0 Üye ve 4 Ziyaretçi Konuyu İncelemekte. Aşağı İn :)
Sayfa 1 ... 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 ... 678
Konu: Kitap Yorumları Buraya.  (Okunma Sayısı: 1324747 Kere Okundu.)
Yanıtla #70
« : Şubat 20, 2014, 06:12:27 ÖS »

eslaa
*
Üye No : 133126
Konu Sayısı : 2
Karizma = 9

80 gün arzunun rengini yeni bitirdim. goodreads' de 2,92 puanı bile çok bence. burada da okumak isteyen arkadaşlar var sizler için kitabın fotoğraflarını çekeceğim ama ne bileyim pek tatmin edeceğini sanmıyorum sizi de kitabın :| kitapları yarım bırakabilen biri olsaydım sanırım serinin diğer kitaplarına elimi bile sürmezdim ama aldık işte kitapları :/
Addison Morre - Sevecek Biri

Tek kelime ile berbattı.. Kitap kapağındakilerin karakterlerin yaşıyla uzaktan yakından alakası yok. Kitapları yarım bırakmayı sevmediğimden MECBUREN bitirdim..

tamam şimdi ikinizde sakin olun Zuhahaha demek ki bu iki kitaba göz ucuyla bile bakmıycam  Sinirden Ölüyorum.  Hehehe
WeBCaNaVaRi Botu

Bu Site Mükemmel :)

Çevrimİçi Çevrimİçi

View Profile
Re: Kitap Yorumları Buraya.
« Posted on: Nisan 30, 2024, 12:43:30 ÖÖ »

Üye Olunuz.!
Merhaba Ziyaretçi. Öncelikle Sitemize Hoş Geldiniz. Ben WeBCaNaVaRi Botu Olarak, Siteden Daha Fazla Yararlanmanız İçin Üye Olmanızı ŞİDDETLE Öneririm. Unutmayın ki; Üyelik Ücretsizdir. :)

Giriş Yap.  Kayıt Ol.
Anahtar Kelimeler: Kitap Yorumları Buraya. e-book, Kitap Yorumları Buraya. programı, Kitap Yorumları Buraya. oyunları, Kitap Yorumları Buraya. e-kitap, Kitap Yorumları Buraya. download, Kitap Yorumları Buraya. hikayeleri, Kitap Yorumları Buraya. resimleri, Kitap Yorumları Buraya. haberleri, Kitap Yorumları Buraya. yükle, Kitap Yorumları Buraya. videosu, Kitap Yorumları Buraya. şarkı sözleri, Kitap Yorumları Buraya. msn, Kitap Yorumları Buraya. hileleri, Kitap Yorumları Buraya. scripti, Kitap Yorumları Buraya. filmi, Kitap Yorumları Buraya. ödevleri, Kitap Yorumları Buraya. yemek tarifleri, Kitap Yorumları Buraya. driverları, Kitap Yorumları Buraya. smf, Kitap Yorumları Buraya. gsm
Yanıtla #71
« : Şubat 20, 2014, 06:39:12 ÖS »

Bendis
*
Üye No : 140261
Konu Sayısı : 3308
Karizma = 14453

Hehehehe Hehehehe  Şiştim burda yaa.. Napim.. Gerçekten sevmedim. Zevkler ve Renkler diyerek yorumumu sonlandırıyorum  Hehehehe
Yanıtla #72
« : Şubat 22, 2014, 03:51:34 ÖS »

orppersephone
*
Üye No : 165184
Konu Sayısı : 585
Karizma = 360

"Yalnız Gözlerin İçin" yazarın okuduğum üçüncü kitabı. Gerçi favorim hep ilk okuduğum kitabı anlaşma olacak ama:) Bu yazar harbiden okutuyor, kitaplarının ne kadar uzun olduğu önemli değil. tüm diğer kitapların karakterleri hep iç içe. Ama bu kitapta çoğu yerde yazar sık sık tekrarlara düşmüş. Yani neredeyse her sayfada kişilerin özellikle ana karakterlerin dış görünüşleri sürekli sürekli tekrarlanmış, bu kadar abartmaya gerek yok ya neyse:D Ama yine de eğlenceli bir kitap 776 sayfa hangi ara bitti anlamıyorsunuz bile. Gülmek :)
Yanıtla #73
« : Şubat 22, 2014, 10:43:06 ÖS »

micef
*
Üye No : 73015
Konu Sayısı : 0
Karizma = 1

Outlander diğer adıyla Yabancı serisini okumanızı tavsiye ederim. Çok kalın gelebilir ama sayfaların içinde kaybolursunuz ve bir de bakmışsınız ki son cümlenin son kelimesindesiniz. Tarihi aşk denilebilir lakin yazar yeri geldiğinde yoğun bir aşk işlerken yeri geldiğinde de yoğun bir iskoç tarihi işlemiş. Her iki türlüde sizi içine çekecek bir roman. Kesinlikle tavsiye ederim bir kere okuduktan sonra ömür boyu hayranı olacaksınız. Gülmek :)
Yanıtla #74
« : Şubat 22, 2014, 11:00:42 ÖS »

orppersephone
*
Karizma = 360

Outlander diğer adıyla Yabancı serisini okumanızı tavsiye ederim. Çok kalın gelebilir ama sayfaların içinde kaybolursunuz ve bir de bakmışsınız ki son cümlenin son kelimesindesiniz. Tarihi aşk denilebilir lakin yazar yeri geldiğinde yoğun bir aşk işlerken yeri geldiğinde de yoğun bir iskoç tarihi işlemiş. Her iki türlüde sizi içine çekecek bir roman. Kesinlikle tavsiye ederim bir kere okuduktan sonra ömür boyu hayranı olacaksınız. Gülmek :)

katılıyorum kesinlikle müthiş bir seri ama okuyacak arkadaşları da uyarmak lazım tabi seri 8 kitaptan oluşuyor. ama bizde sadece 5i çıktı. tamam 8. kitap yurtdışında bu sene haziran ayında çıkıcak ama epsilon sağolsun 6 ve 7. kitapları yayınlamamakta ısrar ediyor(!). Ama yine de müthiş ötesi bir seri. Bu yazda dizisi yayınlanacak. Eminim o yayınlandıktan sonra kitap hayranları da daha da artar Gülmek :)
Yanıtla #75
« : Şubat 24, 2014, 07:42:54 ÖS »

orppersephone
*
Karizma = 360

Medcezir: David Nicholls - Yazarın okuduğum ilk kitabıydı. Doğrusu kitabı alırken beklentilerim yüksekti. Ve hayalkırıklığı yaşadım. Yani beklentilerinizi minimum seviyede tutarsanız sanırım kitap sizi tatmin edebilir. Stephen karakteri beni deli etti. Çoğu yerlerde atlayarak okumamak için zor tuttum kendimi. 2/5 en fazla benim notum..
Yanıtla #76
« : Şubat 25, 2014, 03:52:19 ÖS »

mendirek
*
Üye No : 91821
Konu Sayısı : 7
Karizma = 8

cora carmack - ilk defa kitabını okudum..çok istedk alan bir kitaptı o yüzden sanırım beklentim çok yüksekti..ama vasattı. klasik bir çoook yakışıklı ve güçlü erkek ile özgüvensiz kız sendromu durumu vardı. okunur ama vasattı bana kalırsa..10 üzerinden 6 verdim Gülmek :)
paylaşımı yapan arkadaşıma tekrar teşekkür ederim..

lisa kleypas - gecemi aydınlat....
ben çok beğendim. eğlenceli ve sürükleyici. elinimden bırakmak istemedim. ayrıca bir serinin parçası olduğu için, kahramanlar tanıdık..dönem aşkı okumayı sevenlere şiddetle tavsiye edilir..
« Son Düzenleme: Şubat 25, 2014, 04:02:05 ÖS Gönderen : mendirek »
Yanıtla #77
« : Şubat 25, 2014, 07:22:47 ÖS »

bookworm_24
*
Üye No : 166346
Konu Sayısı : 288
Karizma = 56

Ejderin Aşkı, Ejderin Arzusu ve Ejderin Tutkusu adlı seri beni tam bir hayal kırıklığına uğrattı. Ağlıyorum. Çoğu kişi bana bu seriyi tavsiye etmişti hatta ben kitaplarını bizzat almayı düşünüyordum. Ama ilk dedim; web canavarından ilk kitabını okuyup ona göre karar vereyim. İlk kitabın sonunu zar zor bitirdim. Çünkü ben kitabın sonuna kadar hala kurtarılabileceğine dair umutlar taşırım. Ama maalesef hayal kırıklığı oldu. Kitap iyi kurgulanmamıştı ve beni de sıktı. Nanik-Nanik :P Fantastik kitapları pek okumam ama bu seride kararımın değişeceğini ummuştum. Ama haksız çıktım. Ağlıyorum. Okuyacak olanlara tavsiyem: Beklentinizi yüksek tutmayın. Belki siz seversiniz, ona bir şey diyemem tabii. Gülmek :) Herkese keyifli okumalar. Utanıyorum.

Artık gökyüzü olsan, kafamı kaldırıp bakmam.
Yanıtla #78
« : Şubat 25, 2014, 10:09:56 ÖS »

orppersephone
*
Karizma = 360

Arzunun Efendisi - Kinley Macgregor ; Yazarın kalemine bayıldımm. Karakterin içine öyle giriyorsunuz ki içiniz bir farklı oluyor. Sadece kelimelerini  okumuyorsunuz. Uzun zamandır bu kadar güldüğümü de hatırlamıyorum. Diyaloglar insanın içini ısıtacak kadar neşeli, eğlenceliydi:)Kitabı çok uzun zamandır okumak istiyordum o yüzden mümkün olduğu kadar yavaş okumaya çalıştım ama bu bile saatlerimi aldı. Ama dönüp dönüp tekrardan okuyacağıma eminim kitabı:) Keşke daha uzun olsaydı, çok sevdim çünkü:)
Yanıtla #79
« : Şubat 26, 2014, 12:24:40 ÖÖ »

mendirek
*
Üye No : 91821
Konu Sayısı : 7
Karizma = 8

Arzunun Efendisi - Kinley Macgregor ; Yazarın kalemine bayıldımm. Karakterin içine öyle giriyorsunuz ki içiniz bir farklı oluyor. Sadece kelimelerini  okumuyorsunuz. Uzun zamandır bu kadar güldüğümü de hatırlamıyorum. Diyaloglar insanın içini ısıtacak kadar neşeli, eğlenceliydi:)Kitabı çok uzun zamandır okumak istiyordum o yüzden mümkün olduğu kadar yavaş okumaya çalıştım ama bu bile saatlerimi aldı. Ama dönüp dönüp tekrardan okuyacağıma eminim kitabı:) Keşke daha uzun olsaydı, çok sevdim çünkü:)

bu kadar güzel yorumdan sonra, sıradaki kitabım olacak..bu arada paylaşımların için teşekkür ederim..sevgiler.

Nora Roberts - masum ölüm

Nora olunca akan sular durur benim için..tabii birde Eve ve Rourke var..ben Eve Dallas serisine bayılıyorum..serinin bu kitabında da hayal kırıklığına uğramadım. başladım ve bitirdim..polisiye, aşk herşey var Gülmek :)
« Son Düzenleme: Şubat 26, 2014, 12:28:33 ÖÖ Gönderen : mendirek »
Sayfa 1 ... 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 ... 678
Yukarı Çık :)
Gitmek istediğiniz yer: