0 Üye ve 3 Ziyaretçi Konuyu İncelemekte. Aşağı İn :)
Sayfa 1 ... 363 364 365 366 367 368 369 370 371 372 373 ... 678
Konu: Kitap Yorumları Buraya.  (Okunma Sayısı: 1324576 Kere Okundu.)
Yanıtla #3670
« : Aralık 10, 2014, 12:46:24 ÖÖ »

gök yüzü
*
Üye No : 139202
Konu Sayısı : 112
Karizma = 2171

Ay millet Gül ve Avcı'yı da beğenmişti demek ondanmış. Tarihi sevmiyorum diye okumamıştım iyi ki okumamışım desene Gülmek :)

Ya papucumun ajanında öyle bir salaklık yaptı ki kız en sonunda, kitap benim için o dakika bitti. 2.sini okumam büyük ihtimalle zaten. Okuyan birinin yorumunu dinlerim artık Gülmek :)

Ben de gül ve avcıyı okurken  bir an önce bitsin diye bazı yerleri atlamıştım, düşün artık ne kadar beğendiğimi Gülmek :)
Bir de karakterlerin dengesizlikleri bir yana kitaptaki bazı detaylar tarihi aşk romanının dönemiyle uyuşmuyordu. Ben de bu konuda
uzman değilim ama o kadar çok tarihi aşk romanı okudum ki o kitaptaki hatalar direkt gözüme çarpmıştı Gülmek :)
WeBCaNaVaRi Botu

Bu Site Mükemmel :)

Çevrimİçi Çevrimİçi

View Profile
Re: Kitap Yorumları Buraya.
« Posted on: Nisan 29, 2024, 08:02:08 ÖÖ »

Üye Olunuz.!
Merhaba Ziyaretçi. Öncelikle Sitemize Hoş Geldiniz. Ben WeBCaNaVaRi Botu Olarak, Siteden Daha Fazla Yararlanmanız İçin Üye Olmanızı ŞİDDETLE Öneririm. Unutmayın ki; Üyelik Ücretsizdir. :)

Giriş Yap.  Kayıt Ol.
Anahtar Kelimeler: Kitap Yorumları Buraya. e-book, Kitap Yorumları Buraya. programı, Kitap Yorumları Buraya. oyunları, Kitap Yorumları Buraya. e-kitap, Kitap Yorumları Buraya. download, Kitap Yorumları Buraya. hikayeleri, Kitap Yorumları Buraya. resimleri, Kitap Yorumları Buraya. haberleri, Kitap Yorumları Buraya. yükle, Kitap Yorumları Buraya. videosu, Kitap Yorumları Buraya. şarkı sözleri, Kitap Yorumları Buraya. msn, Kitap Yorumları Buraya. hileleri, Kitap Yorumları Buraya. scripti, Kitap Yorumları Buraya. filmi, Kitap Yorumları Buraya. ödevleri, Kitap Yorumları Buraya. yemek tarifleri, Kitap Yorumları Buraya. driverları, Kitap Yorumları Buraya. smf, Kitap Yorumları Buraya. gsm
Yanıtla #3671
« : Aralık 10, 2014, 12:54:33 ÖÖ »

dishy
*
Üye No : 154634
Konu Sayısı : 9
Karizma = 14

Pabucumun ajanı kitapları bitti bende de. Ben ikisini de iki günde bitirdim ama şöyle bir şey var. tuna çok öküz davranıyordu. Hele öküz dvranması ikinci kitapta çok fazlaydı. Ben o adam onları söyleyecek bana bi daha çok bekler dönmemi. Bizim gerizekalı da herif sövdükçe sni seviyorum dedi. Orda bunaldım. Hayatımda benim Tuna gibi karaktere yerim olmaz ya. Çok gereksiz kıskançlıklar vardı. Şimdi de ardında bıraktığın kadını okuyacağm kısmetse

Yanıtla #3672
« : Aralık 10, 2014, 07:44:04 ÖÖ »

mahinur
*
Üye No : 92896
Konu Sayısı : 0
Karizma = 2

Demir kraliçe kitabını bitirmiş bulunmaktayım devam kitabını çok bekletmeden yayınlarlar .e-kitapları yayınlayan arkadaşlara teşekkürler ederim umarım bir yolu bulunursa kaldığı yerden devam eder
Yanıtla #3673
« : Aralık 10, 2014, 08:22:35 ÖÖ »

ArukaS
*
Üye No : 106009
Konu Sayısı : 2
Karizma = 4

Yazar ikinci kitapta karakteri daha tutarlı yapar diye umut ettim. Ama mahvetti. Ağlıyorum. İlk defa bir kitabın içine girip bir karakteri pataklamak istedim.  Dövmek Bebekler bile daha tutarlı davranır. Ne istediğine karar veremeyen bu yüzden her şeyi mahveden bir kız. Bir değil iki değil üç değil... bir şeyde tutarlı kalsın diye kitabın sonuna kadar gittim. Resmen vaktime üzülüyorum.  Sinirden Ölüyorum.
Kitabı beğenen arkadaşlara saygım sonsuz ama ben hiç olmazsa yanlış bile olsa kararında sabit kalan karakterleri seviyorum. Bu kitapta kesinlikle bunu fark ettim.
« Son Düzenleme: Aralık 10, 2014, 08:23:38 ÖÖ Gönderen : arukasosaki »

"Neden sen şimdi olduğu gibi kendi rızanla teslim olduğunda ben kendimi galip gelmiş bir kral gibi hissediyorum da, kendi rızan olmadan teslim olduğunda mağlup olmuş bir dilenciye dönüyorum?"

Judith Mcnaught Düşler Krallığı

Yanıtla #3674
« : Aralık 10, 2014, 10:15:26 ÖÖ »

BÖRÜLCE
*
Üye No : 182234
Konu Sayısı : 1488
Karizma = 2457

Christina Lauren - Harika Yabancı

Kitabı genel olarak eğlenceli,akıcı ve keyifli vakit geçirmek için okunabilir bulduğumu söylemek istiyorum ve kesinlikle 3. kitabı Will'in hikayesini de çok merak ediyorum.Serinin ikinci kitabında,1. kitapta tanıştığımız Chloe ve Bennet'in arkadaşları,Sara ve Max'i anlatıyor.Sara 6 yıllık süren berbat ilişkisinden ayrılmış ve yeni bir başlangıç yapmak için işini ve yaşadığı şehri değiştirmiştir.Sara ve Chloe bir kız arkadaşlarıyla birlikte Chloe'nın nişanını kutlamak için gece dışarı çıkarlar.Gittikleri yerde Sara süper yakışıklı ve seksi ''Harika Yabancı''yla tanışır.Yazarın ilk kitabında olduğu gibi bunda da bu tanışma faslı baya yakın oluyor.  Hehehe  Max bu geceden sonra Sara'yı aklından çıkaramıyor ve kitap devam ediyor.İlk kitapta birçok arkadaşımızın tuhaf bulduğu iç çamaşırı saklama konusu gibi bu kitapda da Sara'nın teşhircilik merakı dikkat çekiyor.   Zuhahaha  Bardaki ilk yakınlaşmalarının dışındaki cinsellik içeren bölümleri biraz tuhaf buldum.  Şaşkınım.  Özellikle kütüphane bölümü kötüydü bana göre.Ve kitabın en eğlendiğim bölümü Sara'nın kılık değiştirip evden çıktığı bölüm oldu.   Gülmek :)
Yanıtla #3675
« : Aralık 10, 2014, 10:56:03 ÖÖ »

AyanH
*
Üye No : 199137
Karizma = 21

"Harika Yabancı" .....Eğlenceliydi.Sıkılmadan okudum."Harika Piç"e göre daha doğal geliyor insana.Daha duygusaldı.Beğendim."Harika Çapkın" Will'in hikayesi,peki kız kim?Julia mı?

La Tahzen,innallahe meana!
Yanıtla #3676
« : Aralık 10, 2014, 11:21:27 ÖÖ »

BÖRÜLCE
*
Üye No : 182234
Konu Sayısı : 1488
Karizma = 2457

"Harika Yabancı" .....Eğlenceliydi.Sıkılmadan okudum."Harika Piç"e göre daha doğal geliyor insana.Daha duygusaldı.Beğendim."Harika Çapkın" Will'in hikayesi,peki kız kim?Julia mı?

Bir yerde kızın adının Hannah olduğunu okumuştum ama kitapla ilgili başka bir bilgim yok Gülmek :)
Yanıtla #3677
« : Aralık 10, 2014, 11:52:20 ÖÖ »

hereatreno
*
Üye No : 121123
Karizma = 6

ASUDE-Dikkat Aşk Çıkabilir

Çok sıkıldım okurken bitmek bilmedi. Yazar bu kitabı yazarken aşk hikayesi yazdığını mı düşünüyor gerçekten çok merak ediyorum. Hönk.!
Bütün kitap boyunca birbirlerine hakaret ederken hangi ara aşık oldular.

Sert erkek yazıcam diye kaba hatta kaba lafı bile az kalır dağdan tutma bir erkek karakter yazmış. Adam saçma sapan herşeye öfkeleniyor.
Uçağı kaçırıyor deliriyor, işi uzuyor deliriyor hatta barda güzel kız bulamadığı için bile sinirleniyor.  Hehehehe Böyle de saçma bir karakter.

Kadın karakter ise akademik zekası çok yüksek ama sosyal zekası 0-5 yaş arasında..  Zuhahaha

Bir de Türk yazarlar bence kitap kahramanlarını yabancı yazmasın maalesef olmuyor. İsimler yabancı ama karakterin yabancı olduğunu hissedemiyorsunuz.
Diyaloglar o kadar yapay duruyor ki.. Yani karakterin adı Martin yerine Ahmet olsa daha yerli yerine oturacak.  Zuhahaha Kültür farklılığını iyi yazamıyor bence yerli yazarlar.

Canım benim yaa gel alnından öpeyim Gülmek :) aynı şekilde Tuna Üstüner karakterinin de gereksiz abartıldığını düşünmekteyim.
allahım bitmek bilmemişti kitap ya... Benimle aynı düşüncede olan insanlar var mış, sevindim Gülmek :)

Pabucumun ajanı kitapları bitti bende de. Ben ikisini de iki günde bitirdim ama şöyle bir şey var. tuna çok öküz davranıyordu. Hele öküz dvranması ikinci kitapta çok fazlaydı. Ben o adam onları söyleyecek bana bi daha çok bekler dönmemi. Bizim gerizekalı da herif sövdükçe sni seviyorum dedi. Orda bunaldım. Hayatımda benim Tuna gibi karaktere yerim olmaz ya. Çok gereksiz kıskançlıklar vardı.

Asude'nin kitaplarında sanırım hepimiz aynı fikirdeyiz.  Gülmek :) Diğer kitapları hakkında yazdıklarınıza da katılıyorum.

Pabucumun Ajanı kitabında kiTuna karakterinin de neden sevildiğini hiç anlamadım. Yazar da herşeyi abartma huyu var.

Kızın oteldeki havuza bikini giyip girmesini bile kıskanıyor. Bu adam da üstelik muhafazakar filan olmayan bir holding Ceo'su.  Zuhahaha Zuhahaha

Aynı şekilde mizah'ı da çok abartmış bence. Yazarın tüm kitaplarını okudum ama hepsinde aynı inandırıcılıktan uzak bir üslubu olduğu için sevemedim.

WeBCaNaVaRi'na Üye Olmadan Link'leri ve Kod'ları Göremezsiniz.
Link'leri Görebilmek İçin. Üye Ol. veya Giriş Yap.
Yanıtla #3678
« : Aralık 10, 2014, 12:40:28 ÖS »

mattbomer
*
Üye No : 127443
Konu Sayısı : 10
Karizma = 3

Alim-Işıl Parlakyıldız
Duygu'dan sonra Alim'i okumak ilaç gibi geldi. Korkmuştum açıkçası hayal kırıklığına uğramaktan. Duygu o kadar mükemmel bir kitaptı ki aynı hissi Alim için hissedememekten korktum.
Ancak Alim bambaşka bir hava kattı hayatıma. Duygu kitabında ben Ali'yi hiç böyle düşünmemiştim. Hep bir haytalığı, hayatı boş vermişliği, gamsızlığı vardı. Kitap kendi ağzından yazıldığı için Ali'nin iç dünyasını gördüm ve anladım ki Ali hiç de öyle tahmin ettiğim gibi bir adam değilmiş. Her şey tadındaydı kitapta. Duygu kitabında olduğu gibi bazı sayfalarda gülmekten duramadım bazı sayfalarda duygulandım-evet duygulandım siz tek kızlar mı duygulanır ağlar sanırsınız(gerçi ağlamadım ama).
 Duygu'nun bende yeri bambaşka hiçbir kitap onun yerini tutamaz. Bende öyle harika bir abla var ki sayesinde kitap kurdu oldum ve Duygu'yla tanıştım. Buna rağmen iyi ki yazar Alim kitabını da yazmış. Bu kitaplar bize aile olmanın kan bağı gerektirmediğini gösterdi. Her şey kan bağı değil, öyle karakterlerdi ki can bağıyla birbirlerine bağlılar. İmrenmemek elde değil.
 Açıkçası ben yazardan bir  üçüncü kitap isterim Sado ağzından yazılsın, çok sır var onunla ilgili. 
 Umarım okumayan üyelerimiz en kısa zamanda okur yorumlarını bizimle paylaşır.
Duygu'nun da dediği gibi Bekir candı, Ali kandı, Sedat aşktı.
Canı gönülden okumanız dileğiyle, pişman olmayacaksınız.

Not:Sahiplik ekini bitişik yazmayı uygun gördüm. O sahiplenmeyi kesme işaretiyle bölmek içimden gelmedi -ALİM-

''Hayallerinin gerçekleşmesini istiyorsan onları anlatmaktan korkma.''     Eşref-i Mahlukat
Yanıtla #3679
« : Aralık 10, 2014, 12:40:45 ÖS »

ArukaS
*
Üye No : 106009
Konu Sayısı : 2
Karizma = 4

ASUDE-Dikkat Aşk Çıkabilir

Çok sıkıldım okurken bitmek bilmedi. Yazar bu kitabı yazarken aşk hikayesi yazdığını mı düşünüyor gerçekten çok merak ediyorum. Hönk.!
Bütün kitap boyunca birbirlerine hakaret ederken hangi ara aşık oldular.

Sert erkek yazıcam diye kaba hatta kaba lafı bile az kalır dağdan tutma bir erkek karakter yazmış. Adam saçma sapan herşeye öfkeleniyor.
Uçağı kaçırıyor deliriyor, işi uzuyor deliriyor hatta barda güzel kız bulamadığı için bile sinirleniyor.  Hehehehe Böyle de saçma bir karakter.

Kadın karakter ise akademik zekası çok yüksek ama sosyal zekası 0-5 yaş arasında..  Zuhahaha

Bir de Türk yazarlar bence kitap kahramanlarını yabancı yazmasın maalesef olmuyor. İsimler yabancı ama karakterin yabancı olduğunu hissedemiyorsunuz.
Diyaloglar o kadar yapay duruyor ki.. Yani karakterin adı Martin yerine Ahmet olsa daha yerli yerine oturacak.  Zuhahaha Kültür farklılığını iyi yazamıyor bence yerli yazarlar.

Canım benim yaa gel alnından öpeyim Gülmek :) aynı şekilde Tuna Üstüner karakterinin de gereksiz abartıldığını düşünmekteyim.
allahım bitmek bilmemişti kitap ya... Benimle aynı düşüncede olan insanlar var mış, sevindim Gülmek :)

Pabucumun ajanı kitapları bitti bende de. Ben ikisini de iki günde bitirdim ama şöyle bir şey var. tuna çok öküz davranıyordu. Hele öküz dvranması ikinci kitapta çok fazlaydı. Ben o adam onları söyleyecek bana bi daha çok bekler dönmemi. Bizim gerizekalı da herif sövdükçe sni seviyorum dedi. Orda bunaldım. Hayatımda benim Tuna gibi karaktere yerim olmaz ya. Çok gereksiz kıskançlıklar vardı.

Asude'nin kitaplarında sanırım hepimiz aynı fikirdeyiz.  Gülmek :) Diğer kitapları hakkında yazdıklarınıza da katılıyorum.

Pabucumun Ajanı kitabında kiTuna karakterinin de neden sevildiğini hiç anlamadım. Yazar da herşeyi abartma huyu var.

Kızın oteldeki havuza bikini giyip girmesini bile kıskanıyor. Bu adam da üstelik muhafazakar filan olmayan bir holding Ceo'su.  Zuhahaha Zuhahaha

Aynı şekilde mizah'ı da çok abartmış bence. Yazarın tüm kitaplarını okudum ama hepsinde aynı inandırıcılıktan uzak bir üslubu olduğu için sevemedim.

Bu kadar yorumdan sonra kitaplarını okumadan kütüphanemden kaldırsam daha iyi olucak gibi Ne.??
Sayfa 1 ... 363 364 365 366 367 368 369 370 371 372 373 ... 678
Yukarı Çık :)
Gitmek istediğiniz yer: