0 Üye ve 1 Ziyaretçi Konuyu İncelemekte. Aşağı İn :)
Sayfa 1 ... 149 150 151 152 153 154 155 156 157 158 159 ... 678
Konu: Kitap Yorumları Buraya.  (Okunma Sayısı: 1325586 Kere Okundu.)
Yanıtla #1530
« : Ağustos 14, 2014, 12:23:40 ÖÖ »

*Hiera*
*
Üye No : 140119
Konu Sayısı : 346
Karizma = 197

En eğlenceli yer orası. Öldüm Gülmekten. Öldüm Gülmekten.

Geçmişimin karanlığı, geleceğimi aydınlatır..
WeBCaNaVaRi Botu

Bu Site Mükemmel :)

Çevrimİçi Çevrimİçi

View Profile
Re: Kitap Yorumları Buraya.
« Posted on: Mayıs 03, 2024, 03:24:38 ÖS »

Üye Olunuz.!
Merhaba Ziyaretçi. Öncelikle Sitemize Hoş Geldiniz. Ben WeBCaNaVaRi Botu Olarak, Siteden Daha Fazla Yararlanmanız İçin Üye Olmanızı ŞİDDETLE Öneririm. Unutmayın ki; Üyelik Ücretsizdir. :)

Giriş Yap.  Kayıt Ol.
Anahtar Kelimeler: Kitap Yorumları Buraya. e-book, Kitap Yorumları Buraya. programı, Kitap Yorumları Buraya. oyunları, Kitap Yorumları Buraya. e-kitap, Kitap Yorumları Buraya. download, Kitap Yorumları Buraya. hikayeleri, Kitap Yorumları Buraya. resimleri, Kitap Yorumları Buraya. haberleri, Kitap Yorumları Buraya. yükle, Kitap Yorumları Buraya. videosu, Kitap Yorumları Buraya. şarkı sözleri, Kitap Yorumları Buraya. msn, Kitap Yorumları Buraya. hileleri, Kitap Yorumları Buraya. scripti, Kitap Yorumları Buraya. filmi, Kitap Yorumları Buraya. ödevleri, Kitap Yorumları Buraya. yemek tarifleri, Kitap Yorumları Buraya. driverları, Kitap Yorumları Buraya. smf, Kitap Yorumları Buraya. gsm
Yanıtla #1531
« : Ağustos 14, 2014, 01:47:12 ÖÖ »

Sanem.
*
Üye No : 170187
Konu Sayısı : 16
Karizma = 72

Sonu çok fena ya böyle için gidecek kendini hazırla hem şok geçirip hem üzülceksin sonra "Şu beşinci kitap nerde ya hemen verin bana onu" deyip kitabın üstüne atlayacaksın canım Göz Kırp. o hızla da bitirirsin sen artık Hehehehe benden bu kadar yani gerisini sen düşün Göz Kırp. Daha fazla konuşursam spoiler vericem korkuyorum zaten çok yakınız sen hemen atlar Ordu'ya gelir beni çiğ çiğ yersin Mervecim Öldüm Gülmekten. Hehehehe

"Just Have a Little Faith." Micheal J. Scofield

Yanıtla #1532
« : Ağustos 14, 2014, 04:05:31 ÖÖ »

esatir
*
Üye No : 108131
Konu Sayısı : 0
Karizma = 7

Marsha Canham-Gurur

Bir kitap kurdu olarak zor bir dönemden geçiyorum dostlar, okuyacağım kitaba karar veremiyorum,seçip başlıyorum bu sefer okumak istemiyorum,hikayeye tam ısınamıyorum..Arada sırada böyle dönemler yaşıyorum ama yakın zamanda geçicektir,hatta sipariş ettiğim 'Cennet Ateşi Şehri' elime ulaşırsa eski okuma isteğim geri dönücektir eminim  Utanıyorum.

Bu kitabı böyle bir dönemimde yorumlamak ne kadar doğru olur bilmiyorum ama okumuş bulundum yorum yapmadan geçmeyim. Ben bir kere historical romance hayranıyımdır bunu belirteyim,İskoçların yeri ise bambaşkadır  Öptüm. Yani tamam kibar İngiliz beyfendilerini de çok severim ama biraz bad boy olsun serseri ve sert olsun dersem İskoç'lar bunun için biçilmiş kaftandır Gülmek :)

Hikayemiz kırlık bir alanda karakterlerin birbirlerini görmesiyle başlıyor ama tabi ki esas kızımız,adamın kimliği konusunda herşeyden bihaber..buraya kadar herşey güzel ama sonrasında bi türlü kendimi olayların akışına kaptıramadım herşey çok yavaş gelişti gibi geldi ve historical romance kategorisinde görmeye alışık olduğumuz o karakterler arası çekimi bi türlü hissedemedim. E o çekim olmayınca dolayısıyla hanım kızımızın bir anda aşkını kabullenmesi de biraz yapay geldi.  Bir kere esas kızımız çok şımarık ve çok inatçı,tamam inatçı ol ben sana olma demiyorum ama herşeye de böyle inat edilmez ki bi anla dinle ondan sonra kopar yaygarayı canım benim.Erkek karakter dersek eh idare ederdi işte,belki adamı sevebilirdim ama o kadar az vakit geçirdiler ki bol bol tarih bilgisi okumaktan bi süre sonra baygınlık gelicekti bana. Tamam İskoçyayla ilgili bir roman okuyorum ama tarih dersi verir gibi bunu uzun uzun anlatmak yerine keşke gerekli bilgileri verip geçseymiş yazar.Bir de sonunda beni büyük hayal kırıklığına uğrattı sırf ikinci kitabı yazmak için zorlama ve iki tarafın da istemediği bi ayrılık yaşattı karakterlere.. Serinin devamı olan 'Bedel' kitabını okur muyum şuan hiç bilemiyorum gerçekten  Ne.??

Kitapta yan karakterlerimizden Aluinn ve Deidre vardı ki,ben esas onların hikayesini okumak isterim bence çok daha tatlı bi çift olurlar  Utandım.

''İnan bana Wakefield'da bir çocuk olmadığını fark ettim ama keşke bir çocukmuş gibi davranmayı bıraksan.''
İşte bu alıntıda erkek karekterimiz Alex'in serzenişine tanık oluyoruz. Okurken 'ay senin ağzını öpiyim canımın içi' dedim  Hehehe

İkinci kitap daha iyi midir acaba okuyanınız var mı tavsiye eder misiniz kitap canavarlarım bi akıl verin Gülmek :)

bedeli yarım bıraktım çok sıkıcı bir iskoç yazarı.monica mc carty ve julie garwood en iyileri hani maya banksın iskoçları bile idare eder.ben sevmedim marsha canhamı .yeni bir kitabı çıksa istek bile yapmam.
Yanıtla #1533
« : Ağustos 14, 2014, 04:16:48 ÖÖ »

Sedef K.
*
Üye No : 167625
Karizma = 0

fatma erdek melekler zamanı ve kara kış beyaz düş kitaplarını okudum yerli yazar olarak bir kaç olumlu yorumları görüp ama yinede
şüpheyle okumaya başladığım fakat sonra kalemine hikayesine ve kurgusuna bayıldım benim gibi acaba diye düşünenlere okumakla bir şey kaybetmez okumassanız çok şey kaçırmış olursunuz diyorum Gülmek :)
Yanıtla #1534
« : Ağustos 14, 2014, 07:36:58 ÖÖ »

halebg
*
Üye No : 160450
Karizma = 16

Mervecim emin ol 5. Kitaba kadar bişiler keşfedemiyosun tabi yine de tatmin etmiyo Göz Kırp. belki dördüncü kitabın sonlarında fikir sahibi olursun Barrons hakkında Göz Kırp. Kadın öyle bir yazmış ki birinci kitap nerede beşinci kitap nerede. Arada dağlar kadar fark var Gülmek :)
aynen katılıyorum Gülmek :)
4. Bıttiğnde gecenin üçüydü ve ben ilk deka 5. Kitsabın başına baktım ( meraktan çıldırmadan Göz Kırp.  Gülmek :)  )
Yani 4. Sonu gibisi yok
5. De fazla umutlanma pek bişi değişmedi

Üzgün olmak istiyorsanız Geçmişte yaşayın.
Endişeli olmak istiyorsanız Gelecekte yaşayın.
Huzurlu olmak istiyorsanız Şimdiyi yaşayın...
Yanıtla #1535
« : Ağustos 14, 2014, 12:24:27 ÖS »

sanane_61
*
Üye No : 99109
Konu Sayısı : 9901
Karizma = 40607

@Ckmksm
Allah'ım şu anda ağlamak istiyorum ben nereden başladım bu seriye  Hehehehe Hepsinin sonu heyecanlı bitiyorsa 6. Kitabı nasıl bekliycem ya ben  Dövmek valla bu kitapta spoiler verseniz bile yine okurken orayı şaşırırım emin ol  Hehehehe Korkma yani atlayıp gelmem Ordu'ya  Hehehe

@halebg
Ben kesinlikle yanlış bi seriye başladım valla 5. Kitap Allahtan çıkmış o zaman desenize  Hehehe Misafir var ya pek gündüzleri okumak nasip olmuyor gece kuşu oldum bu seri yüzünden bitirip İngilizce'ye yönelmem lazım zati bu seriden sonra  Zuhahaha
Yanıtla #1536
« : Ağustos 14, 2014, 12:32:40 ÖS »

*Hiera*
*
Karizma = 197

Düşün yani biz 5'i aylardır bekledik sen şanslısın gene. Hehehehe Hehehehe
Yanıtla #1537
« : Ağustos 14, 2014, 12:45:55 ÖS »

Sanem.
*
Üye No : 170187
Konu Sayısı : 16
Karizma = 72

Merve aynen bende gece kuşu oldum maalesef gündüzleri okuyamıyorum ya misafir geliyor ya da bir yerlere gidiyorum Ağlıyorum. Bu aralar "gece olsun da kitabımı alıp yatağıma kurulup kahvemi de alıp (gece gece düşün yani) kitabımı okuyayım , oh mis" modundayım Hehehehe oh valla rahatladım bi an için atlar gelirsin zannetmiştim  Öldüm Gülmekten. Öldüm Gülmekten. Hehehehe
« Son Düzenleme: Ağustos 14, 2014, 12:51:47 ÖS Gönderen : Ckmksm »
Yanıtla #1538
« : Ağustos 14, 2014, 02:04:25 ÖS »

buse_1396
*
Üye No : 139498
Konu Sayısı : 385
Karizma = 119

Yaa ateş serisi daha devam ediyor mu ? Amanın.. Biri beni iyice bir bilgilendirsin.. Gülmek :)

Kill Me, Hill Me

Yanıtla #1539
« : Ağustos 14, 2014, 02:17:56 ÖS »

*Hiera*
*
Karizma = 197

Yazar bu 5 kitaptan sonra ara seri yazmaya karar verdi. Bu seri de Ateş Serinin içindeki başka bi bayan karakteri anlatacak. Soylenenlere göre 2 kitaplik bi seri olacakmış. Sonra da yazar tekrar Mac'i yazmaya devam edecekmiş  canım. Göz Kırp. Bu ara serinin ilk kitabı yurt dışında çıktı sanırım. Gülmek :)

Bu arada bu seriyi anlatmak benim görevim oldu sanki. Zuhahaha
Bilen bi arkadaş yanlışım varsa düzeltsin lütfen.  Utandım.
« Son Düzenleme: Ağustos 14, 2014, 02:22:27 ÖS Gönderen : ÇIĞLIK »
Sayfa 1 ... 149 150 151 152 153 154 155 156 157 158 159 ... 678
Yukarı Çık :)
Gitmek istediğiniz yer: