0 Üye ve 1 Ziyaretçi Konuyu İncelemekte. Aşağı İn :)
Sayfa 1 ... 357 358 359 360 361 362 363 364 365 366 367 ... 678
Konu: Kitap Yorumları Buraya.  (Okunma Sayısı: 1325583 Kere Okundu.)
Yanıtla #3610
« : Aralık 08, 2014, 01:43:02 ÖÖ »

seliny
*
Üye No : 169857
Konu Sayısı : 0
Karizma = 9

Ben resmen tıkanıklık yasiyorum Zuhahaha kitap okuma isteğim gitti kendime sinir oluyorum Gülmek :)
Sanirim bunda izlemeye yeni basladigim White Colar dizisinin etkisi var Hehehehe
sakın o etki matt bomer olmasın  Utanıyorum.
« Son Düzenleme: Aralık 08, 2014, 01:43:19 ÖÖ Gönderen : seliny »
WeBCaNaVaRi Botu

Bu Site Mükemmel :)

Çevrimİçi Çevrimİçi

View Profile
Re: Kitap Yorumları Buraya.
« Posted on: Mayıs 03, 2024, 03:04:55 ÖS »

Üye Olunuz.!
Merhaba Ziyaretçi. Öncelikle Sitemize Hoş Geldiniz. Ben WeBCaNaVaRi Botu Olarak, Siteden Daha Fazla Yararlanmanız İçin Üye Olmanızı ŞİDDETLE Öneririm. Unutmayın ki; Üyelik Ücretsizdir. :)

Giriş Yap.  Kayıt Ol.
Anahtar Kelimeler: Kitap Yorumları Buraya. e-book, Kitap Yorumları Buraya. programı, Kitap Yorumları Buraya. oyunları, Kitap Yorumları Buraya. e-kitap, Kitap Yorumları Buraya. download, Kitap Yorumları Buraya. hikayeleri, Kitap Yorumları Buraya. resimleri, Kitap Yorumları Buraya. haberleri, Kitap Yorumları Buraya. yükle, Kitap Yorumları Buraya. videosu, Kitap Yorumları Buraya. şarkı sözleri, Kitap Yorumları Buraya. msn, Kitap Yorumları Buraya. hileleri, Kitap Yorumları Buraya. scripti, Kitap Yorumları Buraya. filmi, Kitap Yorumları Buraya. ödevleri, Kitap Yorumları Buraya. yemek tarifleri, Kitap Yorumları Buraya. driverları, Kitap Yorumları Buraya. smf, Kitap Yorumları Buraya. gsm
Yanıtla #3611
« : Aralık 08, 2014, 10:18:25 ÖÖ »

Bendis
*
Üye No : 140261
Konu Sayısı : 3308
Karizma = 14453

Ben resmen tıkanıklık yasiyorum Zuhahaha kitap okuma isteğim gitti kendime sinir oluyorum Gülmek :)
Sanirim bunda izlemeye yeni basladigim White Colar dizisinin etkisi var Hehehehe
Sedam bende de aynı durum mevcut, true blood a bakıyorum şuan,senin izlediğini de bi araştırayım bakiim Nanik-Nanik :P Göz Kırp.
Kesinlikle izlemelisin kuzum, ben çok sevdim Gülmek :)

sakın o etki matt bomer olmasın  Utanıyorum.
Immmm şeyyyy galiba sanırsam EVEEETTTTTTT  Utandım.  Utanıyorum.  HopHopKop.  HopHopKop.  Hehehe
Yanıtla #3612
« : Aralık 08, 2014, 10:44:07 ÖÖ »

gokcicisi
*
Üye No : 123898
Konu Sayısı : 1
Karizma = 1031

@ÇIĞLIK
harika capkin serinin devami mi yoksa ayri bir kitapmi tatlim
Aslında Harika Yabancı, Harika Piç'in içindeki başka karakterleri konu almış, ama Harika Çapkın'daki karakterleri seriyle bağdaştıramadım. Gülmek :) Belki o da Harika Yabancı'daki yan karakterleri anlatıyor olabilir. Gülmek :)

Harika Yabancı'yı okuyan var mı?

Ben okudum, 2. kitap Chloe'nin arkadaşı ve diğer asistan olan Sara'nın hikayesi. Kitapta Bennett ve Chloe de var. Aslında erkek karakter Max'in de adı serinin 1.5 numaralı kitabında geçiyordu. Gülmek :) Harika Çapkın'daki karakter de Max'in iş ortağı Will Sumner ve onun en iyi arkadaşının kardeşi Hanna arasında. Bence serinin en şeker kitabı 3.sü Gülmek :)

WeBCaNaVaRi'na Üye Olmadan Link'leri ve Kod'ları Göremezsiniz.
Link'leri Görebilmek İçin. Üye Ol. veya Giriş Yap.

HARİKA YABANCI - CHRISTINA LAUREN

Bir seri kitabın daha sonuna geldik. Genel kanının aksine ben ilk kitap Harika Piç'i de sevmiştim. Hatta bu kitabı, bunun novellasını ve devamını falan hep İngilizce orjinalinden okumuştum. Ve bence İngilizce orjinali daha iyiydi. Çevirmeni suçlamıyorum ama kitapta adam kıza hep "Petal" diyor ve anlamı yaban çiçeği gibi bir şey. Ama Türkçesinde sadece "tatlım" olarak yazılmış Petal yazan yerler. Yani modumuzu öldüren bir darbe oldu o kısım. ama onun dışında kızın cinsel eğilimleri bana çok garip geldi.Grinin Elli Tonu veya Uçışta'dan sonra bir şeye şaşırabileceğimi düşünmezdim ama şaşırdım.

Bu kitapta da erkek karakterimiz uğruna ölünesi bir karakterdi.  Düşünceli, nazik, iyi, ateşli  Öptüm. İkli arasındaki ilişki bence öyle çabuk da olmadı, olayların gidişatı iyiydi. Yerli yerindeydi. Komikti, eğlenceliydi. Devam novellasında da olaylar durulmuyordu, Max ve Sara başka başka halka açık yerlerde ilişkilerine devam ediyorlardı; hatta serinin 3. kitabında hayatlarında bayağı heyecanlı gelişmeler oluyor  Şeklimi Koyarım.

Benim favorim şu aralar 3. kitap o olmazsa 1. kitap ama erkek karakterlerin arasında Max gönüllerin birincisi olabilir Gülmek :)

« Son Düzenleme: Aralık 08, 2014, 10:57:31 ÖÖ Gönderen : chuck_me »

Yanıtla #3613
« : Aralık 08, 2014, 11:03:51 ÖÖ »

BÖRÜLCE
*
Üye No : 182234
Konu Sayısı : 1488
Karizma = 2457

susan sizemore kan yangını kitabına yeni başladım
ve bana biraz kresley cole birazda gena showalter kitaplarını anımsattı..
şuan için gayet ilgi çekici ve güzel gidiyo Göz Kırp.

kresley cole ve gena showalter  diyorsan kesin bu kitabı okumam gerek Gülmek :)

Göz Kırp. evet şuan için tam olarak yorum yapmak doğru değil aslında ( daha seksen küsür sayfadayım) ama bence tarzları aynı sevebilirsin  Gülmek :)

elimdeki kitabı bitirince hemen buna başlıyorum o zaman Gülmek :)

Ben de çok merak ettim,iki yazarın kitaplarını da çok severim Gülmek :)
Yanıtla #3614
« : Aralık 08, 2014, 11:57:21 ÖÖ »

ArukaS
*
Üye No : 106009
Konu Sayısı : 2
Karizma = 4

Göz Kırp. evet şuan için tam olarak yorum yapmak doğru değil aslında ( daha seksen küsür sayfadayım) ama bence tarzları aynı sevebilirsin  Gülmek :)

Bende merak ettim. İki yazarıda severim. Yorumun için teşekkürler  Göz Kırp.

« Son Düzenleme: Aralık 08, 2014, 12:03:47 ÖS Gönderen : arukasosaki »

"Neden sen şimdi olduğu gibi kendi rızanla teslim olduğunda ben kendimi galip gelmiş bir kral gibi hissediyorum da, kendi rızan olmadan teslim olduğunda mağlup olmuş bir dilenciye dönüyorum?"

Judith Mcnaught Düşler Krallığı

Yanıtla #3615
« : Aralık 08, 2014, 01:32:35 ÖS »

hyruzgar
*
Üye No : 164783
Karizma = 2

Bugün facebook ta birkaç yerli yazar sitenin kapatilmasyla ilgili epey yorum yapıyorlardı
neler dediler?
Yanıtla #3616
« : Aralık 08, 2014, 01:58:55 ÖS »

buse_1396
*
Üye No : 139498
Konu Sayısı : 385
Karizma = 119

biri matt bomer izliyor Zuhahaha tek sen değilsin yönetici bende tıkandım.. Dizi izliyorum artık...
« Son Düzenleme: Aralık 08, 2014, 02:01:17 ÖS Gönderen : buse_1396 »

Kill Me, Hill Me

Yanıtla #3617
« : Aralık 08, 2014, 02:33:33 ÖS »

*Hiera*
*
Üye No : 140119
Konu Sayısı : 346
Karizma = 197

@chuck_me
Tişikür ederim canım. Gülmek :)  Ben de ilk kitabını sevmiştim, birkaç yerden okuduklarıma göre de 2. kitap en beğenilen kitapmış. Ben de hemen Harika Yabancı'ya başlıcam, bakalım nasılmş. Hehehe

Geçmişimin karanlığı, geleceğimi aydınlatır..
Yanıtla #3618
« : Aralık 08, 2014, 02:35:52 ÖS »

Bendis
*
Üye No : 140261
Konu Sayısı : 3308
Karizma = 14453

Bugün facebook ta birkaç yerli yazar sitenin kapatilmasyla ilgili epey yorum yapıyorlardı
neler dediler?
Bende merak ettim ama hiç iyi şeyler söylemediklerine eminim Gülmek :)
İşin en çirkin yanı, diğer yazarların e-kitaplarını okuyup, Türk yazarların kitaplarını ispiyonlayan iki yüzlü üyeler bence Gülmek :)

biri matt bomer izliyor Zuhahaha tek sen değilsin yönetici bende tıkandım.. Dizi izliyorum artık...
White Collar dizisi için fan sayfası açtım. İzleyen seven varsa buyursun Gülmek :)
Yanıtla #3619
« : Aralık 08, 2014, 02:38:58 ÖS »

ugly-88
*
Üye No : 85185
Karizma = 10

Bende merak ettim. İki yazarıda severim. Yorumun için teşekkürler  Göz Kırp.

Rica ederim bende hevesle okuyorum Göz Kırp. inşallah sizde beğenirsiniz.. Gülmek :)
Sayfa 1 ... 357 358 359 360 361 362 363 364 365 366 367 ... 678
Yukarı Çık :)
Gitmek istediğiniz yer: