0 Üye ve 1 Ziyaretçi Konuyu İncelemekte. Aşağı İn :)
Sayfa 1 ... 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 ... 678
Konu: Kitap Yorumları Buraya.  (Okunma Sayısı: 1326523 Kere Okundu.)
Yanıtla #160
« : Mart 06, 2014, 11:31:06 ÖS »

Bendis
*
Üye No : 140261
Konu Sayısı : 3308
Karizma = 14453

Acıtan Güzellik kitabının ilk başlarını okuduğumda bende çoğu insan gibi Elli Ton serisine çok benzettim. Ama kitabın 150. sayfasından sonra olaylar daha değişik ve güzel bir hal alıyor. Okumaktan çok keyif aldım. Kesinlikle, güvenerek tavsiye edebileceğim bir kitap. Göz Kırp.

Ne yazık ki serinin 2.kitabını bulamadığım için çok üzgünüm Ağlıyorum.

"Acıtan Güzellik" kitabı için puanlamam 7/10 !  Bye Bye
Ayy evettt bende çok sevdim bu kitabı ve ikincisini dört gözle bekliyorumm Nanik-Nanik :P
WeBCaNaVaRi Botu

Bu Site Mükemmel :)

Çevrimİçi Çevrimİçi

View Profile
Re: Kitap Yorumları Buraya.
« Posted on: Mayıs 07, 2024, 05:59:56 ÖS »

Üye Olunuz.!
Merhaba Ziyaretçi. Öncelikle Sitemize Hoş Geldiniz. Ben WeBCaNaVaRi Botu Olarak, Siteden Daha Fazla Yararlanmanız İçin Üye Olmanızı ŞİDDETLE Öneririm. Unutmayın ki; Üyelik Ücretsizdir. :)

Giriş Yap.  Kayıt Ol.
Anahtar Kelimeler: Kitap Yorumları Buraya. e-book, Kitap Yorumları Buraya. programı, Kitap Yorumları Buraya. oyunları, Kitap Yorumları Buraya. e-kitap, Kitap Yorumları Buraya. download, Kitap Yorumları Buraya. hikayeleri, Kitap Yorumları Buraya. resimleri, Kitap Yorumları Buraya. haberleri, Kitap Yorumları Buraya. yükle, Kitap Yorumları Buraya. videosu, Kitap Yorumları Buraya. şarkı sözleri, Kitap Yorumları Buraya. msn, Kitap Yorumları Buraya. hileleri, Kitap Yorumları Buraya. scripti, Kitap Yorumları Buraya. filmi, Kitap Yorumları Buraya. ödevleri, Kitap Yorumları Buraya. yemek tarifleri, Kitap Yorumları Buraya. driverları, Kitap Yorumları Buraya. smf, Kitap Yorumları Buraya. gsm
Yanıtla #161
« : Mart 07, 2014, 12:19:49 ÖÖ »

mahinur
*
Üye No : 92896
Konu Sayısı : 0
Karizma = 2

bana yardımcı olun kızlar  Ağlicam. tıkandım kaldım  Hönk.! 

şimdi şu kitaplardan hangini okumam lazım. her türlü kitabı severim bu arada. aşk fantastik vs. vs yeterki okuncak bişey olsun  Hehehe

kitaplar şunlar

acıtan güzellik
demir kral
cam şato
kusursuz kimya     veya sizin önerdiğiniz kitap. allahım seçemiyorum  Ağlicam. Ağlicam.

bu arada asude gül ve avcı olmamış kitabı yarıda bırakmayı sevmem ama bıraktım kısıtlı ingiliz dönemini bilen türk insanım keşke hiç bulaşmasaymış olmamış yani ben historical romance hayranı olaraktan beğenemedim. rita hunter bu işi hakkıyla vermişti.  neyse yani puan muan vermiyorum o derece sinirlendim  Dövmek Dövmek Dövmek
demir kralı çok beğenmistim tavsiye ederim
Yanıtla #162
« : Mart 07, 2014, 12:36:14 ÖÖ »

orppersephone
*
Üye No : 165184
Konu Sayısı : 585
Karizma = 360

Acıtan Güzellik kitabının ilk başlarını okuduğumda bende çoğu insan gibi Elli Ton serisine çok benzettim. Ama kitabın 150. sayfasından sonra olaylar daha değişik ve güzel bir hal alıyor. Okumaktan çok keyif aldım. Kesinlikle, güvenerek tavsiye edebileceğim bir kitap. Göz Kırp.

Kitap öyle bir yerde bitince ben dayanamayıp ikinci kitabı ingilizce okudum. Yani isterseniz biraz çıtlatabilirim;)

Hovarda: Katharine Ashe - Serinin ikinci kitabı da bir solukta bitti maalesef. Ama ilk kitabı daha çok sevmiştim:) Korsan hikayeleri de ayrı bir çekici oluyor yav:) Dayanamayıp okuyorum hemen Gülmek :) Yazarın okuduğum ikinci kitabı da çok tatmin ediciydi artık adını gördüğüm gibi kitabın konusuna bakmadan satın alabilirim. Romanın olay örgüsü güzeldi ama bazı konular vardı mesela Serena'nın geçmişte yaşadıkları gibi bu konuların daha ayrıntılı olarak anlatılmasını tercih ederdim. Kısa tutulmamalıydı bu kadar. Savaş gibi olaylarda mesela geçiştirilmiş gibi geldi bana sanırım yazarımız kitabı pek fazla uzatmak istememiş, derinlemesine girmemiş o yüzden:) Ama en çok koyanda ilk kitabı 6 liraya satın almışken ikincisine 22 lira vermiş olmam. Yani bir öğrenci olarak çok sarsıyor bütçeyi maalesef Zuhahaha
Yanıtla #163
« : Mart 07, 2014, 01:16:58 ÖÖ »

Bendis
*
Karizma = 14453

Gamzeee, citlat yaaaa valla merak ediyorum Gülmek :))))
Yanıtla #164
« : Mart 07, 2014, 04:27:48 ÖS »

bookworm_24
*
Üye No : 166346
Konu Sayısı : 288
Karizma = 56

Ayy evettt bende çok sevdim bu kitabı ve ikincisini dört gözle bekliyorumm Nanik-Nanik :P

İnşallah çok beklemek zorunda kalmayız. Zuhahaha Nanik-Nanik :P

Artık gökyüzü olsan, kafamı kaldırıp bakmam.
Yanıtla #165
« : Mart 07, 2014, 11:39:06 ÖS »

candydevil
*
Üye No : 115417
Karizma = 1

İnsan bu site sayesinde bu kadar kitap okuyunca teşekkürü bir borç biliyor haliyle:) Öncelikle bu sitede ebook paylaşımı yapan herkese teşekkür ediyorum ayrıca Sedaca05 nicknamine  sahip userın güzell bir yalan tara. sivec adlı yazarın romanını paylaştığı için teşekkür ediyorum romanın anlatım dili harika. çeviri hakkında pek olumlu görüşler olmayabilir ancak bu kitapta görebileceğiniz şey samimiyet. Kitabın ilk 100 sayfası çok hareketliliğe sahip değil ancak 200. Sayfadan sonra acaba ne olacak bunda kim geldi nidalarıyla kitabı elinizden düşüremiyorsunuz. Kitap iki karakterinde görüşlerini sık sık dile getiriyor bu da 2 karakteride dinleme imkanı sağlıyor. Kesinlikle tavsiye ediyorum.
« Son Düzenleme: Mart 07, 2014, 11:42:26 ÖS Gönderen : candydevil »
Yanıtla #166
« : Mart 08, 2014, 12:37:57 ÖÖ »

Bendis
*
Karizma = 14453

Olivia Cunning - Ateşli Bilet !

Günahkarlar Turnede Serisinin 3. Kitabi bir günde bitti Gülmek :) jace ve aggie supedi Gülmek :) 4.kitap yurt dişinda ciktimi bilmiyorum ama eğer cikmadiysa lütfen Eric i anlatsin. "Dostum senin olayin ne?" diyesin geldi ona hep Öldüm Gülmekten.

@candydevil  
Kız bana ne demek istedim analamadim valla Zuhahaha iyi biseymi kotu biseymi Gülmek :))) güzel bir yalan tara ne Gülmek :) okuduğum kitaplar için yorum yapman ayrica çok mutlu etti. Burada her gecen gün artan bir yorum sayisini görmek güzelsşey Gülmek :) yorumlarini bekliyoruz yine Göz Kırp.
« Son Düzenleme: Mart 08, 2014, 12:38:36 ÖÖ Gönderen : Sedaca05 »
Yanıtla #167
« : Mart 08, 2014, 02:14:21 ÖÖ »

esatir
*
Üye No : 108131
Karizma = 7

klon-kevin guilter ,genelde historical okuduğum için bu kitap farklıydı.aslında beğendim sıkılmadan okudum ama seyrettiğim bir film gibi bekliyordum .jan cloud van damme ın klonlandığı bir film vardı filmin sonunu daha çok beğendiğimi hatırlıyorum romandan da öyle bir son bekledim.
Yanıtla #168
« : Mart 09, 2014, 01:32:52 ÖS »

orppersephone
*
Üye No : 165184
Konu Sayısı : 585
Karizma = 360

Seninle: Jasinda Wilder - Uzunn zamandır bir kitabı okurken bu kadar ağladığımı hatırlamıyorum. En yakınınızı kaybettiyseniz bu bir hikaye olmaktan çıkar yaşadığınız her şeye dönüşür. Yaşadıklarınızın kelimelere nasıl dökündüğünü okursunuz. Muhteşemdi. Karakterle müthiş değildi. Ki zaten bu daha da kitabı mükemmelleştiren şeydi. Ve kitap çoook kısaydı neden şöyle 600-700 sayfa  falan değildi sanki:/ Ve müzik! Müzik en temel noktaydı kurtuluşn. 10+ verirdim puanımı. Kesinlikle hakediyor.

Kitabın trailerı: WeBCaNaVaRi'na Üye Olmadan Link'leri ve Kod'ları Göremezsiniz.
Link'leri Görebilmek İçin. Üye Ol. veya Giriş Yap.

“I’m not just falling in love with you, Nell. I’m falling into you. You’re an ocean, and I’m falling in, drowning in the depths of who you are. Like you said, it’s scary in a way, but it’s also the most amazing thing I’ve ever experienced. You are the most amazing thing I’ve ever experienced.”
Yanıtla #169
« : Mart 10, 2014, 03:32:28 ÖS »

hulyayazgan
*
Üye No : 170634
Konu Sayısı : 2
Karizma = 1

TEŞEKKÜR EDERİM
Sayfa 1 ... 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 ... 678
Yukarı Çık :)
Gitmek istediğiniz yer: