0 Üye ve 8 Ziyaretçi Konuyu İncelemekte. Aşağı İn :)
Sayfa 1 ... 333 334 335 336 337 338 339 340 341 342 343 ... 678
Konu: Kitap Yorumları Buraya.  (Okunma Sayısı: 1324253 Kere Okundu.)
Yanıtla #3370
« : Kasım 26, 2014, 09:57:56 ÖS »

ssiibbeell
*
Üye No : 153469
Konu Sayısı : 198
Karizma = 93

Rita Hunter - Ateş Serisi

Aşkın Ateşi  Ruhun Ateşi  Kalbin Ateşi

Uzun  zamandır okuduğum en güzel tarihi romanlardı. İlk kitabını okuduktan sonra iştahım açılmış gibi diğerleri su gibi aktı gitti. Yani yazarın Türk bir yazar olduğu düşünülürse diğer yabancı yazarlara bin basar diyorum ve kitaplara geçiyorum.
 Konusu beni kendine çeken bir kitaptı Aşkın Ateşi… Isabel’in  tavırlarını okurken kahkaha attığım zamanlarda oldu, sinirlenip ona kızdığım zamanlarda oldu. Herkes onu ilk gördüğünde Adrian’ın eski karısına benzetmesi veya ilk onun adını söylemesi beni biraz şüphelendirdi. Bir ara bu kız Eleanor’un kayıp kardeşi  filan çıkacak sandım. Ama öyle olmadı.. Neyse Adrian’ı , çatlak Isabel’i ve Isabel’den daha çatlak, kızı Kate’i çok sevdim. Özellikle Kate çok komikti…

…Derken bir baktım ikinci kitaba geçmişim. Bu kitabı birinciye göre daha çabuk bitirdim. Ama Sophie’nin sürekli utanıp, saçma şeyler yapmasına da sinir olmuştum. Neyse ki Brendon duruma müdahele edip kitabın gidişatına süper bir yön verdi. Kalbin Ateşi’nde ise karşımızda daha güçlü bir kadın karakter ve sirkimizin ip cambazı (kitabı okuyanlar bunu anlayacaktır.) Stephan vardı. Gerçekten komik ve duygusal bir kitaptı. Serinin sonunda ise hepimizin düşünebileceği gibi bol çocuklu kocaman bir aile olup çıkmıştı bunlar. Kitaplar arasında karşılaştıma yapmada duramayacağım. En sevdiğim, ilk göz ağrım olan Aşkın Ateşi sonra Kalbin Ateşi ve en sonda Ruhun Ateşi idi. (ruhun ateşini kötü olarak görmeyin, o da çok güzeldi.)
Neyse tarihi kitap sevenler için ideal bir seçim olur. Herkese tavsiye ederim, keyifli okumalar.

WeBCaNaVaRi Botu

Bu Site Mükemmel :)

Çevrimİçi Çevrimİçi

View Profile
Re: Kitap Yorumları Buraya.
« Posted on: Nisan 27, 2024, 10:42:54 ÖS »

Üye Olunuz.!
Merhaba Ziyaretçi. Öncelikle Sitemize Hoş Geldiniz. Ben WeBCaNaVaRi Botu Olarak, Siteden Daha Fazla Yararlanmanız İçin Üye Olmanızı ŞİDDETLE Öneririm. Unutmayın ki; Üyelik Ücretsizdir. :)

Giriş Yap.  Kayıt Ol.
Anahtar Kelimeler: Kitap Yorumları Buraya. e-book, Kitap Yorumları Buraya. programı, Kitap Yorumları Buraya. oyunları, Kitap Yorumları Buraya. e-kitap, Kitap Yorumları Buraya. download, Kitap Yorumları Buraya. hikayeleri, Kitap Yorumları Buraya. resimleri, Kitap Yorumları Buraya. haberleri, Kitap Yorumları Buraya. yükle, Kitap Yorumları Buraya. videosu, Kitap Yorumları Buraya. şarkı sözleri, Kitap Yorumları Buraya. msn, Kitap Yorumları Buraya. hileleri, Kitap Yorumları Buraya. scripti, Kitap Yorumları Buraya. filmi, Kitap Yorumları Buraya. ödevleri, Kitap Yorumları Buraya. yemek tarifleri, Kitap Yorumları Buraya. driverları, Kitap Yorumları Buraya. smf, Kitap Yorumları Buraya. gsm
Yanıtla #3371
« : Kasım 26, 2014, 10:05:43 ÖS »

eslaa
*
Üye No : 133126
Konu Sayısı : 2
Karizma = 9

sizler bu ateş serisini çok seviyorsunuz belli ama ben birinci kitapta sıkıntıdan patladım yarım bıraktım en son barrons adlı meşhur yakışıklı ile hanım kızımız kitapçı dükkanında bir şeyler konuşuyorlardı Zuhahaha çok kararsızım bu seri hakkında

Rita Hunter - Ateş Serisi

Aşkın Ateşi  Ruhun Ateşi  Kalbin Ateşi

Uzun  zamandır okuduğum en güzel tarihi romanlardı. İlk kitabını okuduktan sonra iştahım açılmış gibi diğerleri su gibi aktı gitti. Yani yazarın Türk bir yazar olduğu düşünülürse diğer yabancı yazarlara bin basar diyorum ve kitaplara geçiyorum.
 Konusu beni kendine çeken bir kitaptı Aşkın Ateşi… Isabel’in  tavırlarını okurken kahkaha attığım zamanlarda oldu, sinirlenip ona kızdığım zamanlarda oldu. Herkes onu ilk gördüğünde Adrian’ın eski karısına benzetmesi veya ilk onun adını söylemesi beni biraz şüphelendirdi. Bir ara bu kız Eleanor’un kayıp kardeşi  filan çıkacak sandım. Ama öyle olmadı.. Neyse Adrian’ı , çatlak Isabel’i ve Isabel’den daha çatlak, kızı Kate’i çok sevdim. Özellikle Kate çok komikti…

…Derken bir baktım ikinci kitaba geçmişim. Bu kitabı birinciye göre daha çabuk bitirdim. Ama Sophie’nin sürekli utanıp, saçma şeyler yapmasına da sinir olmuştum. Neyse ki Brendon duruma müdahele edip kitabın gidişatına süper bir yön verdi. Kalbin Ateşi’nde ise karşımızda daha güçlü bir kadın karakter ve sirkimizin ip cambazı (kitabı okuyanlar bunu anlayacaktır.) Stephan vardı. Gerçekten komik ve duygusal bir kitaptı. Serinin sonunda ise hepimizin düşünebileceği gibi bol çocuklu kocaman bir aile olup çıkmıştı bunlar. Kitaplar arasında karşılaştıma yapmada duramayacağım. En sevdiğim, ilk göz ağrım olan Aşkın Ateşi sonra Kalbin Ateşi ve en sonda Ruhun Ateşi idi. (ruhun ateşini kötü olarak görmeyin, o da çok güzeldi.)
Neyse tarihi kitap sevenler için ideal bir seçim olur. Herkese tavsiye ederim, keyifli okumalar.

gerçekten çoğu tarihi aşk romanına göre çok ama çok başarılı bir seriydi. yazarının da türk olması beni resmen büyüledi çünkü kitaplar çok akıcıydı,hiç sıkmadı. ben tarihi aşk romanlarına bayılırım.dükler,düşesler ama en sevdiklerim de iskoç olanlardır Gülmek :)
« Son Düzenleme: Kasım 26, 2014, 10:10:44 ÖS Gönderen : eslaa »
Yanıtla #3372
« : Kasım 26, 2014, 10:11:46 ÖS »

ssiibbeell
*
Üye No : 153469
Konu Sayısı : 198
Karizma = 93

sizler bu ateş serisini çok seviyorsunuz belli ama ben birinci kitapta sıkıntıdan patladım yarım bıraktım en son barrons adlı meşhur yakışıklı ile hanım kızımız kitapçı dükkanında bir şeyler konuşuyorlardı Zuhahaha çok kararsızım bu seri hakkında

İlk başlarda bende sıkılmıştım ama... Sabret ve devam et derim canım. Gülmek :)

Zaten Rita Hunter'ın Türk olduğunu duyunca şok yaşamıştım. Çünkü seri tarihi roman olduğu için Türk yazarlardan fazla bir şey bekleyemezdim. ama bu yazarla yanılmış oldum. Gülmek :)
« Son Düzenleme: Kasım 26, 2014, 10:14:26 ÖS Gönderen : ssiibbeell »
Yanıtla #3373
« : Kasım 27, 2014, 12:08:49 ÖÖ »

ezgi.k
*
Üye No : 70836
Konu Sayısı : 0
Karizma = 2

Rehine - T. R. Ragan
Bu kitap bana biraz Allison Brennan ın ölümüne sev beni kitabını anımsattı o kitap bundan çok daha iyiydi ama bu kitabı da beğendim sürükleyiciydi bu tarzı sevenlerin hoşuna gidebilir.
Yanıtla #3374
« : Kasım 27, 2014, 12:09:32 ÖÖ »

Moreland
*
Üye No : 183141
Konu Sayısı : 6
Karizma = 11

Kitap tavsiyesi istemekteyim şu an Gülmek :) Sınav haftamdayım ama pek umrumda değil şu an açıkçası Gülmek :) Daha çok hictorical fantastik vb. türleri okusam da son zamanlarda yeni türk yazarlarda okumaya başladım. Kitap önerisi olan var mı çerezlik olanlarda olabilir.
okumadıysan karen marie moning ateş serisi (çerezlik değil ama ben çok beğenmiştim, iskoçyalı serisi ateş serisi kadar güzel değil), pucca nın bütün kitapları , baştan sona güleyim diyorsan sophie kinsellanın bütün kitapları özellikle alışveriskolik serisi ve numaran bende var, hem historical hem fantastik hem de aşk kitabı olsun diyorsan mina hepsenin kitapları (ben bayılmıştım, okumayanlara tavsiye ederim, bir türk yazar ama bence çok başarılı, sitede var kitaplar sırasıyla kan kırmızı ayın altında, eflatun şafağın kokusu, fırtınadan sonra ) yok şöyle güzel fantastik bir aşk masalı olsun ama günümüzde geçsin istersen de marc levy - keşke gerçek olsa (sitede arattım varmış) şiddetle tavsiye ederim. okumadıysan jamie mcguire nın tatlı bela serisi çerezlik keyifli okumalar Gülmek :)
Mina hariç hepsini okudum. O ateş serisi tanrım o kitabı beklerken ağaç olmuştum resmen. Gerçi değdi ama insan beklemekten hoşlanmıyor tabiki Gülmek :)

Marc a da bakacağım teşekkürler :=)

Rita nın kalemi gerçekten sağlamdır. O seride favorim Brendan Gülmek :) Allahım o buz gibi tavırlar ama o ateşli hareketler Gülmek :) Çok çok tatlıydı.
« Son Düzenleme: Kasım 27, 2014, 12:11:41 ÖÖ Gönderen : Moreland »

Kim Bilir belki başka bir zaman. Sonsuzluğun başka bir diyarında gelirim sana...
Yanıtla #3375
« : Kasım 27, 2014, 12:54:56 ÖÖ »

cotton
*
Üye No : 163036
Konu Sayısı : 0
Karizma = 0

ASLINDA  Cora Carmack bir gecede bitti çerezlik ama tavsiye ederim
Yanıtla #3376
« : Kasım 27, 2014, 10:20:45 ÖÖ »

çıtçıt
*
Üye No : 82056
Konu Sayısı : 20
Karizma = 2149

Marc a da bakacağım teşekkürler :=)

Marc Levy'nin tüm kitaplarını öneririm ama özellikle benim favorilerim olan, Keşke Gerçek Olsa Öptüm., 2. kitabı Sizi Tekrar Görmek Utanıyorum. ve bağımsız kitap Birbirimize Söyleyemediğimiz Onca Şey'i Utandım. öneririm Göz Kırp.

burada okuduklarıma bakarak nora robertsın ünlü roarke'unu okumaya başladım. hakkaten güzelmiş ya! Gülmek :)  Tebrikler. ama devam edemeyeceğim galiba çünkü meral kır'ın aşkı seçtimini okumaya da başladım.  HopHopKop. ilk kitabı beğenen arkadaşlarım ikincisini de mutlu mutlu okuyun  Öptüm.

o zaman seni de grubumuza bekliyoruz Göz Kırp. ve bir an önce diğerlerini de okuman dileğiyle Gülmek :)

Çılgın Hırsız Öptüm.

beriseda
Yanıtla #3377
« : Kasım 27, 2014, 11:39:34 ÖÖ »

Moreland
*
Üye No : 183141
Konu Sayısı : 6
Karizma = 11

Merve Akıncı - Şahmelek

Kitabı dün indirdim başladım bitirdim. Güzel sayılabilecek bir kitaptı ama eksik yönleri gerçekten vardı. Karakterler tam anlamıyla oturmamıştı. Bunu sadece İde için söylemiyorum. Aslanda da vardı ki biri 22 öbürü 31 yaşında.

En sinir olduğum şeyde İdenin herşeye ama herşeye ağlamasıydı. Acayip sinir etti beni. Bu kadar ağlayacak hiçbir şey yoktu ortada. Yazım tarzı iyi denebilirdi ama kurgu tam oturmamıştı bana sorarsanız. Yine de çerezlik bir kitap bence.

Puanım da ımm 5 üzerinden 3.2
Yanıtla #3378
« : Kasım 27, 2014, 12:03:25 ÖS »

yelizyeliz
*
Üye No : 110379
Konu Sayısı : 1
Karizma = 15

selam canlar
Karen Marie Moning Gölge Ateşi seride mi biliyor musunuz
karıştırdım sıralamayı
Yanıtla #3379