0 Üye ve 1 Ziyaretçi Konuyu İncelemekte. Aşağı İn :)
Sayfa 1 ... 533 534 535 536 537 538 539 540 541 542 543 ... 678
Konu: Kitap Yorumları Buraya.  (Okunma Sayısı: 1324078 Kere Okundu.)
Yanıtla #5370
« : Nisan 17, 2015, 11:22:04 ÖS »

-minel-
*
Üye No : 139378
Konu Sayısı : 2459
Karizma = 5046

Güzel bir kitaptı.Tarihi aşk romanlarından hoşlananlar bence bu kitabı sevecekler.Babalarının ölümünden sonra gelirleri azalan Ryecroft ailesinin

yaşadığı sıkıntılar , Vikont Ryecroft'un evlilik çağına gelen kardeşi Sophie' yi sosyeteye tanıtmak için Londraya gittiğinde ailenin başına gelenler ,

ve birbirini çok seven iki kardeşin aileyi kurtarmak için kendini feda etme çabaları çok güzel ve bir şekilde anlatılmış.

Kitapta tabii ki balolar ve güzel elbiseler giymiş dans eden leydiler var ama kitabın başından sonuna kadar kim kime aşık hangi kardeş

diğeri için bir şeyler yapacak ve kim evlenecek bilemiyorsunuz. Zuhahaha

Kitap eğlenceliydi ve tarzı değişikti ben beğendim bu tür kitapları sevenlere tavsiye ederim. Bravo

---------------

“Benimle evleneceksin, değil mi ?”

“Evet, ama Tanrı yardımcım olsun. Zevk içinde yaşayan bir beyefendi ile evlenmek yerine bir banker ile evlenmek

senin için sorun olur mu, merak ediyorum doğrusu?”

“Duruma bağlı. Evlendiğimizde beni pikniğe götürecek misin?”

“Ara sıra.”

“Beni danslara götürecek misin?”

“Davet edilirsek, ama seninle evlenmenin sosyal statümü değiştireceğini pek sanmıyorum

o kadar arsız bir kızsın ki.”

“Zavallı Robert. Bana şiir okuyacak mısın?” Zuhahaha

“Sanmam.”

“Bütün cevaplar doğru. Bu arada, eğer Londra’ya bensiz gitmene izin vereceğimi sanıyorsan-”

“Sadece köydeki hana kadar gidiyordum "  Öldüm Gülmekten.
WeBCaNaVaRi Botu

Bu Site Mükemmel :)

Çevrimİçi Çevrimİçi

View Profile
Re: Kitap Yorumları Buraya.
« Posted on: Nisan 27, 2024, 06:09:38 ÖS »

Üye Olunuz.!
Merhaba Ziyaretçi. Öncelikle Sitemize Hoş Geldiniz. Ben WeBCaNaVaRi Botu Olarak, Siteden Daha Fazla Yararlanmanız İçin Üye Olmanızı ŞİDDETLE Öneririm. Unutmayın ki; Üyelik Ücretsizdir. :)

Giriş Yap.  Kayıt Ol.
Anahtar Kelimeler: Kitap Yorumları Buraya. e-book, Kitap Yorumları Buraya. programı, Kitap Yorumları Buraya. oyunları, Kitap Yorumları Buraya. e-kitap, Kitap Yorumları Buraya. download, Kitap Yorumları Buraya. hikayeleri, Kitap Yorumları Buraya. resimleri, Kitap Yorumları Buraya. haberleri, Kitap Yorumları Buraya. yükle, Kitap Yorumları Buraya. videosu, Kitap Yorumları Buraya. şarkı sözleri, Kitap Yorumları Buraya. msn, Kitap Yorumları Buraya. hileleri, Kitap Yorumları Buraya. scripti, Kitap Yorumları Buraya. filmi, Kitap Yorumları Buraya. ödevleri, Kitap Yorumları Buraya. yemek tarifleri, Kitap Yorumları Buraya. driverları, Kitap Yorumları Buraya. smf, Kitap Yorumları Buraya. gsm
Yanıtla #5371
« : Nisan 17, 2015, 11:32:44 ÖS »

BÖRÜLCE
*
Üye No : 182234
Konu Sayısı : 1488
Karizma = 2457

Güzel bir kitaptı.Tarihi aşk romanlarından hoşlananlar bence bu kitabı sevecekler.Babalarının ölümünden sonra gelirleri azalan Ryecroft ailesinin

yaşadığı sıkıntılar , Vikont Ryecroft'un evlilik çağına gelen kardeşi Sophie' yi sosyeteye tanıtmak için Londraya gittiğinde ailenin başına gelenler ,

ve birbirini çok seven iki kardeşin aileyi kurtarmak için kendini feda etme çabaları çok güzel ve bir şekilde anlatılmış.

Kitapta tabii ki balolar ve güzel elbiseler giymiş dans eden leydiler var ama kitabın başından sonuna kadar kim kime aşık hangi kardeş

diğeri için bir şeyler yapacak ve kim evlenecek bilemiyorsunuz. Zuhahaha

Kitap eğlenceliydi ve tarzı değişikti ben beğendim bu tür kitapları sevenlere tavsiye ederim. Bravo

---------------

“Benimle evleneceksin, değil mi ?”

“Evet, ama Tanrı yardımcım olsun. Zevk içinde yaşayan bir beyefendi ile evlenmek yerine bir banker ile evlenmek

senin için sorun olur mu, merak ediyorum doğrusu?”

“Duruma bağlı. Evlendiğimizde beni pikniğe götürecek misin?”

“Ara sıra.”

“Beni danslara götürecek misin?”

“Davet edilirsek, ama seninle evlenmenin sosyal statümü değiştireceğini pek sanmıyorum

o kadar arsız bir kızsın ki.”

“Zavallı Robert. Bana şiir okuyacak mısın?” Zuhahaha

“Sanmam.”

“Bütün cevaplar doğru. Bu arada, eğer Londra’ya bensiz gitmene izin vereceğimi sanıyorsan-”

“Sadece köydeki hana kadar gidiyordum "  Öldüm Gülmekten.

Yorum için teşekkürler.   Utanıyorum.  Alıntılardan anladığım kadarıyla eğlenceli bir kitaba benziyor  Hehehe
Seri mi acaba?
Yanıtla #5372
« : Nisan 17, 2015, 11:52:01 ÖS »

-minel-
*
Üye No : 139378
Konu Sayısı : 2459
Karizma = 5046

Seri olduğunu zannetmiyorum çünkü yarım kalan bir hikaye yoktu .Bu tür kitapları seviyorsan bence sen de beğeneceksin.

Keyifli okumalar dilerim. Göz Kırp.
Yanıtla #5373
« : Nisan 17, 2015, 11:58:55 ÖS »

Tourniquet
*
Üye No : 111994
Konu Sayısı : 498
Karizma = 2123

Vazgeçtim mavi büyüye en beğendiğim demiştim değil mi hayır kesinlikle açık ara farkla serinin en iyi kitabı buydu diyorum Gülmek :) Yeniden bizi merakta bırakacak bir son yazmış dememe gerek var mı ? Rıchelle Mead okuyacaksanız sonlarına hazırlıklı olun. İyi ki ilk beş kitabı çıktıktan sonra başlamışım seriye.
Adrian ve Sydney'in ilişkileri, aşkları harikaydı. Aralarındaki o bağ 'ah bende böyle bir şey istiyorum' dedirten cinstendi. Adrian'a değinmeme gerek bile yok adam harika! Ve onunda bakış açısını okumak kitabın artı özelliklerindendi. Okurken, ruhu kullandığında neler hissettiğini, sydney'i kaybetme korkusunu, onun için bir şeyleri başarmak istemesini takdir ettim ve aslında hiç bir duyguyu belli etmediğini çoğunu içinde yaşadığını anlıyorsunuz. Bu kitaptaki Adrian diğerlerinde okuduğunuz Adrian değil hazırlıklı olun onun iç dünyasına  Öptüm.
Sydney için işler epey zorlaşıyor bu kitapta. Bütün sorumluluk onun omuzlarındaydı sanki. Bu da yetmezmiş gibi Sydney'in tam tersi özelliklere sahip beni sinirden delirten kız kardeşi Zoe vardı. Nasılda zıt kişilikler. Angeline kitaba renklilik katıp durdu davranışlarıyla. Jill Eddie Neil Trey onlarla beraber kitap bir bütündü. Tekinin eksik olması gerçekten kitabı sıkıcı yapabilirdi. Yazar bir diğer kitabında dahada mükemmelleşiyor.
Bu kitapta 'olaylar olaylar' diyorum ve noktayı koyuyorum.

'Başka bir insanı bu kadar sevebileceğim aklımın ucundan geçmezdi. Bir insanı kaybetmekten bu kadar korkabileceğimi de düşünmezdim. Her aşık böyle şeyler mi hissederdi. Sevdiklerine sıkıca sarılıp, gecenin bir yarısı yalnız kalmaktan korkarak mı uyanırlardı.? Birini tüm kalbinle sevmenin bedeli bu muydu? Yoksa korkular, yalnızca uçurumun kenarındakilere mi mahsustu?' -Adrian  Tebrikler.

"Merkez sapasağlam ayakta kalacak."
"Nereden biliyorsun?"
"Çünkü merkez biziz"

Kitabı tekrar okuyasım geldi yaa. Ahhh Adrian ahh Öptüm.

WeBCaNaVaRi'na Üye Olmadan Link'leri ve Kod'ları Göremezsiniz.
Link'leri Görebilmek İçin. Üye Ol. veya Giriş Yap.
"Benim Gizli Dünyama Bakmak İster Misiniz?"

Yanıtla #5374
« : Nisan 18, 2015, 12:57:46 ÖS »

BÖRÜLCE
*
Üye No : 182234
Konu Sayısı : 1488
Karizma = 2457

Kitap sonlarına kadar beni pek sarmadı aslında ama son 100 sayfa o kadar tatlıydı ki iyi ki okumuşum dedim.Üç kız arkadaş yurtta bir dairede

kalıyorlar.İki oda var.Odalardan birinde Taylor tek başına kalıyor ve yanına bir öğrenci gönderiyorlar.Taylor gönderilen öğrenciyi karşılamak için kapıyı

açtığında,karşısında Hunter'ı görünce deliriyor.Çünkü bırakın bir erkekle aynı odayı paylaşmayı,bugüne kadar bir erkek arkadaşı bile olmamış.Bunun da bir

sebebi var.Taylor, Hunter'ı geri göndermek için çabalasa da bir şey değişmiyor.Ayrıca Hunter'da kalmaya ve Taylor'ı tavlamaya kararlı.İkisinin de sırları var.Bu

sırları öğrenmeniz kitabın sonlarını buluyor.Kitabın kötü tarafı ise anlatımdaki kopukluklar ve çeviri hataları.Sürekli Hunter'ın serseri olduğunu söylüyorlar ama

yazar bunu yansıtmak yerine,mükemmel bir erkek profili çiziyor.Sonlara kadar ara ara sıkılsanız da sonunda okuduğunuza değiyor.
Yanıtla #5375
« : Nisan 18, 2015, 01:15:27 ÖS »

as.
*
Üye No : 135344
Konu Sayısı : 0
Karizma = 1054

Vazgeçtim mavi büyüye en beğendiğim demiştim değil mi hayır kesinlikle açık ara farkla serinin en iyi kitabı buydu diyorum Gülmek :) Yeniden bizi merakta bırakacak bir son yazmış dememe gerek var mı ? Rıchelle Mead okuyacaksanız sonlarına hazırlıklı olun. İyi ki ilk beş kitabı çıktıktan sonra başlamışım seriye.
Adrian ve Sydney'in ilişkileri, aşkları harikaydı. Aralarındaki o bağ 'ah bende böyle bir şey istiyorum' dedirten cinstendi. Adrian'a değinmeme gerek bile yok adam harika! Ve onunda bakış açısını okumak kitabın artı özelliklerindendi. Okurken, ruhu kullandığında neler hissettiğini, sydney'i kaybetme korkusunu, onun için bir şeyleri başarmak istemesini takdir ettim ve aslında hiç bir duyguyu belli etmediğini çoğunu içinde yaşadığını anlıyorsunuz. Bu kitaptaki Adrian diğerlerinde okuduğunuz Adrian değil hazırlıklı olun onun iç dünyasına  Öptüm.
Sydney için işler epey zorlaşıyor bu kitapta. Bütün sorumluluk onun omuzlarındaydı sanki. Bu da yetmezmiş gibi Sydney'in tam tersi özelliklere sahip beni sinirden delirten kız kardeşi Zoe vardı. Nasılda zıt kişilikler. Angeline kitaba renklilik katıp durdu davranışlarıyla. Jill Eddie Neil Trey onlarla beraber kitap bir bütündü. Tekinin eksik olması gerçekten kitabı sıkıcı yapabilirdi. Yazar bir diğer kitabında dahada mükemmelleşiyor.
Bu kitapta 'olaylar olaylar' diyorum ve noktayı koyuyorum.

'Başka bir insanı bu kadar sevebileceğim aklımın ucundan geçmezdi. Bir insanı kaybetmekten bu kadar korkabileceğimi de düşünmezdim. Her aşık böyle şeyler mi hissederdi. Sevdiklerine sıkıca sarılıp, gecenin bir yarısı yalnız kalmaktan korkarak mı uyanırlardı.? Birini tüm kalbinle sevmenin bedeli bu muydu? Yoksa korkular, yalnızca uçurumun kenarındakilere mi mahsustu?' -Adrian  Tebrikler.

"Merkez sapasağlam ayakta kalacak."
"Nereden biliyorsun?"
"Çünkü merkez biziz"

Kitabı tekrar okuyasım geldi yaa. Ahhh Adrian ahh Öptüm.

Şahsen ben seri bittikten azcık sonra tekrar okumayı planlıyorum Adrian'dan kopmak pek mümkün değil  Hehehe

Yanıtla #5376
« : Nisan 18, 2015, 05:07:52 ÖS »

Sanem.
*
Üye No : 170187
Konu Sayısı : 16
Karizma = 72

Zaten seri tamamlanınca bir okuma etkinliğide yapmalıyız Gülmek :)

"Just Have a Little Faith." Micheal J. Scofield

Yanıtla #5377
« : Nisan 18, 2015, 09:26:14 ÖS »

as.
*
Üye No : 135344
Konu Sayısı : 0
Karizma = 1054

Eveet bence de yapmalıyıız  Gülmek :)
Yanıtla #5378
« : Nisan 18, 2015, 11:25:34 ÖS »

Tourniquet
*
Üye No : 111994
Konu Sayısı : 498
Karizma = 2123

Eveet bence de yapmalıyıız  Gülmek :)

Artemis yeni kitabı çıkartsın da bir yapalım bence de Gülmek :)
Yanıtla #5379
« : Nisan 19, 2015, 10:21:07 ÖÖ »

Mila.
*
Üye No : 182573
Konu Sayısı : 1
Karizma = 11

Kitap sonlarına kadar beni pek sarmadı aslında ama son 100 sayfa o kadar tatlıydı ki iyi ki okumuşum dedim.Üç kız arkadaş yurtta bir dairede

kalıyorlar.İki oda var.Odalardan birinde Taylor tek başına kalıyor ve yanına bir öğrenci gönderiyorlar.Taylor gönderilen öğrenciyi karşılamak için kapıyı

açtığında,karşısında Hunter'ı görünce deliriyor.Çünkü bırakın bir erkekle aynı odayı paylaşmayı,bugüne kadar bir erkek arkadaşı bile olmamış.Bunun da bir

sebebi var.Taylor, Hunter'ı geri göndermek için çabalasa da bir şey değişmiyor.Ayrıca Hunter'da kalmaya ve Taylor'ı tavlamaya kararlı.İkisinin de sırları var.Bu

sırları öğrenmeniz kitabın sonlarını buluyor.Kitabın kötü tarafı ise anlatımdaki kopukluklar ve çeviri hataları.Sürekli Hunter'ın serseri olduğunu söylüyorlar ama

yazar bunu yansıtmak yerine,mükemmel bir erkek profili çiziyor.Sonlara kadar ara ara sıkılsanız da sonunda okuduğunuza değiyor.
Bu kitap tam benlik görünüyor.
Young Adult değil mi?
Sayfa 1 ... 533 534 535 536 537 538 539 540 541 542 543 ... 678
Yukarı Çık :)
Gitmek istediğiniz yer: