0 Üye ve 1 Ziyaretçi Konuyu İncelemekte. Aşağı İn :)
Sayfa 1 ... 84 85 86 87 88 89 90 91 92 93 94 ... 678
Konu: Kitap Yorumları Buraya.  (Okunma Sayısı: 1326158 Kere Okundu.)
Yanıtla #880
« : Temmuz 03, 2014, 12:16:24 ÖS »

BÖRÜLCE
*
Üye No : 182234
Konu Sayısı : 1488
Karizma = 2457

Ewet ewet canım, kitapçıda karşılaştıktan sonra Barrons otele geliyor ve o ann....   Hehehe

Kitapa Mac'in hafızasını sildiği için konulmamış gibi anlatmış yazar  Öptüm.
Gölge ateşine on iki gün kaldı.Çatlıcaz meraktan.Ama sizin yorumlarınızdan anladığım kadarıyla bu kitapta da herşey çözülmüyor.Ahh AHHH bu seriler öldürüypr bizi.
WeBCaNaVaRi Botu

Bu Site Mükemmel :)

Çevrimİçi Çevrimİçi

View Profile
Re: Kitap Yorumları Buraya.
« Posted on: Mayıs 05, 2024, 06:19:00 ÖS »

Üye Olunuz.!
Merhaba Ziyaretçi. Öncelikle Sitemize Hoş Geldiniz. Ben WeBCaNaVaRi Botu Olarak, Siteden Daha Fazla Yararlanmanız İçin Üye Olmanızı ŞİDDETLE Öneririm. Unutmayın ki; Üyelik Ücretsizdir. :)

Giriş Yap.  Kayıt Ol.
Anahtar Kelimeler: Kitap Yorumları Buraya. e-book, Kitap Yorumları Buraya. programı, Kitap Yorumları Buraya. oyunları, Kitap Yorumları Buraya. e-kitap, Kitap Yorumları Buraya. download, Kitap Yorumları Buraya. hikayeleri, Kitap Yorumları Buraya. resimleri, Kitap Yorumları Buraya. haberleri, Kitap Yorumları Buraya. yükle, Kitap Yorumları Buraya. videosu, Kitap Yorumları Buraya. şarkı sözleri, Kitap Yorumları Buraya. msn, Kitap Yorumları Buraya. hileleri, Kitap Yorumları Buraya. scripti, Kitap Yorumları Buraya. filmi, Kitap Yorumları Buraya. ödevleri, Kitap Yorumları Buraya. yemek tarifleri, Kitap Yorumları Buraya. driverları, Kitap Yorumları Buraya. smf, Kitap Yorumları Buraya. gsm
Yanıtla #881
« : Temmuz 03, 2014, 12:40:28 ÖS »

crazyde
*
Üye No : 139587
Konu Sayısı : 3
Karizma = 1006

ahh ahh Barronsss Zuhahaha Zuhahaha Zuhahaha

Barrons'un dilinden Mac ile bir sahnesini yazmıştı yazar. okudunuz mu hiç Gülmek :)  Hehehe

Kim göndermişti bana hatırlayamadım heralde crazyde sendin   Hehehe
Evet Seda bendim göndereni hatırlama ama yazılan sahneyi hatırla sevgili moderatör iyi bir örnek olmuyorsun bizlere Zuhahaha
Karen Marie Moning

Bu kadının anlatımı bir harika!
Ateş serisi baş kahramanımız Mac ise çok hoş bir bayan karakter. JB (erkek karakter) ise tam bir gizem. 5. kitabı bitirdim ama hala adamı merak ediyorum bu nasıl bir iştir. Kitaplarda kahramanın iç ses-düşünce olarak geçen bölümleri beni genelde sıkar ama bu seride, bu yazarda hiç sıkmadı. Mac'in iç dünyası, kendi kendine, sevimli-kızgın iç çatışmaları çok güzeldi.
Katılıyorum sana. Bu yazarın müthiş bi hayal gücü var. Bundan sonraki kitapları Dani'yi anlatacak diye okumak istemiyodum ama Barrons'un ne olduğu açıklanmadığı için mecbur okuyacağım. Tek istediğim Dani'yi anlatırken Mac'e de yer vermesi. Çünkü kitabı okutturan bi bakımada karekterlerin özellikleri. Mac kitapta ne kadar gökkuşağı kız olsa da onun o iç sesi hem içindeki çatışmayı hemde duygularını iyi yansıtıyo bu nedenle okurken sıkılmıyosunuz. Umarım bundan sonraki kitaplar çabuk çıkar da fazla beklemek zorunda kalmayız, bu seri dört gözle beklediklerimden  Zuhahaha
Dani yi  neden okumak istemiyorsun ben dahaa çok onu merak ediyorum Göz Kırp. sana bir haber vereyim Karen Dani nin serisini bitirdikten Barrons ve Mac e dönmeyi düşünüyor  ya da Dani serisine ara verip ikliyi yazabilirmiş öyle bir açıklaması var karar vermiş degil ama kesin olan Barrons u dahaa okuyacağımız umarım onun ağzındanda sahneler okuruz Gülmek :)
Dani'yi hem yaşı küçük hem de Mac'in serisi kadar ilgi çekmez belki diye düşündüğümden okumak istemiyorum. Belki biraz da Barrons'un yerini başka bir karakterin almasını istemediğimdendir. Çünkü Barrons bitanee  Nanik-Nanik :P
Karen'in tekrar Mac'e döneceğini duydum. İki kitap Dani'yi yazacak diye biliyorum ve toplamda 10 kitap diye düşünüldüğünü okumuştum bi yerde. O yüzden Dani'yi okumaya karar verdim aslında. Ben de kitabı Barrons'un ağzından okumak için her şeyimi verebilirim  Öldüm Gülmekten.

Barrons'un dilinden Mac ile bir sahnesini yazmıştı yazar. okudunuz mu hiç Gülmek :)  Hehehe

Kim göndermişti bana hatırlayamadım heralde crazyde sendin   Hehehe
Ben okudum onuuu  Zuhahaha
Çok güzeldi keşke daha fazla böyle şeyler yayınlasalar.   Zuhahaha Zuhahaha
Sanırım kitaptan silinmiş bi bölümdü. İlk tanıştıklarında otelde geçiyodu diye hatırlıyorum.   Şaşkınım.
Evet öyle ama bence Dani ye bence bir şans ver Ryodan ve Christian arasında olan itişmeler bence fazlasıyla güzel olacak bu seride Dani yi ben biraz pabujumun ajanındaki Denize benzetiyorum komik ve dobra .Bide Barrons un ağzından yazılan sahne yazarın okurların isteği üzerine yazdığı bir bölümdü kitapta falan yer almıyor silinmiş sahne değil bonus sahne  yazar barrons ağzından sahne yazmaya söz vermişti   Hehehe

« Son Düzenleme: Temmuz 03, 2014, 12:41:01 ÖS Gönderen : crazyde »
Yanıtla #882
« : Temmuz 03, 2014, 12:42:14 ÖS »

dishy
*
Üye No : 154634
Konu Sayısı : 9
Karizma = 14

Baya hayranı varmış bu serinin de ya Zuhahaha

Yanıtla #883
« : Temmuz 03, 2014, 12:48:34 ÖS »

BÖRÜLCE
*
Üye No : 182234
Konu Sayısı : 1488
Karizma = 2457

Robyn Carr-Aşk Yeniden ve Dağ kulubesi kitapları benim çok beğendiğim iki kitap.Susan Elizabeth'in ve Debbie Macomber tarzını sevenlerin beğeneceğini düşünüyorum.
Olaylar Virgin River isimli küçük,şehir hayatından uzak çok güzel bir kasabada geçiyor.Okurken ahh bende böyle bir yerde yaşamalıyım diye düşünüyorsunuz.Aşk kitaplarının olmazsa olmazı yakışıklı güçlü erkek karakterlerimiz var tabi ki.Özellikle ikinci kitaptaki Johna bayıldım.İri yarı korkutucu bir görüntüsü var ve Paige'i severken bile inciteceğini düşünmesi çoook tatlıydı.Ama kitapta sadece aşk yok.Ebelik,doğumla ilgili bir sürü güzel şey anlatmış yazar.Genç yaşta yaşanan sorumsuz cinsellik deneyimleri,acil bir durumda yapılması gerekenler ve herkesin sonunda hatalarıyla yüzleşmesi.....Uzun ama hiç sıkmayan,konu ve anlatımıyla çok doyurucu kitaplardı.
Yanıtla #884
« : Temmuz 03, 2014, 01:01:38 ÖS »

Bendis
*
Üye No : 140261
Konu Sayısı : 3308
Karizma = 14453

@crazyde'm

Alınma hemen, böyle bir bölümü ya sen atarsın bana yada Dishy zaten Öldüm Gülmekten. ikinizde benim için Çılgın Canavarsınız çünki Hehehehe
Yanıtla #885
« : Temmuz 03, 2014, 01:30:40 ÖS »

Sanem.
*
Üye No : 170187
Konu Sayısı : 16
Karizma = 72

Barrons'un dilinden Mac ile bir sahnesini yazmıştı yazar. okudunuz mu hiç Gülmek :)  Hehehe

Kim göndermişti bana hatırlayamadım heralde crazyde sendin   Hehehe
Ah ah o bölüm yok mu tesadüfen rast gelmiştim yoksa okuyamıcaktım :Dd Barronsun karen manie morninge olan sözleri de ayrıydı zaten :Dd

"Just Have a Little Faith." Micheal J. Scofield

Yanıtla #886
« : Temmuz 03, 2014, 02:07:28 ÖS »

Bendis
*
Üye No : 140261
Konu Sayısı : 3308
Karizma = 14453

ehuheuheee evet hatırladım Bayan morninge Öldüm Gülmekten.
Yanıtla #887
« : Temmuz 03, 2014, 03:57:26 ÖS »

crazyde
*
Üye No : 139587
Konu Sayısı : 3
Karizma = 1006

@crazyde'm

Alınma hemen, böyle bir bölümü ya sen atarsın bana yada Dishy zaten Öldüm Gülmekten. ikinizde benim için Çılgın Canavarsınız çünki Hehehehe
Yok kız alınmadım zaten şakasına dedim  ya  Hehehe   Zuhahaha 
Yanıtla #888
« : Temmuz 03, 2014, 04:46:37 ÖS »

orppersephone
*
Üye No : 165184
Konu Sayısı : 585
Karizma = 360

Orjinal Adı : Up to Me
Edisyon Adı : Kötü Çocuklar 2 Tutkudan Sırlara
Yazar :  M. Leighton
Goodreads Puanı :5/4,16
Puanım :5/3-3,5

Bu kitaptan da şu sonucu çıkarıyoruz ki dış görünüş aslında çoğu zaman yanıltıcı olabilir. Kötü çocuk imajına aldanma aslında altında yatan şeylere bak Göz Kırp. Al sana örnek; Cash Davenport! Cash hem asi hem bir centilmen, hem sevimli hem sert ayrıca düşünceli.. Yani çoğu zaman Gülmek :) Bu kitapta iki kişiye kafa göz dalmak istedim biri Olivia diğeri de Nash.. Eğlenceli diyaloglar vardı ama ilk kitapta mesela Olivia'nın aklından geçenleri hemen söyleme huyu ve söyledikleri beni daha çok güldürmüştü. İlk kitapta Olivia'nın iki kardeş arası gidip gelmelerinden çok bunalmıştım burada da saçma sapan hissettiği korkudan. Yani hadi amaa! Bu his için zaten geç kalmadın mı.. Hele o kitabın sonundaki epilog nedir öyleee? Zaten Nash'i sevmemiştim. İnanıyorum ki son kitabı okurken kafasını duvarlara vurmak isteyeceğim. Hele babalarına da diyecek lazım yok artık. Hadi Optimum bizi çok bekletme son kitap için Göz Kırp. Ama daha önce dediğim gibi çevirmen çok başarısız -_-

“It’s me,” he says softly. “Stop listening to everything else. Remember the way you feel when I’m kissing you and touching you. Don’t think with your head. You know me. And when my lips are on yours, you trust me.” As if to make his point, he dips his head and brushes his mouth over mine. Sparks fly between us. As always. “You trust me, when my hands are on your skin.” He runs his palms down my arms and then over to my waist where he pushes them up under the edge of my shirt. Chills break out down my back. “You trust me when you turn your mind off, when you just feel.”

Hele burada ne gülmüştüm  Hehehe

"My hard-on isn't a problem anymore; the sound of Marissa's voice took care of that. In fact, it almost gave me a damn vagina"
Yanıtla #889
« : Temmuz 03, 2014, 06:04:48 ÖS »

sudenaz222
*
Üye No : 169319
Konu Sayısı : 0
Karizma = 2

Ewet ewet canım, kitapçıda karşılaştıktan sonra Barrons otele geliyor ve o ann....   Hehehe

Kitapa Mac'in hafızasını sildiği için konulmamış gibi anlatmış yazar  Öptüm.

merak ettim bu bölümü nerde okudunuz? bende okumak istiyorum.. gönderebilirmisiniz? veya nerden okuyabilirim?
Sayfa 1 ... 84 85 86 87 88 89 90 91 92 93 94 ... 678
Yukarı Çık :)
Gitmek istediğiniz yer: