0 Üye ve 2 Ziyaretçi Konuyu İncelemekte. Aşağı İn :)
Sayfa 1 ... 348 349 350 351 352 353 354 355 356 357 358 ... 678
Konu: Kitap Yorumları Buraya.  (Okunma Sayısı: 1325751 Kere Okundu.)
Yanıtla #3520
« : Aralık 05, 2014, 12:48:54 ÖS »

vesta1975
*
Üye No : 201711
Konu Sayısı : 0
Karizma = 1

üzüntümü anlatacak kelime bulamıyorum gerçekten bu siteye çok alışmıştım
WeBCaNaVaRi Botu

Bu Site Mükemmel :)

Çevrimİçi Çevrimİçi

View Profile
Re: Kitap Yorumları Buraya.
« Posted on: Mayıs 04, 2024, 08:41:01 ÖÖ »

Üye Olunuz.!
Merhaba Ziyaretçi. Öncelikle Sitemize Hoş Geldiniz. Ben WeBCaNaVaRi Botu Olarak, Siteden Daha Fazla Yararlanmanız İçin Üye Olmanızı ŞİDDETLE Öneririm. Unutmayın ki; Üyelik Ücretsizdir. :)

Giriş Yap.  Kayıt Ol.
Anahtar Kelimeler: Kitap Yorumları Buraya. e-book, Kitap Yorumları Buraya. programı, Kitap Yorumları Buraya. oyunları, Kitap Yorumları Buraya. e-kitap, Kitap Yorumları Buraya. download, Kitap Yorumları Buraya. hikayeleri, Kitap Yorumları Buraya. resimleri, Kitap Yorumları Buraya. haberleri, Kitap Yorumları Buraya. yükle, Kitap Yorumları Buraya. videosu, Kitap Yorumları Buraya. şarkı sözleri, Kitap Yorumları Buraya. msn, Kitap Yorumları Buraya. hileleri, Kitap Yorumları Buraya. scripti, Kitap Yorumları Buraya. filmi, Kitap Yorumları Buraya. ödevleri, Kitap Yorumları Buraya. yemek tarifleri, Kitap Yorumları Buraya. driverları, Kitap Yorumları Buraya. smf, Kitap Yorumları Buraya. gsm
Yanıtla #3521
« : Aralık 05, 2014, 12:53:27 ÖS »

jdjdjd
*
Üye No : 179370
Karizma = 1

e kitap bölümünün açılma ihtimali yokmu gerçekten çok üzüldüm başka bir şekilde açmanıza imkan varmı acaba şimdiden teşekkürler Ağlıyorum.
« Son Düzenleme: Aralık 05, 2014, 12:53:52 ÖS Gönderen : jdjdjd »
Yanıtla #3522
« : Aralık 05, 2014, 01:04:19 ÖS »

hereatreno
*
Üye No : 121123
Karizma = 6

Siz bu millete kitap okutmak için pozitif davranışlarda bulunacağınıza gidiyorsunuz türkçe yazarların kitapları paylaşıldı telif hakkı diye yasal süreç başlatmaya kalkıyorsunuz. Şimdi artık paraları sayarsınız; kesin ya burası kapandı ya herkes koşa koşa sizin kitaplarınızın kuyruğuna girecek.
Ya adamlar kitaplarımız tutuluyor okunuyor diye sevineceklerine neyin derdine düşüyor; burda biri o kitabı okuyor diğerlerine anlatıyor oda başkalarına bu şekilde yayılıyor.Kişi çok seviyor kitap arşivinde bulundurmak için kitabı alıyor yada e book sevmiyorsa okumak için kitabı alıyor.
Başka bir şekilde kişi kitabı duysa konusuna baksa direk bir ön yargıyla vaz geçer gider. Ama sosyal ortamda anlatıla anlatıla kitap ilgi çekmeye başlanıp merak uyandırıyor ve okunuyor.
Siz daha kitabınızın reklamını yapmayı engelleyip, insanların kitap hevesini söndürmeye çalışıyorsunuz. Sanki kitaptan para kazanamıyorsunuzda mahkeme yoluyla para kazanmaya çalışıyor gibisiniz devam edin.
Türkiyede her şeyi telif hakkı diyerek kapatın daha çok duyarsınız haberlerde istatistiklerde: türkler şu kadar kitap okuyor, bir türkün okuduğu kitap şu ülkedeki bir kişinin kaçta kaçı bilmem ne.
Gazete sitelerinide kapatın milet paraverip alsın gazeteyi....
Neyse arkadaşın yazdıklarını görünce sabahtır içimde birikenler coştu biraz.:d
Herşey için teşekkürler, iyiki varsınız, iyi geceler Zuhahaha

Tüm yazdıklarınıza katılıyorum. Şimdi kar ettik sanıyorlar biz kitaplarımızın eklenmesini engelledik insanlar mecbur kalacaklar kitapları almaya sanıyor Türk yazarlar.
Zaten para sorunu olmayan adam gidip alır kitabı. Olmayan şimdi de alamayacak ki neyin derdindeler anlamıyorum.
« Son Düzenleme: Aralık 05, 2014, 01:08:33 ÖS Gönderen : hereatreno »

WeBCaNaVaRi'na Üye Olmadan Link'leri ve Kod'ları Göremezsiniz.
Link'leri Görebilmek İçin. Üye Ol. veya Giriş Yap.
Yanıtla #3523
« : Aralık 05, 2014, 01:17:58 ÖS »

esoshh
*
Üye No : 176359
Karizma = 2

E-book bölümünün kapatılmasına gerçekten çok üzüldüm.Kendi imkanlarım ile alamayacağım birçok kitabı sayenizde okudum.Bize bu imkanı sunan site yöneticilerine,kitapları alan,tarayan,düzenleyen,paylaşan herkese çok teşekkür ederim.Umarım kapatılmasına neden olan sorunlar bir şekilde çözülür ve biz kitap okuma sevdalısı olan insanlara tekrar bu imkanlar verilir.
Yanıtla #3524
« : Aralık 05, 2014, 01:31:05 ÖS »

Tourniquet
*
Üye No : 111994
Konu Sayısı : 498
Karizma = 2123

kitap bölümünü duyunca kalbimden vurulmuşa döndüm. zaten Türk yazarların kitaplarını fazla yavan bulduğumdan okuyamıyordum artık hiç okumam alın size telif hakkı. bu sayede okunuyor kitaplarınız popüler oluyor sevineceğinize neyin derdindesiniz. yazık oldu ya. olan bizim yana yana eklensin diye beklediğimiz kitaplara oldu. koskoca kütüphaneyi yıktılar resmen.

WeBCaNaVaRi'na Üye Olmadan Link'leri ve Kod'ları Göremezsiniz.
Link'leri Görebilmek İçin. Üye Ol. veya Giriş Yap.
"Benim Gizli Dünyama Bakmak İster Misiniz?"

Yanıtla #3525
« : Aralık 05, 2014, 01:35:52 ÖS »

ugly-88
*
Üye No : 85185
Karizma = 10

Kitap bölümünün kapanmasına bende çok üzüldüm, arkadaşların söylediklerine katılıyorum sonuna kadar .. herkesin imkanı var sanki kitap almaya , şimdi ne olacak  
Herkes kitapçılarda kuyruğa girmicek satın almak için o kitapları çünkü zaten öyle bi bütçe yok ortada...
Ben bu güne kadar sayesinde kitap okuduğum, bizimle kitaplarını paylaşan bütün arkadaşlara teşekkür ederim..
Yanıtla #3526
« : Aralık 05, 2014, 01:59:48 ÖS »

gülücük
*
Üye No : 101945
Konu Sayısı : 1
Karizma = 3

birkaç yıldır severek takip ettiğim, kitap konusun da çok başarılı bulduğum, çok emek verilerek takipçilerine hizmet sunan, her soruna karşı çözüm üreten, her mesaja yanıt bulunan bir kadroya sahipti e-book bölümü. paylaşılan kitaplar olsun,o kitapları okuyup bizi bilgilendirme amacı ile paylaşılan yorumlar olsun herşeyi ile çok başka bir e-book bölümüydü.Forum olarak çok yönlü olduğu gibi e-book bölümüyle de çok yönlü idi..Hiçbir yerde böylesine rahat ulaşım sağlayan bir format yok maalesef..ulaşılabilirlik,çeşitlilik,linkler deki rahat indirebilme koşulları olsun çok kailteliydi.Böylesine güzel bir oluşumu,paylaşım ortamını,insanları daha çok okumaya teşvik eden bir ortamın artık olmadığını görmek , bilmek çok üzücü:(
Bende kitabı kokusuyla birlikte,sayfasını çevirdiğimi hissederek, benim bir parçammış gibi okumayı çok severim,ama maalesef ki günümüz şartları her zaman kolayca kitap temin etmeye müsait değil.böyle bir durumda e-book öyle büyük bir nimetti ki.Şimdi sanki bir parçamı yitirmiş gibi hissediyorum kaç gündür:( çok alışmışım. e-book bölümüne girip te kitap indirmeden çok çıkmışımdır...yorumlara bakıp notlar almak,okuyacağım kitapları belirlemek ona göre bir yol çizmek, okumak adına öyle zevkliydi ki sadece kitap indirmek için gelmiyordum bu bölüme...o yüzden sadece kitap alabileceğim biryer gibi de düşünmüyordum , kitaplarla iletişim kurduğum bir dünyaydı burası..artık yok..sadece yorumlarımızla buradayız artık...yine yorumlara bakıp notlar alabileceğim için , o yorumlarla ufkumu ,bakış açımı, tarzımı da geliştirebilmeye devam edebileceğim için burukta olsa sevinçliyim..en azından yorumlarımızla hissedebileceğiz kitap sevgisini...
bugüne kadar herbir kitabın bizlere ulaşması aşamasında emeği geçen herkese sonsuz teşekkürler.. Tebrikler. Tebrikler.

''Hayat, Kim Bilir isimli bir oyundur.O bana oyun etmeden önce herşeyi bir kez deneyeceğim''
Nora Roberts - Geçmişin Gölgeleri
Yanıtla #3527
« : Aralık 05, 2014, 02:04:09 ÖS »

akrilik
*
Üye No : 173963
Karizma = 8

Gerçekten inanamıyorummm! Bu site resmen benden bi parça gibiydi gerçeten abartmıyorum.Eğer son dönemde eklenen o Türk yazarlar yüzünden böyle olduysa keşke onların kitapları hiç eklenmeseydi.Onların yüzünden koskoca arşivi kaybettik.Zaten hiçbir şekilde okumamıştım artık ASLA okumam.Tam da aralık geldi bir sürü güzel kitap eklenecekti gün sayıyordum:( Diğer kitap siteleri burdan şifre kırıp falan ekliyorlardı şimdi bulsunlar da eklesinler.Bence Türkiye'nin en iyi kitap sitesiydi.O kadar ilgili alakalı site yöneticiler vardı ki ilk kayıt olduğumda inanamamıştım.Sanki kaç yıllık tanışıklık varmış gibiydi.Hergün dua edicem inşallah bi çözüm yolu bulunur.içimi dökmesem olmazdı patlardım.ÇOOOOOK MUTSUZUMMMM
Yanıtla #3528
« : Aralık 05, 2014, 02:20:24 ÖS »

Capella
*
Üye No : 145085
Konu Sayısı : 1
Karizma = 33

ben gerçekten çok üzgünüm Ağlicam. her gün büyük bir merakla acaba bugün hangi kitaplar eklendi diyerek baktığım sitenin artık kitap ekleyemeyecek olması gerçekten kitap okumayı seven biz kitap canavarları için büyük yıkım Ağlıyorum. ama sizi de anlıyorum bu sizin eliniz de olan bir şey değil.şimdiye kadar hiç bir beklentiniz olmadan bizimle onlarca kitap paylaşan herkese çok teşekkür ederim ve lütfen unutmayın biz webcanavarları her zaman sizin yanınızdayız sizi seviyoruz  Gülmek :)

''Dışarıya kapanmak esasen içeri açılmaktır. Huzur mu istiyorsun? Az eşya az insan.''

FRANZ KAFKA
Yanıtla #3529
« : Aralık 05, 2014, 02:35:03 ÖS »

caglars
*
Üye No : 137533
Karizma = 0

En iyi en harika e book bölümüydü Tebrikler.  Tebrikler. Tebrikler. bugüne kadar emeği geçen herkese sonsuz TEŞEKKÜRLER
 çok çok çok üzüldüm Ağlicam. Ağlicam. Ağlicam.
Sayfa 1 ... 348 349 350 351 352 353 354 355 356 357 358 ... 678
Yukarı Çık :)
Gitmek istediğiniz yer: