0 Üye ve 1 Ziyaretçi Konuyu İncelemekte. Aşağı İn :)
Sayfa 1 ... 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 ... 678
Konu: Kitap Yorumları Buraya.  (Okunma Sayısı: 1325246 Kere Okundu.)
Yanıtla #180
« : Mart 11, 2014, 04:48:18 ÖS »

bookworm_24
*
Üye No : 166346
Konu Sayısı : 288
Karizma = 56

Jojo Moyes - Senden Önce Ben'i bitirmiş bulunmaktayım. Gülmek :)

İlk baştan fikrimi söylemek gerekirse kitap beni azıcık sıktı. Nanik-Nanik :P Louisa, iyi bir kızdı ama gerçekten de ilk başlarda Will'e karşı fazla önyargılıydı. Eh hangi insan olsa öyle olurdu tabii. Kitabın ortalarına doğru iyice birbirlerine alışmışlar, hatta tartışmalarından bile keyif almayı bilmişlerdi. Will gerçekten Lou'yu seviyor gibiydi. Bence kitabın sonunda Will ölmemeliydi, o an ki ruh halini bilemem ama aşık olduğu kızı bırakması beni aşırı üzdü. Ağlıyorum. Yine de dediğim gibi kötürüm biri için gerçekten çok zor bir durum olabilir, burada yazarın kurgusunu okuduk.

Güzeldi diyebilirim, okunabilir. Gülmek :)

6/10

Artık gökyüzü olsan, kafamı kaldırıp bakmam.
WeBCaNaVaRi Botu

Bu Site Mükemmel :)

Çevrimİçi Çevrimİçi

View Profile
Re: Kitap Yorumları Buraya.
« Posted on: Mayıs 02, 2024, 05:56:29 ÖÖ »

Üye Olunuz.!
Merhaba Ziyaretçi. Öncelikle Sitemize Hoş Geldiniz. Ben WeBCaNaVaRi Botu Olarak, Siteden Daha Fazla Yararlanmanız İçin Üye Olmanızı ŞİDDETLE Öneririm. Unutmayın ki; Üyelik Ücretsizdir. :)

Giriş Yap.  Kayıt Ol.
Anahtar Kelimeler: Kitap Yorumları Buraya. e-book, Kitap Yorumları Buraya. programı, Kitap Yorumları Buraya. oyunları, Kitap Yorumları Buraya. e-kitap, Kitap Yorumları Buraya. download, Kitap Yorumları Buraya. hikayeleri, Kitap Yorumları Buraya. resimleri, Kitap Yorumları Buraya. haberleri, Kitap Yorumları Buraya. yükle, Kitap Yorumları Buraya. videosu, Kitap Yorumları Buraya. şarkı sözleri, Kitap Yorumları Buraya. msn, Kitap Yorumları Buraya. hileleri, Kitap Yorumları Buraya. scripti, Kitap Yorumları Buraya. filmi, Kitap Yorumları Buraya. ödevleri, Kitap Yorumları Buraya. yemek tarifleri, Kitap Yorumları Buraya. driverları, Kitap Yorumları Buraya. smf, Kitap Yorumları Buraya. gsm
Yanıtla #181
« : Mart 11, 2014, 04:52:32 ÖS »

Bendis
*
Üye No : 140261
Konu Sayısı : 3308
Karizma = 14453

Senden önce ben kitabini bitirdigim gün resmen felaketti benim için. Kitabin son sayfasına kadar will in bi yerden cikmasini bekledim. O kitabi taramak bile istememistim Gülmek :) kapagina yazmislar bide mucizelere inanmiyosaniz bi daha düşünün diye. Sevgili jojo gelişinde bizim yeşilçam filmlerimizi izlesin hic bi farki yok Öldüm Gülmekten.
Yanıtla #182
« : Mart 12, 2014, 10:44:07 ÖÖ »

yerence
*
Üye No : 120285
Konu Sayısı : 0
Karizma = 11

7 gün 7 gece romanını bitirdim ben çok beğendim
Yanıtla #183
« : Mart 12, 2014, 10:51:39 ÖÖ »

orppersephone
*
Üye No : 165184
Konu Sayısı : 585
Karizma = 360

Sana Kapıldım: Laurelin Page - Öncelikle yayınevini tebrik etmek lazım iyi bir satış stratejisi uyguladılar. İyi reklamını yaptılar kitabın. Ben pegasusun bile elli ton için bu kadar yaygara yaptığını hatırlamıyorum. Okuyacaklara öncelikle tavsiyem beklentilerinizi mümkün olduğu kadar aşağıda tutun ki kitabın sonuna geldiğinizde hayalkırıklığı yaşamayın. İki arızalı karakter mevcut. Bu arada söylemeden edemeyeceğim okurken bu iki karakteri aklıma hep eva ve gideon geldi nedense! her neyse kitap bana yüzeysel geldi. Özellikle kişilikleri hakkında. Yani erkek karakterin geçmişine ve sorununa dair bir şeyler okuyorsunuz ama o kadar muğlak ki. Neden o sorunu var veya Celia ile ilişkisi ne tam olarak. Belli değil. Kadın karakterin sorununu anlayabiliyorsunuz. Burada yazmayım spoiler olmasın Gülmek :) Hudson karakteri evet kontrolü seven bir tip ama öyle baskın, etkiliyeci biri değil özellikle de annesine karşı.. Ayrıca bu hikaye üç kitap eder miydi, pek sanmıyorum. Dediğim gibi bir beklentiniz olmadan okursanız eğer kitabı eğlenceli bulabilirsiniz.

Yanıtla #184
« : Mart 12, 2014, 12:49:35 ÖS »

cansumerve
*
Üye No : 168556
Konu Sayısı : 1
Karizma = 0

ateş serisini öneriyorum mükemmel bir seri.

Gülmek :)
Yanıtla #185
« : Mart 12, 2014, 07:30:19 ÖS »

mendirek
*
Üye No : 91821
Konu Sayısı : 7
Karizma = 8

sabrina jeffries - son çarem

ben bu yazarın romanlarını çok seviyorum. özellikle bu seri çok güzeldi. büyükannelerinin bütün torunlarına 1 yıl içinde evlenmeleri yönünde ültimatom vermesiyle başlayan seri. kitapların herbiri birbirinden güzeldi. okurken kafanızı dağıtan ve sizi güldüren bir seri. "son çarem" de aynen böyle bir kitap. okudum ve bitti..

şu anda Orppersephone'nin tavsiyesiydi sanırım "seninle" kitabına başladım..başlangıç sayfaları için, yazarın dilini beğendiğimi söyleyebilirim..
Yanıtla #186
« : Mart 13, 2014, 01:04:13 ÖÖ »

esatir
*
Üye No : 108131
Karizma = 7

unutulmaz öpücük-tresha mederios
ben bu kitabı çok beğendim.aslında nesini çok beğendiğimi ben de anlamadım .galiba son zamanlarda okuduğum diğer historicaller daha vasattı .
julia qinn kayıp dük.ben bu kadının kadın kahramanı dafne olan kitabını beğendim diğerleri bana konu olarak sıkıcı geldi.o yüzden kayıp dükü okuyamıyorum.kitapsızlıktan öldüğüm bir zaman okurum.
Yanıtla #187
« : Mart 13, 2014, 02:48:14 ÖÖ »

embish
*
Üye No : 155875
Konu Sayısı : 20
Karizma = 32

Laurelin paige- sana kapıldım...sonunda okudum Zuhahaha. Evetttt beklentinizi cok yuksek tutmayin..iki sorunlu genc var karsimizda..bir ask var roman da ama sanki yazar pek yansitamamis...yine de guzel bir roman,devami da var sanirim..Ve evet kitabi okurken gercekten eva ile gideon un hikayesine benzettim (crossfire)...6 saatte okumusum kitabi    Utanıyorum.
Ellerinize emeginize saglik... Tebrikler.

Bir çok kez öldüğümü biliyorum,
Bilenlerin bilmemezlikten geldiği zamanlarda.
Elimi sıkıca tutanların bıraktığı anlarda,
Doğrularımı yalanlamaya çalıştıklarında, çatıştıklarında.
Böyle gaddarca davrandıklarında bedbahtça kıvranırım iftiranın kollarında.
Düşüncelerim turlar yalnızlık koridorlarında.
Bir yalnızı ancak bir yalnızlık öldürebilir etrafında...
                                                                                                -SagoPa-
Yanıtla #188
« : Mart 13, 2014, 02:53:03 ÖÖ »

Aykar
*
Üye No : 170034
Karizma = 0

Ben tarihi romans kitaplarını okur ve sıkı takip ederim.Judith Mcnaught benim de favori yazarım.Ancak Fatih Murat Arsal'ın hiçbir kitabını bitiremedim.Bana gereksiz uzatılmış fazla sıkıcı geldi.atlaya atlaya okudum sonlara doğru yarım bıraktım çoğunu
Yanıtla #189
« : Mart 13, 2014, 11:30:10 ÖÖ »

orppersephone
*
Üye No : 165184
Konu Sayısı : 585
Karizma = 360

Son Çarem: Sabrina Jeffries - Seriye dördüncü kitap ile başladım beşincisiyle ara verdim:) ilk üç kitabını daha sonra araya sıkıştırırım artık:D Neyse sonunda düğüm bu kitapta çözülüyor ama sanki biraz hızlı mı geçilmiş ne... Polisiye kısmı bana bayaaa bir az geldi. Sonuçta serinin ultimatom ile birlikte en büyük olayı ailenin cinayeti. Celia'nın kendine duyduğu güvensizliği, bunun nedenini ve güvensizliğini diğer insanlara göstermemek için uğraştığı şeyleri yazar çok güzel anlatmış. Bu arada serinin takipçilerine belirteyim yazar seriye 6. kitap ile son noktayı koyacak. Virginia'nın çapkın kuzeni hem de konu;) Bir de büyükannenin sonuna da çok sevindim Göz Kırp. Ayrıca yayınevine de bir not evet insanlar senelerce bu kitapları yayınlamanızı bekliyor. Azıcık saygı duyun da yayınladığınız kitapları hemen çıksın diye aceleye getirip yazım kurallarına, cümle içinde unutulmuş kelimelere, harflere az daha özen gösterin lütfen. Çünkü böyle olunca insanın kitaptan aldığı zevk azalıyor...

Serinin kitapları;

1. Bozulan Yeminler - Oliver&Maria
2. Yatağımdaki Serseri - Jarret&Annabel
3. Sır Gibi Sakladım - Minerva&Giles
4. Vahşi Bir Lordun Kollarında - Gabriel&Virginia
5. Son Çarem - Celia&Jackson
6. Twas the Night After Christmas - Pierce&Camilla

Kitaptan da küçük bir alıntı;

“Love is taking chances when every rational part of you screams, ‘Don’t risk it.’ Because it’s only when your heart has been ripped open that you get a chance to find the one person capable of making it whole.”
Sayfa 1 ... 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 ... 678
Yukarı Çık :)
Gitmek istediğiniz yer: