0 Üye ve 1 Ziyaretçi Konuyu İncelemekte. Aşağı İn :)
Sayfa 1 ... 629 630 631 632 633 634 635 636 637 638 639 ... 678
Konu: Kitap Yorumları Buraya.  (Okunma Sayısı: 1325341 Kere Okundu.)
Yanıtla #6330
« : Ocak 11, 2016, 09:04:25 ÖS »

as.
*
Üye No : 135344
Konu Sayısı : 0
Karizma = 1054

@akrilik bende beğeneceğimi düşünerek başlamıştım. En iyisi beklentisiz okumak Gülmek :)

WeBCaNaVaRi Botu

Bu Site Mükemmel :)

Çevrimİçi Çevrimİçi

View Profile
Re: Kitap Yorumları Buraya.
« Posted on: Mayıs 02, 2024, 03:24:32 ÖS »

Üye Olunuz.!
Merhaba Ziyaretçi. Öncelikle Sitemize Hoş Geldiniz. Ben WeBCaNaVaRi Botu Olarak, Siteden Daha Fazla Yararlanmanız İçin Üye Olmanızı ŞİDDETLE Öneririm. Unutmayın ki; Üyelik Ücretsizdir. :)

Giriş Yap.  Kayıt Ol.
Anahtar Kelimeler: Kitap Yorumları Buraya. e-book, Kitap Yorumları Buraya. programı, Kitap Yorumları Buraya. oyunları, Kitap Yorumları Buraya. e-kitap, Kitap Yorumları Buraya. download, Kitap Yorumları Buraya. hikayeleri, Kitap Yorumları Buraya. resimleri, Kitap Yorumları Buraya. haberleri, Kitap Yorumları Buraya. yükle, Kitap Yorumları Buraya. videosu, Kitap Yorumları Buraya. şarkı sözleri, Kitap Yorumları Buraya. msn, Kitap Yorumları Buraya. hileleri, Kitap Yorumları Buraya. scripti, Kitap Yorumları Buraya. filmi, Kitap Yorumları Buraya. ödevleri, Kitap Yorumları Buraya. yemek tarifleri, Kitap Yorumları Buraya. driverları, Kitap Yorumları Buraya. smf, Kitap Yorumları Buraya. gsm
Yanıtla #6331
« : Ocak 11, 2016, 10:23:59 ÖS »

Tourniquet
*
Üye No : 111994
Konu Sayısı : 498
Karizma = 2123

@akrilik bende beğeneceğimi düşünerek başlamıştım. En iyisi beklentisiz okumak Gülmek :)

Kitabı almasaymışım keşke dedim yorumunu okuyunca.

WeBCaNaVaRi'na Üye Olmadan Link'leri ve Kod'ları Göremezsiniz.
Link'leri Görebilmek İçin. Üye Ol. veya Giriş Yap.
"Benim Gizli Dünyama Bakmak İster Misiniz?"

Yanıtla #6332
« : Ocak 11, 2016, 10:41:46 ÖS »

as.
*
Karizma = 1054

Kitabı almasaymışım keşke dedim yorumunu okuyunca.

Belki beğenirsin canım ama bana pek hitap etmedi durağan ve birazda sıradandı. 
Yanıtla #6333
« : Ocak 11, 2016, 11:05:16 ÖS »

BÖRÜLCE
*
Üye No : 182234
Konu Sayısı : 1488
Karizma = 2457

Ama bu kitap çooook tatlıydı  Öptüm. Kitabın başlarında vakit bulamadığım için yavaş ilerledim ama ortalarından sonra elimden bırakamadım ve çok

severek okudum.Mitch'in sürekli kaba konuşup,pişman olmasına ve Brianna'nın hayat dolu hallerine bayıldım.Brianna,varlıklı ailesinin bir tanecik,güzel

kızı.Yaşantısından ve etrafındaki erkeklerin ilgisinden bunalınca annesinin teşvikiyle bir yardım kuruluşunun neler yaptığını görmek için doğal afet

bölgelerinden birine gidiyor.Yakışıklı ve huysuz doktorumuz Mitch,patronun zengin kızının,onca iş arasında gelmesine ve onunla ilgilenmesini istemelerine çok

sinirleniyor.Fakat karşılaştıkları andan itibaren ikili için hiçbir şey planladıkları gibi gitmiyor.Tek ortak noktaları birbirlerine duydukları çekim oluyor ama bu

da işleri daha çok karıştırıyor.Kitap her zaman okuduğumuz romantik komedi kitaplarından daha dolu ve başlarda ne kadar gülümsetse de Mitch'in

geçmişini öğrendikçe içiniz cız ederek okuyorsunuz.Daha fazla uzatmadan kitabı çok beğendiğimi ve kesinlikle tavsiye ettiğimi söyleyebilirim. 
Yanıtla #6334
« : Ocak 11, 2016, 11:11:46 ÖS »

edu
*
Üye No : 140681
Karizma = 12

Sonsuza dek ayrı kitabı filmden fırlamış gibi.Kitaptaki çoğu yer tanıdık geldi bana.Ve sondan başlayan bir kitap.Duygusalligi seviyorsanız okuyun yoksa uzak durun 😢😢😢
Yanıtla #6335
« : Ocak 11, 2016, 11:18:15 ÖS »

as.
*
Karizma = 1054

Sonsuza dek ayrı kitabı filmden fırlamış gibi.Kitaptaki çoğu yer tanıdık geldi bana.Ve sondan başlayan bir kitap.Duygusalligi seviyorsanız okuyun yoksa uzak durun 😢😢😢
Çok mu ağlattı? mutsuz son mu? kafamda deli sorular  Ağlicam. Listemde ve merak ettiğim bir kitap da..
« Son Düzenleme: Ocak 11, 2016, 11:18:33 ÖS Gönderen : as. »
Yanıtla #6336
« : Ocak 12, 2016, 10:35:04 ÖÖ »

gokcicisi
*
Üye No : 123898
Konu Sayısı : 1
Karizma = 1031

Ama bu kitap çooook tatlıydı  Öptüm. Kitabın başlarında vakit bulamadığım için yavaş ilerledim ama ortalarından sonra elimden bırakamadım ve çok

severek okudum.Mitch'in sürekli kaba konuşup,pişman olmasına ve Brianna'nın hayat dolu hallerine bayıldım.Brianna,varlıklı ailesinin bir tanecik,güzel

kızı.Yaşantısından ve etrafındaki erkeklerin ilgisinden bunalınca annesinin teşvikiyle bir yardım kuruluşunun neler yaptığını görmek için doğal afet

bölgelerinden birine gidiyor.Yakışıklı ve huysuz doktorumuz Mitch,patronun zengin kızının,onca iş arasında gelmesine ve onunla ilgilenmesini istemelerine çok

sinirleniyor.Fakat karşılaştıkları andan itibaren ikili için hiçbir şey planladıkları gibi gitmiyor.Tek ortak noktaları birbirlerine duydukları çekim oluyor ama bu

da işleri daha çok karıştırıyor.Kitap her zaman okuduğumuz romantik komedi kitaplarından daha dolu ve başlarda ne kadar gülümsetse de Mitch'in

geçmişini öğrendikçe içiniz cız ederek okuyorsunuz.Daha fazla uzatmadan kitabı çok beğendiğimi ve kesinlikle tavsiye ettiğimi söyleyebilirim. 

Öptüm. Öptüm. Öptüm.

WeBCaNaVaRi'na Üye Olmadan Link'leri ve Kod'ları Göremezsiniz.
Yanıtla #6337
« : Ocak 12, 2016, 01:42:40 ÖS »

Bendis
*
Üye No : 140261
Konu Sayısı : 3308
Karizma = 14453

Yeşil Deniz Kabuğu - Sarah Jio

İşte özlediğim Sarah Jio kalemi.  Bravo Yine elinize aldığınız gibi bitireceğiniz bir kitap yazmış ve sağolsun sevgi için çıtayı yine göklere çıkardı.  Hehehe

Kitabı çok beğendim, anlatımı, konusu o kadar güzel ki kitabın nasıl bittiğini anlamıyorsunuz. Agapi hüsranından sonra okumak için baya bir zaman elim gitmemişti bu kitaba ama şuan beklettiğim için kızıyorum kendime.

Ruh ikizini bulduğun bir anda kaybetsen ve yıllar sonra evliliğine sayılı günler kala hayatının aşkına bir restoran çıkışı denk gelsen.. Kaldırımda saçı sakalı bir birine karışmış, elindeki yiyeceğe iştahla bakan bir evsize dönüşmüş halde.. Kailey yıllar sonra rastladığı hayatının aşkı Cade için elinden geleni yapsa da Ryan'a içim acıdı. Senin gibi karakterler zaten sadece romanlarda olur be Ryan diyorum bende Gülmek :)

Sarah Jio hep yazsın ben hep okurum  Öptüm.   

"İnsan hala gerçek olmasını istediği bir rüyaya nasıl veda edebilirdi ki."

Yanıtla #6338
« : Ocak 13, 2016, 12:15:26 ÖÖ »

as.
*
Karizma = 1054

Merhaba arkadaşlar bu kitap için Özlem adlı "blogdaşım" -nasıl bir kelime oldu ya idareedin Hehehe- ile anlaşıp beraber yorum yaptık. Karşılaştırma da diyebiliriz bakmak isterseniz WeBCaNaVaRi'na Üye Olmadan Link'leri ve Kod'ları Göremezsiniz.
beklerim.  Yorumun benim yazdığım kısmı aşağıda Utandım.

ilk sayfadan son sayfaya kadar sıkılmamı engellediği ve karakterler arasındaki konuşmalar sürekli kahkaha atmama neden olduğu için, birçok kitapta rastladığım bazı şeyleri yok sayacağım. Tamam, çerezlik bir kitaptı ama beni içinde tutmayı başardı. Ve karakterler samimiydi. Bu açıdan başarılı buldum. Ginger ve Derek gibi karakterlere pek rastlayamıyorum bu aralar. Sert aynı zamanda komik olmayı başaran, her sıfatı da üstlerine yakıştıran; komik, duygusal, özenilesi bir çiftti bana göre.
Ginger’ın kız kardeşi için yapamayacağı şey yok. Ve bu yüzden annelik görevini bir türlü beceremeyen annesinden kimden aldığı belli olmayan parayı “ödünç” alıyor. Ve kardeşini de alıp ortadan kayboluyor. Yeni bir hayata başlamak için eline geçen fırsatı değerlendiren Ginger bir polisin tam dibinde daire tutuyor. Sonrası ise beklenecek türden olaylarla çevrili. Polisimiz; Derek adın da fiziksel ve duygusal anlamda benden tam puanı kapmış birisi. Pardon “başkomiser” J Karşılaşmalarındaki konuşmalar ise sırıtmama neden oldu.
Birde Willa var. Ginger’ın kız kardeşi. Biraz garip ama ablasına düşkün birisi. Yazarın dili sayesinde karakterlere ısındım. Eminim dili, anlatımı daha farklı olsaydı şuan ki duyguları alamazdım.

-Willa-Ginger eve taşınırken-

“Ucunu kaldır. Bu koca şeyi kendi başıma taşıyamam seni şırfıntı!”
“Hadi oradan. Sadece tek elinle tutuyorsun.”
“Çünkü diğer elimi sana el hareketi çekmek için kullanıyorum.”
“Aynı anda birden fazla şey yapmana karşı çıkamam tabii.”
“Sen papanın annesine bile karşı çıkarsın.”
  Hehehehe Hehehehe

Dolly Parton’u da unutmayalım. O kim diye sormayın sorarsanız Ginger’ın size birkaç çift lafı olur. Şunun gibi;
“Sanırım 'Bu da kim?’ demek istediğiniz ve o soruya cevap olarak 'Siz kimsiniz?’ demek istiyorum.” “Ne demek istediğinizi anlamadım.” “O, komiser bey, Dumanlı Dağın Bülbülü oluyor.” Willa öfkeyle, “Taşranın Barbie'si bir kere,” diye araya girdi.
Adamın, kafası tamamen karışmış bir ifadesi vardı. O yüzden Ginger insaf etmeye karar verdi. “O, Dolly Parton."
“Anasını sattığımın Dolly Parton'ı.”
  Öldüm Gülmekten.

Ginger barda ona asılan Matt için methiyeler diziyor J
‘Matt
Ters şapkalı, Malt. Yok, sende bir meymenet. Biz konuşurken asidi kaçan biran oldu tam bir illet.’
  Hehehehe Öldüm Gülmekten. Zuhahaha
Yanıtla #6339
« : Ocak 13, 2016, 08:28:02 ÖS »

akrilik
*
Üye No : 173963
Karizma = 8

Aynen ben de öyle düşünüyorum artık:)
Sayfa 1 ... 629 630 631 632 633 634 635 636 637 638 639 ... 678
Yukarı Çık :)
Gitmek istediğiniz yer: