0 Üye ve 4 Ziyaretçi Konuyu İncelemekte. Aşağı İn :)
Sayfa 1 ... 179 180 181 182 183 184 185 186 187 188 189 ... 678
Konu: Kitap Yorumları Buraya.  (Okunma Sayısı: 1325609 Kere Okundu.)
Yanıtla #1830
« : Ağustos 26, 2014, 05:40:09 ÖS »

bookworm_24
*
Üye No : 166346
Konu Sayısı : 288
Karizma = 56

Duygu - Işıl Parlakyıldız

Neredeyse kitap boyunca Sedat'ın "Bitirdin beni Duygu!" sözü belki de beni kitaba bağlayan en güzel etkendi.  Hehehe Sedat tam bir ağır abi tipiyle karşımıza çıkıyor. Korumacı, sahiplenici ve fazla oranda odunluğu boy göstermiş bulunmakta. Onun kişiliği bu.  Öptüm. Diğer iki deveye girmeye hiç niyetim yok, girersem çıkamam.  Nanik-Nanik :P Duygu geçmişin yaşattıkları sayesinde bu zamana kadar 3 erkek tarafından korunup kollanmış komik bir kız. Kitabın başlarında Sedat'a baya baya ayar olabilirsiniz çünkü ben oldum.  Sinirden Ölüyorum.

Kitap hakkında olumsuz yorumlarımda var, yok değil. Mesela Duygu'nun her şeyi abartıp durması beni bile sıktı. Sedat'ın her konuda aşırı tepkiler vermesi de öyle... Kitap boyunca bir kızın peşinde koşup duran bir adam okudum ben. Yazar her ne kadar başrol erkek karakterini baskın ve otoriter gibi göstermeye çalışmışsa da pek yapamamış gibi... Olay kurgusu olmadığı için klasik bir Yeşilçam filmi tarzında bir yorumlama gördüm.  Ağlıyorum.

Onun haricinde bu yazardan ilk kez bir kitap okudum ve okunabilir. En azından çoğu yazara göre fena sayılmaz.  Utandım.

Yine de ben kitap boyunca en takıldığım olayı söylemeden geçemeyeceğim. Tamam iyiydi güzeldi Sedat'ın veya Ali'nin sevdiği kadınlara bir kötülüğü olmadı ama kadınlara vurulması hoşuma gitmedi.  Ağlıyorum. Ne olursa olsun bir kadına el kaldırmak hoş değildi. Tabii kimse kusursuz olacak diye bir şey yok bu yüzden yazarın karakterlerde bu huyu göstermesini suçlayamam. Ama bir adam öldürülmesi ve bunun normal karşılanması...

Tamam kurgu falan ama bunlar bilinç altımıza yerleştiriliyor. Kim ne derse desin, gerek dizilerden gerek kitaplardan başrol karakterlerin yapıldığı iyi veya kötü huylar bize aşılanıyor. Yoksa insanlar bu devirde evlenmek için güzel veya yakışıklı bir eş arıyor olmazdı. Tabii herkes için aynı şeyi söylemiyorum.

Kitap güzeldi. Gerçekten tam bir Türk Masalı olmuş.  Gülmek :) Hele Dursun ve Durmuş favori adamlarımdı.  Hehehehe

6/10 !

Artık gökyüzü olsan, kafamı kaldırıp bakmam.
WeBCaNaVaRi Botu

Bu Site Mükemmel :)

Çevrimİçi Çevrimİçi

View Profile
Re: Kitap Yorumları Buraya.
« Posted on: Mayıs 03, 2024, 07:03:02 ÖS »

Üye Olunuz.!
Merhaba Ziyaretçi. Öncelikle Sitemize Hoş Geldiniz. Ben WeBCaNaVaRi Botu Olarak, Siteden Daha Fazla Yararlanmanız İçin Üye Olmanızı ŞİDDETLE Öneririm. Unutmayın ki; Üyelik Ücretsizdir. :)

Giriş Yap.  Kayıt Ol.
Anahtar Kelimeler: Kitap Yorumları Buraya. e-book, Kitap Yorumları Buraya. programı, Kitap Yorumları Buraya. oyunları, Kitap Yorumları Buraya. e-kitap, Kitap Yorumları Buraya. download, Kitap Yorumları Buraya. hikayeleri, Kitap Yorumları Buraya. resimleri, Kitap Yorumları Buraya. haberleri, Kitap Yorumları Buraya. yükle, Kitap Yorumları Buraya. videosu, Kitap Yorumları Buraya. şarkı sözleri, Kitap Yorumları Buraya. msn, Kitap Yorumları Buraya. hileleri, Kitap Yorumları Buraya. scripti, Kitap Yorumları Buraya. filmi, Kitap Yorumları Buraya. ödevleri, Kitap Yorumları Buraya. yemek tarifleri, Kitap Yorumları Buraya. driverları, Kitap Yorumları Buraya. smf, Kitap Yorumları Buraya. gsm
Yanıtla #1831
« : Ağustos 26, 2014, 06:14:52 ÖS »

Sanem.
*
Üye No : 170187
Konu Sayısı : 16
Karizma = 72

Allahım kızlar bann cezası yemişim nasıl imreniyordum günlerdir Zuhahaha oh açılmışlar yorum yapıyım dedim bende aranıza katılayım Gülmek :) Bu arada Sedacığım ilgin için çoook teşekkür ederim,beni nasıl bir dertten kurtardın bilemezsin Gülmek :)
@Mila.
Canım bence de Gölge Ateşi favoridir seride.Barrons'umuzun bu halini görmek pek nasip olmaz çünkü Göz Kırp.
Mervecim yorumunu çook merak ediyorum hemen oku yorum yap çatlayacağız burada Öldüm Gülmekten.
@CarolineF
Canım yorumlarını bende çok beğeniyorum sık sık yorum yaparmısın Öldüm Gülmekten. Hehehehe
Handeeeenuuur özledim kız senle sohbet etmeyi Öldüm Gülmekten.
Bu arada Handenur Araf kitabını bende okuyacaktım okumazsam mı,hani vakit kaydıysa hiç başlamayayım. Aklım karıştı -_-
Ohh içimde kalmıştı ,yorum yapamıyordum;D Öldüm Gülmekten.
« Son Düzenleme: Ağustos 26, 2014, 06:17:10 ÖS Gönderen : Ckmksm »

"Just Have a Little Faith." Micheal J. Scofield

Yanıtla #1832
« : Ağustos 26, 2014, 06:27:42 ÖS »

*Hiera*
*
Üye No : 140119
Konu Sayısı : 346
Karizma = 197

Hoş geldin canım, valla özlettin kendini. Öptüm. Öptüm.

Araf kitabına gelirsek, ben başladım en fazla yarısına kadar okuyabildim canım. Ağlıyorum. Çok zorladım kendimi bitirmek için ama olmadı. Bende diğer arkadaşlara katılıyorum, en iyisi yazarın günümüz romanları yazması. Bravo Ama bence beğenenler de vardır bu seriyi, o yüzden çok merak ediyorsan başlamanı öneririm canım. Göz Kırp.

Geçmişimin karanlığı, geleceğimi aydınlatır..
Yanıtla #1833
« : Ağustos 26, 2014, 06:33:14 ÖS »

Sanem.
*
Üye No : 170187
Konu Sayısı : 16
Karizma = 72

Amaaan,okumayayım o kadar kitap var ki aradan bunlar çıksa fena olmaz hani Göz Kırp. Sağol canım bu arada hoşbuldum. Gülmek :) Gülmek :)
Bu arada pembe olmuşum, en sonunda düzeldi yuppi Öldüm Gülmekten. Öldüm Gülmekten. Hehehehe
« Son Düzenleme: Ağustos 26, 2014, 06:34:10 ÖS Gönderen : Ckmksm »
Yanıtla #1834
« : Ağustos 26, 2014, 06:48:27 ÖS »

BÖRÜLCE
*
Üye No : 182234
Konu Sayısı : 1488
Karizma = 2457

Sarah Mclean - Aşk Affetmez

Serinin en sevdiğim kitabı oldu.Temple ve Mara'nın aşkını anlatıyor.Konu da çok ilginç geldi bana.Temple Katil Dük diye biliniyor.Çünkü 12 yıl önce hiç hatırlamadığı bir gecenin sabahında kanlı bir yatakta uyanıyor.Babasının evleneceği Mara'nın yatağında.Mara o günden beri kayıp ve o gece neler olduğunu kimse bilmiyor.Mara birden ortaya çıkıyor ve olaylar başlıyor.Kitabın sonundaki Chase'le ilgili sürpriz beni şok etti.Serinin diğer kitaplarında bir ipucu vardıysa bile ben hiç anlamadım.Güzel bir seriydi.Umarım en kısa zamanda son kitapta çıkar da okuruz.
Yanıtla #1835
« : Ağustos 26, 2014, 08:17:45 ÖS »

kara melek
*
Üye No : 183289
Konu Sayısı : 0
Karizma = 0

@ssiibbeell
tavsiyelerin için teşekkürler mutlaka okuyacağım Gülmek :)
Yanıtla #1836
« : Ağustos 26, 2014, 09:15:06 ÖS »

ssiibbeell
*
Üye No : 153469
Konu Sayısı : 198
Karizma = 93

Bir şey değil canım. Gülmek :)
Umarım beğenirsin. Keyifli okumalar. Gülmek :)

Yanıtla #1837
« : Ağustos 26, 2014, 09:57:24 ÖS »

Bendis
*
Üye No : 140261
Konu Sayısı : 3308
Karizma = 14453

Gizemli Adam kitabini az önce bitirdim. Cokkk cokkk beğendim.
Tack, Mitch, veeeee Hawk... Ucunuzde harikasinizzzz... Hawk'in yeri başka bende ama Nanik-Nanik :P

Ayrintili yorumumu yarin yazacagim. Sadece bu kitap eklendiğinde kacirmayin kitap canavarlarim derim Gülmek :)
500 sayfa.. Ama inanin değer.. Gülmek :)
Yanıtla #1838
« : Ağustos 26, 2014, 10:11:19 ÖS »

halebg
*
Üye No : 160450
Konu Sayısı : 0
Karizma = 16

Gizemli Adam kitabini az önce bitirdim. Cokkk cokkk beğendim.
Tack, Mitch, veeeee Hawk... Ucunuzde harikasinizzzz... Hawk'in yeri başka bende ama Nanik-Nanik :P

Ayrintili yorumumu yarin yazacagim. Sadece bu kitap eklendiğinde kacirmayin kitap canavarlarim derim Gülmek :)
500 sayfa.. Ama inanin değer.. Gülmek :)
bizi kıskandırma yaaaaaaaa Göz Kırp.
Ne zmn eklenecek 30, gün olmadımı daha ; )

@@ Ckmksm hoş geldin özlemişiz seni bende nnerelerde diyodum.
ben ilk zmnlar banlandım bi kere çok gıcık bişi o yüzden anlıyorum seni
artık çok kitap indirmiyom yandexe indiriyorum banlanmamak için Göz Kırp. Göz Kırp.

Üzgün olmak istiyorsanız Geçmişte yaşayın.
Endişeli olmak istiyorsanız Gelecekte yaşayın.
Huzurlu olmak istiyorsanız Şimdiyi yaşayın...
Yanıtla #1839
« : Ağustos 26, 2014, 10:21:32 ÖS »

Bendis
*
Üye No : 140261
Konu Sayısı : 3308
Karizma = 14453

Bende ilk zamanlar uyari almistim Öldüm Gülmekten.
Teşekkürü kisaca yazdigim için Öldüm Gülmekten. ama o an grinin elli tonundan başka birşey gormuyodu gözüm.
Sonra bi iki ay sonra denetleyici oldum Öldüm Gülmekten.

@halebg
Ah canim valla kiskandirmak değil amacim sizinle paylaşmak istedim heyecanimi Gülmek :)
Bu arada indirmen yada yandexe kaydetmen.sorun değil. Sorun beşten fazla kitaba bir gün içinde tesekkur etme Göz Kırp.
« Son Düzenleme: Ağustos 26, 2014, 10:21:57 ÖS Gönderen : Elysion »
Sayfa 1 ... 179 180 181 182 183 184 185 186 187 188 189 ... 678
Yukarı Çık :)
Gitmek istediğiniz yer: