0 Üye ve 1 Ziyaretçi Konuyu İncelemekte. Aşağı İn :)
Sayfa 1 ... 182 183 184 185 186 187 188 189 190 191 192 ... 678
Konu: Kitap Yorumları Buraya.  (Okunma Sayısı: 1324345 Kere Okundu.)
Yanıtla #1860
« : Ağustos 28, 2014, 05:08:38 ÖÖ »

cotton
*
Üye No : 163036
Konu Sayısı : 0
Karizma = 0

720 sayfa olmasına rağmen hiç sıkmadan okutan Müjde Aklanoğlu BİR ŞANS DAHA kesinlikle okunmalı ve çok başarılı.
WeBCaNaVaRi Botu

Bu Site Mükemmel :)

Çevrimİçi Çevrimİçi

View Profile
Re: Kitap Yorumları Buraya.
« Posted on: Nisan 28, 2024, 12:04:22 ÖS »

Üye Olunuz.!
Merhaba Ziyaretçi. Öncelikle Sitemize Hoş Geldiniz. Ben WeBCaNaVaRi Botu Olarak, Siteden Daha Fazla Yararlanmanız İçin Üye Olmanızı ŞİDDETLE Öneririm. Unutmayın ki; Üyelik Ücretsizdir. :)

Giriş Yap.  Kayıt Ol.
Anahtar Kelimeler: Kitap Yorumları Buraya. e-book, Kitap Yorumları Buraya. programı, Kitap Yorumları Buraya. oyunları, Kitap Yorumları Buraya. e-kitap, Kitap Yorumları Buraya. download, Kitap Yorumları Buraya. hikayeleri, Kitap Yorumları Buraya. resimleri, Kitap Yorumları Buraya. haberleri, Kitap Yorumları Buraya. yükle, Kitap Yorumları Buraya. videosu, Kitap Yorumları Buraya. şarkı sözleri, Kitap Yorumları Buraya. msn, Kitap Yorumları Buraya. hileleri, Kitap Yorumları Buraya. scripti, Kitap Yorumları Buraya. filmi, Kitap Yorumları Buraya. ödevleri, Kitap Yorumları Buraya. yemek tarifleri, Kitap Yorumları Buraya. driverları, Kitap Yorumları Buraya. smf, Kitap Yorumları Buraya. gsm
Yanıtla #1861
« : Ağustos 28, 2014, 08:16:45 ÖÖ »

Mila.
*
Üye No : 182573
Konu Sayısı : 1
Karizma = 11

Aaaa Hönk.!
Deamon'a mı benziyor!
Hemen gidip alıyorum o kitabı arkadaşlar.
Daha önce Ateş serisine başladım sayenizde , şimdi de Melez Sözleşmeleri  Şeklimi Koyarım.
Hadi bakalım  Öptüm.
Yanıtla #1862
« : Ağustos 28, 2014, 09:18:08 ÖÖ »

Bendis
*
Üye No : 140261
Konu Sayısı : 3308
Karizma = 14453

Duygu - Işıl Parlakyıldız

Spoiler!!!!!!

SPOİLER İÇERİR..!!!!

3 devenin yüzündeki tebessüm, kalplerindeki sevginin kaynağı Duygu..
İstanbul'un belalı camianın gözü kara adamı Sado (Sedat) ve iki sağ kolu, kanı canı Bekir ve Ali. Her birinin geçmişinde yatan ortak nokta öksüzlük. Duygu'nun babası Savcıdır ve tam bir görev adamı olarak tehditlere boyun eğmeden işini yaptığı için bir kaç adamın damarına bastığından  Duygu henüz 17-18 yaşlarında iken kaçırılır ve iki ay boyunca acımasızca işkencelere maruz kalır. Sedat, Ali ve Bekir onu kurtardıklarında ölmek üzeredir ve Sedat'ın sevgisi ve şefkatiyle hayat bulur. Babasının ölümü ve annesinin babasının hasretine dayanamayıp intihar edişinin ardından ardına bile bakmadan 3 devesiyle yaşamaya başlar. Yıllar geçtikçe Bekir ve Alim diye seslendiği Ali hayatının merkezi, ailesi herşeyi haline gelmiştir ama Sedat'a olan sevgisi daha başka boyutlara ulaşmıştır. Sedat'ın yıllarca kendini sevdiğini anlaması baya bir zamanını aldı Duygu'nun, nihayet kendi sevgisinin ona minnet ve kurtarıcı olmasından öte birşey olduğunu "Bekir candı, Ali kandı, Sedat aşktı" diyerek anlamasının ardından kavuşur bizim iki delimiz.. Sanmayın ki bu iki deli kavuşunca olaylar duruldu.. Nerde.. Asıl kıyamet ondan sonra kopuyor.. Ama ne yalan söyleyeyim kıskandım Duygu'yu. Vay be Sedat sen neymişsin, kız resmen mutluluktan eriyip rögar kapaklarından akacaktı Öldüm Gülmekten. Geçen tüm olaylar için bişeyler yazasım var ama uzatmak istemiyorum yorumumu. Kitapta en nefret ettiğim sahne Alim'in Aslı'ya vurduğu sahne, en beğendiğim sahne ise yaz yaz bitmez  Hehehe

662 sayfayı 24 saatte çok keyifle okutan bir kitap.. Benim ennn sevdiğim Türk yazarları kategorisinde 1.sırayı yerini almış bulunmakta. Romantizm, Heyecan, Maceranın eksik olmadığı, Kıskançlığın Dibi, Aşkın Tavan yaptığı bu kitabı okumadan geçmeyin kitap canavarları Gülmek :)
Tabiki son olarak: Zevkler ve Renkler diyorum Göz Kırp.

"Sedat, 'Artık in istersen' dediğinde, 'Rahatım ben' dedim huysuzca. Güldüğüne yemin edebilirim, çünkü Alim gülmüyor, böğürüyordu. 'Abi gelmişken dilini kestirsek ya!' Çok rahat ederiz' dediğinde Sedat, 'İyi fikir' diye onayladı. Sinirle ona bakıyordum ama inatla kucağında kaldım. Üç takım elbiseliyle gezmek her zaman havalıydı. Sedat'ın kucağında minicik kalıyordum. Karşıdan gelen bir kaç güzel kız bizimkileri süzdüğünde 'Bakalım çocuk hanginizden?' diye bağırınca bizimkiler şok olmuş bir halde bana bakıyorlardı. Bekir aptala bağlamıştı. Alim, 'duygu yemin olsun dilini harbiden kestiririm ha!' dedi. Sedat'sa kulağıma eğilip 'Benden' deyince mal gibi ona bakakaldım. "

"İkiyle dördün farkını ayıramazken, aşkı minnetle karıştırmam sanırım normaldi."

"Ben Alim'le dertlerimi paylaştım. Bekir'le kelimelerimi! Sen benim ruhumun yarısıydın, hala öylesin. kokunda huzuru buldum. Uykularım seninle pembeydi. Ben seninle hayata tutundum koca kafalı!"
« Son Düzenleme: Ağustos 28, 2014, 09:20:38 ÖÖ Gönderen : Elysion »
Yanıtla #1863
« : Ağustos 28, 2014, 10:42:15 ÖÖ »

BÖRÜLCE
*
Üye No : 182234
Konu Sayısı : 1488
Karizma = 2457

Işıl Parlakyıldız -Duygu

Bu kitap anlatılmaz yaşanır...İki gündür Duygu,Sedat,Bekir ve Alim'le yatıp kalkıyorum.Dayanamadım bazı bölümlerini tekrar tekrar okudum.Kitap çok uzun ama bitmesin istedim okurken.Bir kitabı hissedebiliyorsam benim için o kitap şahanedir.  Öptüm. Bol bol ağladım,deli gibi güldüm okurken.Kitapta hepsi birbirinden şahane bir sürü karakter var.Ama bizim meşhur dörtlünün etrafında dönüyor olaylar hep.Duygu'yu kitabın başlarında yaralı,kırılgan görüyoruz,sonra Sedat'ın aşkına kavuşunca kadının içinden bir hanımağa çıkıyor resmen.Yazar kelimelere gerek görmeden,aşkın gücünü o kadar güzel hissettirmiş ki...  HopHopKop. Sedat'ın küfürleri bile o kadar cuk oturmuş ki,hiç rahatsız olmadığım gibi ağzına sağlık diyesim geldi.Sedat delirttin beni Duygum dedikçe,ahhh delirttin beni Sedat dedim ben de.  Öptüm. Bu yazar hep yazsın,biz de okuyalım.Bir tek Duygu'nun annesinden nefret ettim ben.İki ay işkence görmüş kızın,o aşkından ölmek istediğin adamın kanı ,canı,bir parçasına öylemi davranılır yaaa..  Ağlıyorum. Kitap şahane,daha söylenecek çoook şey var da buraya sığmaz.Mutlaka okuyun... Tebrikler.

''Sedat'ı görünce yine cinler tepemdeydi.''Sana yakışıklı olma dedim'' diye bir kükredim.Selma bile korktu.
Sedat'ın bana çektirdiklerini gün geliyor ona satıyordum ya neyse.
''Duygu her zaman ki halim.'' dedi suçlu suçlu.
''Yok biz gitmiyoruz.'' dediğimde Aslı haykırdı ''Lütfen! Duygu ya.Abi sen de çıkar şu takımı!''
''Kızım manyaklaşmayın donla mı geleyim?''
''Abi biz çok yaşamayız,ben sana söyleyeyim.Bunlar bizim ömrümüzü yer bitirir.'' dedi Bekir.
''Öksüzüm yesin benim ömrümü be Bekir.'' dedi Sedat tüm duygularıyla.Sırıttım sevgiyle.
Bekir ''Sana iyi gelmedi bu bebek,iyice yumoş oldun,'' dediğinde Sedat elindeki araba anahtarını çoktan Bekir'e fırlatmıştı.''Sen kime yumoş diyorsun Allah'ın Lazı!Gece bez değiştirdiğini illa söyleteceksin bana!''

Hehehe   Öptüm.
Yanıtla #1864
« : Ağustos 28, 2014, 10:51:38 ÖÖ »

Bendis
*
Karizma = 14453

@BÖRÜLCE

Alıntını okuyunca yine güldüm valla  Hehehe  Hehehe
Ah Sedat ahh..  Öptüm. Öptüm.

Bu arada yazar Ali'm diye whatpadd'de bir hikaye yazıyormuş. Şuan işyerinde açamadım o siteyi ama akşam ilk işim ordan okumak olacak  HopHopKop.
Yanıtla #1865
« : Ağustos 28, 2014, 10:55:06 ÖÖ »

bookworm_24
*
Üye No : 166346
Konu Sayısı : 288
Karizma = 56

@ Elysion
@ BÖRÜLCE

Oo siz bu kadar beğendiyseniz benim kitaba verdiğim puana sakın bakmayın olur mu?  Hehehe Kafamın patlatılmasını istemiyorum. Öldüm Gülmekten.

Artık gökyüzü olsan, kafamı kaldırıp bakmam.
Yanıtla #1866
« : Ağustos 28, 2014, 10:55:29 ÖÖ »

*Hiera*
*
Üye No : 140119
Konu Sayısı : 346
Karizma = 197

Bu kitabı bir an önce okuycam, bu ne Duygu sevdasıymış ya. Öldüm Gülmekten.
Hepiniz birbirinizden güzel yorumlamışsınız kitabı, zaten okuyacaklar listemdeydi ama sizin sayenizde başa alıyorum kızlar. Gülmek :) Bi de biz görelim şu Duygu'yla Sedat'ın aşkını. Hehehe Hehehe

Geçmişimin karanlığı, geleceğimi aydınlatır..
Yanıtla #1867
« : Ağustos 28, 2014, 11:14:34 ÖÖ »

Sanem.
*
Üye No : 170187
Konu Sayısı : 16
Karizma = 72

@Mila.
Başla canım başla,geç bile kaldın ben çok seviyorum ve tavsiye ediyorum bu seriyi bakalım sen Team Seth mi Team Aiden mi olcaksınn Öldüm Gülmekten. Keyifli okumalar..

Sedacığım Türk yazarlara karşı bir önyargım var ama böyle yorumlar olunca insan merak ediyor Gülmek :) Hadi bakalım hayırlısı ben de ön sıralara taşıyorum bu kitabı Göz Kırp.

"Just Have a Little Faith." Micheal J. Scofield

Yanıtla #1868
« : Ağustos 28, 2014, 11:25:32 ÖÖ »

embish
*
Üye No : 155875
Konu Sayısı : 20
Karizma = 32

Şu wattpad da ne mübarek siteymiş arkadaş  Hehehe  neden derseniz ben Işıl Parlakyıldız ile ilk orada tanıştım mesela  Gülmek :)  daha bir sürü hikayesi var ve gerçekten güzel yazıyor ki DUYGU buna bir örnek bence..sonraa SAHRA,Çilek Mevsimi,HİSSİZ,SIR bu çıkan ve çıkıcak olan kitaplar da wattpad sayesinde okudugum kitaplar ve hepsi birbirinden güzel..özellikle HİSSİZ i biran önce bekliyorum  Hehehe  Türk yazarlarımız çoğalıyor,önyargılarınızı kaldırın derim  Göz Kırp.

Bir çok kez öldüğümü biliyorum,
Bilenlerin bilmemezlikten geldiği zamanlarda.
Elimi sıkıca tutanların bıraktığı anlarda,
Doğrularımı yalanlamaya çalıştıklarında, çatıştıklarında.
Böyle gaddarca davrandıklarında bedbahtça kıvranırım iftiranın kollarında.
Düşüncelerim turlar yalnızlık koridorlarında.
Bir yalnızı ancak bir yalnızlık öldürebilir etrafında...
                                                                                                -SagoPa-
Yanıtla #1869
« : Ağustos 28, 2014, 11:33:53 ÖÖ »

Bendis
*
Karizma = 14453

@bookworm_24
Kuzum olur mu hiç öyle şiddet içerikli eylemler bende Hehehehe, Şaka bir yana, yorum olayının mantığı bu, herkes sevse bence yorumada gerek kalmaz o zaman. Zaten bak yorumumda ne demişim Zevkler ve Renkler.. Gerçekten önemli bir nokta. Ayrıca 600küsür sayfayı hadi ben şu kitabı bir okuyayım diye başlamadım. Senin ve diğer arkadaşlarımın, kitabı gönderen kitapcanavarımın yorumuyla başladım okumaya. Göz Kırp.

@ÇIĞLIK
Oku oku tatlım Zuhahaha Bak beğenmezsen söylenmek yok ona göre Öldüm Gülmekten.

@Ckmksm
Canım bak sevmezsiniz diye korkuyorum heee Nanik-Nanik :P

@Embish
Haklısın canım, Türk yazarlarının da güzel romanlar yazabilecekleri kanıtlandı bence..
Sayfa 1 ... 182 183 184 185 186 187 188 189 190 191 192 ... 678
Yukarı Çık :)
Gitmek istediğiniz yer: