0 Üye ve 1 Ziyaretçi Konuyu İncelemekte. Aşağı İn :)
Sayfa 1 ... 495 496 497 498 499 500 501 502 503 504 505 ... 678
Konu: Kitap Yorumları Buraya.  (Okunma Sayısı: 1325559 Kere Okundu.)
Yanıtla #4990
« : Mart 12, 2015, 01:25:16 ÖS »

-Trinity-
*
Üye No : 187663
Konu Sayısı : 2715
Karizma = 12095

Ahlaksız Teklif-Philippa Ashley

Emma bir  kuruma yardım toplamak için çıplak erkeklerin olduğu bir takvim yapma fikrini ortaya atar.Temmuz erkeği olan Will bu plana karşı çıkar.Bakalım Will bu teklifi kabul edecek midir? İki kitap kahramanında kalbi kırık,birbirlerine güvenip orta yolu bulabilecekler mi? Kitap vasattı.Fazla bir beklenti olmadan okunursa iyi bile sayılabilir.Okunacak hiçbir kitabınız kalmadıysa okumanızı tavsiye ederim.

Kitap bir limandı benim için.
Kitaplarda yaşadım ve kitaplardaki insanları sokaktakilerden daha çok sevdim.
WeBCaNaVaRi Botu

Bu Site Mükemmel :)

Çevrimİçi Çevrimİçi

View Profile
Re: Kitap Yorumları Buraya.
« Posted on: Mayıs 03, 2024, 12:15:32 ÖS »

Üye Olunuz.!
Merhaba Ziyaretçi. Öncelikle Sitemize Hoş Geldiniz. Ben WeBCaNaVaRi Botu Olarak, Siteden Daha Fazla Yararlanmanız İçin Üye Olmanızı ŞİDDETLE Öneririm. Unutmayın ki; Üyelik Ücretsizdir. :)

Giriş Yap.  Kayıt Ol.
Anahtar Kelimeler: Kitap Yorumları Buraya. e-book, Kitap Yorumları Buraya. programı, Kitap Yorumları Buraya. oyunları, Kitap Yorumları Buraya. e-kitap, Kitap Yorumları Buraya. download, Kitap Yorumları Buraya. hikayeleri, Kitap Yorumları Buraya. resimleri, Kitap Yorumları Buraya. haberleri, Kitap Yorumları Buraya. yükle, Kitap Yorumları Buraya. videosu, Kitap Yorumları Buraya. şarkı sözleri, Kitap Yorumları Buraya. msn, Kitap Yorumları Buraya. hileleri, Kitap Yorumları Buraya. scripti, Kitap Yorumları Buraya. filmi, Kitap Yorumları Buraya. ödevleri, Kitap Yorumları Buraya. yemek tarifleri, Kitap Yorumları Buraya. driverları, Kitap Yorumları Buraya. smf, Kitap Yorumları Buraya. gsm
Yanıtla #4991
« : Mart 12, 2015, 05:24:30 ÖS »

Mila.
*
Üye No : 182573
Konu Sayısı : 1
Karizma = 11

Kalbimin Sahibi çok güzel görünüyor.
Yanıtla #4992
« : Mart 12, 2015, 06:54:37 ÖS »

Hayal Perest
*
Üye No : 181590
Konu Sayısı : 0
Karizma = 18

YENİRUH
Orijinal Adı: Asunder
Yazarı: Jodi Meadows
Seri Bilgisi: Newsoul#2
Çeviren: Derya İmer Aydınık
GP: 4.01
352 SAYFA
DEX YAYINLARI
* * *
Kitabı bitirdim ve şuan nefes alamıyorum. Nutkum tutuldu. Nasıl bir sondu bu böyle? Ruhlar Yılı başladı ve kıyamet kopacak, yer yerinden oynayacak! Ana'nın hissettikleri duyguları hissediyorum şuan. Ana'nın itirafına mı sevinsem yoksa Sam'in ihanetine mi üzülsem bilemedim. Ana'nın yaşadıkları , yalnızlığı , üzerindeki baskılar insanı çok zorluyor. Ben bile okurken Ana'ya üzüldüm. Ve Ana bir daha asla geri doğmayacak. Ve Sam, ruh eşiyle başka bir zamanda hiç karşılaşamayacak. Bunun kadar kötü bir şey olabilir mi ?  Chris'in kendini feda etmesine çok üzüldüm. O sahnelerde gözlerim dolmadı desem yalan olur. Ana'nın hava perileri ile olan senfonisini okurken kendimi bir an olayın içinde zannettim. Filmi çekilse tadından yenmez yani. Bu kitap favori serilerim arasında yerini aldı. Oturup tekrar okuma isteği barındırıyor bende . Sayfalar o kadar akıcı bir şekilde ilerliyor ki kendinizden geçiyorsunuz ve bir bakıyorsunuz ki kitap bitmiş. Harikaydı! Tek kelimeyle müthişti. Bir an önce bu seriyi okumaya başlayın derim . (=

...5 PUAN...

WeBCaNaVaRi'na Üye Olmadan Link'leri ve Kod'ları Göremezsiniz.
Link'leri Görebilmek İçin. Üye Ol. veya Giriş Yap.
Yanıtla #4993
« : Mart 12, 2015, 08:25:43 ÖS »

yelizyeliz
*
Üye No : 110379
Konu Sayısı : 1
Karizma = 15

@Minel yani şimdi serinin önce 6. kitabı, sonra da 4. kitabı mı çıkmış Ne.?? Ne.??

Ben wattpad olayını çözemiyorum ya tablette de denedim olmadı, bunu direkt iBooks'a atamıyor muyuz? Yani Wattpad'de yayınlanan bir hikayeyi pdf olarak bulamıyor muyuz? Ben öyle okuyamıyorum. Sayın yetkililer el atın şu benim durumuma. Teknoloji özürlü de değilim ama işte wattpad'de veya TTnet kitap'ta okuyamıyorum Zuhahaha

Ben E- kitabı da Wattpat hikayelerini de laptoptan okuyorum canım telefon ya da tablette  hiç denemedim . Gülmek :)

Bende tablet pc. Den okuyordum ama uygulamasi kötü sürekli reklam dolu , kaldırdım şimdi normal tarayıcı , int, exp dan giriyorsun okunması daha iyi
Yanıtla #4994
« : Mart 12, 2015, 08:39:16 ÖS »

Tourniquet
*
Üye No : 111994
Konu Sayısı : 498
Karizma = 2123

Yerde - R.K. Lilley

Seri bitti denebilir kısmen. Ama Bay güzel yani tüm olayların James'in gözünden anlatılacağı bir kitap daha var. Ben de tam o kadar roman okuduktan sonra iğrenme yetimi kaybettim diyordum; ama öyle değilmiş. Hala benim müthiş bir iğrenme yetim olduğunu hatırladım bu kitapla. Seri Bianca-James çiftinin artık mutlu sona ulaşacağı şekilde bitiyor ama tabi son dediğimiz şeye ekşınsız ulaşamayız. Kitabı okurken hiçbir şey hissetmedim. Ne çifte bayıldım ne Stephan'a. Bence çok aşırı karakterlerdi hepsi.

Tüm o regl muhabbeti zaten beni öldürdü. Gerçekten yeter, yeter diye çemkirdim kitaba doğru. O"kırmızı-kanatlar" meselesine kusmadığım için kendimi şanslı hissediyorum. Hiçbir kitabı bu kadar ağır eleştirmedim sanırım. Hayatımda da hep herkesin özel hayatı kendinedir dedim, kimsenin yatak odası bizi ilgilendirmez dedim. Günahkarlar serisini, Fifty Shades'i falan okurken bana uygun gelmese de hayatının bir kısmında bu şekilde yaşayan insanlar vardır internet gibi bir ortamda bunu söylemek hoş değil dedim. Ama bu kitap tüm sınırlarımı zorladı. Resmen mide bulandırıcıydı. Okuyanlar anlamıştır diye düşünüyorum ne demek istediğimi.

Yayınevini kapak konusunda tebrik ediyorum. Alakasız bir şey ama kendi orjinal kapağı da çok saçmaydı zaten. Yalnız kitabın 306-311. sayfaları aslında kitabın ileriki bir bölümüydü. Kafa karışıklığı yarattı, orjinalden okudum oraları ben.

Ben novellası Lana'yı da okumuştum falan ama nedense Tristan&Danika'nın hikayesi beni öyle çok enterese etmedi. Seri genel olarak çok garipti, kelimeler açıklayamaz yani.

Jules'a ettiği hereketi ben beğendim. Oh olsun. Jules ama diğer kitapta da bela olmaya devam ediyor.

Nedendir bilinmez Bianca deyince benim aklıma şu hanım kızımız geliyor, bence tam bir Bianca kendisi:

Sözün özü mideniz bulanmaya dayanıklıysa okuyun. Okumazsanız hiç de bir şey kaybetmezsiniz. Bianca ve James -bence- aman aman aşıklar değiller. Hep bir sorun yaşıyorlar falan.

Yorumun için teşekkürler ama benim kafam karıştı bu seri kaç kitap? Son kitap değil mi bu? Hönk.!

Ayy devamı var deme. Bu son kitap diye bunu da okuyup seriyi bitirmeyi düşünüyordum. Bu seriden artık birden fazla kitap okuyabileceğimi sanmıyorum:( 2. kitabı zorla bitirdim zaten.

"Benim Gizli Dünyama Bakmak İster Misiniz?"

Yanıtla #4995
« : Mart 12, 2015, 09:36:00 ÖS »

halebg
*
Üye No : 160450
Karizma = 16

Canan A.duzgan  belali  korumam
bence tek kelimeyle  mükemmel hic bitsin istemedim
sonunu merak  edip hizlandim ama bitsinde istemedigim kitaplardan oldu
ask duygusallik macera ve heyecan  hepsi var birde komik
selin ve deniz çiftini  beğenerek  okuycaginiza eminim keyifli  okumalar ☺

Üzgün olmak istiyorsanız Geçmişte yaşayın.
Endişeli olmak istiyorsanız Gelecekte yaşayın.
Huzurlu olmak istiyorsanız Şimdiyi yaşayın...
Yanıtla #4996
« : Mart 12, 2015, 10:15:18 ÖS »

derinfener
*
Üye No : 184684
Konu Sayısı : 365
Karizma = 17

Yaa ben de okumak istiyorum bu kitabi cok merak ettim Ağlıyorum.
Yanıtla #4997
« : Mart 12, 2015, 11:13:11 ÖS »

buse_1396
*
Üye No : 139498
Konu Sayısı : 385
Karizma = 119

Bnim okumak istediğim kitap ama buuuu Ağlıyorum. üff yaa bende okumak istiyorum.. O değil kitabı bana gönder bir şekil okuyup geri vereyim sana Zuhahaha Ahh yaa wattpad deyken okusaydım keşke okumamıştım Ağlıyorum.

Kill Me, Hill Me

Yanıtla #4998
« : Mart 12, 2015, 11:38:54 ÖS »

halebg
*
Üye No : 160450
Karizma = 16

Umarim okursunuz Ağlıyorum.
olsada gondersem bende bi arkadastan aldim
« Son Düzenleme: Mart 13, 2015, 12:07:48 ÖÖ Gönderen : halebg »
Yanıtla #4999
« : Mart 13, 2015, 12:00:24 ÖÖ »

BÖRÜLCE
*
Üye No : 182234
Konu Sayısı : 1488
Karizma = 2457

Çok merak ettim şimdi,zaten iki kitabı aynı anda okuyorum.Bitirip,bir an önce buna da başlayayım    Gülmek :)
Sayfa 1 ... 495 496 497 498 499 500 501 502 503 504 505 ... 678
Yukarı Çık :)
Gitmek istediğiniz yer: