

Ahlaksız Ritim-Olivia Cunning

Öncelikle kitap çok çok yeni olduğundan uzun uzun yazıp spoiler vermek istemiyorum o yüzden çok detay vermemeye çabalıycam  Hehehe
Bir kere şunu söylerek başlamak istiyorum ki BA-YIL-DIM nokta. Hatta BA-YIL-DIM ünlem işareti  HopHopKop. (Kitabı okuyanlar bu nokta ünlem işareti kısmını siz de sevdiniz mi ben çok sevdim Gülmek :))

Her neyse kitap elime ulaşana kadar dokuz doğurdum diyebilirim mayısta çıkıcak haziranda çıkıcak derken haziranın 20sinde ön siparişler başlatılmasına rağmen kitap basımında gecikme oldu sanırım,kitap elime temmuzun 3ünde ulaştı,ama tabi kapıya kargo geldiğinde bendeki heycanı tahmin edersiniz bu seriyi çok seviyorum yazarın dili de beni şuana kadar hiç bir kitabında sıkmadı.Bazen çevirilerde problem olur kitapların örneğin 'Yaralı ve Kalbimi Salla' kitaplarını okurken çeviri konusunda sıkıntı yaşamıştım ama bu seride hiç öyle olmadı fakat gelecek kitap yani Trey'in kitabında çevirmen değişiyormuş umalım da böyle güzel güzel devam etsin seri Gülmek :)

Neyse esas konumuz Eric'e dönmek istiyorum izninizle  Utandım. Ben Eric'in bayat şakalarını umursamaz tavırlarını önceki kitaplarda da hep sevmiştim ama kitabı okuyunca şu beşli arasından 2. favorim olmayı hak etti. (Birincisi tabiki Üstad Sinclair,Brian'ın yerini kimse alamaz gibi görünüyor şuanda  Öptüm.) Eric'ten önce 2.favorim Sed'di fakat Eric'in o şapsal,hevesli ve komik hallerini Sed'in otoriter,erkeksi tavırlarına değişiverdim bi anda.Yani ne diyebilirim ki adam bir dakika öncesinde dokunaklı bi konuşma yaparken diğer dakikada 'Anlaştığımıza sevindim. Hadi gidip soyunalım.' diyebiliyor,şapşalım benim.
Rebekah'yı da sevdim Olivia Cunning'i bu konuda tebrik etmek lazım başka yazarlar erotic romanslarda nedense biraz yardıma muhtaç karakterler yaratırken olivia hep güçlü kendi ayakları üstünde durabilen kadın karakterler yaratıyor,hı tamam içsel dünyalarında problemleri yok mu ? geçmişlerinde kalp kırıklıkları yaraları yok mu ? derseniz var tabiki ama bunlara rağmen bağımsız güçlü kadın karakterler okumak daha büyük etki yaratıyor  Tebrikler.

Kitapların cinsel boyutu bazen okuyucuları rahatsız edebiliyor ama beni hiç rahatsız etmedi bu serideki cinsellik,kitap adı üstünde erotic romans dalında bir de işin içine seksi rock yıldızları karışınca insan ister istemez uçarı bişeyler bekliyor hadi itiraf edelim canlarım Hehehe

Her neyse daha fazla yazarsam acayip detaylara giricem hiç hevesinizi kaçırmayım ama kitap beni çok eğlendirdi suratımda eric sayesinde oluşan salak bi sırıtmayla yaklaşık 24 saat gibi bi sürede okuyuverdim.Umarım siz de en yakın zamanda eric'in iç dünyasını keşfe çıkabilirsiniz Günahkarlar severi kızlarcım  Göz Kırp.
Hatta ben Günahkarları o kadar özlemişim ki sanırım onlardan bir süre daha kopamayıp Trey'in hikayesini ingilizce olarak okumaya başlıycam Gülmek :)) Trey bence bu gruptaki en uçarı en acayip seks hayatı olan karakter, bakalım onun kitabı nasıl olucak..
Kitabı alıp okumaya başlayanlara bol Eric'li günler dilerim,okumak için paylaşılmasını bekleyenlere de bol bol sabır diliyorum ama inanıyorum ki beklediğinize değicek  Bye Bye
Yanıtla #914
« : Temmuz 05, 2014, 03:51:25 ÖS »

halebg
*
Üye No : 160450
Karizma = 16

Maya banks yine yazmış çok güzel başlar biraz sıkıcıydı şaşırttı benli sonra olaylar g2lişince soluksuz okudum.asla bir iskoçyalıyı sevme ... bakalım sonraki kitapta olaylar hangi karakterle devam edecek McDonald mı McCain mi merakla bekliyorum. İskoçyalı sevenler okumalı:)

Üzgün olmak istiyorsanız Geçmişte yaşayın.
Endişeli olmak istiyorsanız Gelecekte yaşayın.
Huzurlu olmak istiyorsanız Şimdiyi yaşayın...
Yanıtla #915
« : Temmuz 05, 2014, 04:08:09 ÖS »

:kim:
*
Üye No : 94903
Konu Sayısı : 2
Karizma = 3

belalı düğün indirir indirmez biten güzel bir kısa hikaye tarayanlara teşekkürler  Tebrikler.

şimdi baştan çıkarma seanslarını deniyorum hakkında epey kuşkuluyum ama bakalım ne çıkacak  Gülmek :)
Yanıtla #916
« : Temmuz 05, 2014, 05:40:14 ÖS »

BÖRÜLCE
*
Üye No : 182234
Konu Sayısı : 1488
Karizma = 2457

Anna Campbell-Yedi Gece
Ben o kitabı çok merak ediyorum ama bende şöyle birşey var aşırı dramlı kitapları bitiremiyorum ve ana campbell'in bundan önce okuduğum kitapta öyle sahneler çoktu bu nasıl acaba biraz yorum yaparmısınız
Bu kitabında da duygusal bölümler çok.Bir çok yerinde gözlerim doldu.Erkek karakter hem fiziksel,hem de ruhsal olarak yaralı.Kızımızında hayatı pek iyi geçmemiş ama güçlü bir karakter.Birbirlerini anlıyorlar,aşık oluyorlar,korkularını birlikte yeniyorlar.Sonları mutlu bitiyor ya ben çok seviyorum böyle kitapları.Başlarına ne gelirse gelsin hep aşk kazanıyor....
Yanıtla #917
« : Temmuz 05, 2014, 05:51:20 ÖS »

sanane_61
*
Üye No : 99109
Konu Sayısı : 9901
Karizma = 40607

Game of Thrones dizisi hmm ilk iki sezonu izlemiştim kitaplarını okuyan birisi olarak ve diyorum ki dizi pek de iyi değil aslında değiştirilmiş o kadar şey var ki.. Kitapları ise bomba, izlemeyin kitaplarını okuyun sadece derim ben Göz Kırp.

Kitapları okumadım hiç ama diziye bayılıyorum film tadında çok güzel. Ama sen böyle dedikten sonra kitapları da mı alsam acep Öldüm Gülmekten. Zuhahaha

Bu arada ne zamandır yazamıyordum bu bölüme özledim valla. Bi sürü kitap bitirdim ama hepsini yazmaya üşeniyorum açıkçası. Yarım kalan seriler önceden alınmış ve okunmayı bekleyen kitaplar derken  rahat 15'i geçtim Gülmek :) Ama kütüphanemde olup da en çok okumayarak bunca zaman kendime kızdığım kitap Aynı Yıldızın Altında idi. Kendimi dövmek istedim bi an. Dövmek Çok güzel bir kitaptı tavsiye ederim ben gibi hala daha okuyan varsa Göz Kırp.
Ohh gidip yarın da yeni cici kitap alıyım onları okuyayım nasipse onları bitirdikten sonra yorum yazarım Zuhahaha

Bu arada sırf merak yüzünden Eva Dallas serisine başlayacam çıtçıt saolsun akım başlatacak  Hehehe Hehehe
Yanıtla #918
« : Temmuz 05, 2014, 10:11:44 ÖS »

:kim:
*
Üye No : 94903
Konu Sayısı : 2
Karizma = 3

belalı düğün indirir indirmez biten güzel bir kısa hikaye tarayanlara teşekkürler  Tebrikler.

şimdi baştan çıkarma seanslarını deniyorum hakkında epey kuşkuluyum ama bakalım ne çıkacak  Gülmek :)
evet yarım gün sürebeyaz dizn okumadan sonra kitap  bittti ve fikrim beyaz dizilerin uzatılmış boyutu olduğu yönünde  Hehehehe
Yanıtla #919
« : Temmuz 06, 2014, 01:07:59 ÖS »

halebg
*
Üye No : 160450
Karizma = 16

Jennifer probst 1_ilk öpücüğün büyüsü          2_ aşkta ikinci şans                         her ikiside güzel .birbirinin devamı gibi olsada ana karakterler çocukluk arkadaşı iki bayan.ben beğendim.sıra ile okursanız hoşunuza gideceğinden eminim .iyi okumalar
Sayfa 1 ... 87 88 89 90 91 92 93 94 95 96 97 ... 678
Yukarı Çık :)
Gitmek istediğiniz yer: