0 Üye ve 4 Ziyaretçi Konuyu İncelemekte. Aşağı İn :)
Sayfa 1 ... 468 469 470 471 472 473 474 475 476 477 478 ... 678
Konu: Kitap Yorumları Buraya.  (Okunma Sayısı: 1325865 Kere Okundu.)
Yanıtla #4720
« : Şubat 24, 2015, 09:18:54 ÖS »

ssiibbeell
*
Üye No : 153469
Konu Sayısı : 198
Karizma = 93

Baştan Çıkarıcı Atıştırmalıkları okuyorum ve acayip eğleniyorum. Öldüm Gülmekten. Yazarın geniş bir mizahı var ve bunu kitaba fazlasıyla yansıtmış. Kitabı bitirince daha iyi bir yorum yazmak istiyorum ve akıcılığına bakarsak fazla bekleyeceğimi sanmıyorum. Gülmek :) Bu arada Aşkın Müziği'ne sizce başlamalı mıyım?

WeBCaNaVaRi Botu

Bu Site Mükemmel :)

Çevrimİçi Çevrimİçi

View Profile
Re: Kitap Yorumları Buraya.
« Posted on: Mayıs 04, 2024, 06:21:03 ÖS »

Üye Olunuz.!
Merhaba Ziyaretçi. Öncelikle Sitemize Hoş Geldiniz. Ben WeBCaNaVaRi Botu Olarak, Siteden Daha Fazla Yararlanmanız İçin Üye Olmanızı ŞİDDETLE Öneririm. Unutmayın ki; Üyelik Ücretsizdir. :)

Giriş Yap.  Kayıt Ol.
Anahtar Kelimeler: Kitap Yorumları Buraya. e-book, Kitap Yorumları Buraya. programı, Kitap Yorumları Buraya. oyunları, Kitap Yorumları Buraya. e-kitap, Kitap Yorumları Buraya. download, Kitap Yorumları Buraya. hikayeleri, Kitap Yorumları Buraya. resimleri, Kitap Yorumları Buraya. haberleri, Kitap Yorumları Buraya. yükle, Kitap Yorumları Buraya. videosu, Kitap Yorumları Buraya. şarkı sözleri, Kitap Yorumları Buraya. msn, Kitap Yorumları Buraya. hileleri, Kitap Yorumları Buraya. scripti, Kitap Yorumları Buraya. filmi, Kitap Yorumları Buraya. ödevleri, Kitap Yorumları Buraya. yemek tarifleri, Kitap Yorumları Buraya. driverları, Kitap Yorumları Buraya. smf, Kitap Yorumları Buraya. gsm
Yanıtla #4721
« : Şubat 24, 2015, 09:24:36 ÖS »

Peri__
*
Üye No : 186281
Konu Sayısı : 0
Karizma = 3

@Peri__ benim delicesine güldüðüm, hatta gülmekten gözlerimden yaþ getiren bir kitap. Arkadaþlarým da okusun istiyorum o yüzden Türkçe'ye çevirmeleri gerek. Umarým çok yakýnda gelir Gülmek :)
Merak ettim aklimda tutucam kitapla ilgili ne sormustunuz ?
@Bendis
Bir gun ilk gunden gorucegim yarismayi azimliyim Nanik-Nanik :P

Yüce Tanrım! Ya ona azıcık merhamet ver , ya bana çokça dayanma gücü. Ya bendeki sevginin birazını ona ver; ya ondaki vurdumduymazlığın  birazını bana. Tanrım! Ya onu bana ver ya da beni ona..

Efsane - İskender Pala
Yanıtla #4722
« : Şubat 24, 2015, 09:27:55 ÖS »

Tourniquet
*
Üye No : 111994
Konu Sayısı : 498
Karizma = 2123

Baştan Çıkarıcı Atıştırmalıkları okuyorum ve acayip eğleniyorum. Öldüm Gülmekten. Yazarın geniş bir mizahı var ve bunu kitaba fazlasıyla yansıtmış. Kitabı bitirince daha iyi bir yorum yazmak istiyorum ve akıcılığına bakarsak fazla bekleyeceğimi sanmıyorum. Gülmek :) Bu arada Aşkın Müziği'ne sizce başlamalı mıyım?

Bence okuyacak kitabın yoksa başla canım. Güzel bir kitap. Okunabilecek kitaplardan bana göre.

WeBCaNaVaRi'na Üye Olmadan Link'leri ve Kod'ları Göremezsiniz.
Link'leri Görebilmek İçin. Üye Ol. veya Giriş Yap.
"Benim Gizli Dünyama Bakmak İster Misiniz?"

Yanıtla #4723
« : Şubat 24, 2015, 09:32:26 ÖS »

ssiibbeell
*
Karizma = 93

Teşekkürler canım, boş bir zamanımda başlamayı düşünüyorum. Göz Kırp.
Yanıtla #4724
« : Şubat 24, 2015, 09:40:00 ÖS »

gokcicisi
*
Üye No : 123898
Konu Sayısı : 1
Karizma = 1031

@Peri__ benim delicesine güldüðüm, hatta gülmekten gözlerimden yaþ getiren bir kitap. Arkadaþlarým da okusun istiyorum o yüzden Türkçe'ye çevirmeleri gerek. Umarým çok yakýnda gelir Gülmek :)
Merak ettim aklimda tutucam kitapla ilgili ne sormustunuz ?
@Bendis
Bir gun ilk gunden gorucegim yarismayi azimliyim Nanik-Nanik :P

Emma Chase - Tangled kitabının yayın hakları Ephesus yayınlarında görünüyor ,ntenette ama bu yazılalı 1 sene falan olmuş. Onu sormuştum kitap çıkacak mı yoksa yayın haklarından vaz mı geçilmiş diye. :/

@ssiibbeell

Bence de oku. Hele Günahkarlar'ı okumadıysan daha bile zevkle okursun. Malum rock star olayı daha yeni, bu kitapla güzel giriş olur Gülmek :)

WeBCaNaVaRi'na Üye Olmadan Link'leri ve Kod'ları Göremezsiniz.
Link'leri Görebilmek İçin. Üye Ol. veya Giriş Yap.
Yanıtla #4725
« : Şubat 24, 2015, 09:54:49 ÖS »

as.
*
Üye No : 135344
Konu Sayısı : 0
Karizma = 1054

Ben çok beğenmiştim özellikle Malcom karakterine bayıldıım. Bence Okumalısın Gülmek :)

Yanıtla #4726
« : Şubat 24, 2015, 10:50:47 ÖS »

ssiibbeell
*
Karizma = 93

Peki, okuyacağım bakalım bu nasılmış. Göz Kırp.
Yanıtla #4727
« : Şubat 24, 2015, 11:56:47 ÖS »

embish
*
Üye No : 155875
Konu Sayısı : 20
Karizma = 32

Karışmış yine ortalık...Çok şaşırdım, yorum veya kıyaslama yapamıyacaksak neden bu kadar okuyoruz ki? ya da neden kitap yazılıyor o zaman? Herkes herşeyi beğenecek diye bir kural mı var?
Ben yazar olsaydım,kötü eleştirilere öncelik verirdim, onları değerlendirip hatalarım neredeyse bulur, hırs yapar ve diğer kitabımda daha kaliteli bir iş çıkarırdım,tabii herkes benim gibi düşünmeyebilir...neyssee,
Zevkler ve renkler tartışılmaz diyorum ve de susuyorum...
Bu arada , Sedam nedir senin bu çektiğin Nanik-Nanik :P   

Bir çok kez öldüğümü biliyorum,
Bilenlerin bilmemezlikten geldiği zamanlarda.
Elimi sıkıca tutanların bıraktığı anlarda,
Doğrularımı yalanlamaya çalıştıklarında, çatıştıklarında.
Böyle gaddarca davrandıklarında bedbahtça kıvranırım iftiranın kollarında.
Düşüncelerim turlar yalnızlık koridorlarında.
Bir yalnızı ancak bir yalnızlık öldürebilir etrafında...
                                                                                                -SagoPa-
Yanıtla #4728
« : Şubat 25, 2015, 12:10:21 ÖÖ »

Bendis
*
Üye No : 140261
Konu Sayısı : 3308
Karizma = 14453

Sorma kuzum ya, adını duyurmak isteyen geliyor Öldüm Gülmekten.

Yanıtla #4729
« : Şubat 25, 2015, 12:12:24 ÖÖ »

BÖRÜLCE
*
Üye No : 182234
Konu Sayısı : 1488
Karizma = 2457

Tutkulu Notalar - Olivia Cunning
Himm.. Nerden baslamaliyim gercekten bilemiyorum kitabi okumak gibi bir fikrim yoktu ancak fuardaki guzel indirimlere dayanamayip 4 kitabi da almistim ne kadar iyi yaptim bilmiyorum. Bu arada ephesus cok guzel indirimler yapmis  Tebrikler. zaten kendisi fuardaki tek yayineviydi neden inanin bilmiyorum  Sinirden Ölüyorum. . Neyse kitap gercekten cok uc noktalarda gezdi fazlasiyla hemde. Evet erotik kitapti bunu bilerek basladim ama boyle seyler kesinlikle beklemiyordum konusundan bahsetmiyorum zaten fazlasiyla konusuldu beni de rahatsiz eden noktalar hemen herkesle ayni belki daha once bu tarz olaylarin yasandigi kitaplar okumadigim icin yadirgadim ama 10.kez de okuyor olsam bu durumu benimseyemem sanirim. Brian nil nehri sahra colu sanki o ne genislik oyle nasil paylasimcilik ruhudur. Bir insan sevdigi kadini yada erkegi nasil baska biri ile paylasabilir benim aklim mantigim almadi dogrusu. Bunlarin disinda turunun FAZLASİYLA hakkini veren bir kitap olmus turu severler okuyabilir ama Grinin Elli Tonunu begendim bunu da severim gibi bir mantikla baslamayin kimse bir Grey olamaz tabi  Nanik-Nanik :P Keyifli okumalar...
Ve belli gunlerde ephesus standinda stand gorevlisi olarak bulunucam gelecek olan arkadaslari bekler tanismak isterim Öptüm.

Benim favori serilerimden birisi.Ama ilk kitapta ben de de hoş bir tat bırakmamıştı.Yine devam edip bir şansımı deneyeyim dedim.Kesinlikle diğer kitapları çok daha güzel.Bu tarz da en iyi serilerden birisi bence.Çünkü karakterler tam rockçı kötü çocuk tipleri.Cinsellik fazla evet ama seri ilerledikçe,tıpkı elli tondaki gibi aşk ön plana çıkıyor.Tabi buda benim düşüncem  Gülmek :)
Sayfa 1 ... 468 469 470 471 472 473 474 475 476 477 478 ... 678
Yukarı Çık :)
Gitmek istediğiniz yer: