0 Üye ve 1 Ziyaretçi Konuyu İncelemekte. Aşağı İn :)
Sayfa 1 ... 146 147 148 149 150 151 152 153 154 155 156 ... 678
Konu: Kitap Yorumları Buraya.  (Okunma Sayısı: 1326355 Kere Okundu.)
Yanıtla #1500
« : Ağustos 13, 2014, 12:55:37 ÖS »

Sanem.
*
Üye No : 170187
Konu Sayısı : 16
Karizma = 72

Sağol Handenurcum Göz Kırp.

"Just Have a Little Faith." Micheal J. Scofield

WeBCaNaVaRi Botu

Bu Site Mükemmel :)

Çevrimİçi Çevrimİçi

View Profile
Re: Kitap Yorumları Buraya.
« Posted on: Mayıs 06, 2024, 07:44:11 ÖS »

Üye Olunuz.!
Merhaba Ziyaretçi. Öncelikle Sitemize Hoş Geldiniz. Ben WeBCaNaVaRi Botu Olarak, Siteden Daha Fazla Yararlanmanız İçin Üye Olmanızı ŞİDDETLE Öneririm. Unutmayın ki; Üyelik Ücretsizdir. :)

Giriş Yap.  Kayıt Ol.
Anahtar Kelimeler: Kitap Yorumları Buraya. e-book, Kitap Yorumları Buraya. programı, Kitap Yorumları Buraya. oyunları, Kitap Yorumları Buraya. e-kitap, Kitap Yorumları Buraya. download, Kitap Yorumları Buraya. hikayeleri, Kitap Yorumları Buraya. resimleri, Kitap Yorumları Buraya. haberleri, Kitap Yorumları Buraya. yükle, Kitap Yorumları Buraya. videosu, Kitap Yorumları Buraya. şarkı sözleri, Kitap Yorumları Buraya. msn, Kitap Yorumları Buraya. hileleri, Kitap Yorumları Buraya. scripti, Kitap Yorumları Buraya. filmi, Kitap Yorumları Buraya. ödevleri, Kitap Yorumları Buraya. yemek tarifleri, Kitap Yorumları Buraya. driverları, Kitap Yorumları Buraya. smf, Kitap Yorumları Buraya. gsm
Yanıtla #1501
« : Ağustos 13, 2014, 12:57:20 ÖS »

*Hiera*
*
Üye No : 140119
Konu Sayısı : 346
Karizma = 197

Rica ederim canım, keyifli okumalar. Gülmek :) Okuduktan sonra yorumunu bekliyoruz. Nanik-Nanik :P

Geçmişimin karanlığı, geleceğimi aydınlatır..
Yanıtla #1502
« : Ağustos 13, 2014, 01:01:53 ÖS »

Sanem.
*
Üye No : 170187
Konu Sayısı : 16
Karizma = 72

Daha sırası var bu kitabın Gülmek :) ama okuduktan sonra muhakkak yorum yaparım canım Göz Kırp. Bu arada Ayın Üyesi şeysinin hakkını veriyosun canım her yere elin uzanıyor Öldüm Gülmekten. Hehehehe
Yanıtla #1503
« : Ağustos 13, 2014, 01:10:58 ÖS »

eslaa
*
Üye No : 133126
Konu Sayısı : 2
Karizma = 9

Darynda Jones - Sağdan Birinci Mezar

Reyes Alexander Farrow ve Kapaktaki Kuru Kafalı ayakkabılar.Sizler Müthişsiniz.  Öptüm. Öptüm. Öptüm.

Bu bayanın kitaplarını niye şimdiye kadar okumadığımı inanın anlamış değilim.Charley Davidson sen müthiş bir özel dedektifsin. Hele ki o esprili kişiliği o kadar uymuş ki bu karaktere hiç yadırgamıyorsunuz. Kendi göğüslerine Will ve Tehlike diyen biri  Hehehe ve aşırı derecede reyes takıntısı.İnanın en sevdiğim baş karakterlerden oldu Charley. Daha sonra Ubie ve Cookie oldu. Karakterler o kadar sevimli o kadar içten ki kitap nasıl bitti anlamadım. Tabi polisiye tarzında olması aslında benim için ilk oldu. Çünkü daha önce polisiye kitaplara hep biraz mesafeliydim. Arka sokaklar dizisinden  sonra oldu böyle ben nabayım  Hehehe Hehehe  Charley bir ölüm meleği. O bu işi yapmayı çok seviyor. Ve ölüler için bin yıldızdan daha parlak biri. e tabi ölülerle konuşabildiği için işinin en iyisi Gülmek :) Okumayanlar için fazla spoiler veremiyorum. Reyes hakkında hiç konuşmayayım. İkinci Christian oldu benim için ama daha doğaüstü tabiki  Hehehe  Öptüm.    O yüzden bu seriye başlamayan varsa hemen hiç vakit kaybetmeden başlasın.İkinci kitaba çoktan başladım ve o Reyes'in Hollandalı demesi için hızlı hızlı okuyorum  Öptüm. Öptüm.
Yanıtla #1504
« : Ağustos 13, 2014, 01:23:32 ÖS »

*Hiera*
*
Karizma = 197

Daha sýrasý var bu kitabýn Gülmek :) ama okuduktan sonra muhakkak yorum yaparým caným Göz Kırp. Bu arada Ayýn Üyesi þeysinin hakkýný veriyosun caným her yere elin uzanýyor Öldüm Gülmekten. Hehehehe
Teşekkür ederim canım, o sizin takdiriniz. Öldüm Gülmekten. Öldüm Gülmekten. Utandım.

@eslaa
Bu arada ilk defa bu kitabın yorumunu görüyorum. Çok önceden kitabı indirmiştim ama kararsızdım okuyup okumama konusunda. Ama bu güzel yorumu görünce kararımı verdim.  Bravo
Bana biraz gece avcısını çağrıştırdı, okuyan var mı bilmiyorum, o seriyi de çok begendim. Bu tür kitapları sevenler kesinlikle okumalı bence. Göz Kırp.
Teşekkür ederim bu güzel yorum için.  Utandım.
Yanıtla #1505
« : Ağustos 13, 2014, 01:34:55 ÖS »

eslaa
*
Üye No : 133126
Konu Sayısı : 2
Karizma = 9

Daha sýrasý var bu kitabýn Gülmek :) ama okuduktan sonra muhakkak yorum yaparým caným Göz Kırp. Bu arada Ayýn Üyesi þeysinin hakkýný veriyosun caným her yere elin uzanýyor Öldüm Gülmekten. Hehehehe
Teşekkür ederim canım, o sizin takdiriniz. Öldüm Gülmekten. Öldüm Gülmekten. Utandım.

@eslaa
Bu arada ilk defa bu kitabın yorumunu görüyorum. Çok önceden kitabı indirmiştim ama kararsızdım okuyup okumama konusunda. Ama bu güzel yorumu görünce kararımı verdim.  Bravo
Bana biraz gece avcısını çağrıştırdı, okuyan var mı bilmiyorum, o seriyi de çok begendim. Bu tür kitapları sevenler kesinlikle okumalı bence. Göz Kırp.
Teşekkür ederim bu güzel yorum için.  Utandım.

zaten bende görmediğim için daha önce hep önyargılıydım Gülmek :) ama iyi ki de başlamışım canım. vakit kaybetmeden başlamanı öneririm. gece avcısına gelince sanırım ilk başlarda okumuştum onu kedicikmi ne vardı orda da karakter ama ne oldu da bıraktım hatırlamıyorum  Hehehe  şimdi ikinci ki,taba başladım ve reyesi okumak istiyorum  Hehehe Hehehe Hehehe 

rica ederim canım benim yardımcı olduysam ne mutlu bana umarım beklentilerini karşılar  Öptüm.
Yanıtla #1506
« : Ağustos 13, 2014, 01:51:46 ÖS »

*Hiera*
*
Karizma = 197

En en en yakın zamanda bende okuyacam Reyes'i.  Hehehe Zaten görünmez falan diyodu arka kapakta, merak etmistim.  Zuhahaha Böyle kitapları sevdiğim için çok hüsrana uğrayacağımı sanmıyorum.  Utandım. Teşekkür ederim canım tekrardan. Öptüm.
Yanıtla #1507
« : Ağustos 13, 2014, 02:32:22 ÖS »

Bendis
*
Üye No : 140261
Konu Sayısı : 3308
Karizma = 14453

Melekler Zamanı - Fatma Erdek

Yoruma nereden başlayacağımı bilemiyorum şuan. Çocukken babası tarafından bir tarikat lafının tek sözüyle eğitime gönderilen Yusuf, ailesine ve ablası Yesra'ya olan sevgisini de yüreğinde götürür. Ablasına yazdığı mektupların bile sevgi sözcükleri içerdiği için iletilmediği, hiç kimseyle görüştürülmediği, günlerce aç/susuz/soğukta bırakılarak nefis terbiyesinin öğretildiği tarikatta gerçek sevgiyi, yaradanı anlamaya ve ailesinin neden onu görmeye gelmediğinin sebebini anlamaya çalışır. Kitaptaki gibi anlatılan tarikatlara mahkum edilen çocuklara duyduğum üzüntüyü hiç bir aş/romantik komedi/fantastik hatta GREY bile yaşatamadı o hissi. Belkide gerçekten böyle tarikatların var olduğuna inandığımdan.. Yusuf kendisini oraya mahkum eden tarikatın, ablası Yesra'yı da gelin olarak kurban ettiğini duyduğu an kaçmayı kafasına koymuştur ve bir gece planını yapar.. Yıllar geçer ve Yusuf, Barlas'a dönüşür. Barlas işlettiği otele iş başvurusu için gelip, orda tatil yapan Nesil ile kötü bir tesadüf ile tanışır ve aklından çıkaramadığı kızı, hayatından çıkartmak için oldukça soğuk davranır. Nesil en sonunda Barlas'ın kendisini sevemeyeceğini anlar ve evine döner. Hikayemiz baya uzun ve ben spoiler vermek istemiyorum. Yazarın anlatış tarzını seviyorum. Çok nadir yazarlar okuyucuya kitaptaki hisleri anlatabilir. Bana hüznü, aşkı, pişmanlığı, sevgiyi, hasreti, özlemi ve mutluluğu çok güzel anlattı. Keşke bu kadar uzun olmasaymış diyorum sadece.
Sürekli aynı tarz kitapların dışında bir kitap okudum ve okudum içinde mutluyum...  

10/8..

"En aydınlık sabah, en karanlık geceden doğandır.."

--------

"Her şeyin bir zamanı var diyorlardı ya. İşte 'o zaman' bitirme zamanıydı. Yürek başka söylerken gurur başka söylüyordu. Ruh özgürlük verirken, akıl esir ediyordu kendine. Kim örüyorsa ağları, ilmikler yalan yanlış geçiyordu dizgiye. Kim yazıyorsa yazgıyı, harfler yalan yanlış düşüyordu satırlara."

« Son Düzenleme: Ağustos 13, 2014, 02:47:28 ÖS Gönderen : Elysion »
Yanıtla #1508
« : Ağustos 13, 2014, 02:36:05 ÖS »

crazyde
*
Üye No : 139587
Konu Sayısı : 3
Karizma = 1006

@ÇIĞLIK
 benim okumadığım seri yok nerdeyse davidson serisinin gece avcısıyla benzer mi olduğunu sormuşsun gece avcısıyla charley davidson uzaktan yakından bir alakası yok ikisi çok farklı alanda  tek ortak noktaları distopik olmaları ve yakuşuklu,adonisli,bir bakışıyla kalp spazmı geçirten erkekleri  Hehehe
Yanıtla #1509
« : Ağustos 13, 2014, 03:19:02 ÖS »

BÖRÜLCE
*
Üye No : 182234
Konu Sayısı : 1488
Karizma = 2457

Aynen canım ben en iyisi öyle yapıyım Gülmek :) peki tavsiye ettiğin bir harlequin kitap var mı ona göre ilk onunla başlarım Göz Kırp.

Nora Roberts'ın Mc Gregor serisini tavsiye ederim ben de.Çok eğlenceli kitaplardı.
Sayfa 1 ... 146 147 148 149 150 151 152 153 154 155 156 ... 678
Yukarı Çık :)
Gitmek istediğiniz yer: