0 Üye ve 2 Ziyaretçi Konuyu İncelemekte. Aşağı İn :)
Sayfa 1 ... 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 ... 678
Konu: Kitap Yorumları Buraya.  (Okunma Sayısı: 1325415 Kere Okundu.)
Yanıtla #90
« : Şubat 27, 2014, 02:49:00 ÖS »

mendirek
*
Üye No : 91821
Konu Sayısı : 7
Karizma = 8

Addison Moore - Sevecek Biri

son okuduğum kitap..gerçekten bitsin istedim. ısınamadım kitaba..bayık geldi biraz Gülmek :) bana kalırsa konuyu iyi işleyememiş. sürekli iki kişinin etrafında dönüyor ve birbirlerine olan duygularını kendi iç sesleriyle anlatıyor..üstelik kasabaya yeni gelen kız, daha yeni tanıştığı herkese bakire olduğunu ve aşka inanmadığını anlatıyor. bilmiyorum olmamış bu yani Gülmek :)
WeBCaNaVaRi Botu

Bu Site Mükemmel :)

Çevrimİçi Çevrimİçi

View Profile
Re: Kitap Yorumları Buraya.
« Posted on: Mayıs 03, 2024, 12:32:49 ÖÖ »

Üye Olunuz.!
Merhaba Ziyaretçi. Öncelikle Sitemize Hoş Geldiniz. Ben WeBCaNaVaRi Botu Olarak, Siteden Daha Fazla Yararlanmanız İçin Üye Olmanızı ŞİDDETLE Öneririm. Unutmayın ki; Üyelik Ücretsizdir. :)

Giriş Yap.  Kayıt Ol.
Anahtar Kelimeler: Kitap Yorumları Buraya. e-book, Kitap Yorumları Buraya. programı, Kitap Yorumları Buraya. oyunları, Kitap Yorumları Buraya. e-kitap, Kitap Yorumları Buraya. download, Kitap Yorumları Buraya. hikayeleri, Kitap Yorumları Buraya. resimleri, Kitap Yorumları Buraya. haberleri, Kitap Yorumları Buraya. yükle, Kitap Yorumları Buraya. videosu, Kitap Yorumları Buraya. şarkı sözleri, Kitap Yorumları Buraya. msn, Kitap Yorumları Buraya. hileleri, Kitap Yorumları Buraya. scripti, Kitap Yorumları Buraya. filmi, Kitap Yorumları Buraya. ödevleri, Kitap Yorumları Buraya. yemek tarifleri, Kitap Yorumları Buraya. driverları, Kitap Yorumları Buraya. smf, Kitap Yorumları Buraya. gsm
Yanıtla #91
« : Şubat 27, 2014, 02:49:06 ÖS »

Bendis
*
Üye No : 140261
Konu Sayısı : 3308
Karizma = 14453

Sophie Kinsella - Beni Hatırladın Mı

Sophie'nin okuduğum ikinci kitabıydı. birincisi "Numaran Bende Var". ilk okuduğumu daha çok sevmiştim. Beni hatırladın mı'da güzel kurgulanmış bir romantik komedi. Ama nedense 10/6 en fazla vereceğim puandır.. Bir kitabını (Sır Tutabilir Misin) daha okuyacağım. Okurken güldürmeyi başarıyor, günlük konuşma dilinde yazıyor. Eğlenceli vakit geçirmek isteyenler okuyabilir. Nanik-Nanik :P
Yanıtla #92
« : Şubat 27, 2014, 03:39:29 ÖS »

mahinur
*
Üye No : 92896
Konu Sayısı : 0
Karizma = 2

Bana yardımcı olurmusunuz kitabın adını hatırlamıyorum kızımızın iki üvey abisi kızı zengin biriyle evlendirmek istiyorlar kızı dövüyorlar kız evden kaçıyor adamın biri kıza yardım ediyor abiler bunları bulup evlendirmek istiyorlar
Hiç okuduğumu sanmıyorum böyle bir kitabı Şaşkınım.
Bana yardımcı olurmusunuz kitabın adını hatırlamıyorum kızımızın iki üvey abisi kızı zengin biriyle evlendirmek istiyorlar kızı dövüyorlar kız evden kaçıyor adamın biri kıza yardım ediyor abiler bunları bulup evlendirmek istiyorlar
Hiç okuduğumu sanmıyorum böyle bir kitabı Şaşkınım.
teşekkür ederim  aradığım kitabı buldum anna campbell günahın esiriymiş
Yanıtla #93
« : Şubat 27, 2014, 03:43:42 ÖS »

Bendis
*
Karizma = 14453

@mahinur 
Aradığını bulduğuna sevindim Nanik-Nanik :P Yalnızzzz yorumunu yazmayı unutmaa Gülmek :)

@mendirek
Sevecek biri kitabını bende sevmedim, "sevecek bir kitap" olmamış.  Hehehehe
Yanıtla #94
« : Şubat 27, 2014, 04:42:03 ÖS »

mahinur
*
Üye No : 92896
Konu Sayısı : 0
Karizma = 2

Ilk fırsatta yazarım
Yanıtla #95
« : Şubat 28, 2014, 10:31:51 ÖÖ »

mendirek
*
Üye No : 91821
Konu Sayısı : 7
Karizma = 8

jennifer probst - ilk öpücüğün büyüsü

uzun zamandır okuduğum en güzel romantik kitaptı..çok sevdim..konu klasik. geçmişte kızın ilk öpücüğünü veren ve sonrasında dalga geçen Nick, amcasının vasiyetnamesi yüzünden acil evlenmek zorunda..Alexa'nın da ailesinin borçları var..anlaşmalı evlilik yapılır ve kıvılcım başlar. yazarın kalemini sıcak ve bağlayıcı buldum. ikinci kitabı okumak için sabırsızlanıyorum. ikinci kitap Nick'in kızkardeşinin hikayesi.
Yanıtla #96
« : Şubat 28, 2014, 11:45:14 ÖÖ »

silla
*
Üye No : 70120
Konu Sayısı : 6
Karizma = 14

Sophie Kinsella-Numaran bende var
Yazarın önceki kitaplarını zaten beğenerek ve eğlenerek okumuştum ama bu kitap daha ilk sayfalarda insanı eğlendiriyor ve merak ettiriyor bir solukta okudum resmen çok güzel bu arada bütün kitaplarını okudum hepsi eğlenceli ama bence bu kitap en güzeli...teşekkürler sayenizde okuyabildim
Yanıtla #97
« : Şubat 28, 2014, 01:10:29 ÖS »

eche06
*
Üye No : 160549
Konu Sayısı : 3
Karizma = 8

Lisa kylepas favorim ama çok az kitabı çevirilmiş.
Yanıtla #98
« : Mart 01, 2014, 03:14:05 ÖÖ »

sewdush
*
Üye No : 153566
Konu Sayısı : 8
Karizma = 1

Jeaniene Frost - ateş karanlığını okudum gayet iyidi   ama sonunu yazmamış devam edicek galiba

Alyson Noel-Sonsuz buda çok  güzel tadı damamda daha,

gerçek bir peri masalı :Buda şekermi şeker romantik tarzında sonunu hiç tahmin edimiyor güzeldi

Julia James - Düşlerin Getirdiği tekli : bu yazarda çok iyi kurgulamış güzel.

Kerstin Gier -Aşk Tüm Zamanların İçinden Geçer -1 Yakut Kırmızı : Bunun flimini sonrada kitabını okudgum için pek tat alamadım okucaklar önce okusun sonra izlesin daha iyi olyor cok güzel bir seri

Melissa Marr - Lanetli Sevgilii :buda tam istediğim gibi beni sardı ama sonu istediğim gibi değildi kız sinir etti beni Zuhahaha

jane porter-Gerçek bir peri masalı  bu yazarın kitapları gerçekte çok iyi

Veronica Roth - Uyumsuz : Buda iyi bir kitap bana biraz karışık geldi böle bi kitap okumadığım için olabilir ama yinede sıkılmıyorsun okurken.

Jane Porter - Hırçın Prenses  :Yine bu  yazar bu kitabıda ayrı bir güzeldi.

Mina Hepsen - Kan Kırmızısı Ayın Altında: vampirlerle ilgili buda ama güzel ben beğendim tavsiye ederim.

Trinity Faegen - Mefisto bu kitabı gerçekkten sevdim elimden bırakmadım genelde kitaplarımı gece okudugum için bütün kitabı okur öle yatarım yetşmese bile kalktıktan sonra hemen bitiririm .öle bi  uyum olduğum için artk fantasyik kitap bulmakta zorlanıyorum.

JENNİFER L. ARMENTROUT -OPAL: BU seri süper zaten coğunuz okumuştur şuanda aklıma gelenler bunlar bu söylediklerimin hepsini tavsiye ederim hepsi cok güzel.

@Sedaca05 oldumu canım Gülmek :) daha var yorumlarım onlarıda daha sonra atıcam Şuanda Jeaniene Frost - Kızıl Damla kitabına başlıcam nasipse beğenirsem de Beğenmesemde yorumumu yazarım  Hehehe
« Son Düzenleme: Mart 01, 2014, 03:19:25 ÖÖ Gönderen : sewdush »
Yanıtla #99
« : Mart 01, 2014, 10:43:57 ÖÖ »

Bendis
*
Karizma = 14453

@sewdush:  iyi Gülmek :) ellerine saglik yorumun için. İnsanların sadece kitaplarini indirdikleri bir yer olmasini istemiyorum buranin. Herkes yorum yapsin, paylasimi kitaplari ekleyerek sadece biz yapmayalim, uyelerde yorumlarini paylassin.

jennifer probst - ilk öpücüğün büyüsü

Guzel bir romantik komediydi. Klasik bir kurgusu var. Nick ve alexa asklarini kendilerine bile zor itiraf ettiler, birbirlerine itiraf etmeleri ne kadar uzun surdu bilemezsiniz Gülmek :)  meggie ve kontun hikayesi askida kaldi. İkinci kitabi merak ediyorum. Gülmek :)
« Son Düzenleme: Mart 01, 2014, 09:19:50 ÖS Gönderen : Sedaca05 »
Sayfa 1 ... 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 ... 678
Yukarı Çık :)
Gitmek istediğiniz yer: