0 Üye ve 1 Ziyaretçi Konuyu İncelemekte. Aşağı İn :)
Sayfa 1 ... 624 625 626 627 628 629 630 631 632 633 634 ... 678
Konu: Kitap Yorumları Buraya.  (Okunma Sayısı: 1325353 Kere Okundu.)
Yanıtla #6280
« : Aralık 29, 2015, 07:24:41 ÖS »

embish
*
Üye No : 155875
Konu Sayısı : 20
Karizma = 32

Ejder serisinin üç kitabı var bende. Umarım bir gün bende başlayacağım Zuhahaha
hiiiiii  Sedam sen daha okumadın mıııı  Hönk.! Nasıl olar böyle bişi, ejderlerim okunmaz mı ama yaaa,ejderlerimiz candır,aşktır..aaa birde, sexy,upuzuuuuun saçlı,şakacı ve renklidirler..daha anlatırdım ama bu böyle gider sen kısacası oku  Hehehehe
 Canım eminim çok beğeneceksin, hatta 2016 nın ilk günlerinde onları okumaya başlamalısın bence  Göz Kırp.

Bir çok kez öldüğümü biliyorum,
Bilenlerin bilmemezlikten geldiği zamanlarda.
Elimi sıkıca tutanların bıraktığı anlarda,
Doğrularımı yalanlamaya çalıştıklarında, çatıştıklarında.
Böyle gaddarca davrandıklarında bedbahtça kıvranırım iftiranın kollarında.
Düşüncelerim turlar yalnızlık koridorlarında.
Bir yalnızı ancak bir yalnızlık öldürebilir etrafında...
                                                                                                -SagoPa-
WeBCaNaVaRi Botu

Bu Site Mükemmel :)

Çevrimİçi Çevrimİçi

View Profile
Re: Kitap Yorumları Buraya.
« Posted on: Mayıs 02, 2024, 04:29:59 ÖS »

Üye Olunuz.!
Merhaba Ziyaretçi. Öncelikle Sitemize Hoş Geldiniz. Ben WeBCaNaVaRi Botu Olarak, Siteden Daha Fazla Yararlanmanız İçin Üye Olmanızı ŞİDDETLE Öneririm. Unutmayın ki; Üyelik Ücretsizdir. :)

Giriş Yap.  Kayıt Ol.
Anahtar Kelimeler: Kitap Yorumları Buraya. e-book, Kitap Yorumları Buraya. programı, Kitap Yorumları Buraya. oyunları, Kitap Yorumları Buraya. e-kitap, Kitap Yorumları Buraya. download, Kitap Yorumları Buraya. hikayeleri, Kitap Yorumları Buraya. resimleri, Kitap Yorumları Buraya. haberleri, Kitap Yorumları Buraya. yükle, Kitap Yorumları Buraya. videosu, Kitap Yorumları Buraya. şarkı sözleri, Kitap Yorumları Buraya. msn, Kitap Yorumları Buraya. hileleri, Kitap Yorumları Buraya. scripti, Kitap Yorumları Buraya. filmi, Kitap Yorumları Buraya. ödevleri, Kitap Yorumları Buraya. yemek tarifleri, Kitap Yorumları Buraya. driverları, Kitap Yorumları Buraya. smf, Kitap Yorumları Buraya. gsm
Yanıtla #6281
« : Aralık 29, 2015, 07:55:46 ÖS »

Bendis
*
Üye No : 140261
Konu Sayısı : 3308
Karizma = 14453

berfin & embiyem

Okuma listemde öne çektim bu arkadaşları Zuhahaha
Yanıtla #6282
« : Aralık 30, 2015, 12:16:54 ÖÖ »

Sanem.
*
Üye No : 170187
Konu Sayısı : 16
Karizma = 72

Sedddaaaaam,kız acilen ama acilen oku.Her kitabında ayrı bir tat,ayrı bir zevk alıyorsun zaten ister istemez.Bu arada ben döndüm.3 tane bomba yorumlarla da dönmeyi planlıyoruuuum Göz Kırp.

"Just Have a Little Faith." Micheal J. Scofield

Yanıtla #6283
« : Aralık 30, 2015, 10:28:20 ÖÖ »

BÖRÜLCE
*
Üye No : 182234
Konu Sayısı : 1488
Karizma = 2457

Serinin ilk dört kitabını bitirdim ve favorim kesinlikle 2. kitap olan Ejder'in Arzusu oldu.İlk iki kitap o kadar eğlenceli olunca,serinin öyle devam

edeceğini düşündüm ve 3.,4. kitapları okurken ne kadar yanıldığımı anladım.En komik kitabın Gwenvael'i anlatan kitap olduğunu düşünürken baktım kitabın

bir yerinde ağlıyorum   Şaşkınım.  Bu seri sadece iki karakterin birbirini bulup,aşık olduğu fantastik macera serilerinden değil.İçinde her şey var.Kitapların bir konusu

var.Her kitapta Ejder ailesinin bütün üyelerinden bahsediliyor ve bu da en güzel tarafı bence.Hiç bir karakteri özlemek zorunda kalmıyorsunuz.    Öptüm. Şimdi

sabırsızlıkla 5. kitabı okuyacağım günü bekliyorum.   Utanıyorum. 
Yanıtla #6284
« : Aralık 30, 2015, 06:43:45 ÖS »

gokcicisi
*
Üye No : 123898
Konu Sayısı : 1
Karizma = 1031

Kızlar ya kitapyurdu indirimin kaçmasın diye sipariş vermem gerek. Çok pahalı olmasın istiyorum, bir kitap öneriniz var mı?

WeBCaNaVaRi'na Üye Olmadan Link'leri ve Kod'ları Göremezsiniz.
Link'leri Görebilmek İçin. Üye Ol. veya Giriş Yap.
Yanıtla #6285
« : Aralık 30, 2015, 09:37:45 ÖS »

as.
*
Üye No : 135344
Konu Sayısı : 0
Karizma = 1054

Kızlar ya kitapyurdu indirimin kaçmasın diye sipariş vermem gerek. Çok pahalı olmasın istiyorum, bir kitap öneriniz var mı?
Son okuduklarımdan;

Ateş serisini okuyup beğendiysen Buz'u öneririm canım bir de Leo mia sheridan Milena'ya Mektuplar
Franz Kafka  Gülmek :)

« Son Düzenleme: Aralık 30, 2015, 09:42:24 ÖS Gönderen : as. »

Yanıtla #6286
« : Aralık 30, 2015, 09:38:40 ÖS »

çıtçıt
*
Üye No : 82056
Konu Sayısı : 20
Karizma = 2149

Ahmet Ümit - Beyoğlu Rapsodisi ya da Patasana. Cep kitabı da mevcut. Ayrıca kitap fuarına da gelecek eğer polisiye seviyorsan al bence kitabını da imzalatabilirsin Gülmek :)
« Son Düzenleme: Aralık 30, 2015, 10:42:38 ÖS Gönderen : çıtçıt »

Çılgın Hırsız Öptüm.

beriseda
Yanıtla #6287
« : Aralık 31, 2015, 06:55:19 ÖS »

gokcicisi
*
Üye No : 123898
Konu Sayısı : 1
Karizma = 1031

Canım canavar'larım, yeni yılımız kutlu olsun! Mutlulukla, huzurla, sağlıkla dolu bir yıl olsun. Yayınevleri beklediğimiz serileri bassın booolll bolll indirimler yapsın!  HopHopKop. Hepinizi çoook seviyorum  Öptüm.
Yanıtla #6288
« : Aralık 31, 2015, 07:32:19 ÖS »

Sanem.
*
Üye No : 170187
Konu Sayısı : 16
Karizma = 72

Eleanor&Park - Rainbow Rowell
Puanım:9/10!

Bir türlü düşüncelerimi toplayamadım bu kitap hakkında.Şöyle ballandıra ballandıra anlatırdım;çok şirin,aman aman pembe peri masalı... İsterdim de, ama öyle bir kitap olsaydı aklımda yer edenlerden olur muydu,eh işte orası birazcık çetrefilli.
Kitabın konusu kısaca şu; Eleanor adında,kıvırcık mı kıvırcık,kırmızı mı kırmızı bir kızcağız, annesinin ve üvey babasının yanına taşınır.Yeni bir okul,yeni bir ev, yeni bir hayat derken her şey çok güzel gözükmüş olabilir ama... O evden önceden üvey babası tarafından kovulmuş olduğu,yeni başladığı okulda giyiniş tarzı ve hafiften iriliği sebebiyle dışlandığı ve her gün hayatından nefret ettiği gerçeklerini içlerinde içermiyorlar.Ama Eleanor'un hayatı kısaca böyle.
Umut ışığı sönmüşken,onu olduğu gibi seven,hayatına anlam katan ve zevklerini paylaşan bir çocukla karşılaşır:Park.Otobüs arkadaşlığı zorla da olsa aralarında kurulur ve bu ikili birbirlerine sanki bir halatla bağlanmış bulurlar yaşamlarını.
Biliyorum,benim gibi merak ettiniz.O yüzden okumayanlar mutlaka okusun.
Kitaptaki karakterlere karşı büyük bir önyargım var.Eleanor ve Park hariç gerisini pek sevemedim.Çünkü heosi çoooook gerçekçiydi.Bütün kötülükleriyle hem de...
Bazen Eleanor sizi cidden kararlarıyla kızmaya zorluyor.Ama yok kızamıyorsunuz.Çünkü kendinizi de onun yerine koyunca aslında o noktada bize "Eleanorluğunu" gösteriyor.Şöyle diyorsunuz:Eleanor kesinlikle böyle yapar.Yani bir bakıma hak veriyorsunuz.
Şunu fark etmiş bulunmaktayım ki Park benim kesinlikle ruh ikizim,ruh eşim.Okuduğu çizgi romanlardan tutun da sevdiği şarkılara kadar çok uyumlu noktalarımız var.Bu yüzden,evet Park,senin yerin hiçbir zaman dolmayacak.
Kitap biteli bilmem kaç gün oldu bilmiyorum ama bu kitaptan sonra İstanbul Hatırası gibi deeev bir kitabı sadece 2 günde bitirdim.Sözün özü,reading slump da neymiş, bu kitaptan sonra unutuyorsunuz onu.Bu yüzden yeri gelmişken double öneri...
**********SPOİLER**********
O son kısımdaki kartpostala kafam takıldı.Lütfen okuyanlar cevap versinler? Orada Eleanor geri dönüş yolunda olduğunu mu söylüyor Minnesota olduğunu belirterek.Çünkü Park Eleanor'u dayısına bırakıp geri dönerken oradan atmıştı ilk kartpostalını.Yani...Yani Eleanor Park'a geri mi dönüyor?!?
**********SPOİLER SONU*********
Evvet,bir yorumumumsonuna daha gelmiş bulunuyoruz.Böyle bir kitabı okuduğum için çook mutluyum.Yanlış anlaşılmasın çok da mutlu, iç açıçı bir kitap değil idi velet.Mesela bir kapağı değildi.O tatlış,ponçik... öhömmm,neyse.
Herkese tavsiye ediyorum umarım yorumlarımın arası bu sefer ki gibi açılmaz.

31/12/15 edit: Açıldı.

"Ben de seni öpen son insan olmak istiyorum.Bu kulağa kötü bir söz,bir ölüm tehdidi falan gibi geliyor.Söylemek istediğim,senin aradığım kız olduğun.Ben aradığım kişiyi buldum."
"Sevgili Bay Sheridan,
Yüzünüzü yemek istiyorum.
Öpücükler, Leonor."

"O kasetteki müzikte bir şeyler vardı.Bu müzik diğerlerinden farklıydı.Eleanor onun içini kıpır kıpır ettiğini hissetmiştim.hem heyecan vericiydi hem de tedirgin ediciydi.Eleanor'a dünyanın tahmin ettiği gibi bir yer olmadığını düşündürtmüştü.Ve bu iyi bir şeydi.Olabilecek en iyi şeydi."

Park, Eleanor'un sesinden ismini duymaya bayılıyordu.
"Belki de ben gerçekten de Koreli erkeklerden hoşlanıyorum," dedi Eleanor "ve bunun farkında değilim."
"İyi ki Omaha'daki tek Koreli erkek benim," dedi Park.
"Ve iyi ki ben bu çöplükte yaşamaya mahkumum."

"PARK
Eleanor artık onunla otobüste olmayacaktı.
Edebiyat dersinde ona bakıp gözlerini devirmeyecekti.
Sırf canı sıkıldı diye onunla kavga etmeyecekti.
Park'ın odasında, onun düzeltmesi mümkün olmayan şeyler için ağlamayacaktı.
Gökyüzü Eleanor'un ten rengine bürünmüştü."

"ELEANOR
Ondan sadece bir tane var ve şu an benim yanımda duruyor, diye geçirdi içinden Eleanor.
O benim bir şarkıdan hoşlanacağımı daha ben o şarkıyı duymadan tahmin edebiliyor.Ben bir şey anlatırken can alıcı noktaya bile gelmemi beklemeden gülmeye başlıyor.Göğsünde, boynunun hemen altında onun benim için bütün kapıları açmasını istememe neden olan bir yer var.
Ondan sadece bir tane var."

"Ya da belki, diye düşünüyordu şimdi, geçmişte hayatına giren bütün o kızları yeterince tanımamıştı.Tıpkı bilgisayarın tanımadığı formattaki bir diski kabul etmemesi gibi.
Eleanor'un eline dokunduğunda onu tanıyordu.Biliyordu."

"Başını kaldırıp Park'a baktı.Onun altuni yeşil gözlerine.
Ona, sen benim hayatımı kurtardın, demeye çalıştı.Belki sonsuza dek değil.Belki geçici bir süre için.Ama benim hayatımı kurtardın ve ben artık seninim.Şu andaki halimle seninim.İlelebet."

"Park onun erkek arkadaşı değil, kahramanıydı."
"Kalemi cebine koyup Eleanor'un elini bir süre göğsünde tuttu.
Bu Eleanor'un düşünebileceği en güzel hareketti.Park'tan çocuk sahibi olmak ve her iki böbreğini birden ona bağışlamak istemesine neden olmuştu.
"Bu bir randevu," dedi Park.
"Kesinlikle öyle," diye ekledi Eleanor."

Yanıtla #6289
« : Aralık 31, 2015, 08:43:51 ÖS »

Tourniquet
*
Üye No : 111994
Konu Sayısı : 498
Karizma = 2123

Sedddaaaaam,kız acilen ama acilen oku.Her kitabında ayrı bir tat,ayrı bir zevk alıyorsun zaten ister istemez.Bu arada ben döndüm.3 tane bomba yorumlarla da dönmeyi planlıyoruuuum Göz Kırp.

Ne ejdermiş arkadaş bende okuyayım şunu. Hoşgeldin kuzum. Gülmek :)

WeBCaNaVaRi'na Üye Olmadan Link'leri ve Kod'ları Göremezsiniz.
Link'leri Görebilmek İçin. Üye Ol. veya Giriş Yap.
"Benim Gizli Dünyama Bakmak İster Misiniz?"

Sayfa 1 ... 624 625 626 627 628 629 630 631 632 633 634 ... 678
Yukarı Çık :)
Gitmek istediğiniz yer: